PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call Of Duty : Infinite Warfare

sajad-tnt
04-11-2016, 16:47
با اجازه...
:n16:
Call Of Duty : Infinite Warfare
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سبک بازی: first-person shooter
سازنده: Infinity Ward
ناشر : Activision
زمان انتشار بازی: November 4, 2016
سایر پلتفرم ها: PlayStation 4 | Xbox One | Microsoft Windows

گیم‌پلی و سیستم مبارزات و تیراندازی بازی‌های Call of Duty همیشه یک حالت بخصوص و منحصربه‌فرد داشته است که بعد از قسمت نهم این مجموعه کم کم به سمت تکراری شدن رفت. برای معکوس کردن این تکراری شدن، سازنده‌های مختلف این مجموعه تکنیک‌های زیادی به کار گرفته اند. مثلاً‌ در بازی سال ۲۰۱۴ با نام Advanced Warfare شما با مکانیک‌های جدیدی در سیستم مبارزات از جمله پریدن ارتفاع‌های زیاد، حرکت سریع با رانشگر‌های اگزواسکلتون و اسلحه‌های متفاوت و ابزار پیشرفته همراه بودید و Black Ops III این ارتقاء را به کمال خود رساند. حال در نسخه جدید شاهد چه چیزهایی خواهیم بود؟
این موضوع بسیار مهمی در بررسی گیم‌پلی بازی است. Infinite Warfare گیم‌پلی گسترده‌تری نسبت به بازی‌های قبلی ندای وظیفه دارد و به نظر می‌رسد که سازندگان توانسته‌اند بین این گستردگی و شاخه‌های جدید توازن و پیوستگی مثال‌زدنی‌ای بوجود بیاورند. بازی در مکان‌های زیادی شما را به چالش می‌کشد. هم در فضا و با سفینه‌ها درگیر می‌شوید و هم در داخل این سفینه‌ها با سربازان سوار بر آن‌ها مبارزه می‌کنید. از طرفی ایستگاه‌های فضایی قمرهای سیاره‌های منظومه شمسی همگی متفاوت طراحی شده‌اند و می‌دانیم که بعضی از مراحل بازی در خود زمین انجام می‌شوند. این گستردگی فضا که باز هم عنصری برای معدوم کردن المان‌های خطی ندای وظیفه است، به مکانیک‌ها و قابلیت‌های گسترده‌ای هم احتیاج دارد تا توازنی میان محیط و گیم‌پلی و در نهایت داستان ایجاد شود.
در نمایش E3 بازی دیدیم که ریس از نقشه سفینه خود یکی از ناوهای دشمن را انتخاب کرد و سپس Retribution آماده حمله همه جانبه به آن شد. با جنگنده‌های فضایی به سمت این ناو یورش برده شد و در فضای بی‌کران اطراف آن ریس و همرزمانش با جنگنده‌های دشمن مبارزه کردند. یک مسئله جالب که در همین قسمت تریلر دیدیم این بود که ریس خیلی راحت و در وسط فضا از سفینه خود پیاده شد و با قلاب خود را به سطح ناو دشمن رساند. سفینه هم به صورت خودکار به حرکت خود در فضا ادامه داد. در ابتدا فکر می‌کردیم که برای اینکار باید حالت خاصی بوجود بیاید یا در نقاط خاص و پیش فرض می‌توانید از سفینه پیاده شوید اما این‌طور نیست! سازندگان می‌گویند که در طول چنین مراحلی بازیکنان آزادی کامل دارند و می‌توانند هرگونه که می‌خواهند بازی را پیش ببرند و به همرزمان NPC خود دستور دهند. یعنی شما هروقت بخواهید می‌توانید سوار جنگنده خود (با نام Jackal) شوید و هروقت احتیاج بود پیاده ماموریتتان را ادامه دهید. البته فضا هم جای شوخی برداری نیست و مهارت‌های بازیکنان را با نشانه‌گیری دقیق قلاب لباسشان – آن هم وسط درگیری و جنگ با نیروهای دشمن – به چالش می‌کشد.
منبع: دانلودها
تصاویری از محیط بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمایش ویدیو تریلرهای بازی:

| تریلر بخش داستانی |
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Official Call of Duty®: Infinite Warfare – Story Trailer

| تریلر بخش چندنفره |
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Official Call of Duty®: Infinite Warfare – Multiplayer Reveal Trailer

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرا روی PC :
Processor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 70 GB available space (Disk space requirement may change over time)l
Sound Card: DirectX 11 Compatible

sajad-tnt
04-11-2016, 17:09
نمرات و امتیازهای اولیه بازی:

Impulsegamer: 100/100
این نسخه از سری بازی های COD، قطعا بهترین نسخه است و من از تجربه آن لذت بسیار زیادی بردم. COD جدید ترکیبی است از گیمپلی عالی، داستان خارق العاده و بخش چدنفره بسیار لذت بخش را فراهم کرده

GamesBeat: 93/100
Call of Duty: Infinite Warfare همان تجربه آشنای سری Call of Duty را با ابتکار جدید در بازی به مخاطب ارائه می کند.

