PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری میشه چند روز تو بیمارستان بستری شد؟

hosseinf722
10-10-2016, 08:27
سلام
میخوام بدونم چه کارهایی میشه کرد تا یه مشکلی به وجود بیاد که برای حل اون مشکل به بیمارستان مراجعه کنم و به خاطر اون مشکل بستری بشم؟
البته با شرایط زیر:
1- خیلی درد نداشته باشه
2- عوارض جانبیش خیلی زیاد نباشه
3- جوری باشه که همه باور کنن واقعا اتفاقی افتاده و الکی نبوده
4- خیلی طول نکشه که مجبور شم چند هفته بمونم اون تو

من خودم به مسمومیت فکر کردم ولی چی و چقد بخورم و بعد چجوری توجیه اش کنم که چرا اینقد قرص یا ماده شیمیایی رو خوردم

لطفا هر کسی راهی داره و چیزی به ذهنش میرسه دریغ نکنه
ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-10-2016, 13:30
سلام دوست عزیز
نمیدونم مشکلتون چیه که همچین راهِ حلی براش در نظر گرفتین اما این راه حل اشتباهه
اگر دوست داشتین بگین مشکل چیه , شاید با همفکری راه خوبی پیدا بشه

hosseinf722
11-10-2016, 13:48
سلام دوست عزیز
نمیدونم مشکلتون چیه که همچین راهِ حلی براش در نظر گرفتین اما این راه حل اشتباهه
اگر دوست داشتین بگین مشکل چیه , شاید با همفکری راه خوبی پیدا بشه

سلام
ممنون که همیشه با حضور موثرتون تو تاپیکای مختلف هستین

برای جلب توجه کسایی که فراموشم کردن

aghazadeh_hastam
11-10-2016, 14:58
آمریکا حمله کن .

SS_WORLD_2
11-10-2016, 15:03
سلام
میخوام بدونم چه کارهایی میشه کرد تا یه مشکلی به وجود بیاد که برای حل اون مشکل به بیمارستان مراجعه کنم و به خاطر اون مشکل بستری بشم؟
البته با شرایط زیر:
1- خیلی درد نداشته باشه

من خودم به مسمومیت فکر کردم ولی چی و چقد بخورم و بعد چجوری توجیه اش کنم که چرا اینقد قرص یا ماده شیمیایی رو خوردم

ممنون
1000تا راه داره
می خواهی از نظر مالی جلب توجه کنی یا از نظر معنوی
فکر کنم از نوع دومی
جات بودم یه دوست با معرفت داشتم بهش می گفتم با چوب به پشتم بزنه که پشتم کبود بشه(چوب هایی که برای ساختن جعبه میوه استفاده می کنن پهن وسبک هستند ولی خوب بدن ادم رو سیاه مکنن نسبت به دردش وبعد هم بهش می گفتم تو تا مشت به صورت تم بزنه جاهای از صورتم که کمی جاش ورم کنه و بعدش می رفتم پیش خانواده ام (یه چیزی باید مادی باید از خانوادت داشته باشی که از نظر اونها باارزش باشه نه از نظر خودت)بهوشون می گفتم داشتم از جایی داشتم رد می شدم خلوت بود یه موتوری با چوب از پشت منو زد وخواست ازم دزدی کنه و..../ بقیه داستان می تونی خودت پر کنی.

دیدی عرضه این کارو نداری یه برگه جعلی درست کن یه جایی بذار که خانوادت به طور نا آگاهانه پیداش می می کنن که روش نوشته می خواهی بری تو سوریه بجنگی .

hosseinf722
11-10-2016, 18:15
آمریکا حمله کن .

دوست عزیز تو شرایط بدی هستم و مجبورم که همچین کاری کنم
خدا نکنه شما هم اینجوری گرفتار شی ولی معلوم نیست اگه شدی چه واکنشی نشون میدی

1000تا راه داره
می خواهی از نظر مالی جلب توجه کنی یا از نظر معنوی
فکر کنم از نوع دومی
جات بودم یه دوست با معرفت داشتم بهش می گفتم با چوب به پشتم بزنه که پشتم کبود بشه(چوب هایی که برای ساختن جعبه میوه استفاده می کنن پهن وسبک هستند ولی خوب بدن ادم رو سیاه مکنن نسبت به دردش وبعد هم بهش می گفتم تو تا مشت به صورت تم بزنه جاهای از صورتم که کمی جاش ورم کنه و بعدش می رفتم پیش خانواده ام (یه چیزی باید مادی باید از خانوادت داشته باشی که از نظر اونها باارزش باشه نه از نظر خودت)بهوشون می گفتم داشتم از جایی داشتم رد می شدم خلوت بود یه موتوری با چوب از پشت منو زد وخواست ازم دزدی کنه و..../ بقیه داستان می تونی خودت پر کنی.

