PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خرید ملتی متر مستک ms8360 برای تعمیرات سخت افزار pc&loptop

alibahman47
13-10-2016, 11:15
درود به همه دوستان عزیزم در فروم سخت افزار

قصد خرید یک ملتی متر مستک را دارم که تلرانسش خیلی پایین باشد و جوابگوی کار تعمیرات pc & loptop باشد(ولتاژ گیری دقیق و تست خازن دقیق و ...) و رنج عددی آن بیشتر باشد که بتواند مقادیر بزرگ تر را نشان برهد و کمتر به OL بخورد.

در حال حاظر یک ملتی متر Dec 330 دارم که خیلی سریع و دقیق نیست و خصوصا در تست ولتاژگیری مشکل دارد.

از یکی از بهترین تعمیرکارهایی که می شناختم پرسیدم و ایشون :
Masteck ms8360

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقت کنید که ۵ رقم را نشان میدهد !!!!

چون فعلا تهران نیسم به خودشون دسترس ندارم و الان برای خریدش تو وب سرچ کردم ولی دقیقا همون نمونه رو پیدا نکردم.

نمونه زیر رو پیدا کردم که خوب auto range است که خیلی خوبه ولی چهار رقم را نشان میدهد.

لطفا اگه کسی تو این زمینه اطلاعی داره بگه که این دو مدل (بجز از لحاظ دستی و اتوماتیک بودن)چه فرقی باهم دارند ؟اگه کسی فروشگاه ایرانی رو سراغ داره که اون مورد بالا (اولی )رو داشته باشه ،لطف کنه و معرفی کنه ؟

alibahman47
14-10-2016, 10:00
صبح جمعه بخیر .
عزیزان کسی نیست جواب بده .

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

alibahman47
16-10-2016, 10:10
Update........

V i r u s e r
16-10-2016, 19:39
سلام. مولتی متر با دقتی که شما میفرمایید قیمتش از چند صد هزارتومان تا چند میلیون تومان هست. لزوما داشتن رقم زیاد مبنی بر دقت بالا نیست
ضمن این که برای تعمیرات خیلی دقت بالا اهمیتی ندارد و مولتیمر بیشتر برای تست سوخته بودن یا نبودن انجام میشه. برای این کار هم که مولتیمتر معمولی جوابگو هست

حالا این که مولتی متر فعلی شما مشکل داره بر میگرده به جنس و کیفیتش. عموما هر دستگاهی تا رنج 100 تومن در بازار صرف نظر از برند کیفیت و کارایی لازم برای کار شما را داره.

alibahman47
16-10-2016, 20:00
درود.
ممنون دوست عزیز .
درحال حاظر من از Dec 330 استفاده میکنم که متاسفانه در تست خازن خیلی خوب نیست و سرعتش هم بالا نیست.
به نظرتون بین مدل های زیر کدوم بهتره ؟
مارک masteck:
Ms8360g
Ms8240c
کدوم ؟ و چرا ؟

یه مولتی متر تو رنج ۱۶۰ تا ۲۰۰ میخوام.

alibahman47
18-10-2016, 19:06
Gdm-357

مدل ms8240c