PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه‌ای برای ساخت آموزش مجازی اینتراکتیو

DariushGreat
23-10-2016, 19:31
سلام
من قصد دارم جدول تناوبی بسازم که با کلیک روی هر خانه ویژگی‌های عنصر مورد نظر رو با توضیحات نشون بده. می‌خوام به شکل تعاملی ( اینتراکتیو ) باشه. البته این‌که می‌خوام به شکل دو زبانه با امکان سوئیچ میان زبان‌ها بسازمش.
چه برنامه‌ای واسه این‌کار مناسبه؟

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

mozaso
27-10-2016, 11:37
سلام
من قصد دارم جدول تناوبی بسازم که با کلیک روی هر خانه ویژگی‌های عنصر مورد نظر رو با توضیحات نشون بده. می‌خوام به شکل تعاملی ( اینتراکتیو ) باشه. البته این‌که می‌خوام به شکل دو زبانه با امکان سوئیچ میان زبان‌ها بسازمش.
چه برنامه‌ای واسه این‌کار مناسبه؟

دوست عزیز با مولتی مدیا بیلدر میشه ساخت
Multimedia Builder

DariushGreat
27-10-2016, 12:23
دوست عزیز با مولتی مدیا بیلدر میشه ساخت
Multimedia Builder
سلام دوست گرامی
سپاس از پاسخت
راستش با مالتی‌مدیا بیلدر کار کردم ولی چند تا مشکل داره:
1. چند زبانه نمی‌شه ساخت یا دستکم من بلد نیستم و چیزی درباره‌ش پیدا نکردم. یعنی جوری نیست که استرینگ نویسی کرد و سپس بر پایه استرینگ‌ها xml زبانی نوشت
2. قدیمیه و دیگه پشتیبانی‌ای نمی‌شه
3. جلوه جنبش برای برای اشیا نداره

پیشنهاد دیگه‌ای نداری؟

mozaso
27-10-2016, 12:40
سلام دوست گرامی
سپاس از پاسخت
1. چند زبانه نمی‌شه ساخت یا دستکم من بلد نیستم و چیزی درباره‌ش پیدا نکردم. یعنی جوری نیست که استرینگ نویسی کرد و سپس بر پایه استرینگ‌ها xml زبانی نوشت

پیشنهاد دیگه‌ای نداری؟

یکمی برنامه ای که میخوای خاصه و قابلیت سفارشی کردن باید داشته باشه، اگر اینطوره با فلش و تمپلیتهای اماده اتوران فلش هم میتونی کار کنی به نظرم،چون برنامه نویسی و سفارشی شدن رو خوب ساپورت میکنه،البته شما خودت مسلطی،بهرحال دو تا برنامه دیگه میشناسم که با یکیش کار کردم
My Autoplay pro
Autorun design
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

mozaso
27-10-2016, 12:48
سلام دوست گرامی
سپاس از پاسخت

پیشنهاد دیگه‌ای نداری؟

یکمی برنامه ای که میخوای خاصه و قابلیت سفارشی کردن باید داشته باشه، اگر اینطوره با فلش و تمپلیتهای اماده اتوران فلش هم میتونی کار کنی به نظرم،چون برنامه نویسی و سفارشی شدن رو خوب ساپورت میکنه،البته شما خودت مسلطی،بهرحال دو تا برنامه دیگه میشناسم که با یکیش کار کردم
My Autoplay pro
Autorun design
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.