PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب

AMNA
21-09-2016, 13:30
درود دوستان.سیپیو سیستم رو خمیره مجدد زدمو بستم.الان میبینم موقعیکه دکمه پاورو میزنم سیستم بالا نمیاد و یه بوق ممتده کوتاه میزنه.مشکل چیه؟ البته چند وقت پیشم دقیقا همچین مشکلی برام پیش اومد منتهی سیپیو رو دوباره باز کردم بستم مشکل حل شد.تا حدوده نود درصد بنظرم مشکل از سیپیو باشه ولی جریانش چیه نمیدونم.

بوقش دقیقا شبیه بوق سالمیه سیستمه فقط یک الی دو ثانیه ممتد تره .

mohandes90
21-09-2016, 14:00
درود دوستان.سیپیو سیستم رو خمیره مجدد زدمو بستم.الان میبینم موقعیکه دکمه پاورو میزنم سیستم بالا نمیاد و یه بوق ممتده کوتاه میزنه.مشکل چیه؟ البته چند وقت پیشم دقیقا همچین مشکلی برام پیش اومد منتهی سیپیو رو دوباره باز کردم بستم مشکل حل شد.تا حدوده نود درصد بنظرم مشکل از سیپیو باشه ولی جریانش چیه نمیدونم.

بوقش دقیقا شبیه بوق سالمیه سیستمه فقط یک الی دو ثانیه ممتد تره .
سلام.
اول که که مطمن شو تمام کابلهای پاور رو درست وصل کردی. بهره کابلها رو یه بار همشون رو دربیاری و مطن شو تمیز و سرشرون سالمن و بعد وصل کنی .کارت گرافیک و رم سیستم رو در بیار و جاییش که میخوره توی مادر برد رو تمیز کن. داخل سوکت های این دوتا هم روی مادر برد تمیز کن.(با اسپری تمیز کننده یا مسواک). امیدوارم حل بشه

AMNA
21-09-2016, 14:04
سلام.
اول که که مطمن شو تمام کابلهای پاور رو درست وصل کردی. بهره کابلها رو یه بار همشون رو دربیاری و مطن شو تمیز و سرشرون سالمن و بعد وصل کنی .کارت گرافیک و رم سیستم رو در بیار و جاییش که میخوره توی مادر برد رو تمیز کن. داخل سوکت های این دوتا هم روی مادر برد تمیز کن.(با اسپری تمیز کننده یا مسواک). امیدوارم حل بشه
ممنون پس مشکل از سیپیو نیست؟احتمالشم زیاده از کابل بیستو چهار پین باشه.یه بار دیگه تست کنم ببینم چه مشکلی داره.بازم ممنونم

mohandes90
21-09-2016, 14:22
ممنون پس مشکل از سیپیو نیست؟احتمالشم زیاده از کابل بیستو چهار پین باشه.یه بار دیگه تست کنم ببینم چه مشکلی داره.بازم ممنونم
خب با اون کارها حداقلش اینه که سرویس کردی سیستم رو. :n02:
اگه حل نشد cpu رو یه بار کامل باز و بسته کن با دقت بیشتر.مطمن باش محکم میشه جای خودش..اگه قبلش درست کار میکرده الان احتمال زیاد مشکل از یه اتصال هست (از درست وصل نبودن حتی یک پین گرافیک یا رم یا cpu تا مشکل نرسیدن برق به یک قطعه)

AMNA
21-09-2016, 15:02
خب با اون کارها حداقلش اینه که سرویس کردی سیستم رو. :n02:
اگه حل نشد cpu رو یه بار کامل باز و بسته کن با دقت بیشتر.مطمن باش محکم میشه جای خودش..اگه قبلش درست کار میکرده الان احتمال زیاد مشکل از یه اتصال هست (از درست وصل نبودن حتی یک پین گرافیک یا رم یا cpu تا مشکل نرسیدن برق به یک قطعه)
سیپیورو چند بار دراوردم حا انداختم فیش هاو همینطور باز همینطوره .تعجبم والا چشه.ولی هرچی هست مربوطبه سیپیوهه.عجیبه برام.
مساله اینحاس قبلا ده بار اتصالاتو جدا کردم بستم مشکلیم نداشته پس صد د صد مشکل بوجود اومده اط سیپیوه حالا چه مشکلی نمیدونم والا

mohandes90
21-09-2016, 15:21
الکریستیه ی ساکن میتونه برای برای cpu مشکل بوجود بیاره.همونی برقی که وقتی دستت میخوره به چیزی یهو جرقه میزنه و میپری بالا! :n02:

AMNA
21-09-2016, 15:31
شایدم خمیر ریخته بالایه سیپیو نه زیرش ها؟باعث اتصالی شده البته حدسه اینم.سیپیو چون قبلا هم اینطور شده نباید مشکلی براش بوجود اومده باشه.

AMNA
21-09-2016, 16:09
با یه سیپیو دیگه تست زدم مشکل همچنان باقیه پس سیپیو مشکل نداره.عجبا پس اشکال کجاس؟:n35:

AMNA
21-09-2016, 16:25
به گرافیک شک دارم میشه وصلش نکنم ببینم درست میشه یا نه؟ یا این

AMNA
21-09-2016, 19:03
مشکل حل شد پیچایه کولرو نباید زیاد سفت کرد یکم شل کردم درست شد.یه سفتی شلیه پیچ چه میتونه دردسر ساز باشه:n41:

mohandes90
22-09-2016, 01:06
ببخش بیرون از خونه بودم نشد جواب بدم.
خدا رو شکر مشکل جزیی بود . من میگم این خارجی ها بلد نیستن چیزی بسازن همینه:n31: