PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای تماس و دریافت تماس و اس ام اس با کامپیوتر با سیمکارت

rezaiialii
26-10-2016, 17:06
سلام.
دنبال نرم افزاری برای تماس و دریافت تماس و دریافت و ارسال اس ام اس برای ویندوز هستم
سیمکارت ایرانسل رو با یک دنگل هوایی به لپ تاپم وصل کردم و الان از نرم افزار خود دانگل استفاده میکنم که برای اینترنت هست ولی باهاش اس ام اس هم میشه فرستاد و گرفت ولی دنبال نرم افزاری جامع تر هستم تا تماس هم بشه پاسخ داد و دریافت کرد

mozaso
27-10-2016, 11:45
سلام.
دنبال نرم افزاری برای تماس و دریافت تماس و دریافت و ارسال اس ام اس برای ویندوز هستم
سیمکارت ایرانسل رو با یک دنگل هوایی به لپ تاپم وصل کردم و الان از نرم افزار خود دانگل استفاده میکنم که برای اینترنت هست ولی باهاش اس ام اس هم میشه فرستاد و گرفت ولی دنبال نرم افزاری جامع تر هستم تا تماس هم بشه پاسخ داد و دریافت کرد

سلام،برنامه های beetel 3G و Metfone 3G نصب کن امتحان کن،هر دو تماس با موبایل رو دارن.

manochehr687
28-12-2017, 20:30
کو لینک دانلود

manochehr687
28-12-2017, 20:35
سلام.

hassanshaikhi
29-12-2017, 10:03
اگه مودمتون تحت وب نیست این برنامه رو امتحان کنید. مودم هم باید آنلاک باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]