PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

صفحه ها : [1] 2

qatreh
07-03-2016, 19:09
سلام

به علت اختلالات فراوان اینترنت از شرکتهایی که سرویس میگرفتم در سامانه 195 چندین مورد ثبت شکایت کردم که در هیچکدام از موارد به نتیجه ملموس و مطلوبی نرسیدم و احقاق حق یا جبران خسارتی صورت نگرفته است.در حالی که طبق موافقت نامه سطح خدمات (به انگلیسی Service-level agreement یا SLA) باید رسیدگی میشد.
در حال حاضر هم یک شکایت ثبت کردم که با وجود گذشت بیش از دو ماه از رسیدن به مرحله تجدید نظر دوم هیچ نتیجه ای نگرفتم.با اپراتورهای 195 که صحبت میکنم فقط اظهار عجز و بی اطلاعی یا نهایتا توصیه به صبر دراز مدت دارند!

از دوستان تقاضامندم تجربیات خودشون رو در مورد اقدام به ثبت شکایت و پیگیری اون از طریق این سامانه بیان کنند

مدیران محترم هم با توجه به اهمیت موضوع و دغدغه ای که خیلی از کاربران در مورد حل مشکلات اینترنتی و اختلالات عدیده اون دارند در صورت صلاحدید این تایپیک رو مهم کنند لطفا تا مرجعی باشد برای اطلاع رسانی و به اشتراک گذاری تجربیات و شاید ارائه راه حلهای منتج به اصلاح این روند معیوب و دور باطل رسیدگی به شکایات

با تشکر

mehrabooni
07-03-2016, 19:15
یه روز رفتم دفتر مرکزی شاتل توی استان
رئیس دفتر داشت با یه مشترک بحث میکرد
میگفت برو هر جا عشقته شکایت کن ببینم چه غلطی میکنی
بدبخت ته تهش اینه که یه تذکر به ما میدن ما هم یه بهونه ای میاریم در نهایت شما ضرر میکنی

محمد7966
07-03-2016, 19:23
سلام

من تا حالا 2بار شکایت کردم از دست شرکت

انصافا پیگیر شدند

حتی یه بار مشکلم حل شد و انصراف زدم ولی بعد چند روز خودشون زنگ زدند گفتند مشکلتون حل شد؟منم گفتم بله

فقط چیزی که مهمه برای سامانه اینه که حتما اگر میخاین شکایت کنید مستند قوی داشته باشید تا شکایتتون تاثیر بیشتری داشته باشه

sina285
07-03-2016, 19:41
سلام

من تا حالا 2بار شکایت کردم از دست شرکت

انصافا پیگیر شدند

حتی یه بار مشکلم حل شد و انصراف زدم ولی بعد چند روز خودشون زنگ زدند گفتند مشکلتون حل شد؟منم گفتم بله

فقط چیزی که مهمه برای سامانه اینه که حتما اگر میخاین شکایت کنید مستند قوی داشته باشید تا شکایتتون تاثیر بیشتری داشته باشه

سلام

والا اینکه این سامانه تا حدودی پیگیر هستش توش شکی نیست و فشار میاره به ISP

ولی دقیقا مشکل جایی شروع میشه که بعد از چند روز زنگ میزنن و میگن مشکلتون حل شد یا خیر ؟

اگه حل شده باشه که هیچ بله میگیرن و تمام

ولی وقتی خیر بهشون میدی میگن بازم پیگیریم متاسفانه این پیگیری رو من دیگه برای بار دوم اصلا ندیدم

ولی به شخصه سر همین شکایت از ISP توسط این سامانه شرکت ۲۰ روز درگیر کار من بودن

saeed_136915
07-03-2016, 20:30
سلام
من هم دو ماه پیش حدود 20 گیگ از حجمم رو بدون علت کم کرده بودن و شکایت کردم. بعد از تجدید نظر اول ISP حجم رو برگردوند.
این نظر منه ولی بعضی وقت ها مشکل واقعا از طرف کاربر هست... اگه میخوایین شکایت کنین سعی کنین مطمئن بشین که مشکل از طرف شما نیست و همونطور که گفتن حتما حتما مستندات داشته باشین واسه حرفتون.

محمد7966
24-05-2016, 11:29
سلام

دوستان ثبت نام کنیم و نام کاربری داشته باشیم در سامانه بهتره یا مهمان باشیم؟یا فرقی نمیکنه؟

سپاس

saeed258s
27-05-2016, 17:11
با دروود
نخست باید از بناگزارنده این تاپیک سپاسگزاری نمایم ،چون جاش بسیار خالی بود در این انجمن ..
به هر روی ،تجربه شخصی من شکایت از ایرانسل بوده و هست ...
همانگونه که می دانید ایرانسل جهت دریافت ریزمکالمات از وبسایتشن (ecare) ،هزینه ای برابر با 500 تومان دریافت می کند که بنده به سبب اختلاف حسابی که بر خورده بودم ،از ایرانسل توضیح خاستم و بنده را به هین صفحه و پرداخت این هزینه راهنمایی کردند،و در پاسخ به چرایی دریافت هزینه آن را کاملا قانونی بیان کردند،و بنده نیز به سامانه (پوچ و همکاری اپراتور ها )195 شکایت بردم ،بنا بر روال با بنده جهت دریافت جزئیات تماس گرفتند و بیان کردند که این هزینه کاملا قانونی و برابر با مصوبه سازمان است و در پی درخواست شماره مصوبه ،آنها مصوبه 205 سازمان رو دلیل این هزینه بیامنن کردند حال آنکه دلالت این مصوبه بر چاپ ،آن هم در مراکز ارائه خدمات و نه وبسایت سرویس دهنده هست ،پس از آن نیز از بنده به عنوان شاکی دعوت شد تا با نمایندگین حقوقی ایرانسل در جلسه ای در سازمان شرکت کنیم که در این جلسه باز هم همان صحبت ها تکرار شد و پس از آن نیز سامانه رأی را به سود اپراتور ایرانسل داد و باز هم مصوبه 205 را دلیل این هزینه ها بیان کردند ،اما ....
پس از گذشت چند ماه از شکایت ،با بنده از بازرسی ایرانسل تماس گرفتند و درخواست داشتند تا این شکایت رو به دلیل قانونی بودن کار اپراتور ببندم اما بنده سرباز زدم ،به هر حال من که پیگیری ندیدم ،نه فشاری ،و تنها گویی شعبه دوم ایرانسل در وازرت ارتباطات است ...

saeed258s
27-05-2016, 17:13
سلام

دوستان ثبت نام کنیم و نام کاربری داشته باشیم در سامانه بهتره یا مهمان باشیم؟یا فرقی نمیکنه؟

سپاس
فرقی که نداره بنظر من کلن رسیدگی که نمی کنند و تنها شاید به سبب ارسال شکایت ها به اپراتور ها یکم زمان کاری اپراتور ها درگیر بشه ...

qatreh
27-05-2016, 17:36
با دروود
نخست باید از بناگزارنده این تاپیک سپاسگزاری نمایم ،چون جاش بسیار خالی بود در این انجمن ..
به هر روی ،تجربه شخصی من شکایت از ایرانسل بوده و هست ...
همانگونه که می دانید ایرانسل جهت دریافت ریزمکالمات از وبسایتشن (ecare) ،هزینه ای برابر با 500 تومان دریافت می کند که بنده به سبب اختلاف حسابی که بر خورده بودم ،از ایرانسل توضیح خاستم و بنده را به هین صفحه و پرداخت این هزینه راهنمایی کردند،و در پاسخ به چرایی دریافت هزینه آن را کاملا قانونی بیان کردند،و بنده نیز به سامانه (پوچ و همکاری اپراتور ها )195 شکایت بردم ،بنا بر روال با بنده جهت دریافت جزئیات تماس گرفتند و بیان کردند که این هزینه کاملا قانونی و برابر با مصوبه سازمان است و در پی درخواست شماره مصوبه ،آنها مصوبه 205 سازمان رو دلیل این هزینه بیامنن کردند حال آنکه دلالت این مصوبه بر چاپ ،آن هم در مراکز ارائه خدمات و نه وبسایت سرویس دهنده هست ،پس از آن نیز از بنده به عنوان شاکی دعوت شد تا با نمایندگین حقوقی ایرانسل در جلسه ای در سازمان شرکت کنیم که در این جلسه باز هم همان صحبت ها تکرار شد و پس از آن نیز سامانه رأی را به سود اپراتور ایرانسل داد و باز هم مصوبه 205 را دلیل این هزینه ها بیان کردند ،اما ....
پس از گذشت چند ماه از شکایت ،با بنده از بازرسی ایرانسل تماس گرفتند و درخواست داشتند تا این شکایت رو به دلیل قانونی بودن کار اپراتور ببندم اما بنده سرباز زدم ،به هر حال من که پیگیری ندیدم ،نه فشاری ،و تنها گویی شعبه دوم ایرانسل در وازرت ارتباطات است ...
با تشکر از شما بابت بازگویی تجربه ای که داشتید
من هم تا به حال چندین مورد ثبت شکایت داشتم که متاسفانه هیچکدام به جایی نرسیدند.به نظرم این سامانه 195 یک سامانه تقریبا تشریفاتی و صوری هست برای سرگرم کردن مشترکین و به ظاهر پیگیری حقوق مشترکین اما در عمل بود و نبودش برای مشترکین فرقی نداره
البته برای ارائه آمار مسئولین مربوطه در دفاع از عملکرد خودشون خیلی خوبه...مسئولین عزیز میان آمار میدن و ادعا میکنن بعله ما فلان تعداد ثبت شکایت داشتیم و به 99 درصد شکایات رسیدگی نمودیم و مشکلشون رو حل کردیم و پرونده ها رو بستیم و خیلی هم خوبیم و ...

dvb595959
27-05-2016, 20:22
درود
من ی بار شکایت کردم و دلیل شکایتم هم باز نشدن بعضی از سایتها مثل سافت نود و هشت بود که پیگیری کردن و حل کردن.

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

saeed258s
27-05-2016, 22:58
درود
من ی بار شکایت کردم و دلیل شکایتم هم باز نشدن بعضی از سایتها مثل سافت نود و هشت بود که پیگیری کردن و حل کردن.

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk
حالا این موارد جزئی را زاید دیدم و شنیدم که رسیدگی کردند ،اما موارد جدی ،رو تا کنون ندیدم که جدی پیگیری کنند...بیشتر در حد ماست مالی هست..

محمد7966
28-05-2016, 03:03
چند وقته که به یک مشکل مسخره خوردم

کد پیگیری رو میزنم اصلا نمیره تو صفحه شکایت،یکی نیست بگه شکایت شما رو پیش کی ببرم،

britain
16-07-2016, 08:50
در مورد کارشکنی همراه اول در ترابرد پذیری هم لطفا شکایت کنید .. جدیدا یه پیام 40 ثانیه ای پخش می کنه روی خط های ترابرد شده .... که تماس شما خارج شبکه هست ....بعد تازه بوق تماس برقرار میشه ..... یعنی یه ماس ساده حداقل 40 ثانیه پست خط شماست :n04:

Click 1
16-07-2016, 09:31
در مورد کارشکنی همراه اول در ترابرد پذیری هم لطفا شکایت کنید .. جدیدا یه پیام 40 ثانیه ای پخش می کنه روی خط های ترابرد شده .... که تماس شما خارج شبکه هست ....بعد تازه بوق تماس برقرار میشه ..... یعنی یه ماس ساده حداقل 40 ثانیه پست خط شماست :n04:

به نظر منم 40 ثانیه واقعا زیاده :n04: ولی اگر یک امکان بزارن جهت تشخیص خط ترابرد شده بد نیست

مثلا فقط بگن این خط ترابرد شده است :n33:

karwan125
16-07-2016, 19:24
من یک شکایت ی دارم در سامانه 195 , تاریخ 1394/10/25 تا حالا وضعیت رو زده : در دست برسی ..
به نظرم سیستم بیهوده ایی هست و وقت مردم رو میگیرن..

اثبات این حرفم رو هم میتونید با تماس با شماره 195 و صحبت کردن با اپراتور هاشون و مخصوصا سرپرست شیفت که فرق بین Ping و Tracert رو بلد نیست ..

BruceWillis
18-07-2016, 07:20
اینم نتیجه شکایت من که از سال 94 همینجوری معلق مونده !! :n37:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
02-08-2016, 17:10
دوستان تو سامانه به وزیر و مسئولین بد و بیراه بگیم چی میشه؟

اعصابم سر این ارزون کردنه خراب شد

داشتیم از سرویسی که برامون میصرفید استفاده میکردیم،به خاطر برنامه های نسنجیده مسئولین سرویسمون حذف شد تا مجبور باشیم سرویس گرونتر انتخاب کنیم!!.این کجاش ارزونی بود

سوال دوم:این سامانه برای ما هم فایده ای داره یا نه؟چون من الان رفتم لیست شکایت هامو دیدم،متوجه شدم هیچ ضرری برای isp ها نداشته.شرکت ها خوب کارشون رو توجیه میکنند و میخان بگنند ما مقصر نیستیم.و مقصر یا مشترک یا مودمشه یا کابلشه یا مرکز مخابراتی و....

ظاهرا این ماها هستیم که مقصریم نه شرکتها

qatreh
02-08-2016, 18:06
1-روزی که این تایپیک رو زدم دقیقا روز بعدش مسئول مربوطه به رسانه ها اعلام کرده که 60 درصد مردم از این سامانه رضایت دارند.اینم لینک خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@4539/posts.html/1590050#c=WallContentparts/SinglePost&q=cGlkPTE1NjY0MCZjPVdhbGxDb250ZW50cGFydHMvU2luZ2xl UG9zdCZ3YWxsSWQ9QDQ1MzkmU2hvd0FzU2luZ2xlUGFnZT10cn VlJm9iamVjdElEPTE1OTAwNTAmT2JqZWN0VHlwZT0xJg::&z=LnBhZ2VfY2VudGVyX2JvZHk:&m=aHRtbA::&s=MC4xNTc3) (نمیدونم چه سریه که دقیقا روز بعد از ایجاد این تایپیک این خبر رو اعلام کردند)

2-من موقع ایجاد تایپیک فراموش کردم نظرسنجی رو به صورت گزینه ای قرار بدم و به مدیر مربوطه اعلام کردم که اگه ممکنه نظرسنجی رو اضافه کنه تا افراد بتونند رضایت یا عدم رضایتشون از این سامانه رو در نظرسنجی ابراز کنند اما متاسفانه عملی نشد

3-همون طور که در ابتدای تایپیک پیشنهاد دادم بازم یادآوری میکنم که مدیران لطفا این تایپیک رو مهم کنند تا احتمالا کاربران بیشتری در بیان نظرات و تجربیاتشون در مورد این سامانه سهیم باشند

sima_6600
02-08-2016, 22:42
این کشور کجاش حساب کتاب داره که 195 حساب کتاب داشته باشه؟؟؟؟؟

محمد7966
07-08-2016, 11:15
آقا این سامانه یه سری کارای عجیب و غریب میکنه،آدم میمونه چی بگه

من انصراف دادم میگه مشکلتون حل شده یا نه؟

میگم بابا من انصراف دادم،بی خیال شدم

نه به مواردی که شکایت عملا به جایی نمیرسه نه به الانش که بعد از انصراف هم به من زنگ میزنن،الان بار دومه که من انصراف دادم ولی به من زنگ میزنن یه بار زمستان 94 بوده یه بارش هم تابستان 95 اتفاقا هر دو بارش هم خانم بوده

naasr
08-08-2016, 08:07
منم چندبار از شاتل تو این سامانه شکایت کردم با آنکه حق با من بود و شاتل متخلف بود اما هیچکاری نکردند آخرین بار مهر 94 بود که از شاتل شکایت کردم یکماه پیش هم زنگ زدند که آیا مشکلت حل شده یا نه ... گفتم من دیگه از شاتل سرویس ندارم اونهم گفت پس شکایت را میبندم منم گفتم ری.. به این پیگیرتون و قطع کردم

qatreh
08-08-2016, 08:17
کلیک کنید:موج انتقادات مردمی نسبت به سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iran100
13-08-2016, 12:22
ثبت 208 هزار شکایت از اپراتورهای ارتباطی در سامانه 195
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به گزارش دوره ای سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات(195) در سه ماهه اول سال 95، از رضایت68 درصدی مراجعین به این سامانه خبر داد.

وایمکس نیوز - فرنقی زاد با اشاره به پاسخگویی به بیش از 208 هزار تماس توسط سامانه 195 عنوان کرد: حدود 97 درصد تماس ها، در همان مرحله ابتدایی توسط کارشناسان این سامانه راهنمایی شده اند و حدود شش هزار تماس نیز در بخش ثبت و پیگیری الکترونیکی درخواستها ثبت شده است که رسیدگی کامل به بیش از 91 درصد آنها صورت گرفته و مختومه شده اند.
وی خاطر نشان کرد: در این میان 70 درصد افرادی که درخواست آن ها به راحتی قابل حل نبوده و در سامانه ثبت شده است؛ پس از طی مراحل رسیدگی، اعلام رضایت کامل داشته اند که نسبت به دوره زمانی مشابه سل قبل حدود 10 درصد افزایش داشته است.
به گفته فرنقی¬زاد در بین اپراتورهای ارتباطی در سه ماهه اول سال 95؛ از نظر میزان رضایت مشترکین از نحوه رسیدگی و پاسخگویی اپراتورها به شکایات یا درخواست های ثبت شده در این سامانه؛ رایتل 70درصد؛ ایرانسل 61 درصد و مخابرات ایران(ثابت و همراه) 60 درصد رضایت مردم را کسب کرده اند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع¬رسانی افزود: همچنین در همین دوره زمانی نظر مردم در خصوص پاسخگویی اپراتورها، تعداد درخواستها/ شکایات مختومه با پاسخهای قابل قبول ایرانسل 91 درصد، مخابرات ایران (ثابت و همراه) 89درصد و رایتل 72 درصد بوده که پاسخگویی و مختومه شده اند.
فرنقی زاد افزود: همچنین در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات؛ میزان رضایت مشترکین از نحوه رسیدگی و پاسخگویی اپراتورها به شکایات/ درخواستهای ثبت شده، شرکت ارتباطات فن آوا 91 درصد، داده پردازی فن آوا 89 درصد و آریارسانه اکسین87.5 درصد موفق شدند رضایت شاکی ها را جلب کنند.
وی اظهار داشت: در حوزه شرکت های فعال اینترنتی نیز از نظر شاخص رسیدگی و نهایی کردن شکایت ها، شرکت های انتقال داده های ندا گستر صبا و انتقال داده های رهام داتک ، آریا رسانه اکسین و پیشگامان توسعه ارتباطات100 درصد، داده پردازی فن آوا با99.3 درصد و آسیا تک با 99.1 درصد قرار دارند.
سامانه195 سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسئولیت ثبت؛ پاسخگویی و پایش درخواست؛ شکایت؛ پرسش؛ انتقاد و پیشنهاد در حوزه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات من جمله تلفن ثابت و همراه؛ اینترنت و پست و همچنین ثبت و رسیدگی به درخواستهای ارتباطات مردمی وزیر است.

Milad4171
20-09-2016, 11:18
با سلام.

در راستای افزایش رضایت مشتریان زیرمجموعه­ های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق ارتباط با مشترکین نهایی، سامانه پاسخگویی 195 در آذر ماه سال 1392 به دستور مقام عالی وزارت راه­ اندازی گردید. کلیه مشترکین گرامی می­توانند با مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا تماس با تلفن گویای 195 یا شماره پیامک 600195 و یا آدرس پست الکترونیک 195@ICT.GOV.IR ،درخواست ملاقات با مقام عالی وزارت، درخواست/شکایت، انتقاد، پیشنهاد یا تشکر خود را در خصوص خدمات ارائه شده­ زیرمجموعه­ های این وزارتخانه ( سازمان­ها و شرکت­های ذیربط ) که دارای مشترک و کاربر نهایی می­باشند ثبت نمایند.
مراحل و فرایند ثبت و پیگیری درخواست در این سامانه به شرح ذیل می باشد:

ثبت درخواست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سایت و ارسال کد رهگیری بر روی تلفن همراه ثبت کننده درخواست.
ارجاع درخواست، بر اساس اطلاعات اولیه به مبداء رسیدگی کننده شامل: زیر مجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (مانند اپراتورها، شرکت های اینترنتی، دفاترپستی و ....)
ارجاع درخواست برای رسیدگی به واحد تخصصی/ بازرسی سازمان مربوطه در صورت عدم ارایه پاسخ نهایی بعد از گذشت 14 روز در سامانه یا درخواست تجدید نظر حداکثر ظرف مدت 3 روز پس از پاسخ نهایی.
ارجاع درخواست به بالاترین مقام سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در صورت ثبت تجدید نظر دوم یا عدم ارایه پاسخ نهایی پس از مدت مقرر.
رسیدگی نهایی و صدور رای توسط کمیته حل اختلاف در صورت درخواست تجدید نظر دوم.

*تارنمای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و سامانه 195 به آدرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به صورت تمام وقت در دسترس می باشد.
* اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم های الکترونیکی محرمانه تلقی شده، حفظ و صیانت خواهد شد.

کاربران گرامی. در این تاپیک تجربیات خود را در رسیدگی به موضوعات در این سامانه ، اعلام کنید
سوالات و مشکلات در استفاده از این سامانه را نیز در همین تاپیک پیگیری کنید

Milad4171
30-09-2016, 21:58
با مشکل اس ام اس هایی که بعد از ترابرد ارسال میشه یا نمیشه به 195 شکایت کردم. به دلیل اینکه بعد از ترابرد از ایرانسل به رایتل باز از ایرنسل مسیج می اومد از آهنگ پیشواز یا پیشخوان ایرانسل یا حتی جزیره ایراسل که باعث تعجب من بود واقعا . با اینکه من تو یه اپراتور دیگه بودم جزیره می اومد میگفت شما مثل 10 ریال مصرف کردین .

