PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن شدن ولی بالا نیومدن سیستم

DariushGreat
21-10-2016, 03:54
سلام
یه سیستمی دارم که هنگامی که روشن می‌شد بدون این‌که بوت بشه پس از یه دقیقه خاموش می‌شد. پاور نو انداختم روش الان روشن می‌شه و روشن می‌مونه ولی نه بوق بایوس می‌زنه و نه خروجی می‌ده. چراغ هاردش هم روشن نمی‌شه. ولی خود پاور و فن پردازنده روشنن.
نام و مدل پاور: تسکو 700 پنتیوم 4
پ.ن: روی مادربورد یه مادگی چهار پین ATX 12V هست که پاور قدیمیه سوکتشو داشت ولی این جدیده نداره؛ ممکنه از این باشه؟

سپاس واسه کمک [emoji173]

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

EXTREME
21-10-2016, 15:08
اگر پاور بتونه توان سیستم رو تامین کنه و اتصالاتش هم درست نصب شده باشه و سالم باشه مشکل دیگه از پاور نیست بایوس رو یک بار دیفالت کنید و با یک باتری دیگه تست کنید درست نشد اسلات های رم و گرافیک تمیز بشه و با یک رم و گرافیک دیگه سیستم چک بشه

babarany
24-02-2017, 23:57
سلام
یه سیستمی دارم که هنگامی که روشن می‌شد بدون این‌که بوت بشه پس از یه دقیقه خاموش می‌شد. پاور نو انداختم روش الان روشن می‌شه و روشن می‌مونه ولی نه بوق بایوس می‌زنه و نه خروجی می‌ده. چراغ هاردش هم روشن نمی‌شه. ولی خود پاور و فن پردازنده روشنن.
نام و مدل پاور: تسکو 700 پنتیوم 4
پ.ن: روی مادربورد یه مادگی چهار پین ATX 12V هست که پاور قدیمیه سوکتشو داشت ولی این جدیده نداره؛ ممکنه از این باشه؟

سپاس واسه کمک [emoji173]

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

با سلام ابتدا باید مشکل برق مادگی 4 پین راحل نمائید زیرا عدم رسیدن برق به این مادگی کاربخشی را مختل میکند که مختل نموده است