PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت دی وی دی با برنامه Nero

Shesaeng
17-10-2016, 18:14
سلام دوستان من یه مشکلی با رایت کردن دارم لطفا راهنماییم کنین.

من یک دی وی دی با برنامه Tipard DVD Creator رایت کردم یک روزم دقیقا طول کشید ولی توی مای کامپیوتر حافظه اش رو از هفت و نود و شش همون هفت و نود و شش میزنه یعنی خالیه اما محض امتحان خواستم دوباره رایت کنم میزد دی وی دی پره یک دی وی دی دیگه بزارید!

یکی دیگه ام الان با برنامه gburner رایت کردم تموم شد دیگه حتی نمیزنه پره روش ک کلیک میکنم دی وی دی رو میده بیرون عینه زمانی ک دیسک داخل لپ تاپ نباشه بزنی رو درایو جی ولی چون خالیه میاد بیرون ولی این با اینکه پره باز میاد بیرون و اجراش نمیکنه. چرا؟

با برنامه نرو هم خواستم رایت کنم همش میزنه چون فایلا با فرمت mkv هست نمیشه رایت کرد! چیکار باید بکنم؟:n35:

راستی برای کاهش حجم فیلم های avi اگه کسی برنامه ایی جز Advanced Video Compressor میشناسه معرفی کنه. این برنامه خوبیه برای کاهش حجم و اینکه بعد کاهش حجم هم همون با کیفیت خوب بیرون میده اما یه فیلم 59 دقیقه ایی رو 3 ساعت و نیم طول میده! من بخوام قسمت های یه سریال رو کاهش حجم بدم یه هفته طول میده!
ممنون دوستان:n16:

mozaso
17-10-2016, 18:58
دوست عزيز براي تبديل و كاهش حجم فايلهاي avi از برنامة Handbrake استفاده كن،حجم رو پايين مياره كيفيت رو زياد تغيير نميده،اخرين ورژن رو از سايت سافت ٩٨ دانلود كن.فايلت رو تبديل كن و با نرو رايتش كن،در اخر تيك check disk رو بزن كة بعد از رايت يه بار برنامة چك كنه كه ديسك سالمه يا نه.

Shesaeng
17-10-2016, 19:46
دوست عزيز براي تبديل و كاهش حجم فايلهاي avi از برنامة Handbrake استفاده كن،حجم رو پايين مياره كيفيت رو زياد تغيير نميده،اخرين ورژن رو از سايت سافت ٩٨ دانلود كن.فايلت رو تبديل كن و با نرو رايتش كن،در اخر تيك check disk رو بزن كة بعد از رايت يه بار برنامة چك كنه كه ديسك سالمه يا نه.

این برنامه رو دانلود کردم اما این برنامه برای تبدیل فایل ها به mp4 و mkv هست من میخوام فایل avi با همین فرمت کاهش حجم بدم دوست عزیز.

mozaso
17-10-2016, 20:00
این برنامه رو دانلود کردم اما این برنامه برای تبدیل فایل ها به mp4 و mkv هست من میخوام فایل avi با همین فرمت کاهش حجم بدم دوست عزیز.
من با نصب يك كدك پك فرمتهاي ديگة رو هم بهش اضافه كردم،پس برنامة Any Video Converter رو امتحان كن، برنامة Xilisoft video converter هم هستش ولي براي من چند بار بعد از تبديل فرمتهاي مختلف صدا جلوتر از تصوير ميبرد و راه حلي نتونستم براش پيدا كنم و ديدم مشكلي با فرمتها داره، حالا خواستي هر كدوم رو امتحان كن.