بعد از پر کردن فرم در 195 ، فردای اون روز با من تماس گرفتن و گفتن که این موضوع در دست برسی هست که جلوی پیامک ها گرفته میشه و تدبری داره اتخاذ میشه که بعد از ترابرد تمام سرویس های اپراتور اول قطع بشه.
خوشبختانه بعد از 3 رو از تاریخ اون تماس کلا پیامک ها قطع شدن و دوباره از 195 با من تماس گرفتن که آیا مسیج میاد براتون که من گفتم خیر نمیاد و گفتن که خیلی اشکلات در بخش ترابرد پذیری وجود داره که داره اصلاح میشه.

این اولین تجربه من بود از 195. به نظر من خیلی سریع پیگیری کردن. خیلی مهمه که متنی که مینویسید و توضیحی که میدید رسمی و با احترام باشه . به نظرم تو شیوه ی پیگیری مشکلتون کاملا تاثیر گذار هست . :n39:

ma3743
01-10-2016, 14:42
سلام
متن شکایت از شرکت فن آوا:
با سلام
در صفحه تعرفه اينترنت پر سرعت شركت فن آوا ساعات استفاده از خدمات اينترنت رايگان شبانه از 2 تا 8 بامداد ذكر شده است اما در عمل سيستم ساعات رايگان را از 2 تا 7 بامداد محاسبه ميكند و يك ساعت باقيمانده از حجم ترافيك روزانه مشتري كسر ميشود. پس از تماس با بخش پشتيباني، شركت ابتدا منكر قضيه شده و پس از اصرار اينجانب صفحه تعرفه را ملاحظه كرده و اعلام كردند در سايت به اشتباه ساعت نوشته شده است و قبول كردند حجم كسر شده در اين يك ساعت را به حساب كاربري اينجانب بازگردانند اما اين كار انجام نشد
مورد بعدي هم تبليغات خلاف واقع در سايت براي جلب مشتري است كه ساعات رايگان را يك ساعت اضافه اعلام ميكنند اما در عمل از حجم اصلي اينترنت مشتري كسر ميكنند.

تاریخ شکایت: 1395/07/08 ساعت 13:08:54

و امروز از طرف شرکت تماس گرفتند عذرخواهی کردند و حجم کسر شده به حساب من برگشت
باورم نشد در کشور عزیزمون هنوز هم به شکایات مردمی رسیدگی میشه

Arsenal2012
17-10-2016, 13:13
سلام من تقریبا 47 روز میشه شکایت کردم ولی هنوز ایرانسل جواب شکایت رو نداده، چند مرتبه به 195 و ایرانسل تماس گرفتم، گفتن در حال پیگیری مشکل تون هستیم !!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

mobile1199
17-10-2016, 16:00
بیشتر از دو ماه نت ایرانسلم داغون شده و خیلی وقتا زیر 100 کیلوبایت هم میاد 4g ! (قبلا 4-5 مگابایت.s ثابت بود ...)
یک ماه پیش 195 شکایت کردم ، بعد دو هفته نوشتن تماس گرفته شد با مشترک و مشکل حل شد ! این در حالیه که نه تماس گرفته شده و نه مشکل حل شده ...
تهش هم نوشته بودن که ایشون اعلام کردن مشکلشون حل شده !!! در صورتی که حتی با من صحبت نشده که چنین حرفی رو بزنم !
بعدش درخواست تجدید نظر زدم که هنوز هم جوابم رو ندادن ...
هر چند این چیزا کاملا طبیعیه تو جایی که زندگی میکنیم :n01:

silvermanhhh
03-11-2016, 13:29
سلام این 195 شکایتایی رو رسیدگی میکنه که خود اپراتور براش هزینه ای نداشته باشه !وگرنه اینکه درخواست بدی بیان دکل نزدیک خونه رو 4جی کنن یا اینکه بیان درستش کنن یا تقویت کنن چون هزینه کارگر داره یا اینکه تجهیزات جدید باید نصب کنن این شکایات رسیدگی نمیشه و میشه گفت 195 رابط بین ایرانسل و مشتریه بیشتر تا ناظر!!!!
اصلن تو این کشور ناظرم داریم مگه؟؟؟؟هرکی میاد میخوره می...ینه و میره کسیم کاریش نداره مهم پارتیه

King Tanha
03-11-2016, 19:12
سامانه 195 بعد از شکایتی که کاربران مینویسند مستقیم برای شرکت ارایه داده شده ارسال میشه همون زمان و اینطور نیست خود 195 پیگیری بشه در صورتی مشکلات حل نشه بعد از 2 یا 3 بار خود مسئولان پیگیری میکنند و جالب اینجاست هر کس در هر موردی پیگیری کنه در مورد تلفن باشه همیشه مستقیم به شرکت ارایه دهنده اینترنت میره و حتی طرف در مورد تلفن ثابت کار داره الزاما باید یک شرکتی رو انتخاب کنه که این خودش یک مشکل بزرگ هست .
من تا حالا 2 بار به 195 شکایت کردم و همزمان به بازرسی هم شکایت کرده بودم مشکلم حل شد ولی واقعا نمیدونم با 195 بوده یا بازرسی.چون بازرسی خیلی پیگیری تر هست مشکل رو .

karwan125
04-11-2016, 20:17
سامانه 195 بعد از شکایتی که کاربران مینویسند مستقیم برای شرکت ارایه داده شده ارسال میشه همون زمان و اینطور نیست خود 195 پیگیری بشه در صورتی مشکلات حل نشه بعد از 2 یا 3 بار خود مسئولان پیگیری میکنند و جالب اینجاست هر کس در هر موردی پیگیری کنه در مورد تلفن باشه همیشه مستقیم به شرکت ارایه دهنده اینترنت میره و حتی طرف در مورد تلفن ثابت کار داره الزاما باید یک شرکتی رو انتخاب کنه که این خودش یک مشکل بزرگ هست .
من تا حالا 2 بار به 195 شکایت کردم و همزمان به بازرسی هم شکایت کرده بودم مشکلم حل شد ولی واقعا نمیدونم با 195 بوده یا بازرسی.چون بازرسی خیلی پیگیری تر هست مشکل رو .

آدرس اینترنتی ثبت شکایت بازرسی رو اعلام میفرمایید.
بعد این بازرسی کدام سازمان ها رو پوشش و پیگیری میکنه ؟

Le0nard0
04-11-2016, 20:27
آدرس اینترنتی ثبت شکایت بازرسی رو اعلام میفرمایید.
بعد این بازرسی کدام سازمان ها رو پوشش و پیگیری میکنه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تلفن ثابت و همراه اول

mostafamrm1
07-11-2016, 09:22
سلام. بخاطر سیاست مصرف منصفانه هراه اول متحمل 95 هزار تومتن ضرر شده بودم که با شکایت به 195 ظرف سه روز به شکایتم رسیدگی شد و این مبلغ رو برگردوندن. دستشون درد نکنه، کارشون خیلی خوبه.

urumchi
14-01-2017, 15:12
تنها سازماني كه واقعا به كارش اعتماد و اطمينان دارم

بخاطر قطع شدن اينترنت 3G همراه اول شكايت كردم تا 3روز مدام پيگيري كردن
چندبار از تهران بهم زنگ زدن (9129990000) 1بارهم از تبريز 0411195
يعني تا مطمئن نشدن مشكلم حل شده كاملا پيگير بودن

WhiteHat
12-02-2017, 00:01
تجربیات شما از سامانه 195: بسیار عالی!

حالا بازم یه عده الکی بیان بگند مال خودشونه فایده نداره و ازین چرت و پرتها...

bivafa.va.man
12-02-2017, 16:07
واقعا عالیه این سایت
های وب لعنتی خطمو بعد سه هفته تخلیه نمیکرد همینکه از سایت ۱۹۵ شکایت کردم خطو تخلیه کردن،
همراه اول ۲۹ هزار شارژمو خورد و گفت از اینترنت استفاده کردی وقتی بسته نداشتی درحالی که بسته داشتم از سایت ۱۹۵ شکایت کردم بعد چند رور شارژو بر گردوندن.

alireza1307
08-03-2017, 11:34
کاش زودتر این تاپیک رو دیده بودم .واقعا عالیه بعد از چهار روز از شکایت با من تماس گرفتن کلی عذر خواهی کردن و خیلی جدی پیگیر کارم شدنددر صورتی ک قبلا هر جور بود تقصیر می انداختن گردن خودم خلاصه سر یک هفته وضعیت خطم عالی شد

حیزون
08-03-2017, 11:51
من تجربه شخصی خودم رو میگم : من فقط یه بار به 195 زنگ زدم و یارو یه جوری طلب داشت و تفتیش میکرد داد میزد که من یاد اون موقعی افتادم که رفتم دنبال معافی سربازی ...
پاسخگو های کرمکو ایرانسل که همش دنبال دست انداختن هستن مودب تر هستن تا 195 ....

M.Sadegh.M
08-03-2017, 20:34
سلام

شکایت از مخابرات اصفهان به خاطر اشتباه فاحش در تایم رایگان شبانه
چون مورد اونقدر واضح بود و نیازی به اثبات نداشت به راحتی تماس گرفتن و معذرت خواهی کردن و حجم را اضافه کردن. فقط گفتن حدود 5 دقیقه بعد و قبل از پایان بازه زمانی دانلود را شروع و متوقف کنم که دوباره مشکلی پیش نیاد.
لازم به توضیح که طرح من 99% تخفیف هست از 3 تا 9 صبح که به جای 16 مگ 600 مگ حساب کرده بودن که برگشت دادن.

amirkalak6
09-03-2017, 13:53
من خونمون همراه اول 8 ساله انتن نمیده ... از 8 سال پیش 60 بار شکایت کردم فقط میگن داره پیگیری میشه حل بشه... عمرا کسی اندازه من پیگیر باشه:n09:

bivafa.va.man
09-03-2017, 17:08
من خونمون همراه اول 8 ساله انتن نمیده ... از 8 سال پیش 60 بار شکایت کردم فقط میگن داره پیگیری میشه حل بشه... عمرا کسی اندازه من پیگیر باشه:n09:
مگه خونتون کجاست که هشت ساله آنتن نمیده

amirkalak6
09-03-2017, 17:14
سمت دانشگاه علم و صنعت

خیلی جالبه همراه اول اس ام اس میده تا ماه اینده مشکل شما حل میشه بعد سر 2 ماه زنگ میزنن میگن حل شد میگم نه... بعد دوباره یه اس ام اس دیگه میاد تا 2 ماه اینده به دلیل تغییرات مشکلتون حل میشه.....

همین منوال چند ساله میره جلو خیلی باهالهههه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Muhammad-ALi
11-03-2017, 22:01
سلام. بنده و چندین نفر دیگه از مشترکین آسیاتک (بابت زودتر از موعد اجرا کردن مصوبه 253 و . . .) شکایت کردیم. جواب شکایتها بدون اطلاع رسانی میاد(بدون پیام و تماس و . . .). خودت سرنزنی به سایت 195 و با کد رهگیری پیگیر نباشی متوجه نمیشی که چه زمانی شکایتت رو بستن!

اپراتور 195 تماس گرفتم گفتم چرا شکایت رو بدون اطلاع رسانی بستید، متاسفانه جواب محترمانه ای ندادند و گفتند باید مجدد ثبت شکایت کنید.
تجربه ما که تا به الان خوب نبوده، زمان رسیدگی هم طولانی هستش. بیش از یک ماه هستش هنوز هیچی مشخص نشده. با اینکه مدارک و مستندات واضح و روشن است.

روانپریش
23-03-2017, 23:18
منم از شركت اسيا تك به دليل حذف بسته هاي كم حجم شكايت كردم نتيجشو همينجا براي دوستان ميذارم

kamkar
25-03-2017, 10:14
حدود ۲ سال بود که مشکل آنتن دهی ۳جی و ۴جی داشتیم.
چند بار هم با ایرانسل تماس گرفتم و بهشون گفتم، هر دفعه زنگ میزدن و آدرس دقیق میگرفتند ولی تهش هیچی به هیچی!!!
روزای آخر اسفند شکایت ثبت کردم، ایرانسل تو عید تماس گرفت که آیا مشکل حل شده یا نه، منم مسافرت بودم و خبر نداشتم.
الان که برگشتم میبینم آنتن کامل ۳جی دارم و سرعتش هم خیلی بهتر از قبل شده.

البته من قصد دارم شکایت رو ادامه بدم تا نسل چهارم هم درست کنند. شکایت واقعا جواب داد!!!

روانپریش
25-03-2017, 13:31
چند بار هم با ایرانسل تماس گرفتم و بهشون گفتم، هر دفعه زنگ میزدن و آدرس دقیق میگرفتند ولی تهش هیچی به هیچی!!!
روزای آخر اسفند شکایت ثبت کردم، ایرانسل تو عید تماس گرفت که آیا مشکل حل شده یا نه، منم مسافرت بودم و خبر نداشتم.

البته من قصد دارم شکایت رو ادامه بدم تا نسل چهارم هم درست کنند. شکایت واقعا جواب داد!!!

خيلي عاليه اين سامانه 195 امروز باهام تماس گرفتن
من از شركت اسيا تك شكايت كردم به دليل حذف بسته هاي كم حجم و اجبار مشتري به خريد حجم بالا امروز تماس گرفتن و گفتن مشكل رو پيگيري ميكنيم

ma3743
28-03-2017, 12:07
یک ماه از درخواست تجدید نظر میگذره هنوز نوشته درخواست شما در حال پیگیری است

qw1212
29-03-2017, 00:34
دوستان مخابرات سرویس با اسم 8 مگ به من داده ولی پهنای باند خط تو مودم رو گذاشته رو 4 مگ
زنگ میزنم پشتیبانی میگه دست ما نیست . 195 کاری میکنه تو این زمینه ؟

محمد7966
29-03-2017, 00:43
دوستان مخابرات سرویس با اسم 8 مگ به من داده ولی پهنای باند خط تو مودم رو گذاشته رو 4 مگ
زنگ میزنم پشتیبانی میگه دست ما نیست . 195 کاری میکنه تو این زمینه ؟

بستگی داره

اگر خطتون 8 مگ کشش نداره خب درست میگه و نمیتونه کاری کنه و شکایت در سامانه فایده ای نداره

باید ببینید استاتوس مودم حداکثر پهنای خط رو روی چند مگ تشخیص داده

Golbarg01
29-03-2017, 01:17
بستگی داره

اگر خطتون 8 مگ کشش نداره خب درست میگه و نمیتونه کاری کنه و شکایت در سامانه فایده ای نداره

اگه سرویس کم سرعت زیر 1 مگ داشته باشیم می تونیم از طریق مودم بفهمیم خطمون تا چه سرعتی کشش داره؟ از کدوم قسمت و اصطلاحش چیه؟

محمد7966
29-03-2017, 02:24
اگه سرویس کم سرعت زیر 1 مگ داشته باشیم می تونیم از طریق مودم بفهمیم خطمون تا چه سرعتی کشش داره؟ از کدوم قسمت و اصطلاحش چیه؟

مودم به مودم فرق داره

شما بگردید دنبال اطلاعاتی مثل SNR

اونجا معمولا مودم ها میزنن که خط تا چند مگ کشش داره

qw1212
29-03-2017, 03:02
بستگی داره

از لحاظ کشش خط مشکلی نداره . الان رو 4 مگ snr 23 هست
پشتیبانی مخابرات میگه ما دسترسی نداریم پهنای باند خط رو بزاریم پایین/بالا تر

محمد7966
29-03-2017, 05:39

مخابرات رو نمیدونم پشتیبانش چطوری هست اما اگر خودش نتونه پشتیبان برتر،(یعنی یک پشتیبان بالاتر از این پشتیبانی که با شما صحبت میکنه)میتونه

من که پارس آنلاین دارم گاهی پشتیبان لایه بالاتر دستش تو این مسائل بازتر هست تا کارشناس لایه پایین

این یک مسئله

مسئله دیگه اینه که شما اگر پول سرویس 8 مگ دادید وظیفه شو خط رو روی 8 مگ بندازه،و اگر خط روی روی 8 مگ نمی اندازن،میتونید بابتش شکایت کنید تو سامانه چون پول سرویس 8 مگ رو دادید نه سرویس 4 مگ

Golbarg01
29-03-2017, 17:41

این عکس قسمت status مودم هست جایی که snr توش بود:
مدل مودم 2750u dlink
حالا کشش خط کدومه؟
اون 576 که سرعت خود سرویس 512 هست.

محمد7966
29-03-2017, 19:17
این عکس قسمت status مودم هست جایی که snr توش بود:
مدل مودم 2750u dlink
حالا کشش خط کدومه؟
اون 576 که سرعت خود سرویس 512 هست.

شما فاصلت با مرکز مخابراتی چند متر؟میرایی خط خیلی خوبه 5.5 این یعنی فاصلت با مرکز مخابراتی خیلی کمه

نکته دوم:mode رو روی g.992.1 گذاشته شده ،بگردید در مودم و اونو روی g.992.5 بذارید یعنی روی adsl2+ تا پهنا بره بالاتر

3-خود مودم تخمین زده تا 9 مگ کشش داره اما به نظرم با این نویز و میرایی خط بیششتر از 9 مگ هم کشش داره

Dr Nima
03-04-2017, 12:05
سامانه رضایت­‌سنجی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]​

LEO.M
04-04-2017, 19:23
من شکایت کردم از همراه اول بخاطر هزینه خدمات مبتنی بر محتوا که من اصلا برام فعال نیست اما روی قبضم میاد!
هنوز کاری نکردن! به بالاترین قسمت سازمان هم رفته پرونده!!!

karwan125
05-04-2017, 10:44
من شکایت کردم از همراه اول بخاطر هزینه خدمات مبتنی بر محتوا که من اصلا برام فعال نیست اما روی قبضم میاد!

ببخشید یه سوال !
شما کدوم منطقه و استان هستید ؟
والا ما هر چی شکایت کردیم تو همون مرحله اپراتور گیر کرده .. دیگه به سازمان و اداره بازرسی منتقل نشده .. عجیبه :n36:

LEO.M
05-04-2017, 10:50
ببخشید یه سوال !
شما کدوم منطقه و استان هستید ؟
والا ما هر چی شکایت کردیم تو همون مرحله اپراتور گیر کرده .. دیگه به سازمان و اداره بازرسی منتقل نشده .. عجیبه :n36:

من تهران هستم
بعدشم دوست من خودت ميبيني از اون موقعي كه شكايت كردم هنوز كه هنوزه كسي جواب نداده و ميشه گفت فرقي بين من و شما نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

ashkan22
05-04-2017, 16:30
من الان چند روزه شکایت ثبت کردم هنوز درحال برسیه!!!

LEO.M
05-04-2017, 23:05
من الان چند روزه شکایت ثبت کردم هنوز درحال برسیه!!!

