PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش دانلود apk با افزونه گوگل کروم

sky1sky
20-09-2016, 20:37
سلام

من می خوام با کامپویتر از google play دانلود کنم برای اینکار یک افزونه در گوگل کروم نصب کردم apk downloader
و هنگام دانلود در مرورگر گزینه دانلود واسه apk میاد اما بعدش ایمیل و device ID اندروید رو می خواد
هر چی می زنم اررور میده اشتباهه چرا ؟؟

راه دیگه ای هست ؟

●●●FDR●●●
20-09-2016, 22:46
سلام

من می خوام با کامپویتر از google play دانلود کنم برای اینکار یک افزونه در گوگل کروم نصب کردم apk downloader
و هنگام دانلود در مرورگر گزینه دانلود واسه apk میاد اما بعدش ایمیل و device ID اندروید رو می خواد
هر چی می زنم اررور میده اشتباهه چرا ؟؟

راه دیگه ای هست ؟

چرا از وبسایت evozi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده نمیکنین ؟

sky1sky
27-09-2016, 21:28
چرا از وبسایت evozi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده نمیکنین ؟

ساایت های متفرقه میترسم بدافزار یا ویروس داشته باشن. قبلا تجربش رو از سایت های دیگه ای داشتم و موبایلم داغون شد

●●●FDR●●●
28-09-2016, 07:54
ساایت های متفرقه میترسم بدافزار یا ویروس داشته باشن. قبلا تجربش رو از سایت های دیگه ای داشتم و موبایلم داغون شد

خوب همین افزونه ای که برای کروم دانلود کردین هم جزو سایتهای متفرقه هست دیگه . هیچ راه دیگه ای من نمیشناسم. هر طوری اگر بخواین apk دانلود کنید از یه وبسایت واسطه باید استفاده کنید. فکر کنم باید راهی برای اینکه ببینید apk اصل هستش و مشکلی نداره وجود داشته باشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سهراب مموتی
05-10-2016, 21:38
همین سایت Roxi که دوستمون پیشنهاد دادن عالیه. من سال هاست ازش استفاده میکنم و تابحال بد افزاری به خوردم نداده

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

sky1sky
06-10-2016, 16:58
خوب همین افزونه ای که برای کروم دانلود کردین هم جزو سایتهای متفرقه هست دیگه . هیچ راه دیگه ای من نمیشناسم. هر طوری اگر بخواین apk دانلود کنید از یه وبسایت واسطه باید استفاده کنید. فکر کنم باید راهی برای اینکه ببینید apk اصل هستش و مشکلی نداره وجود داشته باشه .

سلام مرسی
از این لحاظ به apk downloader مطمئنم چون از خود market extension های کروم دانلود کردم