PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل و داستانِ عجیبه من برای اتصال دو اینترنت!

Bensonw3x
31-10-2016, 14:27
دوستان سلام ، ینی وقتی دارم این پیام رو مینویسم خیلی کلافه شدم ! تا اینکه امورز یه یه سر نخ هایی رسیدم ولی نمیدونم چطوری حلش کنم ..

ببینید من یک مودم (اشنای اول) دارم به همراه یک لپ تاپ که وای فایش خرابه مجبورم با کابل به نت وصل بشم ، ، تصمیم گرفتم یک اینترنت دیگه بگیرم ، رفتم خط تلفن سفارش دادم ، و اینم کیفیته خط دومم هستش ، بدون هیچ نویز یا خرابی با بهترین کیفیته موجود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه رفتم یه مودم TP link خریدم ، اومدم اینترنتِ دومم رو تست کنم ،اینجای داستان مهمه : وقتی اینترنت دوم به همون لپ تام میزدم ، متوجه شدم اینترنت هر 10 دقیقه یک بار قطع میشه ! بلافاصه به isp مربوطِ زنگ زدم گفتم اقا داستان اینه ، چرا اینطور میشه ، خلاصه 10 تا روش بهم گفتم که برو ببین دستگاه دیگه نویز میندازه شاید فلان بسال همه ی روش هارو امتحان کردم بازم قطع میشد ! جالب اینجا بود ، وقتی هیچ کاری با اینترنت نمیکردم ینی دانلود یا صفحه ای باز نمیکردم اینترنت وصل میموند !!ولی تا یه چی میزارم رو دانلود یا صفحه باز میکنم سری قطع میشه (همه چراغ های مودم قطع میشه) یه همچین چیزی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته جالبِ ، به سرم زد گفتم ، این دیگه اخرین راه حله ، بزا من کانفیگ مودم ها رو جابه جا کنم ، ینی اون مودم آشنای اول رو چنج کنم روی اینترنت ِ دومم ، وقتی کانفیگ کردم دیدم مثله بنز کار میکنه !! اخه ینی چی ؟

حالا شاید بگید مودم مشکل داره از این حرفا ! ولی من بردم گارانتیش اونجا درست کار کرد !!! خلاصه بعدش اومدم خونه بردمش تو حال ، البته قبل اینکه بیام خونه رفتم دانگل خریدم گفتم می برم حال ، بتونم بهش وصل بشم ، بله این آشو همون کاسس ! حالا واقعا من خدا خدا میکردم که موشکل از مودم باشه :

نگو مشکل از لپ تاپه منه !! که هر وقت به اینترنت دوم میخوام وصل بشم باعث میشه مودم خاموش بشه !! و تمام دستگاه های داخل خونه به غیر لپ تاپ من هیچ مشکلی باهاش ندارن !!!

حالا سر نخی که بدست اوردم اینکه شاید من باید یه دستی به کانکشن های لپ تاپ بکشم یا اینکه چه میدونم قسمت Local Area یه کاری بکنم ، که بعدش اومدم اینجا ببینم شما دوستان چی میگید .

دوستان دریغ نکنید لطفا :n27:

badboys_87
31-10-2016, 19:01
چرا اینقدر Data rate خط شما رو پایین بستند . سرعت دانلودتون چنده ؟؟؟