Game Informer: 90/100
Hardcore Gamer: 90/100
God is a Geek: 90/100
Call of Duty: Infinite Warfare پکیجی بسیار جذاب و سرگرم کننده را به ما ارائه می کند. بخش چندنفره هم خوب کار شده و این بازی می تواند تا سال بعد ما را سرگرم نگاه دارد.

XboxAddict: 87/100
به‌طور کلی Infinite Warfare یک بازی کامل نیست اما این امر اصلا جزو نکات منفی این عنوان نیست. چرا که هر سه عامل گیم‌پلی (داستانی، چندنفره و Co-Op) با یکدیگر ترکیب شده اند و می توانند طرفداران این بازی و حتی کسانی که این سری را تجربه نکرده اند را راضی نگاه دارد.

GamingTrend: 85/100
مانند همیشه، بخش داستانی جایی است که Call of Duty: Infinite Warfare می‌درخشد. اینفینیتی‌وارد توانسته خلاقیت بسیاری از روایت داستان را به وجود آورد که قبلا در هیچ عنوانی استفاده نشده بود. این نسخه قطعا به یکی از بهترین‌های این سری در چند سال اخیر تبدیل خواهد شد.

Multiplayer.it: 85/100
IGN Spain: 83/100Xbox
Achievements: 80/100
Post Arcadet: 80/100
این یک عنوان علمی-تخیلی برای طرفداران Call of Duty است، نه یک Call of Duty برای طرفداران علمی-تخیلی! بنابراین برای خرید خود تصمیم بگیرید.

NZGamer: 80/100
بخش چندنفره کاملا شبیه به نسخه قبل سری می باشد اما بازی مانند همیشه در بخش تکنفره خود را متمایز می کند.

Attack of the Fanboy: 80/100
GamesRadar+: 80/100
GameSpot: 80/100
AusGamers: 75/100
Everyeye.it: 75/100
Eurogamer Italy: 70/100
Destructoid: 70/100
EGM: 70/100
TheSixthAxis: 70/100
Gadgets 360: 60/100
Time: 50/100

vahidreza2007
04-11-2016, 17:22
با كارت گرافيك 6770 كه 1 گيگ دي دي ار 5 هستش و 8 گيگ رم و سي پي يو اي 3 ميتونم بازي رو رو ححداقل تنظيمات بازي كنم ايا ؟

يه وقت دانلود نكنم نشه باز يكرد :n02:

sajad-tnt
04-11-2016, 21:37
با كارت گرافيك 6770 كه 1 گيگ دي دي ار 5 هستش و 8 گيگ رم و سي پي يو اي 3 ميتونم بازي رو رو ححداقل تنظيمات بازي كنم ايا ؟

يه وقت دانلود نكنم نشه باز يكرد :n02:
از نظر رم و پردازنده که مشکلی نیست ... اما بنظرم کارت گرافیکتون برای [اجرای بدون افت فریم] این بازی مقداری ضعیف هست!...
ولی احتمالا بتونید روی تنظیمات Low رو به متوسط همراه با افت فریم های جسته و گریخته بازیش کنید!...
منتظر باشید دیگر دوستان هم نظر بدن که دیگه کاملا مطمئن باشید!.

™...
05-11-2016, 20:46
امسال نیز همانند سال های گذشته فقط رنگش رو عوض کردن :n02::n15:

| SoRoush 8K |
06-11-2016, 13:15
الان زدم دانلود بشه ، تاشب تموم شه تست میکنم ببینم چیجوریه بازی میام میگم :n02:

vahidgame
06-11-2016, 20:53
توی نقدا اشاره شده بود که بخش داستانی خیلی خوبه و به بخش آنلاین هم ایراداتی گرفته بودن
برای کسی که می خواد فقط کمپین رو بره خوبه ولی حجم بازی خیلی زیاده
تقریبا 60 گیگه که با نسخه ریمستر MW حساب کنیم میشه 100 گیگ!

60 گیگ خیلیه و من که اصلا راه ندارم بتونم دانلود کنم یا به خاطر چند ساعت بیام بخرمش و به جاش بتلفیلد باز اولویت داره :دی
بتلفیلد هم توی این شماره به جز بخش چند نفره ، کمپینش هم خیلی تعریف کردن و بعد از مدت ها یه کمپین عالی داره
کلا COD با توجه به نقدا این شمارش خوبه ولی شوترهای امسال رو کنار هم بذاریم اونقدر بازی عالی هست که حتی شاید نتونه جزو 5 تا نامزد بهترین شوتر بیاد!

| SoRoush 8K |
07-11-2016, 18:41
سلام .
شرمنده دیر شد . D:
یه نیم ساعتی بازی کردم .
گرچه دیگه اون جذابیت مدرن وارفیر هارو برام نداشت ولی خوب بود با وجود تخیلی بودنش .
بازی کیت هرینگتونم خوب بود :n02: جوری که تو این چن دقیقه اول نشون داد یه شخصیت سادیسمیه که حالا حالا ها باهاش کار داریم .:n02:
گیم پلی روون هست و بازی خیلی خوب بهینه شده .
رو رزولوشن 1080×1920 و کیفیت High متوسط 45 فریم حدودا میگرفتم . رو رزولوشن 4k هم حدود 20 فریم D:
چنتا اسکرین شات هم گرفتم اونایی که فریم دارن گیم پلی هست اونایی که ندارن Cutscene . کفیت عکسارم آوردم پایین حجمش کم بشه .
(از اولای بازی اسکرین نگرفتم گفتم شاید دوستان مایل نباشن بازی واسشون اسپویل بشه D: )

خاتون چشم عسلی
10-11-2016, 09:47
دوستان کسی جای مطمئنی برای خرید نسخه ارجینال استیم میشناسه؟خودش خریده باشه و مشکل نداشته باشه بابت خرید و گرفتن cd key:n40:

vahidreza2007
10-11-2016, 12:56
بازي رو با مصائب زياد بابت سيستم پايين و با ترفند هاي مختلف و با فريم پايين 15 تا 17 گاهي هم در كاتسنس ها زير 10 :n02: تموم كردم

در كل بازي خوبي بود به جز قسمت هاي جنگ هاي هوايي كه سگ صاحابش رو نميشناخت :n02: بقيه قسمت هاي بازي انصافا خوب بود

تنوع اسلحه ها و حالت تلپاتي با روبات ها و ... خيلي خوب بود

حداقل نسبت به نسخه قبليش خيلي بهتر بود

فقط نميدونم چرا بازي رو شبيه مس افكت كرده بودن براي بازي اكشني مثل كال اف ديوتي بايد خط داستاني پيوسته باشه نه اينكه مثل مس افكت زارت بياي مركز فرماندهي و دائم فست ترول كني به سياره هاي ديگه :n02:

از شخصيت اصلي بازي جك ريس و اون روباتمون ايتان هم خيلي خوشم اومد :n02:

راستي رو دست اون دختره سلاتر عكس پرچم لبنان بود درسته يا من اشتباه كردم :n02:

در كل فكر كنم اخرين نسل كال اف ديوتي باشه كه تونستم با اين سيستم بازي كنم و بازي سال بعد رو فكر نكنم ديگه بشه با اين سيستم بازي كرد و بايد كم كم بريم سمت كنسول

البته اگر پولي در بساط باشه ايشالا :n02:

از فردا هم بريم روي مدرن وار فار ريمستر شده :n02: ديگه اونو فكر كنم خوب اجرا كنه سيستمم

اينم مشخصات سيستم

cpu : amd - a8- 3850 - 2.9 ghz

ram 2*4 gig ddr 3 bus 1333

vga amd 6770 1 bg ddr5

| SoRoush 8K |
12-11-2016, 16:31
فقط نميدونم چرا بازي رو شبيه مس افكت كرده بودن براي بازي اكشني مثل كال اف ديوتي بايد خط داستاني پيوسته باشه نه اينكه مثل مس افكت زارت بياي مركز فرماندهي و دائم فست ترول كني به سياره هاي ديگه :n02:

دقیقا.
همون اولای بازی یه گوی آبی مانند میندازن که ضد جاذبس همه تو هوا معلق میشن .
دقیقا کپ مس افکت بود ... :n02:

Layken
25-11-2016, 13:17
دیشب بخش کمپین رو تموم کردم.

بسیار خوشساخت بود و چسبید. داستان بازی تقریبا از اواسطش اوج میگیره و شخصیت ها خودشون رو نشون میدن.
دیالوگ ها حساب شده و مراحل بر اساس روند داستان به خوبی پیش میرن.

