PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سنگ کلیه

فرهادروستایی
09-11-2016, 10:17
باسلام وخسته نباشید
من یه سوال داشتم من در سن 30 سالگی یه سنگ 20 میلیمتری دارم به دکترمراجعه کردم گفتن باید عمل بشم
شما راه حل دیگه دارید لطفا بهم بگید دربدترین جای کلیه هست دکترگفت احتمالا درش میارم اگه نشه درنمیارن قبل ازعمل ازشماراهنمایی میخواستم.ممنون

M.R.S.
11-11-2016, 09:10
این که چه اقدامی باید انجام بشه نیاز به دانستن محل سنگ داره؛مطمئنا اگر پزشکتون تشخیص داده که نیاز به عمل هست،اون اقدام صحیح هست؛
اما در نظر بگیرین همیشه این عمل به معنای جراحی‌باز کلیه نیست،معمولا با روش سیستوسکوپی(به اصطلاح لیزر) سنگ رو خارج میکنن

Sent from my MI 5 using Tapatalk

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-11-2016, 16:10
باسلام وخسته نباشید
من یه سوال داشتم من در سن 30 سالگی یه سنگ 20 میلیمتری دارم به دکترمراجعه کردم گفتن باید عمل بشم
شما راه حل دیگه دارید لطفا بهم بگید دربدترین جای کلیه هست دکترگفت احتمالا درش میارم اگه نشه درنمیارن قبل ازعمل ازشماراهنمایی میخواستم.
ممنونسلام و خوش آمد به شما

اگر امکانش هست , به یک دکتر دیگه هم مراجعه کنین تا ببینین نظرش چی هست
گاهی دکتر در تشخیص بیماری و یا انتخاب علاج مناسب دچار اشتباه میشه
بهتره بهش نگین قبلاً پیش دکتر دیگه رفتین
اگر تشخیصش و نوع علاج مثل دکتر قبل هست که هیچ , اما اگر تشخیصش فرق داره یا علاج بهتری برای این مشکل داره پس همون دومی رو اجرا کنین
اگر تفاوت زیادی در تشخیصشون و تعیین مکان و حجم سنگ هست بهتره به دکتر سوم هم مراجعه کنین چون مسئله شوخی بردار نیست

Cortexan
15-11-2016, 19:21
20 سال پیش زن عموم سنگ کلیه داشت. حالا اندازه سنگ رو نمیدونم.دکتر بهش گفت آب جو بخور( دلستر کلاسیک).

اینقدر آب جو خورد تا دفع شد.

شما از همین دلستر کلاسیک بخورید.روزی 5 تا بخورید تا سریع دفع بشه من بودم روزی 8 تا می خوردم کلا به جای اب میخوردم تا سریعتر دفع شه

ms368
15-11-2016, 23:31
20 سال پیش زن عموم سنگ کلیه داشت. حالا اندازه سنگ رو نمیدونم.دکتر بهش گفت آب جو بخور( دلستر کلاسیک).

اینقدر آب جو خورد تا دفع شد.

شما از همین دلستر کلاسیک بخورید.روزی 5 تا بخورید تا سریع دفع بشه من بودم روزی 8 تا می خوردم کلا به جای اب میخوردم تا سریعتر دفع شه
اون برا سنگای کوچیکه (فکر میکنم ۴ تا ۵ میلیمتریه که بازم بعضیا ناچارن باید سنگ شکن انجام بدن)
برای سنگ ۲۰ میلیمتری (اگه درست گفته باشن) فکر نمیکنم این درمانی که میگید صحیح باشه، حتی ممکنه خطرناک هم باشه چون سنگو حرکت میده و درد بیشتر میشه.

فرهادروستایی
16-11-2016, 18:38
به دکتر دیگه ام مراجعه کردم ایشون گفتن اگه بابودنش مشکل ندارم نیازی به عمل نداره چون ممکن اصلا نتونن درش بیارن چون چسبیده به ریه ام هستش

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-11-2016, 19:17
به دکتر دیگه ام مراجعه کردم ایشون گفتن اگه بابودنش مشکل ندارم نیازی به عمل نداره چون ممکن اصلا نتونن درش بیارن چون چسبیده به ریه ام هستش

سلام
إن شاء الله که مشکل به زودی حل بشه .
نوشیدنِ آبِ سالم و سبکِ زیاد برای همه مفید هست
در نت هم چیزهائی نوشته شده که صحتش رو باید پزشکان تائید کنند . مثل این مطلب :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرهادروستایی
17-11-2016, 09:52
سلام ممنون از همه شما دوستان

روانپریش
23-11-2016, 22:34
كلا اگه سنگ توي كليه بمونه خطري ايجاد ميكنه براي كليه؟