PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی کارت گرافیک بعد از نصب ویندوز

smb3d
06-10-2016, 22:35
سلام
یه مشکل عجیب بعد از عوض کردن ویندوز بوجود اومده و بعد از نصب میبینم که سیستم کارت گرافیکم رو شناسایی نمیکنه و تو device manager فقط نوشته standard vga graphics adapter. نرم افزار AIDA Extreme رو نصب کردم نوشته بود مدل کارت گرافیکم Video Adapter Sapphire Radeon HD 5450 هست. ویندوزی که نصب کردم 7 و 64 بیتیه و قبلی هم همین بود.
چطور باید به سیستم بشناسونمش؟ اگه باید درایورشو نصب کنم چطور باید دقیقا ورژن مناسبشو پیدا کنم؟ سرچ کردم پیدا نشد

amir_t6262
06-10-2016, 23:20
سلام
یه مشکل عجیب بعد از عوض کردن ویندوز بوجود اومده و بعد از نصب میبینم که سیستم کارت گرافیکم رو شناسایی نمیکنه و تو device manager فقط نوشته standard vga graphics adapter. نرم افزار AIDA Extreme رو نصب کردم نوشته بود مدل کارت گرافیکم Video Adapter Sapphire Radeon HD 5450 هست. ویندوزی که نصب کردم 7 و 64 بیتیه و قبلی هم همین بود.
چطور باید به سیستم بشناسونمش؟ اگه باید درایورشو نصب کنم چطور باید دقیقا ورژن مناسبشو پیدا کنم؟ سرچ کردم پیدا نشد
لپ تاپ است یا PC ؟
اگر لپ تاپ است، در سایت سازنده ی لپ تاپت، با جستجوی مدلش میتوانی درایور اصلی ش را پیدا و دانلود و نصب کنی.

smb3d
06-10-2016, 23:53
لپ تاپ است یا PC ؟
اگر لپ تاپ است، در سایت سازنده ی لپ تاپت، با جستجوی مدلش میتوانی درایور اصلی ش را پیدا و دانلود و نصب کنی.

خیر PC هست

amir_t6262
07-10-2016, 08:57
خیر PC هست
چون در قسمت مشکلات لپ تاپ ها مطرح کردی، شک کردم که نکنه لپ تاپ باشد.

شما هنگام خرید سیستم، cd نصب درایور را نگرفتی؟ باید یک CD مخصوص نصب کارت گرافیک بهت داده باشند.

اگر نبود هم مشکلی نیست، شما در سایتها بگردی، لینک دانلود درایورش را پیدا میکنی
مثلا از سایت زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه ۶۴ بیتی درایور ویندوز ۷ برای Desktop و Laptop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smb3d
07-10-2016, 16:20
چون در قسمت مشکلات لپ تاپ ها مطرح کردی، شک کردم که نکنه لپ تاپ باشد.

شما هنگام خرید سیستم، cd نصب درایور را نگرفتی؟ باید یک CD مخصوص نصب کارت گرافیک بهت داده باشند.

اگر نبود هم مشکلی نیست، شما در سایتها بگردی، لینک دانلود درایورش را پیدا میکنی
مثلا از سایت زیر
مرسی درایورش پیدا شد و نصب کردم اما الان یه مشکل تو اجرای یه بازی وجود داره که بعضی صداهارو پخش نمیکنه. نمیدونم مشکلش ازکجاست