PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یادگیری سی پلاس پلاس به صورت آنلاین

AABB
27-10-2016, 23:52
با سلام به دوستان. تصمیم دارم برنامه سی پلاس پلاس رو یاد بگیرم ولی به صورت خودآموز همیشه به مشکل می خورم. اونم اول راه! دنبال مدرس این برنامه می گردم که با نرخ مناسب آموزش بده. من فقط آنلاین می تونم توی کلاس ها شرکت کنم. چند تا کلاس آنلاین هم پیدا کردم ولی نمی دونم چقدر خوب یا موثر هستند. اگه پیشنهادی دارید بفرمایید یا این که بهم پی ام کنید.
با تشکر از همه گی

VorTex.318
27-11-2016, 15:30
با سلام به دوستان. تصمیم دارم برنامه سی پلاس پلاس رو یاد بگیرم ولی به صورت خودآموز همیشه به مشکل می خورم. اونم اول راه! دنبال مدرس این برنامه می گردم که با نرخ مناسب آموزش بده. من فقط آنلاین می تونم توی کلاس ها شرکت کنم. چند تا کلاس آنلاین هم پیدا کردم ولی نمی دونم چقدر خوب یا موثر هستند. اگه پیشنهادی دارید بفرمایید یا این که بهم پی ام کنید.
با تشکر از همه گی

مدرس ها در این زمینه معمولا پول کلانی میگیرن و خب خیلی هم نسبت به پولی که میگیرن ، یاد نمیدن .
پیشنهاد من به شما اینه که کتاب های
C++ که اسمشون :
Deitel
Peitel
How to program with C++
هستش رو مطالعه کنی
من خودم از رو این کتابها خوندم و بسیار هم خوب توضیح داده بود
فیلم های آموزشیش هم اگر سرچ کنی به زبان فارسی هم هست.

p3060
07-02-2017, 16:13
سلام
دوره های انلاین جهاد علمی (ittw ir)سطح بندی شده و با سرفصل های مشخص هست درضمن میتونید به صورت مهمان در کلاس های انلاین شرکت کنید که اگه حس کردید جالب نیست شرکت نکنید یا دوره رو رزرو کنید
جاهای دیگه هم هست ولی بیشتر فیلم اموزشی میزارن و امکان بحث وجود نداره

mrz73
10-02-2017, 21:15
از آموزش های سایت faradars استفاده کنید

abolfazlzxc
24-02-2017, 09:59
سلام من اموزش های دکتر رحمانی رو کامل یاد گرفتم ولی نمیتونم برنامه غیر از کنسول بنویسم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون

GALAXY KING