باید 14 روز رد بشه تا به قسمت بالاتر ارجاع بدن

ho3in1414
06-04-2017, 01:05
با سلام من نت 8مگ از مخابرات گرفتم که سرعت دانلودش 200 کیلوبایت بود شکایت کردم بعد ده روز البته چون تعطیلات عید بود تغییرات رو روی خط اعمال کردن و الان سرعت دانلود 1مگ و تو اوج به 1.4 مگ رسیده
سامانه خوبیه رسیدگیشونم عالیه

bivafa.va.man
06-04-2017, 06:21
چند روز پیش از ایرانسل به دلیل عدم پایداری فورجی و سویچ به تریجی شکایت کردم دیذوز کلا اینترنت ایرانسل قطع بود الان که نگاه میکنم تو بدترین نقطه فول آنتن فورجی دارم سرعتم چند برابر شده،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم تست همین الان

qw1212
06-04-2017, 10:22
با سلام من نت 8مگ از مخابرات گرفتم که سرعت دانلودش 200 کیلوبایت بود شکایت کردم بعد ده روز البته چون تعطیلات عید بود تغییرات رو روی خط اعمال کردن و الان سرعت دانلود 1مگ و تو اوج به 1.4 مگ رسیده
سامانه خوبیه رسیدگیشونم عالیه

سلام دوست عزیز . منم مشکلم با مخابرات مثل شماست . شکایت کردم سایت 195 بعد چند روز این پیام اومد :

با سلام احتراما به استحضار ميرساند طي بررسي به عمل آمده سرويس مشترك مشكلي نداشته و به دليل عدم پاسخگويي مشترك موفق به برقراري تماس با مشترك نشده ايم

به من زنگ نزدن . به شما زنگ زدن که سرعت خطتون رو بردن بالا ؟

kamkar
06-04-2017, 13:38

نتیجه ادامه دادن شکایت:
امروز کارشناس ایرانسل اومد داخل خونه و تست کرد.
گفت باید برم چندتا کوچه بالاتر و پایین تر هم از داخل ماشین تست بگیرم تا مشخص بشه کدوم آنتن bts رو باید تغییر بدیم.
ببینیم چی میشه.

ashkan22
06-04-2017, 15:44
کدوم شهرید شما؟

kamkar
06-04-2017, 18:22
کدوم شهرید شما؟

البته مخاطب پستتون مشخص نیست، ولی چون بعد از پست منه فکر کردم شاید با من باشید.
من تهرانم.

ho3in1414
08-04-2017, 01:59
سلام دوست عزیز . منم مشکلم با مخابرات مثل شماست . شکایت کردم سایت 195 بعد چند روز این پیام اومد :

با سلام احتراما به استحضار ميرساند طي بررسي به عمل آمده سرويس مشترك مشكلي نداشته و به دليل عدم پاسخگويي مشترك موفق به برقراري تماس با مشترك نشده ايم

به من زنگ نزدن . به شما زنگ زدن که سرعت خطتون رو بردن بالا ؟

سلام
راستش هر روز زنگ میزدن ولی چون من سرکار بودم نمیتونستم جواب بدم ولی از شانس خوبم بدون تماس حلش کردن و بعدش دوباره تماس گرفتن که ببینن حل شده یا نه!
اگه سرعت 8مگ گرفتی سرعت دانلودت نباید زیر 600 باشه
اگه زیاد نگذشته درخواست تجدیدنظر بده یا شکایت دوباره بنویس

javadth
08-04-2017, 14:28
من عید شکایت کردم چند بار از همراه اول پیگیری کردن ولی مشکل حل نشده

qw1212
09-04-2017, 23:38
سلام
راستش هر روز زنگ میزدن ولی چون من سرکار بودم نمیتونستم جواب بدم ولی از شانس خوبم بدون تماس حلش کردن و بعدش دوباره تماس گرفتن که ببینن حل شده یا نه!
اگه سرعت 8مگ گرفتی سرعت دانلودت نباید زیر 600 باشه
اگه زیاد نگذشته درخواست تجدیدنظر بده یا شکایت دوباره بنویس

به موبایلی که دادم که مطمعنم زنگ نزدن مگه به تلفن خونه زنگ زده باشند که ممکنه نبودیم جواب ندادیم

تجدید نظر دادم ببینم چی میشه دوباره

LEO.M
11-04-2017, 13:32
یک ساعت پیش از همراه اول با من تماس گرفتن و گقتن که من با کلیک بر روی یک لینک! سرویس هب جیرینگ رو فعال کردم!!!که من مطمئن بودم این حرف اشتباه هست و با لینک سرویسی فعال نمیشه.گفتن حالا ما چون میخوایم شما ناراحت نباشید،بهتون بسته مکالمه میدیم و منم گفتم بسته مکالمه به درد من نمیخوره و بسته اینترنت به من بدین.اونا هم 3 بسته یک گیگ ،مجموعا 3 گیگ به من دادن و بصورت کد برام ایمیل کردن و در نهایت شکایت بسته شد
مجموع مبلغی که روی قبض این 2-3 ماه اومد کمتر از 11000 تومن شد و با این بسته ها جبران شد
نشون داد که شکایت نتیجه میده البته اگه همراه با مستندات باشه
اینم تصاویر:

fafool70
12-04-2017, 13:41
من از شرکت پست شهرمون بابت تاخیر مرسوله شکایت کردم . کاری بهشون کردن الان فقط ریس پست نیومد در خونمون بگه رضایت بده . البته من از مامور تحویل شکایت نداشتم چون اونا فقط تحویل میگیرن و تحویل میدن . من از اداره شکایت داشتم . خلاصه پای بیچاره رو وسط کشیدن و من رضایت دادم . و مقامات بالا همیشه کارگر بدبخت رو وسط میندازن.

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

karwan125
12-04-2017, 19:22
من از شرکت پست شهرمون بابت تاخیر مرسوله شکایت کردم . کاری بهشون کردن الان فقط ریس پست نیومد در خونمون بگه رضایت بده . البته من از مامور تحویل شکایت نداشتم چون اونا فقط تحویل میگیرن و تحویل میدن . من از اداره شکایت داشتم . خلاصه پای بیچاره رو وسط کشیدن و من رضایت دادم . و مقامات بالا همیشه کارگر بدبخت رو وسط میندازن.

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

این قضیه هم واسه منم اتفاق افتاده..
شاید اداره ایی که واقعا از لحاظ شکایت ها ، واکنش جدی نشون بده همین اداره پست هست ..
دو ماه پیش شکایت کردم ، پس فردا ش دیدم 2 نفر اومدن دم در با یه برگه رضایت نامه + قبوض چندین ماهه تلفن مون :n08:

LEO.M
12-04-2017, 21:27
دوستانی که توی سایت 195 شکایت میکنید اما نتیجه نمیگیرید،شکایت خودتون رو از سازمان بازرسی کل کشور پیگیری کنید

دقت کنید اگر اول کار برید توی سایت بالا شکایت کنید،بایگانی میشه و پیگیری نمیکنن دیگه

karwan125
13-04-2017, 07:57
دوستانی که توی سایت 195 شکایت میکنید اما نتیجه نمیگیرید،شکایت خودتون رو از سازمان بازرسی کل کشور پیگیری کنید

دقت کنید اگر اول کار برید توی سایت بالا شکایت کنید،بایگانی میشه و پیگیری نمیکنن دیگه

در این سایت بازرسی ، شکایت چه نوع از ادارات رو میشه ثبت کرد ؟

epaaeiz
13-04-2017, 23:01
من تو سایت 195 از ایرانسل بخاطر نداشتن پوشش 4g و گذاشتن نقشه پوششی دروغین شکایت کردم (حدود چهاردهم فروردین). امروز از ارتباطات زیرساخت اومدن و تو کوچه و خونه به مدت چهار ساعت تست گرفتن. البته تست کیفیت سرعت 3G!!!
میگم من از نداشتن پوشش 4G شکایت کردم نه کیفیت سرعت 3G. هیچی نمیگه.
آخرش یه برگه رضایتمندی از سرعت و کیفیت 3G بهم دادن و من پر کردم که برن هی گورشون رو گم کنن.
اینم از شکایت.
شهر: کرمانشاه.
:n04:

iman2919
21-04-2017, 07:55
سلام
من چند روز پیش میخواستم خطم از شرکت های وب تخلیه بشه و با های وب تماس گرفتم و درخواست تخلیه دادم و گفتن 48 ساعت دیگه همکاران تماس میگیرن و شما تایید کنید تا تخلیه بشه و بعد از نزدیک 2 روز از های وب تماس گرفتن و میخواستن به زور من بمونم که گفتم فقط تخلیه و گفت باشه شنبه میفرستیم نامه مخابرات برای تخلیه. گفتم چرا فردا که پنج شنبه هست نامه تخلیه نمیدین مخابرات گفت پنج شنبه ها نیستن :n23: گفتم باشه همون شنبه نامه تخلیه بفرستین
شنبه شد ساعت نزدیک 11 صبح و تماس گرفتم که نامه تخلیه فرستادین مخابرات برای تخلیه؟! اپراتور گفت خیر نفرستادیم و شما عجله نکن کارهای اداری داره انجام میشه و 14 روز زمان میبره تا تخلیه بشه خط شما و بتونید از شرکت دیگه اینترنت بگیرید. منو میگی:n04:

خلاصه ساعت 11/30 دقیقه رفتم سایت 195 و ثبت شکایت کردم از های وب
ساعت 12 از شرکت های وب تماس گرفتن که شما شکایت کردین گفتم بله چرا خط منو میگید 14 روز زمان میخوتد تا تخلیه بشه مگه میخواین کوه دماوند جابجا کنید
گفت نه اینطور نیست الان برای شما نامه میزنم و پیگیری میکنیم از طرف شرکت و تا عصر تخلیه میشه خط شما و تماس میگیریم به شما اطلاع میدیم. منم گفتم باشه
ساعت 15/30 از های وب تماس گرفتن و گفتن ما نامه فرستادیم به مخابرات و با پیگیری های ما خط شما کامل تخلیه فیزیکی شد و میتونید از هر شرکتی میخواین اینترنت بگیرین
و لطفا شکایت خودتون پس بگیرین. منو میگی :n04:
در اخر بگم اصلا فکر نمیکردم در ایران همچین سازمانی (195) باشه که در این حد و با این سرعت بتونه مشکلات مردم حل کنه و واقعا خسته نباشید میگم به کسی که پایه گذار 195 بود و به مدیریت قوی که الان داره افرین

ashkan22
21-04-2017, 08:12
ظاهرا فقط زورشون به ایرانسل نمیرسه شکایت من که هنوز در دست بررسیه[emoji17]

qatreh
21-04-2017, 16:29
ظاهرا فقط زورشون به ایرانسل نمیرسه شکایت من که هنوز در دست بررسیه[emoji17]
فقط برای پیگیری تخلیه ADSL روشون حساب کن و لا غیر :n21:

alyy
23-04-2017, 12:00
من سال قبل(94)اخرای سال سرعت افتضاح شده بود و کل منطقمون نت مخابرات افتضاح بود.شکایت کردیم چن نفری تو سایت 195 از دو روز بعد شکایت پیگیری هاشون شروع شد و یه ماه بعد پهنای باندو افزایش دادن و از اون موقع تا الان خداروشکر مشکلی نداریم.در کل 195 تو ایران خوب حواب داده از نظر پیگیری شکایتهای مردمی در مورد ارتباطات.پیشنهاد میکنم کسی مشکلی داشت شکایت کنه از این isp های متقلب حساب کار دستشون بیاد.تو ایران کاری به نفع مردم پیش نمیره مگه با شکایت

ali1497
05-05-2017, 15:40
با سلام. من هم طی چندین شکایت مختلف که از مبین نت و ایرانسل داشتم سایت 195 انصافا پیگیری کردند.

cartesiba
07-05-2017, 17:08
کاشکی بشه درباره اینترنت شاتل هم شکایت کرد

iman2919
07-05-2017, 17:22
کاشکی بشه درباره اینترنت شاتل هم شکایت کرد

چه مشکلی دارین با اینترنت شاتل؟

cartesiba
07-05-2017, 22:13
من طرح آرت 5 شاتل گرفتم روی 40 گیگ همچین محدود کردن که سرعت دانلود روی 8 کیلوبایت هست

iman2919
09-05-2017, 12:37
از همراه اول شکایت کردم به خاطر آنتن دهی

اینم وضعیت نوشته تا 2/17 مشکل برطرف میشه و امروز 2/19 مشکل که برطرف نشده هیچ دیگه بیخیال شدن که یک توضیخ بدن که حداقل بدونم چرا از 2/17 گذشت و مشکل برطرف نشده! :n15: فکر کنم این سامانه 195 برای همراه اول اهمیتی نداره و جدی نمیگیره:n31:

حالا در آینده اگر مشکل برطرف شد یا پیگیری کردن همین پست اپدیت میکنم و اطلاع میدم

javadth
09-05-2017, 23:00

اینم وضعیت نوشته تا 2/17 مشکل برطرف میشه و امروز 2/19 مشکل که برطرف نشده هیچ دیگه بیخیال شدن که یک توضیخ بدن که حداقل بدونم چرا از 2/17 گذشت و مشکل برطرف نشده! :n15: فکر کنم این سامانه 195 برای همراه اول اهمیتی نداره و جدی نمیگیره:n31:

حالا در آینده اگر مشکل برطرف شد یا پیگیری کردن همین پست اپدیت میکنم و اطلاع میدم
برای منم یه روزه زنگ نزدن

Simin Secret
14-05-2017, 10:56
دوستان من از ایرانسل اینترنتی سیم کارت خریدم پنجشنبه به دستم رسیده هنوز فعال نشده ، دیروز زنگ زدم ایرانسل گفت تا 24 ساعت دیگه اوکی میشه امروز زنگ زدم گفتن به خاطر ترافیک کاری طول کشیده اوکی میشه ، به نظرتون برم 195 درخواست بدم؟

iman2919
14-05-2017, 12:07
دوستان من از ایرانسل اینترنتی سیم کارت خریدم پنجشنبه به دستم رسیده هنوز فعال نشده ، دیروز زنگ زدم ایرانسل گفت تا 24 ساعت دیگه اوکی میشه امروز زنگ زدم گفتن به خاطر ترافیک کاری طول کشیده اوکی میشه ، به نظرتون برم 195 درخواست بدم؟

نه دیگه برای یک ثبت نام سیم کارت که شکایت به 195 جالب نیست!
شما 10 دقیقه وقت بذار برو نمایندگی ایرانسل با کارت ملی تا سریع برات فعال کنه!

ashkan22
15-05-2017, 07:25
بعد حدودا دو ماه هنوز در دست بررسیه کسی میدونه چطوری باید بهشون بگم پس چی شد؟(شکایت از عدم همخوانی نقشه پوشش سایت ایرانسل با واقعیت )

qatreh
15-05-2017, 18:12
بعد حدودا دو ماه هنوز در دست بررسیه کسی میدونه چطوری باید بهشون بگم پس چی شد؟(شکایت از عدم همخوانی نقشه پوشش سایت ایرانسل با واقعیت )
تجربه من میگه مجموعه 195 مثل خیلی از ادارات دولتی دیگه بهره وری پایینی داره و صرفا چند نفر دور هم جمع شدن و یه حقوقی از بیت المال میگیرن و حالا اگه حال داشتن و بیکاری بهشون فشار اورد یا مجبور بودن یه نیمچه فعالیت غیر مفیدی هم دارن
پس خیلی توقع پیگیری نداشته باش ازشون

feranko724
15-05-2017, 18:28
خداوکیلی کارشون درسته من خودم صبانت داشتم 3روزجمع اوری زده بودم خبری نشد تا اینکه 195شکایت زدم دیدم صبح شنبه ساعت8تو15دقیقه زنگ زدن گوشیم گفتن جمعش میکنیم فقط شکایتتونو پس بگیرین ما گفتیم شما خودتون توسایتتون زدین ظرفه48ساعت بعدجمع اوری تماس میگیریم ولی 3روزگذشت خبری نشد گفت 5شنبه وجمعه ساعت اداری حساب نمیشه من 4شنبه توی روز زده بودم بره جمع اوری بعداز اینکه تماس گرفت فرداش نمایندگی که ازش صبانت خریده بودم5سال پیش زنگ زدگفت مشکلت چیه جمعش میکنی گفتم میخوام ازشرکت دیگه ای نت بخرم تازه نمایندگی ازاونور میزد بره جمع اوری3روزم اونطوری علاف شدم ولی لامپ اینترنتم قطع شد زنگ زدم داخلی گفتم 1هفته الافه اینم جمع شه رفتم ازشرکت دیگه ای نت بخرم گفته قبلیت باید جمع شه گفت شمارتوبگو اره تعیدش اومد نمیدونم چیکارکرد گفت حله میتونی از هرشرکتی میخوای adslبگیری خلاصه باوجود 195باید خودتم پیگیرباشی زودتر کارت رابیوفته فقط195کافی نیست حالا خودم داخلی پیگیری نمیکردم یه چندروزم اون علاف میکرد

ashkan22
19-05-2017, 12:13
تجربه من میگه مجموعه 195 مثل خیلی از ادارات دولتی دیگه بهره وری پایینی داره و صرفا چند نفر دور هم جمع شدن و یه حقوقی از بیت المال میگیرن و حالا اگه حال داشتن و بیکاری بهشون فشار اورد یا مجبور بودن یه نیمچه فعالیت غیر مفیدی هم دارن
پس خیلی توقع پیگیری نداشته باش ازشون
ظاهرا با ایرانسل اصلا نمیتونن شاخ به شاخ بشن الان دوماهه درحال بررسیه نقشه حمله به یه کشور هم دو ماه طول نمیکشه بررسیش!!!

iman2919
22-05-2017, 08:37

اپدیت

شکایت بعد گذشت 12 روز از جواب همراه اول که (با اعمال تغییرات لازم مشکل تا 2/17 برطرف خواهد شد) که در عمل هیچ تغییری نکرد به سازمان تنظیم مقررات ارجاع شده!

این پست در اینده ان شاء الله اپدیت میکنم تا در جریان قرار بگیرید که شکایت برای انتن دهی نتیجه داره یا خیر!

meysam2578
26-05-2017, 14:42
سلام . منم به خاطر چند تا مشکل فنی که تو پنل کاربریم هست از شرکت مخابرات شکایت کردم . چون هرچقدر به پشتیبانی زنگ زدم و حتی مراجعه حضوری کردم , مخابرات به هیچ جاش نگرفت ! اگه واقعا 195 رسیدگی کنه که خیلی خوبه . خبرشو میدم بهتون .

ahwazp30
05-06-2017, 10:21
من قبلا شکایت کردم .خیلی زود بررسی میکنن و به شدت پیگیر هستن اما متاسفانه اشکالی که دارن اینه که بیشتر به حرف سرویس دهنده گوش میدن تا حرف مشترک .مثلا من سرعتم پایین بود شکایت کردم بهد از طرف سریس دهنده یه کارشناس فرستادن که اونم تو زرد از اب دراومد و به دروغ توی گزارشش نوشت که سرعت خوب بوده و اینا و تحویل 195 داد که 195 هم گفت کطبق گزارش کارشناس سرعت خوب بوده و اعتراض شما وارد نیست و خلاصه فایل رو بست .اگه از طرف خودشون کارشناس میفرستادن شاید اینطوری نمیشد.

javad_0569
05-06-2017, 17:44
اخرین تجربه من چند ماه پیش بود

اخرش 195 کارشناسش اومد گفت ما پیگیری هامون رو انجام دادم

دگ کاری از دست ما بر نمی آد ( مشکل اتنن دهی و تماس )

میخوام بگم مهم اون کارشناسی هست که قراره پیگیری کنه

اگه کسی باشه که پیگیری کنه به جد مطئمن باشید جواب میگیرید

zofishel
05-06-2017, 21:03
سلام
متاسفانه درباره این سامانه باید بگم که هیچ کاری از دستشون دربرابر کله گنده هایی مثل ایرانسل بر نمیاد
مثلا من چند بار بسته ترکیبی بوم خریدم ولی با اینکه به ایرانسل زنگ میزدم از شارژ اصلی کم می کرد هر چی ام به ایرانسل می گفتم یه بهانه ای میاورد آخر به 195 شکایت کردم و با ارائه مستندات اثبات کردم که ایرانسل دزدی کرده و کارشناس 195 هم رای به برحق بودن ادعای من داد اما الان یک ماه گذشت و نه 195 دیگه جواب میده و نه ایرانسل:n21:
حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را
این سامانه در اصل بدرد شکایت از کسب و کارهای کوچک می خوره و شکایت از شرکت های خصوصی کوچک که وابستگی به یقه سفید ها نداشته باشه ولی کافیه یه شرکت مثل ایرانسل باشه که پشمم حسابت نکنند.:n35::n14:

qatreh
05-06-2017, 22:05
سلام
متاسفانه درباره این سامانه باید بگم که هیچ کاری از دستشون دربرابر کله گنده هایی مثل ایرانسل بر نمیاد
مثلا من چند بار بسته ترکیبی بوم خریدم ولی با اینکه به ایرانسل زنگ میزدم از شارژ اصلی کم می کرد هر چی ام به ایرانسل می گفتم یه بهانه ای میاورد آخر به 195 شکایت کردم و با ارائه مستندات اثبات کردم که ایرانسل دزدی کرده و کارشناس 195 هم رای به برحق بودن ادعای من داد اما الان یک ماه گذشت و نه 195 دیگه جواب میده و نه ایرانسل:n21:
حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را
این سامانه در اصل بدرد شکایت از کسب و کارهای کوچک می خوره و شکایت از شرکت های خصوصی کوچک که وابستگی به یقه سفید ها نداشته باشه ولی کافیه یه شرکت مثل ایرانسل باشه که پشمم حسابت نکنند.:n35::n14:
بله همینطوره...منم مشکل مشابهی با ایرانسل داشتم و بعد از گذشت مدت طولانی به نتیجه نرسیدم...
در این سامانه 195 نهایتا مشکلو میندازن گردن مشتری یا اگه قبول کنند میگن کاری از دست ما بر نمیاد:n02::n02::n02:
کلا بود و نبودش تفاوتی نداره و به نظرم اگه نبود بهتر بود چون فقط ردیف بودجه از بیت المال میگیرن و بهره وری هم ندارند

Golbarg01
16-06-2017, 16:21
8 روز پیش شکایت کردم برای کاهش سرعت اینترنت نامحدود مخابرات از 512 به 128
هیچ ترتیب اثری داده نشد
تازه دو روز پیش رفتم تو سایتشون دیدم شکایتم رو حذف کردن و شماره پیگیری شکایت رو میزنم میگه اشتباست!

alinumber7
18-06-2017, 17:01
منم در تاریخ 18 خرداد شکایت خودمو از مخابرات ثبت کردم. همون روز نوشت در حال پیگیری میباشد. هنوزم همینو نوشته. و از تاریخ 20 خرداد هم هیچ تغییری نکرده. حتی انقد پست و تنبل هستن که نگفتن عدم رسیدگی یا مختومه یا هر چیز دیگه ای. حداقل مینوشتن که امکان رسیدگی نداریم یا تنبلی مون میشه یا حال نداریم. ولی همینم دریغ میکنن. صد در صد حقوق متصدی ای که این جوری کار میکنه حروم و بی برکته ...

iman2919
18-06-2017, 22:10
این سامانه فقط برای تخلیه خط یا کارهای کوچیک کاربرد داره!

زورش به کله گنده ها مثل ایرانسل یا همراه اول و مخابرات نمیرسه! من که از 195 نا امید شدم برای پیگیری:n03:

RealFlow
19-06-2017, 04:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چرا این سامانه سپاس! باز نمیشه!!

karwan125
19-06-2017, 06:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چرا این سامانه سپاس! باز نمیشه!!

