PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای تغییر رنج آی پی اینترنت

maniya12
19-10-2016, 03:04
سلام دوستان من دنبال یه برنامه هستم که آیپی اینترنتم رو عوض کنه منظورم اینکه به آیپی تغییر بده که اصلا اینترنت من بدون این برنامه با قطع و وصل کردن مودم اصلا به این رنج آیپی متصل نشده باشه
مثلا اگه اول آیپی من با 31 شروع میشه مثلا با فعال کردن این برنامه با 5 شروع بشه
با تشکر

paveej
19-10-2016, 07:58
سلام دوستان من دنبال یه برنامه هستم که آیپی اینترنتم رو عوض کنه منظورم اینکه به آیپی تغییر بده که اصلا اینترنت من بدون این برنامه با قطع و وصل کردن مودم اصلا به این رنج آیپی متصل نشده باشه
با تشکر
سلام دوست عزیز
این برنامه ای که شما دنبالش هستی فکر نمیکنم وجود داشته باشه.چون آیپی را سرویس دهنده به شما میده . هر بار که مودم به اینترنت کانکت میشه سرویس دهنده
یک آیپی جدید به مودم شما میده که اونم توی همون رنج آیپی هایی هست که برای اون سرویس دهنده امکانپذیر هست.

maniya12
19-10-2016, 11:54
من برنامه ای رایگان میخوام برای تبدیل اینترانت به اینترنت برنامه ای دوستان سراغ دارین معرفی کنید
با تشکر

paveej
20-10-2016, 09:45
من برنامه ای رایگان میخوام برای تبدیل اینترانت به اینترنت برنامه ای دوستان سراغ دارین معرفی کنید
با تشکر
رایگانش فکر نمیکنم باشه.ولی تستش رایگان هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MMDFullHD
06-11-2016, 02:32
با تشکر
این برنامه وجود نداره!!
اگر مودم adsl ایسوس دارید از صفحه ادمین دیسکانکت کنید و ایپیتونو بجای خاموش روشن کردن عوض کنید

Sent from my F8332 using Tapatalk

maniya12
07-11-2016, 17:10
این برنامه وجود نداره!!
اگر مودم adsl ایسوس دارید از صفحه ادمین دیسکانکت کنید و ایپیتونو بجای خاموش روشن کردن عوض کنید

Sent from my F8332 using Tapatalk
من منظورم برنامه رایگان افزایش سرعت اینترنت یا همون تبدیل اینترانت به اینترنت هست؟!
برنامه رایگان سراغ دارید؟!

maniya12
07-11-2016, 17:13
من منظورم برنامه رایگان افزایش سرعت اینترنت یا همون تبدیل اینترانت به اینترنت هست؟!
برنامه رایگان سراغ دارید دوستان؟!

Mohsen_mzh
07-11-2016, 20:21
تغییر رنج آیپی یه چیزه ، افزایش سرعت اینترنت یه چیز دیگه ، تبدیل اینترانت به اینترنت هم یه چیز دیگه. شما دنبال چی هستید؟

MMDFullHD
07-11-2016, 21:26
برنامه رایگان سراغ دارید دوستان؟!
این برنامه ای که شما میگین باید سرور مجازی ایرانی خریداری شه !
و بصورت اشتراکی توسط یک نفر راه اندازی و خریداری و فروش شه که هزینه ای داره رایگان وجود نداره
تو گوگل سرچ کنید هستن سایتای کاهش پینگ و اینترانت تو اینترنت