دیدی عرضه این کارو نداری یه برگه جعلی درست کن یه جایی بذار که خانوادت به طور نا آگاهانه پیداش می می کنن که روش نوشته می خواهی بری تو سوریه بجنگی .

ایده تون خوب بود به ذهنم نرسیده بود ممنون
به همچین چیزی فک نکرده بودم

اگه راه حل بهتری پیدا نشد همین کارو میکنم

ولی با سوریه خیلی موافق نیستم

میشه چیزای دیگه ای که به ذهنتون میرسه رو هم بگین

بازم ممنون

پیروز99
11-10-2016, 19:42
سلام دوست عزیز امیدوارم از جوابم ناراحت نشی به نظر من شما یه جلسه با یه مشاور یا روانپزشک صحبت کن بعد تصمیم بگیر من خودمم دو سه باری رفتم روانپزشک بی ضرره که فایدم داره

hosseinf722
11-10-2016, 22:21
سلام دوست عزیز امیدوارم از جوابم ناراحت نشی به نظر من شما یه جلسه با یه مشاور یا روانپزشک صحبت کن بعد تصمیم بگیر من خودمم دو سه باری رفتم روانپزشک بی ضرره که فایدم داره

سلام

خیلی مشتاقم برم ولی وقت نمیکنم، اون موقعی که کارم تموم میشه احتمالا بسته باشه مطب ها
ممنون از پیشنهادتون، حتما سعیمو میکنم که برم

حالا روانشناس دید منو به زندگی عوض میکنه ولی اونایی که منو از یاد بردن چی میشن؟

Masoud-2014
12-10-2016, 01:07
سلام

خیلی مشتاقم برم ولی وقت نمیکنم، اون موقعی که کارم تموم میشه احتمالا بسته باشه مطب ها
ممنون از پیشنهادتون، حتما سعیمو میکنم که برم

حالا روانشناس دید منو به زندگی عوض میکنه ولی اونایی که منو از یاد بردن چی میشن؟

شما روی پای خودت بایست و زندگی خودت و بساز و تا میتونی از وابستگی هات کم کن ...
از یاد برده باشن - اگه ادم مستقلی باشی دوباره انسانهای دیگه ای به یاد شما میفتن بشرط اینکه ضعف نشون ندید و وابسته نباشید
با این فیلمها هم اصل قضیه درست نمیشه - باید مشکل رو در خودتون پیدا کنین و اصلاحش کنید تا شاید اون قبلی ها دوباره به یادتون بیفتن و یا انسانهای جدید از یادتون نبرند...

rozbeh85
12-10-2016, 02:31
آقا من شوخی نمیکنم، شما همین سوالت رو پرینت کن، ببر بده بیمارستان، مطمئن باش بستریت میکنند، نه لازم هست مسموم بشی، نه کسی بهت صدمه بزنه...

پیروز99
12-10-2016, 12:07
مرد حسابی اگه نمیتونی کمکی بکنی چرا تیکه میندازی و زخم زبون میزنی این هموطن ما یه مشکلی براش پیش اومده نیومده اینجا که متلک بشنوه

ممنون از

Masoud-2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابت جواب منطقیشون.

حسین جان بازم میگم شما هر جور شده یه جلسه مشاوره برو حتما کمکت میکنند.

Alireza SM
12-10-2016, 14:30
بیمارستان های دولتی که امکانش وجود نداره چون سیستم نظارتی قوی دارن و کمبود تخت و جواب پس دادن به بالادستی ها کار راحتی نیست. میمونه فقط بیمارستان های خصوصی که راحت میتونین بدون دلیل توشون بستری بشین. البته فقط در قسمت هایی مثل CCU که خیلی پرهزینه هستن.
اول یه بیمارستان خصوصی(ترجیحا غیر معتبر و غیمعروف) رو پیدا کنین و آدرس درمانگاه ها یا مطب هایی که متخصصین قلب یا داخلی اون بیمارستان کار میکنن رو پیدا کنین و بهشون مراجعه کنین. بهشون بگین که دچار درد قلب و قفسه سینه شدین و ترجیح میدین تحت مظرشون بستری باشین. اول اکو و نوارقلب مینویسن و بعد بستری میکنن. بدون دلیل بالینی در بیمارستان دولتی نمیتونن بستری کنن ولی در بیمارستان خصوصی راحت این کارو میکنن. به هیچ وجه هم سراغ مسمومیت و خوردن چیزی نرین که ممکنه در نهایت کارتون به بستری در بخش اعصابو روان و الکتروشوک های اجباری کشیده بشه.

در نهایت این کار رو هم اصلا توصیه نمیکنم. واقعا توجه مردم انقدر برای شما حیاتی و مهم هست که میخواین چند میلیون تومن خرج کنین براش؟ کسی به شما توجه نکرد گور باباش. زندگی مهمتر از اینه که به خاطر بقیه حرومش کنی

bardia-vr
12-10-2016, 15:34
سلام
البته با شرایط زیر:
1- خیلی درد نداشته باشه

ممنون
سوال اول من از شما که ممکنه توی بیمارستان هم از شما بپرسن، سن شما چقدر است؟

msoofina
12-10-2016, 16:09
سلام
البته با شرایط زیر:
1- خیلی درد نداشته باشه

ممنون
مشکلت درون خودته...

hosseinf722
12-10-2016, 20:45
آقا من شوخی نمیکنم، شما همین سوالت رو پرینت کن، ببر بده بیمارستان، مطمئن باش بستریت میکنند، نه لازم هست مسموم بشی، نه کسی بهت صدمه بزنه...

شاید بستری کنن ، احتمالش هست
ممنون

مرد حسابی اگه نمیتونی کمکی بکنی چرا تیکه میندازی و زخم زبون میزنی این هموطن ما یه مشکلی براش پیش اومده نیومده اینجا که متلک بشنوه

ممنون از

Masoud-2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابت جواب منطقیشون.

حسین جان بازم میگم شما هر جور شده یه جلسه مشاوره برو حتما کمکت میکنند.

دنبال مشاوره هستم
اگر رفتم نتیجه شو میگم همینجا

بیمارستان های دولتی که امکانش وجود نداره چون سیستم نظارتی قوی دارن و کمبود تخت و جواب پس دادن به بالادستی ها کار راحتی نیست. میمونه فقط بیمارستان های خصوصی که راحت میتونین بدون دلیل توشون بستری بشین. البته فقط در قسمت هایی مثل CCU که خیلی پرهزینه هستن.
اول یه بیمارستان خصوصی(ترجیحا غیر معتبر و غیمعروف) رو پیدا کنین و آدرس درمانگاه ها یا مطب هایی که متخصصین قلب یا داخلی اون بیمارستان کار میکنن رو پیدا کنین و بهشون مراجعه کنین. بهشون بگین که دچار درد قلب و قفسه سینه شدین و ترجیح میدین تحت مظرشون بستری باشین. اول اکو و نوارقلب مینویسن و بعد بستری میکنن. بدون دلیل بالینی در بیمارستان دولتی نمیتونن بستری کنن ولی در بیمارستان خصوصی راحت این کارو میکنن. به هیچ وجه هم سراغ مسمومیت و خوردن چیزی نرین که ممکنه در نهایت کارتون به بستری در بخش اعصابو روان و الکتروشوک های اجباری کشیده بشه.

در نهایت این کار رو هم اصلا توصیه نمیکنم. واقعا توجه مردم انقدر برای شما حیاتی و مهم هست که میخواین چند میلیون تومن خرج کنین براش؟ کسی به شما توجه نکرد گور باباش. زندگی مهمتر از اینه که به خاطر بقیه حرومش کنی

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون
این چند میلیونی که گفتین ، هزینه دو سه شب سی سی یو تو بیمارستان خصوصی هست؟
خیلی زیاده :n37:

مشکلت درون خودته...

ممنون از جوابتون
مطمئنا مشکل از خودم بوده که به این وضعیت دچار شدم

msoofina
12-10-2016, 21:16
به جای اینکه دنبال ضربه زدن به خودت و هزینه هایی بشی که فقط جلب توجه کنی عاقلانه نیست راه های دیگه ای هم هست...

