PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن ماندن فلاشر

p30sezar
15-11-2016, 11:03
سلامی گرم خدمت سروران گرامی
دوست من مشکل داره که امیدوارم بتونیم کمکش کنیم.

میگه وقتی درب خودروی پرایدش رو باز می کنه فلاشر میزنه (خوب تا اینجا طبیعیه) ولی بعد ده ثانیه فلاشر روشن و ثابت میمونه!

لطفا راهنمایی فرمایید مشکل از کجا میتونه باشه. :n41:

siava5h
15-11-2016, 12:54
سلامی گرم خدمت سروران گرامی
دوست من مشکل داره که امیدوارم بتونیم کمکش کنیم.

میگه وقتی درب خودروی پرایدش رو باز می کنه فلاشر میزنه (خوب تا اینجا طبیعیه) ولی بعد ده ثانیه فلاشر روشن و ثابت میمونه!

لطفا راهنمایی فرمایید مشکل از کجا میتونه باشه. :n41:

سلام.
بایستی اشکال از تایمر فلاشر باشه و ظاهرا در اثر حرارت داغ میکنه و نیروی فنری پلاتین کم میشه. این اشکال بایستی در حالتی که شصتی فلاشر هم زده میشه اتفاق بیافته. اگه این اتفاق نیافته احتمال خرابی تایمر کمتر میشه و ممکنه از دسته راهنما هم باشه.

p30sezar
15-11-2016, 12:56
ممنون. اگر تایمر فلاشر باشه چه جوری درست میشه. کجای خودرو نصب شده!؟

siava5h
15-11-2016, 13:28
ممنون. اگر تایمر فلاشر باشه چه جوری درست میشه. کجای خودرو نصب شده!؟

تایمر فلاشر رو در نت اشکال مختلفی نشون دادن.
و تا بحال برای من اتفاق نیافتاده که بخوام تایمر رو عوض کنم و از نزدیک ندیدم.
اما اینطور راهنمایی کنم که عموما شصتی فلاشر پراید بر روی قاب دسته راهنما قرار داره. روی رول فرمون ماشین. و از این شصتی یک سیم به تایمر فلاشر میره و نبایستی خیلی از اون دور باشه. و بایستی داخل همین قاب قرار گرفته باشه. وقتی که شما راهنما میزنی تایمر فلاشر تیک تیک صدا میده و راحت میتونی پیداش کنی. و یک قطعه ای هست که طبق مدار راهنما بایستی 3 تا سیم داشته باشه.
در اینترنت محل تایمر رو داخل داشبورد بالای ضبط نشون دادن که مربوط به ماشینهایی میشه که شصتی فلاشرشون مثل پژو روی داشبورد قرار داره.
اینم یه شکل از فلاشره که ممکنه واسه شما رنگش فرق کنه یا یک کمی شکلشم فرق داشه باشه. ایرانه دیگه.. هی چیزی بعید نیست. :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed173571
24-01-2020, 22:22
درود خدمت همه دوستان عزیز مشکلی دارم اگه کمکم کنید سپاس گذارم پراید دارم توی دست انداز میزنم فلاش روشن و خاموش میشه میخوام بدونم چرا . ممنون