در بعضی مواقع باز نمیشه ، این آدرس رو بزنید

qatreh
19-06-2017, 08:10
دوستان یک پیشنهاد
با توجه به ناکارامد بودن این سامانه دوستان با ذکر مستندات و دلایلشون به سازمان بازرسی یا دیوان عدالت اداری یا سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده شکایت کنند.
نهادهای دیگه باید ورود کنند و گوش مسئول این سامانه رو بگیرند تا بلکه مقداری به وظیشون عمل کنند

RealFlow
22-06-2017, 03:46
من که از صبا نت اینترنت دارم که شبانه رو حذف کرده و و هیچ طرح مناسبی نداره برای کاربران پر مصرف !! بقیه شرکتها فشفشه و یا شبانه رایگان دارن ولی اینها شباهنگ گذاشتن
و برای شبانه پول میگیرن من که 12 تیر سرویسم تمام میشه و بعد از 4 سال از صبا میرم . یک شرکت دیگه.

- - - Updated - - -

من که از صبا نت اینترنت دارم که شبانه رو حذف کرده و و هیچ طرح مناسبی نداره برای کاربران پر مصرف !! بقیه شرکتها فشفشه و یا شبانه رایگان دارن ولی اینها شباهنگ گذاشتن
و برای شبانه پول میگیرن من که 12 تیر سرویسم تمام میشه و بعد از 4 سال از صبا میرم . یک شرکت دیگه.

ashkan22
25-06-2017, 09:03
بالاخره بعد از چن ماه و اومدن یکی برا تست و چن بار صحبت تلفنی و ..... بالخره خانومه پررو ایرانسل میگه کارشناسا بررسی کردن میگن سرعت خوبه و طبیعیه و بیشتر از اینم فلا نمیشه!!!!شکایت ما چی بود؟این بود که مودم 4.5 پلاس ایرانسل سرعتش با همون سیم کارت پایین تر و یا مساوی با یه مودم 4 جی معمولیه خود نفری که اومده بود هم تایید کرد حتی از نتایج تست هم اسکرین گرفت و فرستاد مرکز که مودم 4جی معمولی سرعتش بالاتره..
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را...
خب شما غلط میکنین مودمی که سرعتش پایین تره با تبلیغ فراوان و قیمت سه برابری بعنوان سرعت بالا میفروشین به ملت...کلاهبرداری و دروغ نیست پس چیه؟

sky1sky
27-06-2017, 19:44
اره منم که قبلا اپراتورم مخابرات گند و مزخرف و دزد خراسان بود و خیلی وقت ها مخابرات ازم دزدی می کرد و یهو چند گیگ حجمم رو می خورد شکایت می نوشتم پیگیری می شد و حجم هام رو برگردوندند.
گاهی وقت ها دیر بررسی می کنند اما اینکه بازم بررسی میشه نعمتیه !!!
واسه موارد دیککع هم شکایت زیاد نوشتم درسته جواب درست حسابی بهم ندادن اما حداقل پیگیری شد !!!

در کل من راضی ام از این سامانه

iman2919
11-07-2017, 08:23
شکایت من بعد از 80 روز!

ms1ove
11-07-2017, 11:24
سلام
من دیروز از شرکت همراه اول بابت عدم کیفیت سرویس 3G شکایت ثبت کردم
امروز رفتم تو سامانه نوشته :
باسلام طي تماس تلفني مورخ 96/04/20مشترك از ثبت شكايت اظهار بي اطلاعي نموده است باتشكر

در صورتی که اصلا با من هیچگونه تماسی گرفته نشده :n41:
اینا نمیدونم چی میزنن ولی هرچی هست جنسش خوبه :n19:

mehrdad..7
11-07-2017, 22:25
منم پارسال بخاطر سرعت3g /4g از ایرانسل شکایت کردم کارشناس اومد تست کرد گفتن منطقه نیاز به احداث یه سایت جدید داره که چند ماه آینده این کار رو انجام میدیم یه سال گذشت وضعیت افتضاحه شده شکایت کردم که چرا سایت نمیزنین گفتن دوباره باید بیاییم تست کنیم کارشناس صبح تو وقتی که شبکه کاملا خلوته اومده تست میگیره 3جی سرعتش 1هست فورجی 6 مگ میگه فوق العاده است شبکه ام تماس گرفتن که سرعتتون کاملا استانداره میگم از سالی که 3g/4g اومده سرعت من همینه میگن همینی که هست .

a1l2i3z4a5h6r7
19-09-2017, 12:26
سلام دوستان من از شرکت پیشگامان میخوام تخلیه کنم شکایت هم کردم تو سایت 195 اما همچنان این شرکت تخلیه نکرده خط منو چیکار کنم دوباره شکایت کنم ؟
و این که من 40 گیگ حجم و 70 روز مهلت قرارداد دارم ایا این شرکت موظف به تسویه حساب هست یا خیر ؟ چون دفعه قبلی که تماس گرفتم گفتن 40 گیگت میسوزه

ehsanehsan007
21-09-2017, 14:00
سلام دوستان من از شرکت پیشگامان میخوام تخلیه کنم شکایت هم کردم تو سایت 195 اما همچنان این شرکت تخلیه نکرده خط منو چیکار کنم دوباره شکایت کنم ؟
و این که من 40 گیگ حجم و 70 روز مهلت قرارداد دارم ایا این شرکت موظف به تسویه حساب هست یا خیر ؟ چون دفعه قبلی که تماس گرفتم گفتن 40 گیگت میسوزه
خیر....شما یک روز بعد از خرید سرویس هم تخلیه کنی هزینت از بین میره و موظف به تسویه حساب نیستند....شکایت رو پیگیری کنید در صورت نیاز درخواست تجدید نظر بدید

years
02-10-2017, 10:23
امروز با کارشناس وزارت ارتباطات تماس گرفتم کسانیکه در تعرفه اینترنت رایگان عید تا عید 10 تا 18 شهریور چه دائمی و چه اعتباری ضرر کرده اند و براشون قبض دراز صادر شده یا شارژ سیم کارت اعتباری شون صفر شده در 195 ثبت شکایت کنند هرچه ثبت شکایت بیشتر شود فشار بیشتری به رسیدگی درهمراه اول میارن که پول به حساب شون برگرده
اینو خود کارشناس گفتش

ahwazp30
02-10-2017, 21:44
سامانه خوبی هست و سریع رسیدگی میکنه اما مشکل اصلیش اینه که کارشناس بی طرف نداره و کارشناسی که معمولا میفرسته از طرف سرویس دهنده هست واین باعث میشه خیلی چیزا راحت ماست مالی بشه لا اقل برای من که اینطور بوده ، از سه تا سرویس دهنده شکایت کردم کارشناسای خود isp رو فرستادن که دو مورد پیگیری شد و یک مورد که مال مخابرات بود خیلی راحت کارشناسش زیرابی رفت و به ضرر ما شد.

italodance
02-10-2017, 21:58
والا تجربه خوبی بود ایرانسل رو به زانو در اوردم طوری بود طرف هر روز زنگ می زد قصد رضایت من را داشت. :n10:

imanrahbar
23-10-2017, 12:17
من تا الان شکایت ثبت کردم ولی به نتیجه نرسیده هیچ کدوم همش به قول دوستمون ماس مالی شده

malek911
23-10-2017, 15:04
به نظرم خوبه.زود هم رسیدگی میکنن.واسه من مخابرات اومد و زود مودم فیبر نوری رو عوض کرد و بهترش رو گذاشت.مدام هم پیگیر بودن که خوب شده یا نه.آخرش هم خودم رضایت دادم ک آره خوب شده و دستتون درد نکنه ولی مشکل پینگ بر طرف نشده بود.ولی مشکل کیفیت اینترنت ربطی به isp ها نداره.کار از یه جای دیگه میلنگه که فرا سازمانی هستش

behrouzrm
28-10-2017, 14:43
واقعا خوبه و دمشون گرم

farhadhttp
14-12-2017, 17:46
والا تجربه خوبی بود ایرانسل رو به زانو در اوردم طوری بود طرف هر روز زنگ می زد قصد رضایت من را داشت. :n10:

ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدی و تجربه ای که داشتی رو به اشتراک بذاری

italodance
14-12-2017, 20:04
ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدی و تجربه ای که داشتی رو به اشتراک بذاری

خوب 2 مورد بود اولش عودت مودم TD-LTE

نزدیک 25 روز شده بوده هنوز پول رو پس نداده بودند ما هم اعصاب خورد یک نامه اداری و انشایی دفتری که با مستندات تحویل بود برای سامانه ارسال کردم . (حتما عکس از فرمهاتو بگیرید)

سریع ریختند البته نامه من اینقدر ترسناک بود ماه بعد هم دوباره همون مبلغ ریختند کلا 200 تومان سود کردیم

یک مورد دیگه هم قطعی نیم ساعت پایانی بسته های شبانه اش بود که آن هم شکایت ردم نامه اداری و انشایی

هر روز برای پیچوندن و انصراف شکایت و همین هست و این داستانها تماس می گرفتند و میدیدند که همچنان شکایت من هست و پابرجاست خوب ایرانسل هم نامه زد روش که طزف این قدر حجم مصرف کرده و استفاده میکنه و... من هم دوباره یک نامه پر زدم رفت
این دفعه یک دختره زنگ و با تهدید گفت اره همینه و تازه میخوایم بسته های شبانه رو برداریم و من هم خونسرد گفتم بردار ولی مشکل و جواب من تو سامانه نشد دختره باز پررو بازی دراورد و ادرس خانه منو جهت وضعیت دکل گرفت و گفت اصلا برات قطعش می کنیم گفتم این هم جواب من که نشد هیچ تاره صدات هم ضبط کردم الان با مستندات بیشتر ایرانسل رو سرت خراب میکنم. طرف از ترس دست و پاشو جمع کرد و گفت همه چی رو اوکی میکنم.

دیدم هم آن مشکل اوکی شد هم سرعت 50 گیگابیتی شون :n19:

بله مگه ما بچه ایم شغل خود من مدیر بازرگانیه :n26:

Milad4171
14-12-2017, 20:36
من چند وقت پیش بابت اینکه سرویس 1 تا 11 صبح همراه اول شارژ کردم ولی 2 تا 7 برام شارژ شد ( همون زمان که یه مدت کوتاهی بسته های 1 تا 11 برداشته شد) من چون تا 11 صبح دانلود کردم 60 هزارتومن برام قبض اومد ( به صورت آزاد) اونم واسه 1 روز !
شکایت کردم دو سه بار هر بار هم گفتن مقصر خودتی نگاه کردی دیدی زده 2 تا 7 نباید شارژ میکردی . منم گفتم کد درست بود( همون شب عکس همون سرویس رو برداشتن ) و قبول نکرد
بعد از مدت چندین ماه مسیج اومد که بببخشید و اشتباه از ما بود اطلاع رسانی نکردیم اول بعد بسته ها رو بذاریم . 15 تومن بستانکارم کردن و 10 هزارتومن هم مکالمه رایگان برام فعال کردن

درسته که اندازه 60 تومن نشد ولی بازم یه کاری کردن .

J@viD
16-12-2017, 21:52
من از طریق ایرانسل من یه بسته خریدم که تاریخ انقضاء داخل نرم افزار به اشتباه 3-4 روز بعد از تاریخ اصلی ثبت شده بود و بعد از یه مدت شکایت و تماس زیر بار نرفتن و گفتن از طریق سایت اطلاع رسانی شده بود.با 195 تماس گرفتم وصل کردن به کارشناس ایرنسل تو سامانه 195.طرف عین اوپراتورهای ایرانسل صحبت میکرد و حتی از طریق ایمیل که نامه میزد داخل امضاش تبلیغات ایرانسل بود.به خاطر یه بسته 20 تومنی یه کاربریو که ماهی 100-150 هزینه نت و مکالمه میکنه از دست دادن.رفتم یه رایتل و یه همراه آخر خریدم هرجا هرکدوم بهتر آنتن بده استفاده میکنم.

نتیجه اینکه 195 برای من با اوپراتور خود ایرانسل فرقی نداشت در صورتی که باید اونجا یه تعداد کارشناس بی طرف بزارن که حق کاربر رو از این شرکتهای مفت خور بگیره.

SKIPY
19-12-2017, 19:45
دزدتر از شاتل تا حالا ندیدم
5 آذر سرویس 180 گیگ 18 ماهه 95 هزار تومان رو تو جشنواره خریدم ثبت نام کردم پول رو آنلاین واریز کردم و سریع سرویس اینترنت پارس آنلاین رو داشتم تخلیه کردم حد فاصله تخلیه تا رانژه این سرویس از پنل حذف کردن به دلیل اینکه سرویس های جدید آمده حالا هر چی تو این 25 روز تماس میگیرم میگن باید از تهران پنل شما رو نرم افزاری جلو ببرن !! باید صبر کنید
چندبار هم 195 شکایت کردن اون ها هم شکایت منو فرستادن شاتل اونها هم زنگ زدن میگن صبر کنید تا تهران پنل رو درست کنه !
واقعا مسخره هست جمهوری اسلامی هست ولی اینها تو روز روشن 25 روزه 95 هزار تومان پول منو گرفته نه سرویسی که انتخاب کردم میدن نه جواب درستی دزدی از این واضحتر

SKIPY
21-12-2017, 19:32
دزدتر از شاتل تا حالا ندیدم
5 آذر سرویس 180 گیگ 18 ماهه 95 هزار تومان رو تو جشنواره خریدم ثبت نام کردم پول رو آنلاین واریز کردم و سریع سرویس اینترنت پارس آنلاین رو داشتم تخلیه کردم حد فاصله تخلیه تا رانژه این سرویس از پنل حذف کردن به دلیل اینکه سرویس های جدید آمده حالا هر چی تو این 25 روز تماس میگیرم میگن باید از تهران پنل شما رو نرم افزاری جلو ببرن !! باید صبر کنید
چندبار هم 195 شکایت کردن اون ها هم شکایت منو فرستادن شاتل اونها هم زنگ زدن میگن صبر کنید تا تهران پنل رو درست کنه !
واقعا مسخره هست جمهوری اسلامی هست ولی اینها تو روز روشن 25 روزه 95 هزار تومان پول منو گرفته نه سرویسی که انتخاب کردم میدن نه جواب درستی دزدی از این واضحتر

هنوز نه جوابی از 195 آمد نه شاتل دزد:n23:

desperanish
21-12-2017, 20:51
این بار شکایت کردم خیلی مزخرف رسیدگی کردن
و بدون اطلاع من رو مقصر دونستن در صورتی که طرف کلاهبرداری کرده بود
ولی کلی عاید همراه اول شد...

newhamedpc
17-01-2018, 11:39
سلام من یه شکایت تنظیم کردم در مورد اینکه تفکیک ترافیک داخل و خارج تو یه شرکتی که اینترنت بیسیم دادم اعمال نشده این جوابشون بود :

مشترك گرامي طيق مصوبه جلسه شماره 266 مورخ 1396/08/21 محاسبه تعرفه ترافيك داخلي به ميزان 50% سقف تعرفه ترافيك بين الملل براي سرويس هاي اينترنت پرسرعت ثابت از طريق فناوري هاي سيميADSL (اعم سيم مسي و فيبر) مي باشد و براي سرويس هاي وايرلس منظور نميگردد.

در جواب گفتم که طبق مصوبه 251 مربوط به کل اینترنت هاست که متنش اینه موظفن اینکار رو انجام بدن:
-1 سقف تعرفه داده داخلی منابع ترافیک واجد شرائط به میزان پنجاه درصد ( 50 % ) سقف مصوب تعرفه داده بینالملل تعیین میشود.
این تفاوت باید در حجمهاي خریداري شده از سوي کاربر نهایی و همچنین بستههاي تعریف شده از سوي دارندگان پروانه از سازمان،
بهصراحت و بهصورت تفکیک شده رعایت شود.

و در جواب این رو گفتن :

نتيجه بررسي شكايت : با سلام طبق بند 1 مصوبه شماره 1 جلسه 251 تمامي شركت ها تناه موظف به تفكيك ترافيك بين الملل و داخلي بوده و محاسبه تعرفه ترافيك داخلي به ميزان 50% تعرفه ترافيك بين الملل مربوط به مصوبه 266 كميسيون تنظيم مقررات بوده و مختص سرويس هاي اينترنت پرسرعت ثابت از طريق فناوري هاي سيمي ADSL مي باشد.

به صراحت ذکر شده که باید 50% باشه تو مصوبه 251 اما زیر بار نمیرن .

hossein019940
19-01-2018, 09:40
سلام
من تا الان به هر شرکتی یا مخابرات به مشکل میخورم از 195 شکایت میکنم و برسی هم میشه .
همراه اول -ایرانسل-تلفن ثابت-اینترنت ثابت
کلا شرکتا بعضی هاشون چونکه از سازمان مقرارت یه خورده حساب میبرن انجام میدن.
هفته قبل بابت ثابت نشدن چراغ دی اس ال و قطعی 5 ماه شکایت کردم که مامور اومد و صحبت کردیم باهم بعدش که گزارش داده شده به بازرسی از استان تماس گرفتن حل شده یا نه گفتم چون مشکل سراسریه و از این حرفا که شخصی که داخل بازرسی بود بیشتر رو درست کردن ماجرا تاکید داشت تا من و نمیخواست شمایت رو ببنده.
با همراه اول که پیام تبلیغاتی میفرستاد یه پیام 10000تومن واسم اب میخورد با 3 بار شکایت و هر سه بار هم درخواست تجدید نظر الان یکسالی هست که همراه اول خودشم بهم پیام نمیده چه برسه به تبلیغاتی:n02:

ailll
22-01-2018, 22:36
سرعت تک کانکشن پایینه دوستان از سرور های خارج اما داخلی مشکلی ندارم میشه شکایت کرد؟

naasr
23-01-2018, 17:07
من تا الان چندین بار از ایرانسل و همراه اول و شاتل و صبانت در سامانه 195 شکایت کردم اما همیشه فقط چندبار تماس میگیرن مشکل را میپرسن بعد هم میگن پیگیر میشن(اینجا ادم امیدوار میشه که حتما مشکلش حل میشه) یه مدت بعد هم بدون اینکه مشکل حل بشه شکایت را میبندن(اینجا هم آدم میفهمه کلا این 195 فقط دکور هست و هیچکاری نمیکنه)

misam5526
23-01-2018, 18:33
من تا الان چندین بار از ایرانسل و همراه اول و شاتل و صبانت در سامانه 195 شکایت کردم اما همیشه فقط چندبار تماس میگیرن مشکل را میپرسن بعد هم میگن پیگیر میشن(اینجا ادم امیدوار میشه که حتما مشکلش حل میشه) یه مدت بعد هم بدون اینکه مشکل حل بشه شکایت را میبندن(اینجا هم آدم میفهمه کلا این 195 فقط دکور هست و هیچکاری نمیکنه)

شکایت بسته نمیشه.

بار اول شکایت به اپراتور شرکت ارجاع میشه و اون بررسی و نتیجه بررسیش رو اعلام میکنه. در اینجا شکایت با نتیجه اعلامی از طرف شرکت مختومه میشه ولی شما چند روز (یادم نیست فکر کنم 3 روز) فرصت دارید تا همون صفحه با اعلام درخواست تجدید نظر جلوی بسته شدن رو بگیرید.

اینبار شکایت میره یه پله بالاتر و بازرسی وزارت ارتباطات یا رگلاتوری بررسی میکنن و اونها مشتقل از شرکت بررسی و نتیجه رو اعلام میکنن ولی باز بسته نمیشه و فرصت دارید برای بار سوم درخواست بدید که اینبار پرونده یه پله بالاتر میره و وارد مراجع قضایی میشه

البته ترتیب و سمت مراجع رو شاید دقیق ننوشته باشم و جایگاهشون همینه. سلسله مراتبی میره بالاتر پرونده

ham33d
24-01-2018, 16:26
195 هیچ پخی نیست
6 ماهه نمیتونه مشکل قطعی خطو برطرق کنه
میگن ما زورمون به مخابرات نمیره
مملکت بی صاحب :n34:
اخرشم میگن حضوری بیا تهران پیگیری کن:n21:

blacktiger
21-02-2018, 22:34
من دو مورد از اپراتورهای موبایل و یکبار از اینترنت ثابت مخابرات شکایت داشتم که خیلی همکاری کردن و راضیم از عملکردشون.

RealFlow
01-03-2018, 04:23
مخابرات سر خود خطم رو فیبر کرده!! چطور میشه خط رو دوباره به سیمی تغییر داد؟؟ جائی هست که تخلفات مخابرات رو گزارش داد؟؟!
یا مخابرات جائی هست که هیچ ارگان و و بالا دستی نداره و به هیچکس و هیچ چیز پاسخگو نیست؟؟ اگه کاربران خط تلفن شاکی باشن به کدام نهاد و چه کسی شکایت کنند تا رسیدگی بشه؟؟؟!

rahyarpaul
06-03-2018, 20:00
راضیم ،رسیدگی میکنه و ترسی بالا سرشون هست

radarz
07-03-2018, 13:04
خدا پدر و مادر موسس این سامانه رو بیومرزه بهترین سامانه مشتری مدار و پیگیر :n10:

radarz
08-03-2018, 08:23
195 هیچ پخی نیست
6 ماهه نمیتونه مشکل قطعی خطو برطرق کنه
میگن ما زورمون به مخابرات نمیره
مملکت بی صاحب :n34:
اخرشم میگن حضوری بیا تهران پیگیری کن:n21:

قطعی خط اگر از مشکلات فنی مخابرات بشه قابل پیگیری نیست ....

radarz
08-03-2018, 08:27
مخابرات سر خود خطم رو فیبر کرده!! چطور میشه خط رو دوباره به سیمی تغییر داد؟؟ جائی هست که تخلفات مخابرات رو گزارش داد؟؟!
یا مخابرات جائی هست که هیچ ارگان و و بالا دستی نداره و به هیچکس و هیچ چیز پاسخگو نیست؟؟ اگه کاربران خط تلفن شاکی باشن به کدام نهاد و چه کسی شکایت کنند تا رسیدگی بشه؟؟؟!

خیر نمیشه !!! مخابرات فیبر رو بکشه دیگه کاریش نمیشه نکرد !!! تا 2 سال دیگه پروژه فیبر ملی شون تموم میشه میخوان سرویس های اینترنت ثابت رو روی فیبر نوری بدن

andriy70
08-03-2018, 22:18
سلام شکایت من بابت عدم کیفیت اینترنت ایرانسل به این مرحله ارجاع به بازرسی رسیده. از اینجا به بعد چه اتفاقی میفته؟ واقعا بازرسی میاد بررسی کنه؟

mostafa_gm
12-03-2018, 16:18
برای درخواست تخلیه اینترنت رفتم مخابرات، خانومه گفت بین دو تا سه هفته طول میکشه. منم گذاشتم بعد از 5 روز یه شکایت نوشتم برای 195 و بازرسی مخابرات که معاون شرکت مخابرات ادعا میکنه 72 ساعته اینترنت جمع میشه و الان 5 روز گذشته و خبری نشده و از این حرفها. 3 روز بعد دیدم اینترنت قطع شد و چند روز بعدش هم پیامک اومد هم از 195 و هم از بازرسی مخابرات که درخواست شما انجام شد. امروز هم از 195 زنگ زد که کارتون انجام شد؟ گفتم بله، گفت به مخابرات از 1 تا 10 نمره بده من هم گفتم صفر میدم. گفت ممنون، ثبت میکنم. گفتم خدانگهدار شما.
البته بماند که به خاطر فیبر بودن خط مجبورم دوباره از همین مخابرات عوضی اینترنت بگیرم.

ninpo
14-03-2018, 14:24
متن شکایتم:
با سلام بنده سرويسي كه از هاي وب خريدم 16 مگ هستش.1.5 ماه هستش كه هر روز از ساعت 6,7 عصر تا 2 صبح اينترنت به شدت غير قابل استفاده ميشه,سرعت دانلود از سرور داخل كشور ميشه 70 كيلو بايت و سرعت تك كانكشن ميشه 23 كيلو بايت كه حتي سايت آپارات هم برام ويديو استريم نميكنه.خلاصه كه در حد قطع بودن ميشه و هيچ كارايي نداره.كاملا مشهود هستش كه در مركز مخابرات ما پهناي باند رو بين تعداد زياذي كاربر تقسيم كردن.بنده از سازمان تنظيم مقررات خواهش ميكنم كه كم فروشي هاي وب در قبال سرويس بنده رو رفع كند.با تشكر

مدارک:

جان من جواب دانشمند تنظیم مقررات و باشین!!!به جان خودم اینا باید فرار مغزی بشن!!!تازه فهمیدیم سرعت 16 مگ باید باشه 16 کیلوبایت...خسته نباشی پرفسور

misam5526
14-03-2018, 14:36
متن شکایتم:
با سلام بنده سرويسي كه از هاي وب خريدم 16 مگ هستش.1.5 ماه هستش كه هر روز از ساعت 6,7 عصر تا 2 صبح اينترنت به شدت غير قابل استفاده ميشه,سرعت دانلود از سرور داخل كشور ميشه 70 كيلو بايت و سرعت تك كانكشن ميشه 23 كيلو بايت كه حتي سايت آپارات هم برام ويديو استريم نميكنه.خلاصه كه در حد قطع بودن ميشه و هيچ كارايي نداره.كاملا مشهود هستش كه در مركز مخابرات ما پهناي باند رو بين تعداد زياذي كاربر تقسيم كردن.بنده از سازمان تنظيم مقررات خواهش ميكنم كه كم فروشي هاي وب در قبال سرويس بنده رو رفع كند.با تشكر

جان من جواب دانشمند تنظیم مقررات و باشین!!!به جان خودم اینا باید فرار مغزی بشن!!!تازه فهمیدیم سرعت 16 مگ باید باشه 16 کیلوبایت...خسته نباشی پرفسور

سرویس شما 1 مگ هست (قابل ارتقا به 16) که ضریب اشتراک 8 میخوره. این سرویس حجمی پیش از مصوبه جدیده و طبق قانون تضمینی برای سرعت فروخته شده نداشت.

سرویس های جدید بزرگترین فرقش همینه که دقیقا سرعته فروخته شده رو باید بدن در حالیکه سرویس حجمی که شما ازش هنوز استفاده میکنید این شرایط رو نداشت.

ninpo
14-03-2018, 14:44
سرویس شما 1 مگ هست (قابل ارتقا به 16) که ضریب اشتراک 8 میخوره. این سرویس حجمی پیش از مصوبه جدیده و طبق قانون تضمینی برای سرعت فروخته شده نداشت.

سرویس های جدید بزرگترین فرقش همینه که دقیقا سرعته فروخته شده رو باید بدن در حالیکه سرویس حجمی که شما ازش هنوز استفاده میکنید این شرایط رو نداشت.

نه خب سرویس من دقیقا 16 مگ بود.و این عددی هم که پرفسور گفتن توی پنل منظور آپلود 1 دانلود 16 هستش.سرویسی که من موقع خرید داشتم دقیقا خوده 16 بود نه 1 مگ که تا 16 آپ بشه.
ولی من که قراردادم تموم بشه نت فقط ماهیانه میخرم و از های وب دیگه نمیخرم،اشتباه هست تو این کشور یه ساله خرید.

misam5526
14-03-2018, 14:57
نه خب سرویس من دقیقا 16 مگ بود.و این عددی هم که پرفسور گفتن توی پنل منظور آپلود 1 دانلود 16 هستش.سرویسی که من موقع خرید داشتم دقیقا خوده 16 بود نه 1 مگ که تا 16 آپ بشه.
ولی من که قراردادم تموم بشه نت فقط ماهیانه میخرم و از های وب دیگه نمیخرم،اشتباه هست تو این کشور یه ساله خرید.

البته شما مختارید هرجور دوست دارید به قضیه نگاه کنید اما به طور کلی تا پیش از مصوبه هیچ شرکتی (تاکید میکنم هیچ شرکتی) سرویس 16 حجمی نمیفروخت و همه بصورت up to 16 بود سرویسهاشون. اون عددی هم گفته منظورش آپلود نیست همون 1 قابل ارتقا به 16 هست که های وب میروخت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _n.jpg

barooni10
14-03-2018, 19:08
اینترنت منطقه ما که روی فیبر نوری بود به قدری افتضاح بود که با اینکه 4 مگ بود اما شبها و عصر ها تا 3-4 کیلوبایتم میومد پایین و عمرا نمیشد استفاده کرد ! پینگ که میگرفتم از هر 3-4 تا ارسال دریافت حداقل یک تایم آوت میداد.....
2 بار از 195 پیگیری کردم و بار دوم با مدارک کامل سرعتم و پینگم رو ارسال کردم. سیمبان فرستادن و دیدن که هیچ مشکلی از نظر سیم کشی داخل ساختمان نیست و نویز هم اصلا ندارم و خطم عالیه . باز رفتن چند روزی و هیچ خبری نشد و اینترنتم درست نشد
بعد دیگه کفرم دراومد و به بازرسی خود مخابرات هم گزارش دادم و چند روزیم اینطوری گذاشت . و بلاخره امروز از صبح دیدم اینترنت چند ساعت تمام قطعه و بعد که وصل شد تمام مشکلات حل شده بود و سرعت و کیفیتم بعد یک سال عالی شده و پینگ که میگیرم از 500 تا ارسال و دریافت حتی یک خطا هم نمیده. نمیدونم دقیقا 195 یا بازرسی خود مخابرات حل کرد ولی دمشون گرم که به مشکلمون رسیدگی کردن چون واقعا اعصابم خورد شده بود که برای این همه پولی که دادم اینترنت آشغالی بهم داده بودن که هیچ پشتیبانی هم رسیدگی نمیکرد بهش.

mostafa_gm
14-03-2018, 21:03
البته شما مختارید هرجور دوست دارید به قضیه نگاه کنید اما به طور کلی تا پیش از مصوبه هیچ شرکتی (تاکید میکنم هیچ شرکتی) سرویس 16 حجمی نمیفروخت و همه بصورت up to 16 بود سرویسهاشون. اون عددی هم گفته منظورش آپلود نیست همون 1 قابل ارتقا به 16 هست که های وب میروخت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _n.jpg
درسته سرعت سرويس فروخته شده 1mb up to 16mb بوده نه 1mb down to 16kB !!
اينكه 1 مگابيت رو تا 16 ارتقاء ندن در اختيار خودشونه، ميتونن اين كار رو انجام ندن ولي تقسيم به هشت كردن سرويسي كه به اسم 1 مگابيت فروختن عين كلاهبرداريه.

misam5526
14-03-2018, 21:20
درسته سرعت سرويس فروخته شده 1mb up to 16mb بوده نه 1mb down to 16kB !!
اينكه 1 مگابيت رو تا 16 ارتقاء ندن در اختيار خودشونه، ميتونن اين كار رو انجام ندن ولي تقسيم به هشت كردن سرويسي كه به اسم 1 مگابيت فروختن عين كلاهبرداريه.

در گذشته (حجمی های قبلی) سرویسها با قانون ضریب اشتراک 1 به 8 فروخته میشد. و مشترک هم زمان ثبت نام با این قانون موافقت میکرد. که به دستور وزیر اخیرا بساطش جمع شد این ضریب اشتراک و داستانهاش.

این قانون میگفت شرکت حق داره (قانوناً) که در شرایط پیک مصرف، پهنای باندی به اندازه یک هشتم سرویس خریداری شده به مشترک ارائه بده و تا کمتر از اون مشترک حق شکایت قانونی به 195 نداشت.

الان هم کسانی که سرویس حجمی دارن این قانون براشون صدق میکنه هنوز، ولی با مصوبه 266 و به دستور وزیر با ارائه شدن سرویس های غیر حجمی، سرعت سرویس خریداری شده اسمی بوده و از طرف شرکت تا 95 درصد زمان قرارداد می بایست تضمین بشه و حق شکایت برای مشترک درنظر گرفته شده.

بنابراین درس رویس غیر حجمی اگه کسی سرعتش زیر 128 باشه و شکایت کنه پیگیری میشه از طرف رگلاتوری ولی در سرویس حجمی باید سرعت کمتر از 16 باشه تا قانون اجازه پیگیره به سازمان تنظیم بده.

andriy70
16-03-2018, 04:18
سلام شکایت من بابت عدم کیفیت اینترنت ایرانسل به این مرحله ارجاع به بازرسی رسیده. از اینجا به بعد چه اتفاقی میفته؟ واقعا بازرسی میاد بررسی کنه؟
از 195 تماس گرفتن (البته نمیدونم چرا با شماره ایرانسل) گفت ایرانسل به ما گفته نیمه دوم سال 97 مشکل برطرف می کنن، شکایتتون هم بسته میشه!

black sabbath
22-03-2018, 14:11
بسیار راضی هستم.چرا؟
ایرانسل یه آپشن داره که وقتی از اعتباری به دائمی تغییر میدی شش ماه و هر ماه یک گیگ اینترنت رایگان میده
ماه اول و دوم مشکلی نبود اما از ماه سوم بازی در آوردن و نمی دادن این یک گیگ رو.ده روز هر بار زنگ میزدم هی امروز و فردا می کردن تا اینکه تو سامانه 195 شکایت رو ثبت کردم و یکی دو روز بعد این یک گیگ فعال شد

RealFlow
24-03-2018, 05:07
متن شکایتم:

مدارک:

سلام احتمال خیلی کم ممکنه از قدیمی یا پوسیدگی کابلها باشه من یکبار قطعی و کاهش سرعت داشتم در یک مقطع خاص شبانه روز از سر کابل که از کوچه به خانه میومد تست کردم سرعت بدون قطعی و بدون کاهش سرعت بود کابلهای داخلی منزل رو عوض کردم فقط 5 .6 متر کابل مخصوص تلفن گرفتم و تا اتاقی که مودم بود کشیدم درست شد خرجشم کمتر از 10 هزار تومن شد ولی اگه های وب مشترک بیش از حد توان ترافیک پهنای باندش کاربر داشته باشه در یک یا چند مرکز محابراتی منطفقه ای دیگه کم فروشی و مشکل از طرف شرکت هست که با هیچ عنوان درست بشو نیست مگر با کم شدن ضریب اشتراک هر خط و یا افرایش پهنای باند.

baran_xrain
13-04-2018, 14:43
راستش من قبلا دوبار در این سامانه ثبت شکایت داشتم، دفعالت قبل پیگیری انجام شد، هر چند خیلی راضی نبودم، اما این دفعه که برای تخلیه خط شکایت کردم هنوز بعد از یک هفته هیچ نتیجه ای دریافت نکردم...انگار زور مخابرات بیشتر از این حرفهاست...خود مخابرات هم چندین بار رفتم اما نتیجه نگرفتم

cartesiba
26-04-2018, 16:26
دوستان برای حجم های مخابرات هم میشه شکایت کرد؟ مثلا 2 مگ را زده 160 گیگ اما الان نوشته 90 گیگش فقط خارجیه بقیش داخلی

misam5526
26-04-2018, 17:04
دوستان برای حجم های مخابرات هم میشه شکایت کرد؟ مثلا 2 مگ را زده 160 گیگ اما الان نوشته 90 گیگش فقط خارجیه بقیش داخلی

40 گیگ ترافیک خارجیه.
میتونید شکایت کنید که اطلاعات غلط بهتون دادن زمان خرید.

ramin20r
05-05-2018, 01:13
من 195 شکایت کردم از مخابرات هیچ کاری نکردن فقط زنگ زدن ازم امتیاز گرفتن از 1 تا 10 !!! واقعا که .... من الان 0 دادم خب که چی ؟؟ خودشونو مسخره کردن

آرین 0098
10-05-2018, 21:50
من رفتم از شرکت فاسد «توسعه رسان پاسارگاد» شکایت کنم، اصلاً اسمش توی لیست نبود.

albertxx
14-05-2018, 17:50
از مخابرات سرویس 16 گرفتم ولی روی 14.9 ست شده ! ( خط هم تا 19.5 کشش داره )

شکایت کنم نتیجه ای میگیرم ؟؟ کسی در این زمینه تجربه داره؟

دوما اینکه
با شرکت تماس گرفتم و میگه خط تا 14 مگ کشش داره و ما هم رو 14 مگ بستیم
میگم خط تا 19 مگ کشش داره ( میگه کجا رو داری نگاه میکنی :n29: منم گفتم صفحه تنظیمات مودم :n29:))
یعنی اونجایی که من نگاه میکنم با اونجایی که اون نگاه میکنه فرق داره ؟؟؟ :n29:

!؟؟؟؟؟؟؟

albertxx
15-05-2018, 09:29
دوستان این سوال بالا رو کسی نمیتونه جواب بده ؟؟ به خصوص بخش دومش !!!!!!
به شدت لازم دارم

سپاس

محمد7966
15-05-2018, 09:47
دوستان این سوال بالا رو کسی نمیتونه جواب بده ؟؟ به خصوص بخش دومش !!!!!!
به شدت لازم دارم

سپاس

اینها اطلاعات مودم که تخمینی هست و ممکنه دقیق درنیاد

بنابراین اینکه میگه 14 مگ کشش داره شاید درست باشه

نهایتش بهش بگید با مسئولیت خودم روی 16 مگ ببندید.بعد اگه دیدم قطع و وصلی داره خودم بهتون میگم روی 14 بذارید

albertxx
15-05-2018, 09:56
اینها اطلاعات مودم که تخمینی هست و ممکنه دقیق درنیاد

بنابراین اینکه میگه 14 مگ کشش داره شاید درست باشه

نهایتش بهش بگید با مسئولیت خودم روی 16 مگ ببندید.بعد اگه دیدم قطع و وصلی داره خودم بهتون میگم روی 14 بذارید

تماس گرفتن و گفتن خط شما تا همین 14 مگ کشش داره و اون 19 مگ حداکثر کشش خط هست ! ( اصلا متوجه نشدم چی گفت :n29: )
نمیدونم داشت سر کار میزاشت یا نه !!!!:n29:

الان به شدت دلم میخواد به 195 شکایت کنم
فقط نمیدونم نتیجه میده یا نه !! :n13:

محمد7966
15-05-2018, 10:16
تماس گرفتن و گفتن خط شما تا همین 14 مگ کشش داره و اون 19 مگ حداکثر کشش خط هست ! ( اصلا متوجه نشدم چی گفت :n29: )
نمیدونم داشت سر کار میزاشت یا نه !!!!:n29:

الان به شدت دلم میخواد به 195 شکایت کنم
فقط نمیدونم نتیجه میده یا نه !! :n13:

گفتم اون تخمین مودم،شما همین عدد رو چندبار چک کنید ،احتمال زیاد تغییر میکنه

خود مودم من ظهر یه عددی نشون میده،شب یه عدد دیگه ای،

ماکزیمم پهنای خط من از 21 مگ بوده تا 17 مگ ولی پارس آنلاین وقتی میبست روی 16 مگ قطع و وصلی داشت و در نهایت پشیمون شدم و گفتم روی همون 9 مگ ببندید

من که با پارس دارم برام میبندن،البته 3 روز مانیتورینگ میکنن تا ببین خط کشش داره یا نه

f_s10224
15-05-2018, 11:10
از مخابرات سرویس 16 گرفتم ولی روی 14.9 ست شده ! ( خط هم تا 19.5 کشش داره )

شکایت کنم نتیجه ای میگیرم ؟؟ کسی در این زمینه تجربه داره؟

دوما اینکه
با شرکت تماس گرفتم و میگه خط تا 14 مگ کشش داره و ما هم رو 14 مگ بستیم
میگم خط تا 19 مگ کشش داره ( میگه کجا رو داری نگاه میکنی :n29: منم گفتم صفحه تنظیمات مودم :n29:))
یعنی اونجایی که من نگاه میکنم با اونجایی که اون نگاه میکنه فرق داره ؟؟؟ :n29:

!؟؟؟؟؟؟؟

این خط در مرز قرار داره !!! اگر شمارو تا 19 مگ باز بگذراند خط قطع و وصل میشه . بهترین حالت خط همینی است که براتون گذاشتن

albertxx
15-05-2018, 14:57
این خط در مرز قرار داره !!! اگر شمارو تا 19 مگ باز بگذراند خط قطع و وصل میشه . بهترین حالت خط همینی است که براتون گذاشتن

بر چه مبنایی میگید خط لب مرز هست ؟؟؟
و اینکه من نگفتم رو 19 ببندن و خواستم روی 16 مگ بسته بشه !!
ضمنا مگه کشش خط تا 19 مگ نیست ؟؟ یا اشتباه میکنم ؟

من یه خط دیگه هم دارم با همین مشخصات ولی از یه شرکت دیگه
که روی 16 مگ بسته شده بود

silverbios
17-05-2018, 11:34
راستش من قبلا دوبار در این سامانه ثبت شکایت داشتم، دفعالت قبل پیگیری انجام شد، هر چند خیلی راضی نبودم، اما این دفعه که برای تخلیه خط شکایت کردم هنوز بعد از یک هفته هیچ نتیجه ای دریافت نکردم...انگار زور مخابرات بیشتر از این حرفهاست...خود مخابرات هم چندین بار رفتم اما نتیجه نگرفتم
شما به نتیجه ای رسیدید؟
من خطم تکنیکالی جمع اوری شده از مخابرات ولی مسئول پنل CRM مخابرات میگه خط رانژه جای دیگه هست درصورتی که خط نه رانژه شرکت دیگه هست و نه رانژه هست اصلا!

arashsard
02-06-2018, 13:19
سلام دوستان برای عدم انتقال خط و یا عدم واگذاری خط که هی میگن پورت نداریم و امکانات نداریم . توو قسمت آخر ارائه مستندات هست . این اجباریه ؟ بعد همون قبض انتقال یا درخواست رو باید بفرستیم ؟

milad1993xx
17-07-2018, 14:31
دوستان من امروز برای خروج از رانژه تکیت دادم بعد ارسال شد به اپراتور برداشتن user pw رو قطع کردن :/ به نظرتون از این شکایت تو سایت انصراف بدم یه شکایت دیگه ثبت کنم و بگم که فقط اکانتو پاک کردن و خط هنوز رانژه هستش؟ چون این شکایتی که الان دارم فکر کنم 14 روز وقت دارن؟ یا... راهنمایی کنید لطفا

ژیان
02-09-2018, 18:25
دوستان من سرویس فیبر نوری تانوما رو به خاطر تبلیغاتش مبنی بر سرعت بالای آپلود خریدم اما سرویس الماس 100 مگ داره سرعت 16 مگ آپلود بهم میده! سرعت دانلودش درسته اما سرعت آپلودش رو روی 16 قفل کردن!!! من چطوری میتونم شکایت کنم و به نتیجه برسم؟ چون هرچی هزینه کردم فقط برای سرعت آپلود بالا بود نه دانلود.

kenshikan
01-11-2018, 14:28
دوستان من سرویس فیبر نوری تانوما رو به خاطر تبلیغاتش مبنی بر سرعت بالای آپلود خریدم اما سرویس الماس 100 مگ داره سرعت 16 مگ آپلود بهم میده! سرعت دانلودش درسته اما سرعت آپلودش رو روی 16 قفل کردن!!! من چطوری میتونم شکایت کنم و به نتیجه برسم؟ چون هرچی هزینه کردم فقط برای سرعت آپلود بالا بود نه دانلود.

قرارداد رو خوب بخونيد. اگه جاييش ننوشته يا برگه تبليغ ازش نداريد نميشه ادعايي کرد و رگولاتوري هم پيگيري نمي کنه.

kenshikan
01-11-2018, 14:33
اما داستان من اين شد که براي قطع بودن ترافيک و ناپايداري لينک و برخي موارد مربوط به دسترسي به سرورهاي داخلي نامه نوشتم به خود مخابرات، وي پيگيري نشد، توي رگولاتوري تيکت زدن و از اونور پيگيري کردن در نهايت اپراتور چند بار تماس گرفت و صحبت کرديم براشون توضيح دادم، براي جلب نظر و جبران قطعي ها يه مدت روي به عنوان اس ال اي روي قرارداد زد و قضيه ختم به خير شد.

afceaglee2013
02-11-2018, 15:00
اصلا کاری ازشون بر نمیاد
مورد آخری رو که مطرح کردم چنتا حرف به خودشون و وزارت هم عرض کردم:n02: .. تماس گرفتن گفتن آقا اینا چیه داری میگی هر حرفی بزنی قابل پیگیری قضایی هست حواست جم باشه .. گفتم زورتون به مخابرات(همراه اول) نمیرسه من بدبختو دارین تهدید میکنین:n27:
خجالت نمیکشن با این رسیدگیاشون

hamid3369
02-11-2018, 19:33
بی فایده است فقط شارژ هدر میدی

qatreh
02-11-2018, 19:35
اصلا کاری ازشون بر نمیاد
مورد آخری رو که مطرح کردم چنتا حرف به خودشون و وزارت هم عرض کردم:n02: .. تماس گرفتن گفتن آقا اینا چیه داری میگی هر حرفی بزنی قابل پیگیری قضایی هست حواست جم باشه .. گفتم زورتون به مخابرات(همراه اول) نمیرسه من بدبختو دارین تهدید میکنین:n27:
خجالت نمیکشن با این رسیدگیاشون
عرض کردم رو خوب اومدی برادر :n09::n10:

ho3in1414
22-11-2018, 14:32
سلام دوستان
همراه اول از ۱۵ ابان که شبانه رو برداشت گفته بود کسایی که از قبل این تاریخ بسته ۱۰ گیگ به بالا دارن میتونن همچنان از طرح دانلود رایگان استفاده کنن
ولی دقیقا واسه منی که بسته یک ساله داشتم از ۱۵ تا ۱۷ ابان تویه سه روز ۱۰۲ گیگ حجم کم شده الان که شکایت کردم میگن تو اون بازه برای شما تخفیف اعمال شده که دروغه چون من فقط شبا دانلود میکردم اونم ۳تا ۷ دقیقا تمام حجمی که دانلود کردمو کم کرده
حالا من درخواست تجدید نظر دادم به نظرتون سامانه کاری انجام میده یا این دزدا به هیچکس جوابگو نیستن؟

afceaglee2013
22-11-2018, 17:14
درست حسابی پیگیری نمیکنن .. الکیه

mahyar21
22-12-2018, 12:07
یه زمانی خوب بودن اما تازگیا اصلا رسیدگی نمیکنن

mohsenP3000
22-12-2018, 12:16
من از مبین نت شکایت کرده بودم چند وقت پیش پیگیری شد ولی نتیجه چندان رضایت بخش نبود ولی باز هم بیشتر پولم رو پس از 2 ماه پس گرفتم.

آرین 0098
22-12-2018, 22:25
چون تازگیا مد شده هر کس از خونه قهر کرد به ۱۹۵ شکایت بزنه، با جدیت سابق پیگیری نمیشه.

مخابرات داره CRM رو آپدیت می کنه، طرف هم یه جمع و تفریق نمی کنه حجم مصرفی رو به دست بیاره، به ۱۹۵ شکایت می کنه.

نتیجه همین میشه ... برای من که مشکل فنی و سرعت دارم، نه ISP می رسه جواب بده و نه ۱۹۵ وقت می کنه رسیدگی کنه.

username4test
22-12-2018, 22:51
چون تازگیا مد شده هر کس از خونه قهر کرد به ۱۹۵ شکایت بزنه، با جدیت سابق پیگیری نمیشه.
مخابرات داره CRM رو آپدیت می کنه، طرف هم یه جمع و تفریق نمی کنه حجم مصرفی رو به دست بیاره، به ۱۹۵ شکایت می کنه.
نتیجه همین میشه ... برای من که مشکل فنی و سرعت دارم، نه ISP می رسه جواب بده و نه ۱۹۵ وقت می کنه رسیدگی کنه.

نوع برخوردتون مناسب نیست , اگه حقی برای کسی وجود داره باید ازش استفاده کنه , داخل یا خارج ایران هم نداره
مخابرات هم بهتره گند-کاریش رو کامل تست کنه بعدا بیاد مشتری رو راضی کنه بره رو سیستم سالم نه اینکه مردم بشن موش آزمایشگاهی!
اون حساب-کتاب هم باید با خود سرویس دهنده باشه چون مدرک همونه طبق قانون و لازم نیست مشتری آمار داشته باشه , فقط باید حواسش باشه کلاه نره یا کمتر بره سرش
حجم مصرفی هم شامل همه سایتها و سرویسای داخل نیست , اگه کسی از آی-پی داخل دانلود کنه هم میتونه بین الملل حساب بشه به خاطر اون لیست خاص سایت/آی-پی
195 هم وقت نداره چون حوصله ندازه , دیگه همه تجربه دارن , وقتی 2020 کلا 2 نفر میزاره برای جواب دادن به 200 نفر وضع همینه , اگه این نیست پس باید مثل پشتیبانی بقیه شرکتا جواب بدن

آرین 0098
23-12-2018, 00:10
نوع برخوردتون مناسب نیست , اگه حقی برای کسی وجود داره باید ازش استفاده کنه , داخل یا خارج ایران هم نداره
مخابرات هم بهتره گند-کاریش رو کامل تست کنه بعدا بیاد مشتری رو راضی کنه بره رو سیستم سالم نه اینکه مردم بشن موش آزمایشگاهی!
اون حساب-کتاب هم باید با خود سرویس دهنده باشه چون مدرک همونه طبق قانون و لازم نیست مشتری آمار داشته باشه , فقط باید حواسش باشه کلاه نره یا کمتر بره سرش
حجم مصرفی هم شامل همه سایتها و سرویسای داخل نیست , اگه کسی از آی-پی داخل دانلود کنه هم میتونه بین الملل حساب بشه به خاطر اون لیست خاص سایت/آی-پی
195 هم وقت نداره چون حوصله ندازه , دیگه همه تجربه دارن , وقتی 2020 کلا 2 نفر میزاره برای جواب دادن به 200 نفر وضع همینه , اگه این نیست پس باید مثل پشتیبانی بقیه شرکتا جواب بدن

من اعتقاد دارم در مخابرات رو باید تخته کرد، بنابراین سمتش نیستم و طرفداریش هم نمی کنم.

ولی واضحه که درست نیست تا تقّی به توقی خورد به ۱۹۵ شکایت زد.

ضمن این که بهتره در درجه اول با خود ISP تماس گرفت و اگه بعد از پیگیری حل نشد، در آخر به ۱۹۵ مراجعه بشه.

در اون مثال خاص (تعویض CRM مخابرات) ، طرف همون دقایق اولیه به ۱۹۵ شکایت کرده ... خب واقعاً مسخرست.

پ. ن: نقل قول من رو به روز کنید.

username4test
23-12-2018, 00:45
من اعتقاد دارم در مخابرات رو باید تخته کرد، بنابراین سمتش نیستم و طرفداریش هم نمی کنم.

ولی واضحه که درست نیست تا تقّی به توقی خورد به ۱۹۵ شکایت زد.

ضمن این که بهتره در درجه اول با خود ISP تماس گرفت و اگه بعد از پیگیری حل نشد، در آخر به ۱۹۵ مراجعه بشه.

در اون مثال خاص (تعویض CRM مخابرات) ، طرف همون دقایق اولیه به ۱۹۵ شکایت کرده ... خب واقعاً مسخرست.

پ. ن: نقل قول من رو به روز کنید.

مشکل اینه که تو این مملکت باید از همون اول رفت با مقام/درجه/سازمان/مسوول بالاتر روبرو شد , چون قبلش کلافگی و خستگی و بی احترامی و بقیه مسایل یا طی شده یا تجربه دیگران دیده شده (ضرب المثل کفش آهنی)
من خودم به شخصه بالای 160 دقیقه پشت خط 2020 بودم ولی جمع صحبت با اپراتور به 4 دقیقه نرسید(یکیشون نزدیک به 2 دقیقه گفت گوشی رو نگه دار تا سیستم رو چک کنه!)
توی بحث مخابرات هم قبوله که بعضیا بدون کنترل ساده ترین چیزا سریع فکر شکایت/ گرفتن پشتیبانی میفتن (هر چند پشتیبانی وظیفه داره که سرویس مشتری برقرار باشه و ربطی به سواد مشتری نداره) - منظورم اینه قطع شدن سیم از پشت مودم یا نبودن اسپلیتر بین خط تقصیر پشتیبانی نیست ولی باید باور داشته باشیم هنوز خیلی کاربرا نمیدونن وظیفه اسپلیتر چیه و پشتیبانی وظیفه راهنمایی داره تا کاربر دغدغه اش فقط برقراری اینترنت باشه و با کیفیت مناسب
اون تغییر سیستم مخابرات هم توهین به شعور مشتریاست چون بدون تست کافی(تازه اگه تست کرده باشن!) اومدن کلی هیجان/دردسر/نگرانی برای مشتریا درست کردن و فقط به قیافه پنل رسیدن (اون طراحی هم طبقه بندی محتواش مورد داره)

من خودم بعد از اینکه حدود 130 دقیقه تماس با 2020 به نتیجه نرسیدم (2 بار هم رفتم مرکز مخابراتی - نزدیک هستن) به 195 شکایت زدم, نصف روز بعدش تماس با 2020 و این دفعه مشکل با توضیح و اصرار و شانس حل شد و رفتم اون شکایت 195 رو کنسل کردم(هیچ اقدامی هم نشده بوده روش)

در کل حرف شما درسته و اگه روال درست و مطوب و سریع رو بخوایم باید از نزدیکترین و مستقیم ترین مسیر/شخص/مقام کار رو پیش برد نه از بالا ولی متاسفانه تو ایران برعکسه(به جز بعضی استثنا ها و موارد با موضوع دیگه)

zorro0641
05-01-2019, 20:46
من تا الان چند بار از همراه اول و ایرانسل و یک بار از شاتل تو سامانه 195 شکایت کردم
همراه اول یک بار به این خاطر بود که هزینه تعویض سیم کارت معمولی به 4g رو، روی قبض به عنوان کارمزد تعویض سیم کارت حساب کرده بودن. شکایت کردم و حدود ده روز بعدش اون هزینه رو از صورت حسابم کم کردن.
بار دوم هم در این مورد بود که بسته اینترنتم تموم شده بود ولی پیامک نیومده بود و من مصرف ازاد داشتم تا اینکه شارژ سیم کارتم تموم شد. باز شکایت کردم به خاطر عدم ارسال پیامک اتمام بسته، و باز هم مبلغ رو (هر چند حدود 1000ت بود) برگشت زدن.
از ایرانسل فلان فلان شده تا الان پنج شش باز شکایت کردم ولی اصلا زیر بار نمیرن.
اولین بار در مورد هدیه 7 روز اینترنت نامحدود برای شارژ سیم کارت به مبلغ 10000ت در کمتر از یک ماه از فعالسازی سیم کارت، شکایت که کردم گفتن شما انتقال اعتبار دادی و حساب نمیشه. در حالی که من رسید شارژ مستقیم همراه بانک ملت داشتم. هر چند تو خود سایتشون ننوشته بود که افزایش اعتبار نباید از طریق انتقال اعتبار باشه. در هر صورت زیر بار نرفتن.
یه بار هم در مورد بسته اینترنت هفتگی 6 تا 12 صبح بود که بعد از ساعت 11:30 مدام قطع و وصل میشه و نمیشه استفاده کرد. شکایت کردم و از یه استان دیگه کارشناس فرستادن و بررسی کرد گفت مشکل انتن دهی وجود نداره من هم بهش گفتم این رو اول خودم به پشتیبانی که زنگ زده بود گفتم ولی گوش نکردن چون این مشکل رو تو شهر دیگه هم داشتم و این مشکل مربوط به تنظیمات بسته میشه.
در نهایت کارشناس زنگ زد و گفت که دیگه به بخش ما مربوط نمیشه و شما اگه میخواین میتونین دوباره شکایت کنین و این دفعه مورد شکایت رو تعرفه بزنین!!
یعنی ایرانسل ارتباط درون سازمانی نداره و کاربر باید دوباره و از بیرون سازمان اقدام کنه!! از علت هایی که چرا عاشق ایرانسلم.
دو دفعه بعدی هم در مورد نیم بها حساب نکردن سایت های داخلی در بسته اینترنتی 1 گیگ برای این ساعت بود که باز زیر بار نرفتن.
حتی عکس از برنامه ایرانسل من و از بسته اینترنت فرستادم و بهشون گفتم که ببینید! بسته خودش نوشته ترافیک ملی:2 گیگابایت ترافیک بین الملل:1 گیگابایت.
ولی کی که گوش بده.
از شاتل هم شکایت کردم! اون موقع که تازه اینترنت مصرف منصفانه! نامحدود! اومده بود من به بخش فروش شاتل زنگ زدم و پرسیدم که سرویس 512 یه ماهه رو میخوام ولی آیا پهنای باندش باز هست؟ کارشناس فروشش دقیقا گفت که اره تا جایی که خط بکشه، پهنای باند باز هست!
خب من هم خریدم و چون سرویس قبلی MAX بود و سرویس جدید 24 ساعت طول میکشه که فعال بشه، اون روز هیچ مشکلی نداشتم و سرعت دانلود خطم رو 16 مگابیت بود ولی فرداش اومده بود رو 512 کیلوبیت!!!!
شکایت کردم و کارشناسش زنگ زد و گفت چون این سرویس ها تازه معرفی شدن و بهمان و ... اینجوریه
گفتم بابا کارشناش فروشتون گفته بازه وگرنه من نمیخریدم. گفت خب من از شما معذرت میخوام!
باز گفتم خب معذرت خواهی شما قبول ولی من الان چیکار کنم؟ حداقل سرویسم رو با یه سرویس دیگه تعویض کنید (اون موقع فکر کنم هنوز Max بود) و مابه‌التفاوتش رو من میدم. گفتن خیر نمیشه!!
و تموم شد.
خلاصه تجربه‌ام بهم میگه که 195 در دو صورت ممکنه واقعا پیگیری کنه. اول اینکه مبلغ مورد بحث بااهمیت باشه. دوم اینکه مشکل تعداد زیادی از کاربرها باشه.
اخر شکایت ها هم معمولا اینجوریه که شما یه چیزی میگی، اپراتور یه چیزی میگه، اگه توافق کردین که پر از خیر و برکته اگه نه که میره مرحله بعدی. ولی اینکه مرحله بعدی چی میشه رو فقط خدا میدونه!
ظاهرا مرحله بعد یه کارشناس نسبتا کله گنده‌تر از خود وزارت بررسی میکنه و اگر لازم ببینه یه کارایی انجام میده! البته اینا ظاهرا هست و برای من تا الان پیش نیومده.

iman2919
06-01-2019, 18:50
اصلا رسیدگی نمیشه من حدود 2 ماه هست از مخابرات شکایت کردم برای جمع اوری pcm ولی هیچ خبری نیست حتی یک تماس نگرفتن.

zorro0641
06-01-2019, 23:00
اصلا رسیدگی نمیشه من حدود 2 ماه هست از مخابرات شکایت کردم برای جمع اوری pcm ولی هیچ خبری نیست حتی یک تماس نگرفتن.
دیگه بستگی به طرف مقابل شکایت داره
بعضی ها مثل همراه اول سریع پاسخ میدن و مشکل رو حل میکنن
بعصی ها مثل ایرانسل حواب سر بالا میدن و عین خیالشون نیست
اون اول ها که 195 راه افتاده بود، بهتر بود ولی الان اون پیگیری سایق رو ندارن
حتی مراحل ثبت و پیگیری شگایت هم تو سامانه جدید، مقداری گنگ هست

B3NYAMIN
07-01-2019, 10:47
:n04:

پری روز شکایت کردم ، امروز رسیدگی کردن:n13:عجیبه این همه سرعت عمل:n28:

albertxx
31-01-2019, 22:51
دوستان یه سوال
جمع آوری از یه شرکت اینترنتی و وصل کردن نت شرکت جدید چقدر طول میکشه ؟؟
قبلا میخواستی جمع کنی 1 هفته طول میکشید تا شرکت نامه تخلیه رانژه رو بده به مخابرات
از اون طرف هم 1 هفته طول میکشید شرکت جدید وصل کنه !

الان اوضاع چجوریه ؟

ahwazp30
31-01-2019, 23:53
این سامانه همیشه رسیدگی میکنه ولی خودش تقریبا هیچ کارس و فقط شکایت شما رو ارجاع میده به مدیریت یا واحد بازرسی شرکت سرویس دهنده.

albertxx
18-02-2019, 22:05
امکان ثبت شکایت در حوزه ICT و پاسخگویی در شبکه‌های اجتماعی فراهم شد

حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص نحوه ثبت و پاسخگویی به شکایت‌های کاربران در حوزه‌های مختلف ICT توضیحاتی ارائه داد و اعلام کرد که امکان پیگیری شکایات از راه شبکه‌های اجتماعی هم برای کاربران ممکن شده است.

حسین فلاح جوشقانی در حساب اینستاگرام خود در رابطه با وظایف رگولاتوری گفته است: یکی از مهمترین وظایف رگولاتوری حفاظت از حقوق کاربران سرویس های ارتباطی،پستی و فناوری اطلاعات است. او با اشاره به سامانه 195 و تغییرات مثبتی که در آن ایجاد شده گفت:
در طی چند سال گذشته سامانه 195 در راستای ثبت و پاسخگویی به شکایات مردم در حوزه ICT راه اندازی شد، در کنار سایر راه‌های طرح و پیگیری شکایات، این سامانه متناسب با تغییر تکنولوژی و نیازهای مردم در دسترسی و پیگیری راحتتر شکایاتشان، بهینه سازی شده و در نسخه جدید امکان ثبت و پاسخگویی به شکایات مبتنی بر مکان نمای جغرافیایی و ضمیمه کردن مستندات شکایت فراهم شده است.
او با انتشار ویدئویی در این پست نحوه ثبت شکایت در سامانه 195 و دیگر راه‌های موجود به کاربران آموزش داده است و از آنها خواسته که با بازنشر این کلیپ به حفظ حقوق کاربران در فضای ارتباطی و فناوری اطلاعات کمک کنیم.

معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه رسیدگی به شکایات کاربران در موضوعاتی مانند اینترنت، موبایل، تلفن ثابت، خدمات پستی، خدمات دفاتر پیشخوان و شکایت از تشعشعات آنتن های تلفن همراه قابل انجام است، گفت:
کاربران اگر در مورد دریافت خدمات در این حوزه ها شکایت دارند می توانند با مراجعه به سامانه 195، شکایت خود را به صورت آنلاین ثبت و پیگیری کنند. در همین حال امکان ارائه شکایت از طریق تماس با تلفن گویا و شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است و کاربران می توانند سوالات و شکایت خود از اپراتورها را از طریق درج هشتگ ۱۹۵ (#صد و نود و پنج #نام اپراتور) در شبکه های اجتماعی پیگیری کنند.

magiteq1
24-06-2019, 14:01
وقتی تیکت میزاری. باید منتظر باشی همون تیکت رو ترتیب اثر بدن یا میشه برای پیگیری بیشتر تماسم گرفت؟

ALIRK
26-06-2019, 00:12
وقتی تیکت میزاری. باید منتظر باشی همون تیکت رو ترتیب اثر بدن یا میشه برای پیگیری بیشتر تماسم گرفت؟

میشه تماس گرفت ..اما صبر کن تا جواب بدن بهتره

black sabbath
26-06-2019, 11:22
کاملاً راضی هستم.خداییش تنها جایی بوده که هر وقت شاکی بودم سریع و مثمر ثمر پاسخ دادن

Dr Nima
08-08-2019, 15:31
وضعیت خدمات اینترنت، موبایل و تلفن در کشور؛ شکایت‌هایی که روز به روز بیشتر می‌شوند

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یا همان رگولاتوری سامانه‌ای با شماره 195 را در اختیار شهروندان قرار داده تا با تماس با آن بتوانند گزارش‌های مربوط به تخلفات، حوادث، مشکلات و شکایات خود از شرکت‌های زیرمجموعه و دارای مجوز این سازمان مطرح کنند. با توجه به وضعیت این سامانه، می‌توان برآوردی سرانگشتی از وضعیت خدمات مرتبط با این سرویس‌ها در کشور بدست آورد.

مجید حقی، معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگویی با مهر با بیان اینکه میزان شکایات ثبت شده در سامانه 195 از خدمات ارتباطی نسبت به سال گذشته افزایش یافته اعلام نمود که تعداد 24 هزار و 621 شکایت مطرح شده در این سامانه به صورت مستقیم تا حصول نتیجه از سوی این سازمان پیگیری شده است. این آمار متعلق به 4 ماه ابتدایی سال جاری است.

معاون امور پستی رگولاتوری در خصوص آمار و ارقام شکایت‌های مطرح شده در این زمینه اعلام نموده که از ابتدای سال 1398 تا پایان تیر ماه به صورت کلی 30 هزار و 758 شکایت در این سامانه مطرح شده و به ثبت رسیده که از این میزان 24 هزار و 621 شکایت رسیدگی شده و 6 هزار و 137 شکایت دیگر نیز در حال حاضر در مراحل رسیدگی قرار دارند.

البته شاید این سوال برای شما نیز مطرح باشد که شکایت‌های مطرح شده در چه بخش‌هایی بوده است.
در این زمینه حقی می‌گوید که در حدود 93 درصد از شکایت‌‌های ثبت شده مربوط به موضوعاتی مانند اینترنت (با 51 درصد)، تلفن همراه و خدمات ارتباطی آن (نزدیک به 27 درصد)، تلفن ثابت (نزدیک به 15 درصد) و 7 درصد باقی‌مانده نیز مربوط به سرویس‌های خدمات ارزش افزوده یا همان VAS، تشعشعات، خدمات پستی و دفاتر پیشخوان می‌باشد.

حقی همچنین به این موضوع نیز اشاره کرده که به رغم افزایش ماهانه تعداد شکایات ثبت شده در این سامانه، مدت زمان پاسخگویی به شکایات از 6 روز کاربری در فروردین ماه سال جاری به 2 روز کاری رسیده و کاربران برای حصول نتایج لازم زمان کمتری را منتظر خواهند ماند.
اما شکایات ثبت شده در هر گروه مربوط به چه نوع خدمات و مواردی هستند. حقی در این زمینه می‌گوید:

پشتیبانی و ارائه خدمات، کیفیت سرویس، مشکلات مالی و تعرفه، عدم آنتن‌دهی، پیامک متنی، خدمات مالکیت و سیم‌کارت، تشعشعات، ترابردپذیری، خدمات ارزش افزوده تلفن همراه و بسته‌های ترکیبی به ترتیب از مصداق‌های پر تکرار شکایات ثبت شده است.

البته اتفاق خوبی که در این میان افتاده این است که با تماس با 195 از سوی این سامانه برای کاربر پیامکی با موضوع ثبت شکایت و همراه با یک کد رهگیری ارسال می‌شود تا پیگیری شکایت آسانتر شود.

این همه پیشرفت‌های این سامانه نبوده و معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری می‌گوید که راه‌اندازی سامانه ثبت درخواست با هدف تفکیک موضوعات مرتبط به شکایات و درخواست‌های مطرح شده، اضافه کردن منوی راهنمای برای هر یک از مراحل ثبت شکایات و طراحی و پیاده‌سازی فرایند رسیدگی به شکایت با موضوع جمع‌آوری سرویس، از برنامه‌هایی است که این سازمان در فکر تحقق آنهاست تا ارائه خدمات به مشترکین و شهروندان به بهترین نحو صورت پذیرد.

s h a h r s a k h t a f z a r .c o m

mr korash
27-08-2019, 18:47
قبلا خیلی خوب پیگیری میکردن ولی الان نزدیک ۱ ماه از شکایتم میگذره اصلا جواب ندادن :/:n29:

magiteq1
11-09-2019, 15:31
دوستان تو پروسه تجدید نظر. خود 195 شبکه رو برسی میکنه؟

morteza_mombeini
11-09-2019, 19:58
دوستان تو پروسه تجدید نظر. خود 195 شبکه رو برسی میکنه؟
برا من كه تو تجديد نظر كارشناس گروه فناوري اطلاعات بررسي كرد فك كنم مال خود ١٩٥ بود چون مال سرويس دهنده باشه اسم isp رو مينويسه

magiteq1
11-09-2019, 20:05
برا من كه تو تجديد نظر كارشناس گروه فناوري اطلاعات بررسي كرد فك كنم مال خود ١٩٥ بود چون مال سرويس دهنده باشه اسم isp رو مينويسه

نتیجش چی شده

morteza_mombeini
11-09-2019, 20:51
نتیجش چی شده
هيچي چون فوري نميشد فهميد درست شده يا نه بهشون گفتم يه مدت بايد بگذره تا ببينم مشكل حل شده يا نه اونم پيام گذاشت كه به درخواست شما رسيدگي شده و اگه مشكل حل نشده بود با فلان شماره كارمند isp تماس بگيريد ، كامنتاي قبلي كه از طرف سرويس دهنده بود اسم isp رو مينوشت ولي اين يكي رو بعد تجديد نظر نوشته بود كارشناس گروه فناوري اطلاعات منطقه

Mrgoood
17-09-2019, 12:29
سلام من هفته پیش درخاست دادم هنوز وصل نشدم امروز زنگ زدم میگه مرکز مخابراتون مشکل داره دیر پورت میده می خواستم بدونم کسی بوده این مشکل رو داشته و چی کار باید بکنم
تهران_مرکز مخابرات ولیعصر

hesamavr
29-09-2019, 12:36
من یک هفته پیش شکایت کردم و پهنای باند ناپایدار داشتم و درستش کردن و میگفتن که لطفا شکایت رو بردار. مهم اینه که باید مستند و اصطلاحا محکمه پسند صحبت کنید و نشون بدین (واقعی، نه دروغ) که دست کم تست های سمت خودتون رو کامل انجام دادین، مثلا سر خط درست تست کردین، با یک مودم دیگه (ترجیها کهنه نباشه) تست کردین. اونوقت رسیدگی موثرتری میشه و گر نه احساس کنن فقط شاکی هستین و فعلی هم خودتون نکردین ممکنه زیاد فرقی نکنه

magiteq1
03-11-2019, 16:42
متاسفانه 195 به فنا رفته
همه چیش انگار افتاده دست ISP ها. حتی تجدید نظرهاش!!!
کاهش تعداد اپراتورها
کلا به همه isp ها user pass دادن
ISP میره نگا میکنه ببینه چی ثبت شده چی ثبت نشده. بعد هم خودشون جواب میدن به همون. صدبار هم تجدید نظر بزنی دست خودشونه!!!!!!!!!!!!
نهایت اپراتور سازمان غلغلک بشه یه نگاهی کنه.
اون هم فقط روال تیکت رو نگاه میکنه , اصلا دخالت نمیکنه تو امور تیکت. مگر تیکت های خاص که خود اپراتور سازمان پیگیر میشه.
مثلا وسط تیکت پیام میده " شرکت x " چرا پیگیری انجام نشده است ؟
خلاصه ری.. دمان بود بیشترم شده. کلا امیدی نداشته باشید

mostafa_gm
05-11-2019, 10:33
متاسفانه 195 به فنا رفته
کاهش تعداد اپراتورها
ISP میره نگا میکنه ببینه چی ثبت شده چی ثبت نشده. بعد هم خودشون جواب میدن به همون. صدبار هم تجدید نظر بزنی دست خودشونه!!!!!!!!!!!!
اون هم فقط روال تیکت رو نگاه میکنه , اصلا دخالت نمیکنه تو امور تیکت. مگر تیکت های خاص که خود اپراتور سازمان پیگیر میشه.
منم طی شکایت آخر متوجه شدم 195 هم خاصیتش رو از دست داده
مخابرات علنا دزدی می کنه و سایت های داخلی رو بین الملل محاسبه می کنه اونم نه 2 برابر بلکه 4 برابر حجم کم می کنه ولی تو 195 که شکایت کردم با مستندات، بعد از 20 روز نوشته تقصیر مخابرات نیست و اونا کاری نمیتونن بکنن!

mohsenP3000
05-11-2019, 12:37
متاسفانه 195 به فنا رفته
کاهش تعداد اپراتورها
دقیقا

من شکایت زدم البته مثلا در دو ماه قبل خوب پیگیری کردن و حل شد ولی اخیرا مخابرات هرچی دان می کنم 4 برابر حساب می کنه چه سایت های منتخب و چه معمولی. بعد شکایت جواب دادن آقای .... به دستور سازمان .... اینترنت شما وصل شد!!!!!!!! کاملا بی ربط بعد زدم که اصلا مشکل من چیز دیگه بوده

magiteq1
05-11-2019, 17:48
دقیقا

من شکایت زدم البته مثلا در دو ماه قبل خوب پیگیری کردن و حل شد ولی اخیرا مخابرات هرچی دان می کنم 4 برابر حساب می کنه چه سایت های منتخب و چه معمولی. بعد شکایت جواب دادن آقای .... به دستور سازمان .... اینترنت شما وصل شد!!!!!!!! کاملا بی ربط بعد زدم که اصلا مشکل من چیز دیگه بوده

چون خود اپراتور isp پیام ها رو میده

mohsenP3000
05-11-2019, 19:08
چون خود اپراتور isp پیام ها رو میده

خاک هفت عالم بر سر بی وجدان پست شون.

والا یه اینترنت چوسکی با گوز گیگ حجم دادن و خدا تومن در ماه می گیرن کیفیت صفر. پاسخگویی صفر.

ksra
06-11-2019, 10:21
خاک هفت عالم بر سر بی وجدان پست شون.

والا یه اینترنت چوسکی با گوز گیگ حجم دادن و خدا تومن در ماه می گیرن کیفیت صفر. پاسخگویی صفر.

سلام
کدوم شهر هستید ؟؟؟
اینترنت شهری که ما توش هستیم مال همه دقیقا 26 یا 27 ماه تموم میشه و دوم ماه بعد تمدید !!!!!!!
من همیشه از سافت 98 دانلود میکنم و افزونه تشخیص سرور داخلی و خارجی رو نصب کردم همش مال من داخلی بوده و بازم 4 برابر به پامون حساب کردن
پدر بنده که صاحب خط هستن زنگ زدن به 2020 و گفتن همش خارجی بوده (چرت و پرت گفتن میدونیم )
مثل اینکه مرجع قانونی وجود نداره برای شکایت از دزدیشون

kenshikan
08-11-2019, 15:43
سلام
کدوم شهر هستید ؟؟؟
اینترنت شهری که ما توش هستیم مال همه دقیقا 26 یا 27 ماه تموم میشه و دوم ماه بعد تمدید !!!!!!!
من همیشه از سافت 98 دانلود میکنم و افزونه تشخیص سرور داخلی و خارجی رو نصب کردم همش مال من داخلی بوده و بازم 4 برابر به پامون حساب کردن
پدر بنده که صاحب خط هستن زنگ زدن به 2020 و گفتن همش خارجی بوده (چرت و پرت گفتن میدونیم )
مثل اینکه مرجع قانونی وجود نداره برای شکایت از دزدیشون

سلام
اون ليست سايت هاي داخلي همونطور که خودشون هم ميگن سايت هاي برگزيده هست که در برابر ليست همه ي آي پي ها و سايت هاي داخل کشور هيچه. خيلي ها با تصور اينکه سايتي تو ايرانه مي رن سراغش براي دانلود و آخرش بيچاره ميشن.

بايد به وزير فشار بياريم که رگولاتوري اون ليست رو از حالت گزينشي خارج کنه و همه نشاني هاي داخل کشور رو بيارن توش. مصرف داخلي بشه شامل کل اينترانت کشور به معناي واقعي کلمه اش

ksra
08-11-2019, 20:07
سلام
اون ليست سايت هاي داخلي همونطور که خودشون هم ميگن سايت هاي برگزيده هست که در برابر ليست همه ي آي پي ها و سايت هاي داخل کشور هيچه. خيلي ها با تصور اينکه سايتي تو ايرانه مي رن سراغش براي دانلود و آخرش بيچاره ميشن.

بايد به وزير فشار بياريم که رگولاتوري اون ليست رو از حالت گزينشي خارج کنه و همه نشاني هاي داخل کشور رو بيارن توش. مصرف داخلي بشه شامل کل اينترانت کشور به معناي واقعي کلمه اش

سلام
اصلا ترافیکو داخلی خارجی نکنن
ثابت همون 40 گیگ باشه چه داخل چه خارج
بابا بخدا هیچ 3 هفته هم دووم نمیاره
کسایی که 2 مگ یا 4 مگ هم دارن مشکل منو دارن 26 یا 28 اینترنتشون قطع میشه
موفق باشید

kenshikan
08-11-2019, 20:56
سلام
اصلا ترافیکو داخلی خارجی نکنن
ثابت همون 40 گیگ باشه چه داخل چه خارج
بابا بخدا هیچ 3 هفته هم دووم نمیاره
کسایی که 2 مگ یا 4 مگ هم دارن مشکل منو دارن 26 یا 28 اینترنتشون قطع میشه
موفق باشید

چشم. مطرح مي کنيم. ;)

zofishel
10-11-2019, 08:58
سلام دوستان
متاسفانه همونطور که بعضی از دوستان همین جا مطرح کردن که سامانه 195 الان دست خود ISP هاست و مثل سابق نیست. بنده یک ماه تمام از یه وی پی ان داخلی که در مودم ست شده بود استفاده کردم و این آی پی جزو سایت های نیم بها بوده اما در طول این 1 ماه اصلا ترافیک اینترنتم رو نیم بها حساب نکردن وقتی به ایرانسل زنگ زدم بررسی کردن می گن آره شما ترافیکتون نیم بها حساب شده می گم چطور اگه نیم بها حساب شده بود تو مای ایرانسل من فقط 146 مگ داخلی و 17 گیگ خارجی حساب نمیشد باید بیشتر از این ها می بود اخرش می گه بازم چک می کنیم ولی مشکل از این طرف نیست.:mellow:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALIRK
10-11-2019, 14:56
سلام دوستان
متاسفانه همونطور که بعضی از دوستان همین جا مطرح کردن که سامانه 195 الان دست خود ISP هاست و مثل سابق نیست. بنده یک ماه تمام از یه وی پی ان داخلی که در مودم ست شده بود استفاده کردم و این آی پی جزو سایت های نیم بها بوده اما در طول این 1 ماه اصلا ترافیک اینترنتم رو نیم بها حساب نکردن وقتی به ایرانسل زنگ زدم بررسی کردن می گن آره شما ترافیکتون نیم بها حساب شده می گم چطور اگه نیم بها حساب شده بود تو مای ایرانسل من فقط 146 مگ داخلی و 17 گیگ خارجی حساب نمیشد باید بیشتر از این ها می بود اخرش می گه بازم چک می کنیم ولی مشکل از این طرف نیست.:mellow:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اون وی پی ان داخلی که استفاده کردی ممکنه در بعضی ساعات اختلال داشته و بجای نیم بها داخلی کلا خارجی حساب کرده
هرگر به این نوع وی پی ان ها اعتماد 100درصدی نمیشه داشت که داخلی حساب کنن

و اینو هم بگم 195 در دو مراحله اول مربوط میشه به جواب اپراتور. وقتی بره تو تجدید نظر قانون عوض میشه....
و باید مدرک و مستندات کافی داشته باشی .

magiteq1
10-11-2019, 16:01
اون وی پی ان داخلی که استفاده کردی ممکنه در بعضی ساعات اختلال داشته و بجای نیم بها داخلی کلا خارجی حساب کرده

و اینو هم بگم 195 در دو مراحله اول مربوط میشه به جواب اپراتور. وقتی بره تو تجدید نظر قانون عوض میشه....
هیچی عوض نمیشه. تقریبا صفر تا صدش با isp هست. مگر مورد خاصی باشه که اپراتور سازمان وزود کنه. وگرنه همش کشکه. شک داری امتحان کن. در حد یه تخلیه خط و همین چیزای اورزانسی. وگرنه فک نکنید واسه پینگ و سرعت تک کانکشنه اینجور چیزا شکایت کنید نتیجه میده. ته تهش isp یه sla بهتون میده و تمااام.

ALIRK
10-11-2019, 23:14
هیچی عوض نمیشه. تقریبا صفر تا صدش با isp هست. مگر مورد خاصی باشه که اپراتور سازمان وزود کنه. وگرنه همش کشکه. شک داری امتحان کن. در حد یه تخلیه خط و همین چیزای اورزانسی. وگرنه فک نکنید واسه پینگ و سرعت تک کانکشنه اینجور چیزا شکایت کنید نتیجه میده. ته تهش isp یه sla بهتون میده و تمااام.

البته که امتحان کردم
منتها این پینگ. سرعت .تک کانکشن. و اینجور چیزها هرگز به نتیجه نمیرسی چون همش دست زیر ساخته با 600هزار روتری که سر راه نت قرار داده:D

zofishel
12-11-2019, 12:59

دوست عزیز متاسفانه بایدبگم که سامانه 195 واقعا دیگه اون سامانه قبل نیست درست یادمه 3 سال پیش سر یه موضوعی با ایرانسل به نتیجه نرسیدم و به 195 شکایت کردم دقیق یادمه با مستنداتی که ارائه کردم اخر ایرانسل اگرچه قبول نکرد که تقصیر اوناس اما هزینه هایی که ازم کسر شده بود رو برای این که شکایتم رو پس بگیرم برام برگردوند. و این بار بعد 3 سال که همه چی رو با مدرک براشون نشون دادم می گن که برای شما نیم بها حساب شده و هر چی می گم اصلا حساب نشده قبول نمی کنن. من حاضرم کارشناس بفرستن با هزینه خودم تا بهشون ثابت کنم که دارن دروغ می گن. دیگه ازین بالاتر؟ لازم به ذکره حداقل 2 بار خودم تست کردم و تمام وای فای و آپدیت ویندوز و ... را قطع کردم و امتحان کردم ولی متاسفانه حرف بنده باز درست از آب دراومد. امروز هم که کلا جوابمو نگرفتم و شکایتمو خودشون بستن. تازه پیام دادن که در نظر سنجی نحوه پاسخگویی شرکت کنم:thumbsdow

hamidreza777
05-12-2019, 00:44
تو روزایی که اینترنت بین الملل قطع بود من تو ایرانسل من رفتم کارکردمو دیدم .برام اینترنت یین الملل ثبت شده بود .

*REZ4*
19-02-2020, 01:36
وقتی تو سایت شکایت ثبت میکنیم از خود مخابرات میره واسه بازرسی خود مخابرات استان یا میره واسه مقام بالاتر؟ چون بازرسی مخابرات رفتم مشکلم حل نشده

QSEVEN
27-02-2020, 01:24
من تاریخ 28/11/98 از شرکت پارس انلاین بدرد نخور برای تخلیه خط شکایت زدم توی 195 دو بار پیامک اومده که زده در حال بررسی زنگ میزنم میگم خوب کی به جواب میرسم هیچ پاسخی به من نمیدن واقعا باید چیکار کنم ؟؟؟؟تا امروز بالای 10 روز شده باید چیکار کنم کسی تجربه اشو داره ؟؟؟:eh:

black sabbath
11-03-2020, 11:01
زنگ زدم شرکت شبدیز برای جمع آوری خط.میگن باید درخواست کتبی بدید و در تلگرام ارسال کنید!!!!!
این بازی ها جدیده؟؟!!
قبلاً اینطور نبود

malthael
11-03-2020, 15:22
وقتی تو سایت شکایت ثبت میکنیم از خود مخابرات میره واسه بازرسی خود مخابرات استان یا میره واسه مقام بالاتر؟ چون بازرسی مخابرات رفتم مشکلم حل نشده
من یه بار از مخابرات بخاطر سیم‌کشی شکایت کردم و اونجور که از صحبت هاشون فهمیدم از مخابرات استان با رئیس مرکز شهر ما تماس گرفته بودند.

ali.developer
24-03-2020, 11:16
پیشگامان تماس گرفتم پرسیدم برای تخلیه چقدر زمان میبره گفت بخواطر کرونا و تعطیلی و اینا حداقل 1 ماه زمان میبره ، درست میگه؟ کسی این اواخر درخواست تخلیه داده؟ چقدر طول کشیده تا تخلیه بشه؟ اگر طولش دادن به 195 شکایت کنم یه هفته انجام میشه؟

karwan125
24-03-2020, 12:16
پیشگامان تماس گرفتم پرسیدم برای تخلیه چقدر زمان میبره گفت بخواطر کرونا و تعطیلی و اینا حداقل 1 ماه زمان میبره ، درست میگه؟ کسی این اواخر درخواست تخلیه داده؟ چقدر طول کشیده تا تخلیه بشه؟ اگر طولش دادن به 195 شکایت کنم یه هفته انجام میشه؟

همه کارا سیستمیه ! یــــــک ماه ؟؟؟ چه خبره مگه !
همین الان تو سامانه 195 شکایتتون رو ثبت کنید
نهایتا باید 72 ساعت تخلیه کنن..

ali.developer
24-03-2020, 12:45
الان همین کارو میکنم
دمت گرم

pars1992
28-03-2020, 22:27
من برای تخلیه مخابرات، 195 شکایت کردم هیچ اتفاقی نیفتاد چندین روز گذشت اصلا نگاه هم نکرده بودند ، اینقدر خودم مرکز مخابراتی پیگیر شدم تخلیه کردند. فکر کنم اوایل اسفند بود

TRACKER
28-03-2020, 22:49
من برای تخلیه مخابرات، 195 شکایت کردم هیچ اتفاقی نیفتاد چندین روز گذشت اصلا نگاه هم نکرده بودند ، اینقدر خودم مرکز مخابراتی پیگیر شدم تخلیه کردند. فکر کنم اوایل اسفند بود
خب فاتحم خوندس.... من تازه درخواست تخلیه زدم

franchescaolsonEqP
28-03-2020, 23:05
عادیه که دیر جواب بدن!:laughing: تو 4 تا شکایتی که من از مخابرات داشتم اینجوری بود. آخرین شکایتم 5 روز طول کشید تا زنگ زدن و مشکل حل کردن!:whistle:

lordthunder
30-03-2020, 11:57
جدیدا فاتحه ش خونده شده
اون ISP تا بی نهایت وقت داره برتای پاسخ دهی
اما ما باید سریع پاسخ بدیم و الا رای به نفع ISP صادر میشه!
اگر هم به موقع جواب بدی، باز ISP میگه نه مشکل ندارم
اینا هم میگن خوب مشکل نداره
بگی نه، میره توی داوری، چند ماهی علاف می کنند
هنوز من از چند ماه پیش جوابم رو نگرفتم نمی دونم شاید به چند سال برسه
احتمالا بعد هم ISP جمع می کنه میگن جمع کرد قابل پیگیری نیست!!!!

milad1993xx
04-04-2020, 12:40
26م اسفند شکایت زدم هنوز جواب ندادن زنگ زدم امروز میگه باید اول اپراتور جواب بده میگم تا الان نداده داره میشه یه ماه میگه در دست بررسیه / 9م هم بیخیال همه چی شدم درخواست تخلیه دادم شکایتشم زدم بازم هیچ جوابی نگرفتم جفتشم میگه در حال بررسیه ...به قول دوستمون اپراتور تا ابد وقت داره واسه جواب دادن و ممکنه هیچ وقت نده و تا وقتیم جواب نده نمیره مرحله ی بعد...