دم IW گرم
نمره من : 8

AlexMercer
02-12-2016, 00:11
یکی از بهترین بازی های این چند وقت call of duty بود

داستان بازی خوب بود(هرچند کلیشه ای)

طراحی محیط ها اصلا خوب نبود و یکنواخت بود

مراحل همش در محیط های بسته بود و گرافیک بازی اصلا در حد راضی کننده نبود

شخصیت پردازی عالی بود

بعد از مدت ها Reyes واقعا یک شخصیت مناسب بود که در بازی میدیدم و بهش فرماندگی میخورد . Salter بهترین کارکتر زنی بود که در این مدت ساخته شد چون در سری های قبلی کال اف و بتلفیلد هم سعی شده بود شخصیت زن بسازن ولی هیچ کدوم به خوبی salter نبودن.

ethan هم شخصیت و روبات جالبی بود که بسیار منو یاد legion مس افکت مینداخت سرنوشتشون هم یکی بود

بازی به شدت از مس افکت الهام گرفته بود..

دقیقا صحنه ای که reyes در فضا در کنار ethan تنها میمونند و با هم حرف میزنن و پیمان برادری میخونند منو یاده اوایل مس افکت 2 مینداخت

بهرحال بازی خوبی بود

| SoRoush 8K |
02-12-2016, 13:25
دقیقا صحنه ای که reyes در فضا در کنار ethan تنها میمونند و با هم حرف میزنن و پیمان برادری میخونند منو یاده اوایل مس افکت 2 مینداخت

بهترین صحنه بازی بود واسم !
80 درصد مطمئن بودم که سالت و رفقا برمیگردن ولی دیگه آخراش داشت اشکم درمیومد :n29:

AlexMercer
02-12-2016, 18:31
بهترین صحنه بازی بود واسم !
80 درصد مطمئن بودم که سالت و رفقا برمیگردن ولی دیگه آخراش داشت اشکم درمیومد :n29:
واقعا صحنه تاثیر گذاری بود

اره.منم منتظر بودم زودتر بیان.یهو هم میدیدی به رسم کال افهای قدیم مرحله بعد رو با یکی دیگه شروع میکردی.واقعا بعد از مدت ها در کال اف با شخصیت ها همزاد پنداری کردم. شخصیت اصلی عالی بود بهش فرمانده بودن میخورد

امید رض
08-12-2016, 12:51
یعنی خاک :n02:11 dvd کلا 7ساعت هم نشد تموم شد بازی هاچراانقدرمراحلشون کم شده با این حجمه زیاد:n15:باید برا بازی هایه بعدی چاره اندیشید ..این فاجعس همش زودتموم میشه

| SoRoush 8K |
08-12-2016, 16:58
یعنی خاک :n02:11 dvd کلا 7ساعت هم نشد تموم شد بازی هاچراانقدرمراحلشون کم شده با این حجمه زیاد:n15:باید برا بازی هایه بعدی چاره اندیشید ..این فاجعس همش زودتموم میشه
والا همه بازیای جدید اکثرا حجمشون انقد شده :/ بخاطر گرافیک بالا بازیای جدیده احتمالا .
بشخصه ترجیح میدم گرافیک بازی در حد کالاف 4 باشه ولی گیم پلی و طولانی و جذاب و داستانی غنی داشته باشه !
دیگه جدیدا همه شرکتا میخوان پز گرافیک بازیشونو بدن ( البته تک و توکی پیدا میشه که بیشتر به بازی اهمیت بدن تا گرافیک ! مثل بتزدا . )

peyman_nn
07-01-2017, 23:00
سلام دوستان عزیز
من این مرحله گیر کردم ، ربات رو کشتم و دیگه توش موندم ، چی کار کنم ؟؟
ولی واقعا محشره بازیش

peyman_nn
10-01-2017, 19:42
دوستان خواهشا اگر کسی میدونه بگه
میدونم که این پست جاش اینجا نیست ، معذرت

| SoRoush 8K |
11-01-2017, 20:24
سلام دوستان عزیز
ولی واقعا محشره بازیش

دقیق یادم نیست اینجاشو ولی فک کنم باید به روبات خودمون دستور بدی که در رو باز کنه یا خودت بری بازش کنی .

Layken
13-01-2017, 14:35
سلام دوستان عزیز
ولی واقعا محشره بازیش

اینجا بری پیش ربات خودت اتوماتیک بلند میشه در رو باز می کنه.

peyman_nn
21-01-2017, 22:59
والا این مرحله رو با رفتن به مرحله بعد تموم کردم
ربات خودم در به روش بسته شده بود
دوباره رفتم بازم در بسته میشه و ربات اون ور میمونه ، خیلی عجیبه ها:n03:

Layken
22-01-2017, 15:15
والا این مرحله رو با رفتن به مرحله بعد تموم کردم
ربات خودم در به روش بسته شده بود
دوباره رفتم بازم در بسته میشه و ربات اون ور میمونه ، خیلی عجیبه ها:n03:

یک بار تو یوتیوب ببین بلکه چیزی از قلم افتاده باشه

worldclass