اگه این که به قیمت جونت تموم بشه و یا مشکلات جبران ناپذیری برای شما به دنبال داشته باشه آیا باز هم ازش داره این کار رو بکنی؟

به قول یکی از استادام که هنوز هم با ایشون در ارتباط هستم که مدتی آمریکا بودن : با خدا باش پادشاهی کن...
دنبال جلب توجه یکی دیگه باش که مالک همه چیز و همه کس هستش همیشه دنبال چیزهای ابدی و پایدار باش شاید این حرفا کلیشه ای و تکراری و خسته کننده باشه اما حقیقت اینه. گیریم که شما با این کارت جلب توجه کردی آیا تضمینی هست که دوباره فراموش نشی؟

پیشنهاد میکنم برای یه مدت برو مسافرت با آسیب زدن به خودت چیزی جزء پشیمونی نداره مسافرت برو تجربه ای هم کسب میکنی.

موفق باشی دوست خوبم... [emoji5]

hosseinf722
13-10-2016, 06:56
به جای اینکه دنبال ضربه زدن به خودت و هزینه هایی بشی که فقط جلب توجه کنی عاقلانه نیست راه های دیگه ای هم هست...

اگه این که به قیمت جونت تموم بشه و یا مشکلات جبران ناپذیری برای شما به دنبال داشته باشه آیا باز هم ازش داره این کار رو بکنی؟

به قول یکی از استادام که هنوز هم با ایشون در ارتباط هستم که مدتی آمریکا بودن : با خدا باش پادشاهی کن...
دنبال جلب توجه یکی دیگه باش که مالک همه چیز و همه کس هستش همیشه دنبال چیزهای ابدی و پایدار باش شاید این حرفا کلیشه ای و تکراری و خسته کننده باشه اما حقیقت اینه. گیریم که شما با این کارت جلب توجه کردی آیا تضمینی هست که دوباره فراموش نشی؟

پیشنهاد میکنم برای یه مدت برو مسافرت با آسیب زدن به خودت چیزی جزء پشیمونی نداره مسافرت برو تجربه ای هم کسب میکنی.

موفق باشی دوست خوبم... [emoji5]
خیلی ممنونم به خاطر جواباتون
حرفتونو قبول دارم که هیچ تضمینی وجود نداره برای اینکه دوباره از یاد نرم
ولی وقتی میبینم دیگه هیچ جایی ندارم تو زندگیشون به این فکرا میوفتم
از خدا هم خواستم کمکم کنه ولی....

متاسفانه شرایط سفر ندارم

خیلی خیلی خوش حالم که شما و بقیه دوستان وقت میذارید و جواب میدین:n16:

msoofina
13-10-2016, 13:34
سعی نکن دنبال جلب توجه باشی چون افراد بیشتر ازت فاصله میگیرن... این یه اصله...

سعی کن خودت باشی اون چیزی که هستی باش چه بقیه خوششون بیاد چه نیاد. وقتی استوار و محکم و باوقار شدی و باشی اون وقت خودشون به تو جذب میشن نیازی نیست تو تلاشی در این رابطه بکنی خیلی ساده است البته اولش کمی سخته.

hosseinf722
13-10-2016, 15:14
سعی نکن دنبال جلب توجه باشی چون افراد بیشتر ازت فاصله میگیرن... این یه اصله...

سعی کن خودت باشی اون چیزی که هستی باش چه بقیه خوششون بیاد چه نیاد. وقتی استوار و محکم و باوقار شدی و باشی اون وقت خودشون به تو جذب میشن نیازی نیست تو تلاشی در این رابطه بکنی خیلی ساده است البته اولش کمی سخته.

به نظرم اینقد راحت نمیشه گفت آدم باید خودش باشه و مهم نیست بقیه چه عکس العملی نشون میدن
مخصوصا اگه این بقیه مهم ترین آدمای زندگیت باشن

msoofina
13-10-2016, 21:26
آخ....
اگه منظورت همسرتون باشه.
گاهی وقت ها یه دسته گل و صادقانه حرف زدن خیلی بهتر و کاربردی تر هستش.
حرفات باید از ته دل باشه چون وقتی از ته دل باشه به دل میشینه.
امتحان کن جواب میگیری

msoofina
13-10-2016, 21:28
البته شاید مشکلتون جدید باشه که پیشنهاد میکنم بایه مرکز مشاوره معتبر مشورت کنید

hosseinf722
13-10-2016, 21:53
آخ....
اگه منظورت همسرتون باشه.
گاهی وقت ها یه دسته گل و صادقانه حرف زدن خیلی بهتر و کاربردی تر هستش.
حرفات باید از ته دل باشه چون وقتی از ته دل باشه به دل میشینه.
امتحان کن جواب میگیری

چون چند وقته ندیدمشون میخوام یه اتفاقی بیوفته که به بهونه اون بیان ببینن منو
پس نمیشه با صحبت و گل و..... کاری کرد

msoofina
13-10-2016, 22:01
من نمیدونم چه جریانی هستش به منم ربطی نداره ولی گاهی وقتها بزرگترین مشکلات راه حل آسون و کوچیکی داره.
یکم فکر کن پیداش کن.
شاید با یه دسته گل...
شاید یه معذرت خواهی...
شاید چند جمله صادقانه...
مشکلت حل بشه.
بیشتر وقته ها از این راه ها حل میشه.
البته واسطه هم خوبه، دوستی ، همکلاسی ، خواهری ، مادری ، برادری ، مادبزرگی ، خاله ای ، عمه ای میتونه کار گشا باشه.
بهش فکرکن.
[emoji6]

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-10-2016, 09:05
سلام
البته با شرایط زیر:1- خیلی درد نداشته باشه
لطفا هر کسی راهی داره و چیزی به ذهنش میرسه دریغ نکنهممنونسلام
هر انسانی یک جاذبه داره و یک دافعه یعنی عده ای جذبش میشن (ازش خوششون میاد) و عده ای ازش دور میشند(ازش بدشون میاد)
هر کسی باید ببینه چه چیزهایی داره که عده ای از مردم رو جذب میکنه و چه چیزهائی داره که باعث میشه ای از مردم ازش دور بشند .
در ضمن این هم خیلی مهمه که آدمهای خوب جذبتون میشن یا آدمهای بد ؟ آدمهای خوب ازتون دوری میکنند یا آدمهای بد ؟ و به چه علت ؟
شما دوست عزیز هم باید ببینین کسانی که ترکتون کردند و رفتند , چه جور آدمهایی هستند (خوب یا بد) و چرا شما رو ترک کردند ؟
شاید شما در نظرشون آدم بدی هستین که ترکتون کردند . شاید آدمهای منافع طلبی هستند و منفعتی در ارتباط داشتن با شما ندیدند و رفتند .
اینها رو خودتون بهتر از ما میدونید .
علت هر چی که باشه , ایده ی بیمارستان اشتباه هست . گذشته رو به یاد بیارین . چقدر لحظاتِ خوش داشتین , چقدر لحظات غمناک داشتین , چقدر لحظات سخت داشتین , هیچکدوم ماندگار نبود و تمام شد . این لحظات و روزها نیز میگذرد . پس صبور باشین و اگر خودِ شما باعث شدین که آدمهای خوب به حق ترکتتون کنند , از اونها دلخور نباشین , خودتون رو تغییر بدین تا برگردند

hosseinf722
14-10-2016, 09:38
سلام
هر انسانی یک جاذبه داره و یک دافعه یعنی عده ای جذبش میشن (ازش خوششون میاد) و عده ای ازش دور میشند(ازش بدشون میاد)
هر کسی باید ببینه چه چیزهایی داره که عده ای از مردم رو جذب میکنه و چه چیزهائی داره که باعث میشه ای از مردم ازش دور بشند .
در ضمن این هم خیلی مهمه که آدمهای خوب جذبتون میشن یا آدمهای بد ؟ آدمهای خوب ازتون دوری میکنند یا آدمهای بد ؟ و به چه علت ؟
شما دوست عزیز هم باید ببینین کسانی که ترکتون کردند و رفتند , چه جور آدمهایی هستند (خوب یا بد) و چرا شما رو ترک کردند ؟
شاید شما در نظرشون آدم بدی هستین که ترکتون کردند . شاید آدمهای منافع طلبی هستند و منفعتی در ارتباط داشتن با شما ندیدند و رفتند .
اینها رو خودتون بهتر از ما میدونید .
علت هر چی که باشه , ایده ی بیمارستان اشتباه هست . گذشته رو به یاد بیارین . چقدر لحظاتِ خوش داشتین , چقدر لحظات غمناک داشتین , چقدر لحظات سخت داشتین , هیچکدوم ماندگار نبود و تمام شد . این لحظات و روزها نیز میگذرد . پس صبور باشین و اگر خودِ شما باعث شدین که آدمهای خوب به حق ترکتتون کنند , از اونها دلخور نباشین , خودتون رو تغییر بدین تا برگردند