The Dreadnaught
06-04-2020, 10:55
جدیدا فاتحه ش خونده شده
اون ISP تا بی نهایت وقت داره برتای پاسخ دهی
اما ما باید سریع پاسخ بدیم و الا رای به نفع ISP صادر میشه!
اگر هم به موقع جواب بدی، باز ISP میگه نه مشکل ندارم
اینا هم میگن خوب مشکل نداره
بگی نه، میره توی داوری، چند ماهی علاف می کنند
هنوز من از چند ماه پیش جوابم رو نگرفتم نمی دونم شاید به چند سال برسه
احتمالا بعد هم ISP جمع می کنه میگن جمع کرد قابل پیگیری نیست!!!!

من که بعد از اینکه طرف اومد بعد از 11 روز با وقاحت تمام چرت و پرت جواب داد بیخیال شدم، اشتراکم که تموم بشه سرویس رو جمع میکنم

radarz
06-04-2020, 12:10
طبیعی فعلا با این اوضاع ویروس چینی کرونا وضع خدمات دهیشون بیاد پایینتر چون 1/3 نیروها سرکارن !!! من که سال هاست استفاده می کنم هم خدمات اینترنت و هم پست رو و راضی ام

arsinn
29-04-2020, 00:21
من برای شرکت های خصوصی مثلا پارس آنلاین که شکایت زدم زود جواب دادن حدود 48 ساعت البته مشکلم حل نکردند اما حداقل بررسی کردند و پاسخی دادند اما برای اینترنت مخابرات که شکایتی بابت عدم رعایت تعرفه نیم بها داشتم الان ده روز هست اینگار نه انگار که شکایتی ثبت شده حتی زحمت پاسخ دادنی هم بخودشون ندادن بقول معروف وقتی داروغه و دزد همدست و یکی باشن به کی قراره شکایت ببری! اینترنت دولتی مخابرات با چاشنی برادران کذایی و سازمان دولتی تنظیم مقررات که زیر نظر همون وزارت خونه هست. اینجا ایرانه لعنتی...

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

morteza_mombeini
29-04-2020, 09:29
تو این سامانه یه زمان پاسخگویی برای اپراتور درنظر گرفته شده مثلا اپراتور باید بین 1 تا 10 روز رسیدگی کنه اما اپراتور هم از این موضوع سو استفاده میکنه و همیشه میزاره روز اخر .برای من تا الان اینطوری بوده اون بازه زمانی که اپراتور موظف بود پاسخ بده همیشه اخرین روزش رسیدگی میکرد همشون اینطوری بودن خیلی مسخرس

arsinn
14-05-2020, 09:51
تو این سامانه یه زمان پاسخگویی برای اپراتور درنظر گرفته شده مثلا اپراتور باید بین 1 تا 10 روز رسیدگی کنه اما اپراتور هم از این موضوع سو استفاده میکنه و همیشه میزاره روز اخر .برای من تا الان اینطوری بوده اون بازه زمانی که اپراتور موظف بود پاسخ بده همیشه اخرین روزش رسیدگی میکرد همشون اینطوری بودن خیلی مسخرس
منکه الان 18 روزه شکایتی از مخابرات زدم اصلا نگاه هم بهش نکردن بعید میدوم محدودیت زمان پاسخگویی یا حتی اجبار به پاسخگویی برای اپراتور ها وجود داشته باشه. این سامانه اوایلی که اومده بود عملکرد خوبی داشت اما حالا ظاهرا یک چیز تشریفاتی و بی‌مصرف بیشتر نیست.

971971
14-05-2020, 16:16
منکه الان 18 روزه شکایتی از مخابرات زدم اصلا نگاه هم بهش نکردن بعید میدوم محدودیت زمان پاسخگویی یا حتی اجبار به پاسخگویی برای اپراتور ها وجود داشته باشه. این سامانه اوایلی که اومده بود عملکرد خوبی داشت اما حالا ظاهرا یک چیز تشریفاتی و بی‌مصرف بیشتر نیست.

من هم در شکایت از مخابرات در مورد کیفیت خط به نتیجه ای نرسیدم، نمی دانم فقط در شکایتهایی که از مخابرات می شود طرف مخابرات را نگه می دارند یا برای همه شرکتها اینطور شده

naasr
15-05-2020, 08:03
این سامانه 195 هم دیگه کلا بی مصرف شده دو هفته پس از شکایت هنوز هیچ پاسخی ندادن حتی نگاهش هم نکردن

blackbird
15-05-2020, 09:42
فیبر من از 17 اردیبهشت چهارشنبه پیش قطع شده بیشتر از یک هفته سمت مخابرات هم هست نه داخل منزل 2020 شکایت زدم 195 زدم بازرسی مخابرات زدم هیچی رئیس مرکز جواب نمیده معاون مرکز می خواد آدم رو بزنه دروغ پشت دروغ و پیمانکار هم آخر پیچوندن و دو دره بازی اومده میگه من روز اول گفتم داخلی رو از اینجا ببر نه اونجا باید دوباره بکشی و سر خط فیوژن زد دید ایراد کابل بیرونه خودشونو کشتن که یه کاری کنن بندازن سمت من نشد رفتن که بیان کابل بیرونی عوض کنن تا الان خبری نیست به کی باید شکایت کرد ؟ جالب تر از همه میگم خوب چرا پول از من میگیرید ارتباط شما قطعه هیچ روشی برای اعمال یا توقف تو این شرایط تو پنل ندارن یا نمی خوان اعمال کنن درست بشه یه سری هم برای اون باید شکایت کنم.

mr korash
15-05-2020, 09:54
از روزی که جهرمی اومد این سامانه 195 بدرد نخور شد ! با تکرار حرفای چرت و بی معنی در پاسخ به کاربران, تیکت شکایت رو میبندن !
قبلا خیلی پیگیر بودن و فکر کنم خود این سازمان 195 تیکت ها رو اپدیت میکرد حتی زنگ میزدن که مشکلتون حل شد یا نه ..... ولی بعد از جهرمی کنترل همه رو دادن دست خود isp ها ! بدون هیچ نظارتی !

arsinn
15-05-2020, 11:12
از روزی که جهرمی اومد این سامانه 195 بدرد نخور شد ! با تکرار حرفای چرت و بی معنی در پاسخ به کاربران, تیکت شکایت رو میبندن !
قبلا خیلی پیگیر بودن و فکر کنم خود این سازمان 195 تیکت ها رو اپدیت میکرد حتی زنگ میزدن که مشکلتون حل شد یا نه ..... ولی بعد از جهرمی کنترل همه رو دادن دست خود isp ها ! بدون هیچ نظارتی !
کاملا درسته متاسفانه مملکتی که سیستم و ضابطه درست حسابی برش حکمفرما نیست همین که کارها میشن سلیقه ای و متکی به فرد. وزیر قبلی این مورد براش مهم بوده و سامانه رو راه انداخت که انصافا هم کار مردم رو راه مینداخت و راه رو بر اجحاف از سوی اپراتورها تا حدی می‌بست. این یکی براش مهم نیست و باعث شده چیزی جز یک سامانه نمایشی ازش باقی نمونه.

champion saleh
17-05-2020, 16:25
.....................

Mi74d
12-07-2020, 20:02
درود؛ من سرویس 16مگ از مخابرات خریدم ولی سرعت دانلود رو روی 10م.ب و سرعت آپلود رو روی 500ک.ب سِت کرده بودن؛ سه بار برای ارتقاء سرعت باهاشون تماس گرفتم که دو بارشو تلفنو بدون پاسخ قطعی دادن به روم قطع کردن و یک بارشم از طریق پنل کاربری درخواست دادم که به دروغ گفت پهنای باندت آزاده ولی از طریق تنظیمات مودم کاملاً مشهود بود که روی 10 قفل کردن با اینکه شاخص های نویز و سیگنال خط مطلوب بود و هیچ مشکلی برای ارتقا نداشت؛ خلاصه اینکه پنج شنبه سامانه 195 شکایت کردم و کامل توضیح دادم و سه روز بعد از مخابرات شهرمون زنگ زدن، رفتم اونجا هم مودمو آپگرید کرد هم سرعت دانلود رو ارتقا داد تا 16مگ و آپلود هم گذاشت رو 1مگ. اینم تجربه من از رسیدگی سامانه 195 که راضیم و خیلی خوبه که از اول تا آخر شکایت و حل مشکل رایگان بود. کامیاب و باخرد باشید/

Mi74d
12-07-2020, 20:08
...ادغام با پیام بالایی...

vahid javani
17-07-2020, 18:00
درود
اول خود شرکتی که ازش شکایت کردین بررسی می کنه ممکنه باهاتون تماس بگیره
بعد یه پاسخ توی سامانه ثبت می کنه
اگه پیگیری رو بزنید تازه خود سازمان وارد میشه

برای من چندبار سازمان نوشت طرح در کمیسیون ولی اتفاقی بعدش نیافتاد

italodance
23-09-2020, 12:50
همراهان همیشگی بخش شبکه و اینترنت P30world لطفا دقت فرمایید این کامنت برای شخص شماست:

والا مشکلات شبکه کلا تقصیر خود ایرانی هاست البته هر چی بدبختی داریم تقصیر مردم هست نه سامانه و فلان سرویس دهنده! می‌گویید چرا؟! چی؟!

من شکایتی از اپراتوری داشتم و‌ در همین سامانه ۱۹۵ ، همه چی خوب بود و پیگیری و سلسله مراتب...

رجوع میکنم به شبکه های اجتماعی اپراتور جهت نظرات دیگر مشترکان که اوضاع آنها چجور هست. همه مثل همیشه معترض سرعت کیفیت آنتن پینگ حجم اصلا همه کل ایران و فلان شهر ها ناراضی ، قاعدتا عده بسیاری هم همشهری های خودمون هستند پس از وضعیت شهر خودمون هم ناراضی همیشه و زیاد هست ، خیلی ها که با هر پستی مجددا تکرار مکررات و ناراضی بودن خودشون هم تکرار و کامنت میدند.

سایت فناوری اطلاعات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک بخشی در خصوص نمایش شکایات و نارضایتی های مشترکین تا یک ماه اخیر که پس از انتخاب سرویس دهنده مربوطه میتونید روی نقشه جغرافیایی مکان خودتون را ببینید و حتی شکایت خودتان به ۱۹۵ را در مکان خودتان بصورت جغرافیایی ببینید.

خوب نتیجه چی بود؟! کلا در محل خودم و اطراف و خیلی اطراف دورتر جمعا ۵ تا شکایت ۱۹۵ از فلان سرویس دهنده شده بود.

خودتان را بگذارید جای مسئولین فلان جا اصلا همین ۱۹۵ خوب وقتی که میبینند شکایات و مشکلات در یک ماه اخیر همش ۵ تا فلان جا بوده والا من هم بودم اصلا کار هم نمیکردم و مشکل رو ۱۲۰ درصد تقصیر مشترک میدونستم.

ایرانیها درس بگیرید شکایت توی شبکه های مجازی یک چیز بی اثر است زمانی که شکایت رسمی باشه با اثر هست حالا هی این ایرانی‌های کم هوش که فقط استفاده از اینستاگرام بلند بیان و بگند من مشکل و نارضایتی دارم. پوچ پوچ :thumbsdow

راشا تهرونی
17-11-2020, 12:37
درود؛ من سرویس 16مگ از مخابرات خریدم ولی سرعت دانلود رو روی 10م.ب و سرعت آپلود رو روی 500ک.ب سِت کرده بودن؛ سه بار برای ارتقاء سرعت باهاشون تماس گرفتم که دو بارشو تلفنو بدون پاسخ قطعی دادن به روم قطع کردن و یک بارشم از طریق پنل کاربری درخواست دادم که به دروغ گفت پهنای باندت آزاده ولی از طریق تنظیمات مودم کاملاً مشهود بود که روی 10 قفل کردن با اینکه شاخص های نویز و سیگنال خط مطلوب بود و هیچ مشکلی برای ارتقا نداشت؛ خلاصه اینکه پنج شنبه سامانه 195 شکایت کردم و کامل توضیح دادم و سه روز بعد از مخابرات شهرمون زنگ زدن، رفتم اونجا هم مودمو آپگرید کرد هم سرعت دانلود رو ارتقا داد تا 16مگ و آپلود هم گذاشت رو 1مگ. اینم تجربه من از رسیدگی سامانه 195 که راضیم و خیلی خوبه که از اول تا آخر شکایت و حل مشکل رایگان بود. کامیاب و باخرد باشید/

سلام
ببخشید چطوری میشه از روی تنظیمات مودم متوجه شد سرعت واقعی روی چند بسته شده؟
مودم رو میگه میشه اپگرید کرد ؟ برند مودمتون چی هستش ؟

Mi74d
19-11-2020, 13:38
سلام
ببخشید چطوری میشه از روی تنظیمات مودم متوجه شد سرعت واقعی روی چند بسته شده؟
مودم رو میگه میشه اپگرید کرد ؟ برند مودمتون چی هستش ؟
درود؛ مودم من زایکسل هست، از این بخش:

milad1993xx
05-01-2021, 10:44
من حرفی ندارم اینم بگم بعد از تجدید نظر دوم شکایت بسته شد و دیگه نمیتونستم جوابی بدم

بامدادنیکنفس
05-01-2021, 21:44
رسیدگی نمیکنن

همون چیزی را در پاسخ تحویل تون میدن که اپراتور میگه
یعنی اگه میخواین سر یه اپراتور را اینجوری کلاه بزارید نمیتونید .

mehrdad..7
14-01-2021, 22:03
من تو دوره ی محمود واعظی دوتا شکایت کردم هر دوتاش بشدت پیگیری کردن ولی متاسفانه الا سه تا شکایت داشتم همه اش بی نتیجه کلا احساس میکنم سامانه کامل در اختیار اپراتور هست

aliazari426
18-01-2021, 13:30
در قسمت رویت شکایت سایر مشترکین نکته جالب اکثر شکایت ها از مخابرات هست بعد ایرانسل همراه اول پارس آنلاین و های وب

khp1990
21-04-2021, 14:03
چه تاپیک خوبی راه اندازی شده اینجا.
سامانه 195 به نظر من قدیم خیلی بهتر بود و واقعاً شکایت ها رو پیگیری می کردن و مشکلات رو رفع میکردن. اما الان هیچ پیگیری صورت نمیگیره و فقط اسم و رسم 195 مونده.
من خودم با اپراتور همراه اول مشکل داشتم. از سایتهایی مثل trainbit.com وقتی دانلود میکردم، ترافیک بین الملل محاسبه میشد. در صورتی که سایت داخلی هست.
در حدود 1 سال بیش از 8 شکایت تنظیم کردم. اونم با مدارک و مستندات بسیار زیاد و درست حسابی. مدارکی مثل آی پی خودم که برا ایرانه و آی پی سایت که داخلی هست و ساعت و دقیقه دانلود و.....
اما سامانه 195 دقیقاً همون جوابی رو میداد که اپراتور همراه اول میده. میگه ترافیکتون درست محاسبه شده.
تو درخواست تجدیدنظر هم زدم که چطور درست محاسبه شده که نیم بها نیست. بعدشم آدرس "سامانه درخواست خدمات سازمان فناوری اطلاعات ایران" رو گذاشتم و عکس گرفتم که این سایت هایی که ازش دانلود میکنم جزو سایت های داخلی ثبت شده.
در آخر جوابیه شون این بود که این سایت "سامانه درخواست خدمات سازمان فناوری اطلاعات ایران" برای ما باز نمیشه و ارور میده و نمیتونیم لیست سایت های داخلی رو چک کنیم. دیگر در این مورد شکایتی نگذارید.
یعنی عملاً از همراه اول پشتیبانی کردن. همراه اول دانلود از خیلی از سایت های داخلی رو ترافیک بین الملل محاسبه میکنه و عین خیالشون هم نیست. و به هیج جایی شکایت نمیشه کرد.
حالا اینکه چقدر از مردم برای اینترنت دزدی میکنن بماند.

971971
24-04-2021, 04:55
من هم از صبانت شکایت کردم، دو هفته است درخواست تجدید نظر کردم ولی خبری نیست.

NinjaLord
23-06-2021, 16:07
من تو دوره ی محمود واعظی دوتا شکایت کردم هر دوتاش بشدت پیگیری کردن ولی متاسفانه الا سه تا شکایت داشتم همه اش بی نتیجه کلا احساس میکنم سامانه کامل در اختیار اپراتور هست

یاد ثبت شکایت خودم از همراه اول در سازمان تنظیم و مقررات رادیویی پیر و داغان و قدیمی افتادم که در نهایت و در کمال پررویی پشتیبانی همراه اول جواب داد که حداقل سرعت برای سرویس 4G و 4.5G سرعت 200کیلوبایت است و قوانین رگولاتوری هم بهمین شکل است....واقعا قفل کردم داشتم از همراه آخر شکایت میکردم کهخ وردم به قوانین خود سازمان تنظیم مقرراتی که چند تا پیرپاتال کم سواد مقررات اوپراتورها را تنظیم فرموده اند...واقعا تشتکم پرید از این پیرپاتالهای کمسواد این سازمان که چطور متوجه شدند که باید حداقل سرعت سرویس پرسرعتی مثل 4g و 4.5G را 200 کیلوبایت تایین کنند :biggrin::rolleye: که اخرش هم پشتیبانی اوپراتور همراه آخر مثل اینکه با مادرش دعوا کرده حال و حوصله نداشته یا کلا وضعیت سایت داغانشان در نهایت همین سرعت بوده فقط تنها جوابی که داشته همین بوده که حداقل سرعت تایین شده از طرف رگولاتوری داغان ایران 200 کیلوبایت است و هرچدر هم شما اصرار کنید که همه این سرویس 4G را با سرعت 150 مگابیت میشناسند و در تبلیغات خود اوپراتور سرویس 4.5G را با 300مگابیت تبلیغ میکنید پس ایا شما دروغ گو و کلاه بردار هستید و دستان کثیفتان با آن سازمان در یک کیسه است؟...............
کلا هنگ کردم از این مقرراتی که فقط بنفع اوپراتورهای اینترنت نوشته شده بعد وزیر ارتباطات کمسواد تر از بقیه اصلا از این مقررات هیچ اطلاعی ندارد:blink:شاید هم زورش به این پیرپالتالهای سازمان تنظیم مقررات نمیرسد

shervin115
23-06-2021, 18:11
وزیر روحانی جهرمی آفتابه ای که به صنعت آی تی و سیستم IT ایران گرفت هیچ جوره تمیز نمیشه .
سامانه پاسخ گویی به شکایات رو جوری گند زدند داخلش فقط به نفع اپراتورها جوابیه میدهند .
از کارشناسان سامانه پاسخ گویی به شکایات ، کارشناس منطقه تهران شمال کلا شوت تشریف داره . معلوم نیست از کدوم 4 دیواری گریخته و کارشناس شده ، یک شخص عقده ای و کم سواد هرچی اپراتور ها بهش دیکته می کنند اون هم جوابیه میده

mostafa_gm
08-07-2021, 21:22
وزیر روحانی جهرمی آفتابه ای که به صنعت آی تی و سیستم IT ایران گرفت هیچ جوره تمیز نمیشه .
سامانه پاسخ گویی به شکایات رو جوری گند زدند داخلش فقط به نفع اپراتورها جوابیه میدهند .
از کارشناسان سامانه پاسخ گویی به شکایات ، کارشناس منطقه تهران شمال کلا شوت تشریف داره . معلوم نیست از کدوم 4 دیواری گریخته و کارشناس شده ، یک شخص عقده ای و کم سواد هرچی اپراتور ها بهش دیکته می کنند اون هم جوابیه میده
بدترین دوره وزارت ارتباطات در طول تاریخ ایران در زمان وزارت این آدم بوده. گندی که آذری جهرمی تو وزارتخونه و مخابرات و اینترنت زد واقعا بی سابقه بود. الان طوری شده که در طول روز 3-4 ساعت قطعی برق داریم و 3-4 ساعت هم اینترنت قطعه به بهانه اینکه برق مرکز مخابرات و اینترنت و اینها قطع میشه، یعنی شما در روز تا 8 ساعت ممکنه اینترنت تون قطع باشه! با 2020 هم که تماس می گیری بعد از 10 دقیقه انتظار پشت خط آخرش میگه تمام اپراتورها مشغول هستند و فقط میتونید پیام بذارید. هیچ کسی پاسخگو نیست. نمی دونم کجای دنیا اینطوریه؟!

AVAVA
01-11-2021, 15:43
اخرین شکایتی که داشتم به ۱۹۵ :
بلاخره بعد از دو ماه و نیم پیگیری تونستم از ۱۹۵ جواب بگیرم ، خط کافوی ما بصورت زیر زمینی دزدیده بودن و مخابرات زیر بار نمیرفت ، بعد از چند سری گفتگو و غیر قرار شد خطوط کافوی مسی رو به فیبرنوری تبدیل کنن و البته سه ماه گفتن زمان میبره ، حالا باید دید چطور میشه ... :rolleye: