PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mass Effect : Andromeda

| SoRoush 8K |
02-11-2016, 17:06
به نام خدا
.

.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

نام بازی : Mass Effect : Andromeda

سازنده : BioWare

ناشر : Electronic Arts

پلتفورم ها : Xbox One , Play Station 4 , PC

تاریخ انتشار : March 2017

مطمئنا اگه طرفدار بازیای نقش آفرینی هستید قطعا سری Mass Effect رو بازی کردین یا حداقل اسمشو شنیدین ...
Mass Effect ....
شاهکاری که توسط استودیو بایوویر خلق شد و مارو همراه با شپرد به اعماق کهکشان ها می برد ؛ قهرمانی که سعی در نجات زمین و کهکشان داشت ! حتی به قیمت از دست دادن جون خودش و عزیزانش ...
آخرین بازی ای که از این سری منتشر شد Mass Effect 3 بود که در سال 2012 منتشر شد که تمامی کهکشان هارو جلوی پاهای گیمر به زانو در میاورد !
داستانی حماسی که با پایانش حماسی تر و فوق العاده تر هم شد و خیلی از گیمر هارو به گریه در آورد و داستان شپرد و دوستانش رو به یکی از زیبا ترین شکل های ممکن به سرانجام رسوند !
.
در مراسم E3 2015 بود که EA با انتشار تریلری سینماتیک بازیو رسما معرفی کرد و یکی از بدترین خبرا برای گیمرای اصیل و قدیمی این بازی که از Mass Effect 1 باهاش زندگی کردن این بود که دیگه تو این بازی خبری از شخصیتای سری های قبل نیست و قراره شاهد یک بازی کاملا جدید باشیم ! این مسئله باعث اعتراض خیلیا شد که در آخر کریس واین مدیر تولید استودیو بایوویر گفت :

درست است که در بازی شاهد شخصیت‌های قدیمی نخواهیم بود، اما جزئیات زیادی در بازی وجود دارد که به قسمت‌های قبلی ارتباط دارد. چیزهایی مانند وسیله‌نقلیه Mako حس بودن در خانه را به بازیکنان القا خواهد کرد.
در E3 2016 بود که الکترونیک آرتز رسما اعلام کرد که نام قهرمان اصلی این قسمت Ryder ( رایدر ) خواهد بود و تریلر هایی هم منتشر شد که لینک همشونو آخر پست میذارم .
.
.
تریلر های منتشر شده :
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*این تاپیک به مرور زمان و با انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میشه :)

neon_91
02-11-2016, 20:02
با تشکر از شما بابت باز کردن تاپیک این بازی.من دارم مس 3 رو دوباره بازی می کنم البته اینبار با تمام دی ال سی ها که توش extended cut ، دی ال سی مخصوص پایان بازی است تا اینبار ببینم چطوری تموم میشه.
من در مورد مس 3 با شما موافق نیستم به نظر من اون بازی که من انجام دادم آخرش یکی از بدترین پایان هایی بود که برای یک بازی میشد مثال زد.:n03:فقط بحث خوب یا بد بودن پایان بازی نیست بحث سر این است که بیووار چطور یک عنوانی که به این زیبایی خلق کرده بود رو اینطوری نابودش کرد.عنوانی که اینقدر براش زحمت کشیده بود با اون دنیا و نژادهای مختلف و جزئیات عمیق و زیبا
حالا دوباره با دی ال سی بازی می کنم ببینم آیا فرقی خواهد کرد یا نه.:n28:

| SoRoush 8K |
02-11-2016, 21:48
با تشکر از شما بابت باز کردن تاپیک این بازی.من دارم مس 3 رو دوباره بازی می کنم البته اینبار با تمام دی ال سی ها که توش extended cut ، دی ال سی مخصوص پایان بازی است تا اینبار ببینم چطوری تموم میشه.
من در مورد مس 3 با شما موافق نیستم به نظر من اون بازی که من انجام دادم آخرش یکی از بدترین پایان هایی بود که برای یک بازی میشد مثال زد.:n03:فقط بحث خوب یا بد بودن پایان بازی نیست بحث سر این است که بیووار چطور یک عنوانی که به این زیبایی خلق کرده بود رو اینطوری نابودش کرد.عنوانی که اینقدر براش زحمت کشیده بود با اون دنیا و نژادهای مختلف و جزئیات عمیق و زیبا
حالا دوباره با دی ال سی بازی می کنم ببینم آیا فرقی خواهد کرد یا نه.:n28:
خواهش میکنم دوست عزیز !
شما منظور منو از زیبا تمام کردن بازی بد برداشت کردین .
قبل کلمه زیباتر " حماسی تر " هم گفتم که این زیبایی بیشتر به اون مسئله برمیگرده .
شپردی که برای بقای هم نوعان و حتی غیر همنوعان دیگرش از سایر سیاره ها از جونش می گذاشت و در آخر هم خودش رو فدا کرد .... درسته ، غمگین بود ولی یکی از بهترین وداع ها با یکی از بهترین شخصیت های زندگیم که نزدیک به 7 سال باهاش زندگی کردم بود :n12::n12:
بنظرم خوب شد که بازیو سه گانه کرد ...
وگرنه ممکن بود مثل بعضی از سری های امروزه به گند کشیده بشه و تمام تصورات و خاطره های مارو هم با خودش خراب کنه !

AlexMercer
03-11-2016, 18:35
مس افکت ......! چقدر با این بازی خاطره دارم. چقدر برای نسخه 3 انتظار کشیدم. واقعا حس میکردی عضوی از داستانی شاهکار بود

| SoRoush 8K |
04-11-2016, 22:46
از کاور مجله ی Game Informer در ماه دسامبر رونمایی شد و شاهد حضور Mass Effect Andromeda بر روی جلد این مجله خواهیم بود :
.

پ.ن :
با یکم توجه تو این عکس احتمالا کرکتر اینحا زنه . چون هم دستاش لاغره هم آرمورش جا ممه ای داره و پایین تنش به آرمور زنانه میخوره .:n26:
ولی به احتمال زیاد مثل سری های قبل قابلیت انتخاب جنسیت و شخصی سازی داشته باشیم .

AlexMercer
05-11-2016, 01:00
خوب میدونی که تو بازی نقش فردی به نام رایدر رو ایفا میکنیم . که هر دو شخصیت زن و مرد بازی با هم خواهر برادرن و اگر شخصیت مرد رو انتخاب کنی باز هم خواهرت رو توی بازی میبینی! کسی هم که تو تریلر های اولیه بوده بابای این 2 بوده.

AlexMercer
07-11-2016, 20:29

باکس ارت های بازی. هیجان زده شدم.

اینم تریر سینمایی بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Reveal%20Trailer%20%e2%80%93%20N7%20Day%202016.mp4

AlexMercer
07-11-2016, 21:12
روچهره پردازی کار نکردن. قیافه شپرد خیلی خوب و جدی بود. ولی داستان جالبه و نبردها حماسی تر

| SoRoush 8K |
07-11-2016, 22:02
صداگذار های شخصیت های اصلی بازی هم مشخص شدند .
Tom Taylorson
Fryda Wolff

AlexMercer
07-11-2016, 22:44

| SoRoush 8K |
11-11-2016, 18:35
چنتا تصویر جدید توسط مجله Game Informer هم منتشر شد :

اینم از پک کالکتور ادیشن بازی که میشه با 199.99 دلار ناقابل خرید D:

neon_91
11-11-2016, 19:53
یه چیزی که برام مهمه این است که بدونم آیا در این سری اشاره ای به اتفاقات سری قبل خواهد شد آیا ارتباطانی با سری قبل خواهد داشت؟آیا باز هم با نژادهای مختلف سری قبل سروکار خواهیم داشت؟چقدر از دنیای سری قبل رو در اینجا شاهد خواهیم بود؟بیووار نشون داده زیاد در داستان بازی ها جالب عمل نمی کنه و هرچی رو که برای درست کردنش زحمت زیادی کشیده حاضره به راحتی نابود کنه البته با دی ال سی extended cut تا حدودی این مشکل رو برطرف کرد همین که مس ریلی ها بعد اون دی ال سی نابود نشدند بازم خوبه.از اول هم معلوم بود فکر احمقانه ای بود.:n15:من که انتظار ادامه دنیای قبلی با قهرمان جدید و مشکلات جدید هستم تا اینکه بخوایم به کهکشان دیگه بریم.:n27:

| SoRoush 8K |
11-11-2016, 20:21
یه چیزی که برام مهمه این است که بدونم آیا در این سری اشاره ای به اتفاقات سری قبل خواهد شد آیا ارتباطانی با سری قبل خواهد داشت؟آیا باز هم با نژادهای مختلف سری قبل سروکار خواهیم داشت؟چقدر از دنیای سری قبل رو در اینجا شاهد خواهیم بود؟بیووار نشون داده زیاد در داستان بازی ها جالب عمل نمی کنه و هرچی رو که برای درست کردنش زحمت زیادی کشیده حاضره به راحتی نابود کنه البته با دی ال سی extended cut تا حدودی این مشکل رو برطرف کرد همین که مس ریلی ها بعد اون دی ال سی نابود نشدند بازم خوبه.از اول هم معلوم بود فکر احمقانه ای بود.:n15:من که انتظار ادامه دنیای قبلی با قهرمان جدید و مشکلات جدید هستم تا اینکه بخوایم به کهکشان دیگه بریم.:n27:
درباره این مسئله که گفتی کریس واین مدیر تولید استودیو بایوویر گفته بود که داستان کاملا جدیده و شخصیتا ربطی به داستان شپرد نداره!:n28:
ولی به احتمال زیاد مث سه گانه قبلی شاهد وجود نژاد های مختلف با ویژگی ها اخلاق خاص خودشون هستیم ( نمیدونم چرا ولی یاد کروگان افتادم :n14::n12: )

neon_91
11-11-2016, 21:23
درباره این مسئله که گفتی کریس واین مدیر تولید استودیو بایوویر گفته بود که داستان کاملا جدیده و شخصیتا ربطی به داستان شپرد نداره!:n28:
ولی به احتمال زیاد مث سه گانه قبلی شاهد وجود نژاد های مختلف با ویژگی ها اخلاق خاص خودشون هستیم ( نمیدونم چرا ولی یاد کروگان افتادم :n14::n12: )

یعنی شاهد آساری و توریان و کروگان و سالارین نخواهیم بود؟یک نژادهای جدید با اسامی جدید؟اگر حقیقت داشته باشه شاهد یک دنیای جدید غیر از دنیای قبلی که شامل مس رلی و سیتادل و نژادهاش که هرکدام دارای تاریخ و داستان خودشون هستند خواهیم بود.بیووار یک دنیای جدید درست خواهد کرد تا آخرش بازم اونو به دست خودش نابود کنه؟:n15:بازم در این مورد زیاد مظمئن نیستم باید دید چی پیش میاد.

AlexMercer
12-11-2016, 00:40
تریلر رو دیده باشین اساری و سالارین و کروگن هستن و اونایی که مدت ها پیش بهشون گیم پلی بتا رو نشون دادن میگن تو صفینه یه گروکن به عنوان یار وجود داره یه شخصیت هم مثل اشلی مارو همراهی میکنه.

زمان بازی 450 سال بعد از اتفاقات مس افکت 3 هست( تو تریلر میگه 600 سال از ازمان حالا یعنی 2016) و سازندگان سعی کردن تا اونجایی که میشه بازی رو ربط ندن به داستان شپرد چون خودشونم میدونن جمع کردن و و سرهم کردن کهکشان بعد از جریانات حمله ریپر ها سخته و خواستن فرار به جلو بکنن

بازی دوباره ماموریت های وفاداری داره ولی نکته بد اینه که این بازی اغاز یه سه گانه نیست و تو بازی هیچ کدوم از یارامون نمیمیرن

برای همین کلا انگیزشو از من گرفت .

AlexMercer
12-11-2016, 00:58
البته چون داستان بازی ما بین مس افکت 2 و 3 اتفاق میفته منظور از اون 600 سال فکر کنم 600 سال نوری دور تر از منظومه شمسی باشه یا اینا برای 600 سال در حالت stasis mode مثل پروتئونها موندن؟. نمیدونم مطمئن نیستم .

اسم یکی از یارها لیام هست . پی بی هم اسم اون اساریه هست که توی تیممونه تو تریلر ها هم هست . و اینکه پاراگون و رنگید از بازی حذف شده و سیستم جدیدی گذاشتن تو بازی
. یکی از گونه هایی که تو بازی باهاش مقابله میکنیم اسمشون kett هست که نژادی هوشمندن که خارج از منظومه شمسی زندگی میکنن . و به عنوان دشمن های اصلی بازی نقش دارن اما همه افراد این نژاد دشمن نیستن.

neon_91
12-11-2016, 04:48
کلا داستان از این قرار است که شروع بازی از سال 2185 خواهد بود یعنی قبل از حمله ریپرها.در آغاز یک مسافرت طولانی به کهکشان اندرومدا خواهد بود که 600 سال به طول خواهد انجامید و ساکنین سفینه در این سال ها در خواب زمستانی خواهند بود.در کهکشان جدید با 2 نژاد جدید سروکار خواهیم داشت درضمن 4 نژاد اصلی کهکشان راه شیری(انسان،تورین،آساری و سالارین)هرکدام در یک سفینه جداگانه به رهبری سفینه ای شبیه به سیتادل به سمت کهکشان اندرومدا خواهند رفت.ولی سوالی که هست اینه که بیش از 2 نیم میلیون سال نوری فاصله است بین دو کهکشان:n04: چطوری می خوان این همه مسافت رو برن:n13: اصلا با چی می خوان برن.
دیگه مطمئن شدم دنیای بازی به کل تغییر کرده.با اون پایانی که برای بازی قبل درست کردن خودشونم فهمیدن که نمی تونن هیچ رقمه جمعش کنند.واسه همین زدند به جاده خاکی:n15:

AlexMercer
12-11-2016, 20:53
بایور گفته که ریپر ها فقط تهدید کهکشان راه شیری بودن و تو کهکشان های دیگه حضور نداشتن. ! این کم غیر قابل باوره یعنی برای ریپر ها هیچ وقت جذاب نبوده برن کهکشان های دیگه؟

neon_91
12-11-2016, 23:05
بایور گفته که ریپر ها فقط تهدید کهکشان راه شیری بودن و تو کهکشان های دیگه حضور نداشتن. ! این کم غیر قابل باوره یعنی برای ریپر ها هیچ وقت جذاب نبوده برن کهکشان های دیگه؟

هرچی که باشه معلوم است که باید خیلی از خراب کاریهاشونو جبران کنند.در مس افکت های قبلی گفته شده که ریپرها هر 50 هزار سال از فضای تاریک(dark space) میان.حالا این فضای تاریک کجاست؟در خارج کهکشان است؟اگر باشه که باید نسل های دیگری رو هم تهدید کنه.شاید فقط یک منطقه یک نقطه تاریک در کهکشان راه شیری است و این چرخه نابودی فقط در کهکشان راه شیری اتفاق میفته.
غیر از اون مهم ترین سوال این است که چطور کهکشانی که 2 نیم میلیون سال نوری با کهکشان ما فاصله دارد میشه بهش رسید؟با چه تکنولوژی؟حتی مس ریلی ها هم ساخت ریپرها است نه نژادهای فعلی و نه پروتین ها.حالا نژاد فعلی به تکنولوژی و انرژی رسیده که می تونه به کهکشان دیگری بره؟چطور این تکنولوژی و انرژی رو نمی تونه در جهت نابودی ریپرها به کار ببره؟
امیدوارم برای همه اینها دلیل قانع کننده ای بیارند.

AlexMercer
12-11-2016, 23:37
هرچی که باشه معلوم است که باید خیلی از خراب کاریهاشونو جبران کنند.در مس افکت های قبلی گفته شده که ریپرها هر 50 هزار سال از فضای تاریک(dark space) میان.حالا این فضای تاریک کجاست؟در خارج کهکشان است؟اگر باشه که باید نسل های دیگری رو هم تهدید کنه.شاید فقط یک منطقه یک نقطه تاریک در کهکشان راه شیری است و این چرخه نابودی فقط در کهکشان راه شیری اتفاق میفته.
غیر از اون مهم ترین سوال این است که چطور کهکشانی که 2 نیم میلیون سال نوری با کهکشان ما فاصله دارد میشه بهش رسید؟با چه تکنولوژی؟حتی مس ریلی ها هم ساخت ریپرها است نه نژادهای فعلی و نه پروتین ها.حالا نژاد فعلی به تکنولوژی و انرژی رسیده که می تونه به کهکشان دیگری بره؟چطور این تکنولوژی و انرژی رو نمی تونه در جهت نابودی ریپرها به کار ببره؟
امیدوارم برای همه اینها دلیل قانع کننده ای بیارند.
یکسریهاش رو میتونن بپیچونن مثل اینکه توی موتور این 4 صفینه از تکنولوژی مس ریلی استفاده کردن.

فضای تاریک رو بایوور هیچ وقت توضیح کافی نداد. اما اینکه نسل های اینده رو تهدید کنه چون همه ریپر ها باهم حمله میکنن به کهکشان دیگه ریپری تو فضای تاریک نمیمونه.

میگم اینکه میگن 600 سال بازی رفته جلو یکم فرار به جلو حساب میشه چون در کل بازی هیچ ارتباطی هم با منظومه شمسی نداریم.

امیدوارم مثل مس افکت 3 که شتاب زده ساخته شد این بازی هم اینجور نشه

Layken
13-11-2016, 13:58

کاور مکانیک مس افکت در نسخه‌ی اندرومدا دیگر همانند گیرز چسبنده نخواهد بود و بایوور کاور سیستم بازی را به سبک The Last of Us، داینامیک طراحی کرده است.

| SoRoush 8K |
26-11-2016, 20:44
در بازی Mass Effect: Andromeda شاهد تمامی گونه یا نژاد‌های قدیمی سری بازی‌های Mass Effect نخواهیم بود.

هنوز تاریخ عرضه بازی Mass Effect: Andromeda مشخص نشده است، اما هر چه می‌گذرد خبر‌های زیادی پیرامون این بازی منتشر می‌شود. آخرین خبری که در مورد بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شده حاکی از این است که تمامی گونه‌هایی که در سه گانه این بازی نقش داشتند، در بازی Mass Effect : Andromeda حضور نخواهند داشت، البته شاید در نسخه‌های بعدی بازی Mass Effect این گونه‌ یا نژاد‌ها حضور داشته باشند.

مک والترز، مدیر نوع‌آوری بایو‌ور گفت:

به دلایلی تمامی نژاد‌های قبلی سری بازی‌های Mass Effect در بازی Mass Effect: Andromeda حضور نخواهند داشت، اما به شما قول می‌دهم در نسخه‌های بعدی این بازی دوباره این گونه‌ها را ملاقات خواهید کرد. البته گونه‌های جدیدی در نسخه جدید بازی دیده می‌شوند. یکی از نژاد‌هایی که به این بازی اضافه می‌شود Kett نام دارد.

بایوور چندی پیش اعلام کرد که بازی Mass Effect: Andromeda یکی از شاهکار‌های این کمپانی به حساب می‌آید. همچنین اعلام کرد که نسخه‌های بعدی از سری بازی‌های Andromeda نیز منتشر می‌شود که شاید در قالب سه گانه نباشند.

همچنین ناشر بازی الکترونیک آرتز اعلام کرد که در مراسم The Game Awards که در تاریخ ۱۱ آذر ماه (اول دسامبر) برگزار می‌شود، تریلر گیم‌پلی بازی Mass Effect: Andromeda پخش می‌شود .

منبع : زومجی

+

اینم یه ویدیو معرفی از نژاد Kett که قراره تو آندرومدا حضور داشته باشه :
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکسش :

vahidgame
03-12-2016, 10:55
خب اولین تریلر درستو حسابی بازی توی Game Awards دیروز نشون داده شد که از گیم پلی بودش
نکته های مثبتش یکی اینکه سیستم مبارزات جالب بود و دیگه شخصیت خیلی مهارت های مختلف داره
مبارزات به نظر جذابتر شده و دیگه اینجوری نیست که بیشتر بازی کاور گرفتن باشه و آپشن های زیادی وجود داره
دنیای بازی هم اپن ورلدتر شده و مثل شماره یک ماشین هم دوباره وجود داره و احتمالا ماشین هم بیشتر نقش داره
سیارات هم دیگه همگی قابل گشت و گذارن و کلا دنیای بازی بزرگتره

گرافیک هم فعلا زیباست و باید دید محصول نهایی روی پی سی چی میشه
در کل در مورد گیم پلی و گرافیک و اینا خیلی امیدوارم و می تونه از بهترین های سال بعدی باشه
ولی یه نکته منفی اینکه کارگردان معروف سه شماره قبلی یعنی Casey Hudson که قبلا چند تا از بازی های مهم بایوور هم کار کرده بود کلا از بایوور رفته
یه نکته هم اینکه بایوور جدیدا دیگه از نظر شخصیت پردازی و داستان مثل گذشته قوی نیست و خیلی افت کرده و حالا باید دید چی کار می کنه

AlexMercer
03-12-2016, 21:18

نام دو شخصیتی که کنار Sarah Ryder در یکی از کات‌سین‌های تریلر قرار داشتند: نام Krogan مذکر، Drack است و Turian مونث هم Vetra

AlexMercer
03-12-2016, 21:19
از وقتی فهمیدم قرار نیست شخصیت ها و داستان درگیرمون کنه حسم نسبت به بازی کم شده

neon_91
04-12-2016, 16:48
نکته قوت بازی مس افکت شخصیت پردازی و خط داستانی قوی و زیباش بود و اون دنیای بزرگ با خط زمانی و اون نژادها که هرکدام داستان و تاریخ خاص خودشون رو داشتند همش دیگه رفته و الان در یک کهکشان جدید هستیم.دوباره باید همه ی دنیای مس افکت با خط زمانیش و نژادهای جدید از اول نوشته بشه البته در کهکشان جدید که به نظر من نیازی به اینکار نبود اگر بایووار در پایان داستان قسمت سوم دقت می کرد و همه چیزو که ساخته بود خراب نمیکرد.حالا هم که یکی از بهترین افراد بایووار از این تیم رفته دیگه امیدی به این نیست که بشه بازیو مثل قبل ساخت.:n03:

Dark Soul
01-01-2017, 00:08
از وقتی فهمیدم قرار نیست شخصیت ها و داستان درگیرمون کنه حسم نسبت به بازی کم شده
واقعا ....
مطمئنید ؟
پس این چی میشه ؟ یه شوتر !!

+
ولی من از این که کلا در یک کهکشان دیگه و شخصیته های جدید و داستان متفاوتی هست راضیم.
کلا اون یک سری فوق العاده بود که می بایست تموم بشه .

Captain_America
24-03-2017, 14:06
نمرات حاکی از یه بازی معمولی هستش ، متوسط رو به بالا ولی از سری مس افکت بیتشر انتظار میرفت.
متا کریتک فعلا ۷۴%

aramesh_61
05-04-2017, 13:33
ولی من از این که کلا در یک کهکشان دیگه و شخصیته های جدید و داستان متفاوتی هست راضیم.

دقیقا با نظرت موافقم، اکتشاف واقعا برای من تو این بازی لذت بخشه.
30 ساعت بازی کردم و تا اینجا که خوب بوده،تا حالا باگی هم ندیدم که اذیت کننده باشه، انیمیشن صورت هم زیاد نباید بهش حساس شد برای یه بازی نقش آفرینی خوبه، داستانش هم تا حالا خطهای جدا و متنوع داره و اگه بتونه به یه جایی برسونتش خیلی خوب میشه، تاثیر انتخاب دیالوگها هم تا حالا که چیزی خاصی نبوده و اگه همینطوری پیش بره جالب نیست، شخصی سازی کاراکتر به نظرم خوبه ولی آپگرید کردنش جای کار داره هنوز، آپگریدا کم و بیش شبیه هم عمل میکنن. گرافیک بازی هم واقعا بالاست مخصوصا گرافیک هنری که بعضی وقتها محو فضا میشید. امیدوارم پچی که فردا میاد افت فریمو بهتر کنه که رو اعصابه یکم.

AlexMercer
15-04-2017, 12:17
تا الان که بازی کردم اصلا شخصیت ها جذبم نکرده. مرحله اول کم و بیش بازنویسی مرحله اول مس افکت 1 داره و باقی اتفاقات خیلی شبیه به اونه. دیالوگ های بسیار سطحی. و شخصیت های نا پخته انگار این بازی رو برای افراد زیر 18 سال ساختن. حس نوجوان بودن کاراکتر اصلی و باقی شخصیت ها ادمو اذیت میکنه. اون کاراکتر های فوق العاده مثل شپرد گروس لیارا و اندرسون و میراندا و............... کجا اینا کجا. دشمن های بازی که کلا خنده دارن.

| SoRoush 8K |
15-04-2017, 15:25
کلا فیسای کرکتر ها حس نداره :/
میبینه یارو داره حماسی یا احساسی صحبت میکنه پوکر فیس هیچ تغییری تو چهرش ایجاد نمیشه ://
اصن حس بازی به آدم منتقل نمیشه مثل اون سه گانه قبلی بخصوص مس افکت 2 :n14:
خدا چیکارت نکنه EA که گند زدی به یک آی پی :n35:

AlexMercer
03-05-2017, 00:03
داستان بازی هرچی میری جلو تر خیلی یاد اور مس افکت خلاصه داستان سه گانه م افکت میشه ولی فضای بازی عالیه و خوب تونسته اون حس غریبگی در کهکشان جدید و تلاش برای بقا رو الق کنه. ولی چرا archon رو کپی برداری کرده از روی saren? هرچی اون میگفت اینم میگه نوع شخصیتش وح حرف زدنش کپه اونه. کت ها هم که دقیقا مثل کالکتور ها هستن و و و کاری ک به با angarian ها میشه مثل husk ها میشن یعنی بازم تقلید از بازی قبل. این جهش ژنتیکی که تو بازی هست واقعا ادم رو یاد هاسک ها میندازه ..............

neon_91
04-05-2017, 11:33
من که کلا بازی رو نخریدم چون از نظر من دیگه مس افکت تموم شده است به جاش چند ماه قبل نشستم مس افکت 3 رو بازی کردم واسم نوستالژی بود البته بهترین مس افکت 2 بود که داستانش فوق العاده گیم پلی عالی شخصیت ها پخته و جذاب و پایانش حماسی بود.

AlexMercer
30-05-2017, 19:42
مجددا سلام. دوستان بشدت درگیر بازیم. حتما نقدم رو میزارم البته اگر مورد قبول دوستان مس افکت فن باشه. ولی اگر دو دل هستین حتا بخرین بازی شما رو جذب میکنه. شاید اولش سخت باشه براتون. صرف نظر از اون سه گانه حماسی و شخصیت های عالی این بازی شاید مثل مس افکت یک اغاز کندی داشته باشه ولی هرچی جلوتر برین بهتر میشه به حدی که بعد 20 درصد بازی واقعا حس میکنید تو دنیای مس افکتین. کارکتر بازی رایدر هم خیی بهتر میشه در طول بازی. من با رایدر مرد میرم و راضیم

rasol1999
01-06-2017, 17:14
من هم برای بد پایان یافتن بازی
Mass Effect 3 موافقم/وبا این حجم فضا ونقشه نمیدونم چرا نتونستن پابان خوبی براش در نظر بگیرن:n03:

likalllab
08-05-2021, 01:27
مذخرف ترین سریه حیف mass effect 1 و 2 خیلی خوب بود