سلام
خیلی خوب حرف می زنین شما
مخصوصا بخشی که قرمز کردم
دارم فکر میکنم رو حرفاتون
والا نمی دونم چیکار کنم
از اینور شما از این حرفای خوب می زنی و آدمو امیدوار می کنی به روال فعلی زندگی، از اونور یه سری ایده توپ و عالی رسیده بهم برای بستری شدن

ممنونم ازتون دوست من

AhmadReza.
15-10-2016, 09:38
من مطمئنم اگه با بیمارستان رفتن جلب توجه کنی نتیجه برعکس میده...یکی دو روز بهت توجه میکنن بعدش از روز اولم بدتر میشه ...
شما سعی کن یه کار مهم انجام بدی ...تو یه کاری موفق شو .. سعی کن با پیشرفت کردن جلب توجه کنی نه با پسرفت.
راستی عامل بیشتر بیماری ها کمبود جلب توجهه. شما اگه همین احساس رو داشته باشی دیگه لازم نیست خودت کاری کنی بیماری خودش میاد سراغت...

hamid3369
15-10-2016, 09:58
خوتو بزن به فراموشی یه مدت کوتاه همه بد جور توجه میکنن بهت بدون درد سر هم بیمارستان احتمال بستری کنن و هم خیلی ها مطلع میشن

sky000686868
15-10-2016, 18:26
برو یکار پیدا کن به اینچیزا فکر نکن

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

hosseinf722
15-10-2016, 22:28
من مطمئنم اگه با بیمارستان رفتن جلب توجه کنی نتیجه برعکس میده...یکی دو روز بهت توجه میکنن بعدش از روز اولم بدتر میشه ...
شما سعی کن یه کار مهم انجام بدی ...تو یه کاری موفق شو .. سعی کن با پیشرفت کردن جلب توجه کنی نه با پسرفت.
راستی عامل بیشتر بیماری ها کمبود جلب توجهه. شما اگه همین احساس رو داشته باشی دیگه لازم نیست خودت کاری کنی بیماری خودش میاد سراغت...

از دیروز دارم به "کار مهم"به فکر می کنم
فکر خوبیه
ممکنه بشه با انجام دادن یه کار بزرگ نظر بقیه رو جلب کرد

ممنون از نظرتون

hosseinf722
15-10-2016, 22:31
خوتو بزن به فراموشی یه مدت کوتاه همه بد جور توجه میکنن بهت بدون درد سر هم بیمارستان احتمال بستری کنن و هم خیلی ها مطلع میشن

بهش فکر کردم ولی بازیگر خوبی نیستم و مطمئنا خراب میکنم وسطش
در عین حال فکر کنم تشخیص کسی که نقش بازی میکنه و یه آدم واقعی کار سختی نباشه برای متخصصش

ممنون از نظرتون

hosseinf722
18-10-2016, 19:43
برو یکار پیدا کن به اینچیزا فکر نکن

چجور کاری مد نظرتونه؟

sky000686868
18-10-2016, 20:59
هرکاری کار .پول

shangil
30-11-2016, 16:06
متاسفانه مملکت به جایی رسیده که زبونم لال حتی اگر جان بدید هم کسی اهمیتی نمیده
پسر خوب میخوای بری بیمارستان تا توجه کنن بهت!!!!!!!!؟
وااااااااا

Hanie.rmzni
05-04-2018, 17:06
يدفعه خودتو بكش راحت شي ديگه

siava5h
06-04-2018, 11:29
این طرف یه وقت نرفته باشه جنگ سوریه؟!!! :n35:

ایده تون خوب بود به ذهنم نرسیده بود ممنون
به همچین چیزی فک نکرده بودم

يدفعه خودتو بكش راحت شي ديگه

این چه پیشنهاداییه بهش میدین؟! :n37: