PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند شدن شدید ویندوز حتی بعد از نصب مجدد

vaka
22-09-2016, 20:32
سلام دوسنان من لپ تاپم شدیدا کند شده بود به شکلی که اصلا نمیشد ازش استفاده کرد، ویندوز رو از اول نصب کردم یه مدت خوب بود ولی بعد چند هفته باز همون جوری شد. دوباره چند بار ویندوز رو کلا از اول نصب کردم ولی بعد از هر بار نصب بعد از چند ساعت کار کردن به صورت شدیدی کند میشه طوری که بعد از هر کلیک روی هر چیزی چندین ثانیه طول میکشه تا عمل کنه مشکل چی می تونه باشه؟ لپ تاپ هم ایسوس n56dp

EhsanCPU
22-09-2016, 22:56
سلام آنتی ویروس هم نصب میکنید ؟

vaka
23-09-2016, 01:45
بله
آنتی ویروس خود ماکروسافت واسه ویندوز 7 رو نصب دارم

Mohammad Hosseyn
24-09-2016, 14:55
اولین چیزی که به ذهن میرسه هارد هست. ممکنه بدسکتور گرفته باشه... هارد رو کامل چک کنید...

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

EhsanCPU
24-09-2016, 15:54
بله همونطور که دوستمون گفتن ممکنه مشکل از هارد باشه
یه عکس از تب Health نرم افزار HD Tune بزارین تا وضعیت سلامت هارد بررسی بشه ...

vaka
25-09-2016, 20:11
فکر میکنم درسته
این وضعیت هاردمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان چه کنم؟ از همون chkdsk استفاده کنم یا نرم افزار بهتری هست؟

EhsanCPU
25-09-2016, 21:35
فکر میکنم درسته
این وضعیت هاردمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان چه کنم؟ از همون chkdsk استفاده کنم یا نرم افزار بهتری هست؟

سلام وضعیت هاردتون Warning هست چون 3 تا ارور داده و متاسفانه وضعیت خوبی نداره
میتونه علت این کندیها همین ارورهای هارد باشه
به تب Error Scan برین و یکبار هارد را اسکن کنین فقط حتما تیک Quick Scan رو بردارین تا مشخص بشه هاردتون چند تا بد سکتور داره
بستگی به حجم هارد ممکنه زمانبر باشه ولی وضعیت هاردتون مشخص میشه ...

vaka
26-09-2016, 21:45
خیلی ممنون
الان وضعیت هارد این جوریه
فقط یه مشکل دیگه که به وجود اومده اینه که درایو c رو با چک دیسک خود ویندوز اسکن کردم ولی تو قسمت آخر رو 33 درصد گیر میکرد
الان مشکل هارد جدیه؟
با همین hd tune میشه برطرف کرد مشکل بد سکتورا رو؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanCPU
26-09-2016, 22:54
میتونین با نرم افزار HDD Regenerator هارد رو اسکن کنین ببینین میتونه بدسکتورها رو رفع کنه یا نه
ولی به نظر من این هارد برای نصب ویندوز مناسب نیست ولی میتونین به عنوان هارد آرشیو ازش استفاده کنین
البته با چک کردن مرتب وضعیتش چون اگه اعداد قسمت data ارورها زیاد بشن بهش هیچ اعتمادی نیست

BitsysNet
12-12-2016, 15:19
عموما بالا بودن مصرف CPU و یا هارد توسط SVChost.exe بدلیل فعالیت های مربوط به درایور ها و یا Windows Update هست.

پیشنهادم اینه که در منوی Start تایپ کنید Services.msc و در لیست سرویس های Windows Update رو انتخاب کنید و آن را Stop کنید. اگره مصرف CPU پایین اومد این سروریس رو کلا Disable کنید و ببینید که آیا تغییرای حاصل میشه