PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بجای اینترنت adsl ، اینترنت 4g بگیرم ؟

Hamed-Dehghani
17-10-2016, 19:50
سلام
خوبید ؟

من بجای اینترنت ثابت ADSL می خوام مودم 4G بگیرم که در سطح شهر هم از اینترنت روی لپ تاپ و گوشیم استفاده کنم

با اینکه شنیدم اینترنت ۴g ایرانسل از همه بهتره ولی فقط سیم کارت ایرانسل میشه روش گذاشت در حالی که

من می خوام مودمی باشه که اگر خارج از کشور، سیم کارت اپراتور خارج از ایران رو هم روش گذاشتم اینترنت تو اون کشور کار کنه

ممنون از مشاورتون

Ahmad
17-10-2016, 20:13
سلام
خوبیم
شما مودم دایل-آپ بگیر
ممنون از سوالتون

Le0nard0
17-10-2016, 20:16
سلام
مام خوبیم
شما الان که adsl داری وقتی میری خارج چیکار میکنی ؟ همین adsl رو ببر ثبات و امنیتش هم بیشتره

Hamed-Dehghani
18-10-2016, 08:08
سلام
مام خوبیم
شما الان که adsl داری وقتی میری خارج چیکار میکنی ؟ همین adsl رو ببر ثبات و امنیتش هم بیشتره

ADSL رو ببرم خارج از اینترنتش استفاده کنم ؟!!! :n04:

مودمی میخوام که سیم کارت اپراتورهای ایران روش کار کنه و تو خارج هم اپراتورهای خارج جواب بده

ممنون

ata.royalfalcon
18-10-2016, 09:05
ADSL رو ببرم خارج از اینترنتش استفاده کنم ؟!!! :n04:

مودمی میخوام که سیم کارت اپراتورهای ایران روش کار کنه و تو خارج هم اپراتورهای خارج جواب بده

ممنون

شما باید مودمی انتخاب کنید که اولاً آنلاک باشه و یا اگر لاک بود بتونید بدون دردسر آنلاک کنید و ثانیاً باطری خوبی داشته باشه . دیجی کالا ، راستین بازار و یا هر فروشگاه دیگه ای رو که بررسی کنید چند مدل متناسب با انتظارات رو میتونید پیدا کنید مثلاً مدل Huawei E5573 و یا Huawei E5578 Prime .

نکته دیگه ای که باید در نظر بگیرید این هست که باید بدونید فرکانس کاری 4G در کشورهای خارجی چی هست و مودمهایی که میخواهید انتخاب کنید از این فرکانس پشتیبانی کنه . مثلاً فرکانس 4G FDD ایرانسل در ایران 1800 و 2600 مگاهرتز هست و دو مدلی که معرفی کردم از این فرکانس پشتیبانی میکنند .

Hamed-Dehghani
19-10-2016, 14:19
سپاس از مهرتان :n16:

اگه سیم کارت رو روی گوشی بزارم سرعت اینترنت ۴جی به همون خوبی هست ؟

یه فکری به ذهنم رسید مودم نخرم و سیم کارت رو بزارم روی گوشی و اینترنت گوشی رو Share کنم روی لپ تاپ و در هر دو دستگاه از اینترنت ۴جی استفاده کنم ؟

خوبه ؟

baren
19-10-2016, 16:17
adsl بگیرید.

با توجه به توضیحاتتون مناسبه.

AVAVA
21-10-2016, 05:27
سلام مودم 4G خوب که بتونید همه سیم کارت ها رو ساپورت کنه این مودمه کیفیتش عالیه
TP-LINK TL-MR6400
من این مودم رو دارم و ازش استفاده میکنم