PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سياه شدن مانيتور بعد از چند دقيقه بازي كامپيوتري؟

tnt1365
01-11-2016, 16:05
سلام من وقتي بازي ميكنم بعد از چند دقيقه صفحه مانيتورم سياه ميشه اما صداي بازي مياد با ctrl+alt+del از بازي خارج ميشم صفحه مانيتورم دوباره درست ميشه و تصوير مياد كارت گرافيكم hd7770 بازي فالوت 4 چند وقتي سرم شلوغ بود نميرسيدم بازي كنم امل تيرماه كه بازي ميكردم هيچ مشكلي نداشت.ممنون ميشم دوستان كسي نظري بده .

EXTREME
02-11-2016, 11:30
اگر فقط در یک بازی اینطوری میشه میتونه ایراد از خود بازی و کرکش باشه یا درایور گرافیک اگه همه بازی ها اینطوری میشه باید درایور و ویندوز و ویروس و دمای قطعات همه بررسی بشه اگر مشکل حل نشد گرافیک و پاور چک بشه اگر تو کار ویندوزی و تماشای فیلم مشکلی ندارید پس کابل دیتا و مانیتور سالمه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

tnt1365
02-11-2016, 13:22
درايور بروزه ودرتمام بازي ها اين مشكل پيش اومده .اما زماني كه فيلم با كيفيت ميبينم اين مشكل رو ندارم بنظر خودم مشكل از پاور چون مدل 600w الگانسه مال سال 87 خريدمش بعدا قطعاتو عوض كردم پول نداشتم اينو عوض كنم تا تابستان امسالم خوب بود كه كابل 6پين گرافيك دچار يه سوختگي جزيي شد من چون بازي نميكردم گفتم بعدا عوضش ميكنم اما تو نمايش فيلم وكاركرد معمولي مشكلي نداشت تا اينكه يه كابل سالم خريدم ديدم اين بالا سرش آمده.يا پاورمه يا كارت گرافيك .كلا رفتم تو خرج.ممنون از راهنمايي

hamid3369
03-11-2016, 10:42
پاور گرین و یا کولر مستر ببند