PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بی صدا بودن فایل های دانلود شده از یوتیوب !

jooya
11-10-2016, 02:12
سلام دوستان من با اینترنت دانلود منیجر لینک های موجود توی یوتیوب youtube رو در میارم و با free download manger دانلود می کنم

ولی فایلهای دانلود شده بدون صدا هستند !

کسی از دوستان تجربه مشترکی داشته که راه حلی ارائه بده

ممنون

rezayiiia
11-10-2016, 08:13
من مستقیم دانلود نمی کنم. میرم clipconverter.cc و از اونجا با internet download manager دانلود می کنم. این راه رو هم امتحان کنید.

CafeNet999
11-10-2016, 13:23
شما فقط فایل تصویری رو دانلود کردید باید فایل صوتی رو هم دانلود کنید بعد با هم ترکیب کنید.
youtube مدتی هست که اینجوری کرده دیگه عین قدیم نیست که تک فایل باشه

jooya
14-10-2016, 14:56
من مستقیم دانلود نمی کنم. میرم clipconverter.cc و از اونجا با internet download manager دانلود می کنم. این راه رو هم امتحان کنید.

ممنون ، گاهی واسه بعد از اینکه فایل رو به سرور خودشون انتقال میدهند موقع دانلود وقتی به اخرش میرسه ازیت می کنه و ادامه نمیده ، لینک رو هم عوض میکنی از بقیه اش نمیشه دانلود کرد البته نه همیشه ولی برای فایل های بزرگ معمولا این اتقاق میافته برام .

شما فقط فایل تصویری رو دانلود کردید باید فایل صوتی رو هم دانلود کنید بعد با هم ترکیب کنید.
youtube مدتی هست که اینجوری کرده دیگه عین قدیم نیست که تک فایل باشه

ممنون ، یکی از دوستان هم بهم گفت حالا فایل صوتیش رو چجوری باید دانلود کنم ؟ و با چه برنامه ای سینک کنم که پس و پیش نباشه ؟

ممنون

CafeNet999
14-10-2016, 21:21
من نمیدونم شما چطوزی دانلود میکنید ولی اگه افزونه FlashGot رو برای فایرفاکس نصب کنید لیست فرمت های موجود رو بهتون میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از ffmpeg استفاده میکنم اینطوری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یعنی میشه شبیه این تصویر.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]