ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز و پسورد بایوس

meghdad123456
17-09-2016, 22:17
سلام. من میخام ویندوز عوض کنم ولی نمیتونم وارد تنظیمات بوت بشم. چون بایوس پسورد داره و من نمی دونم چیه.اگه از طریق دیگه ای میشه تنظیمات بوت رو انجام داد بگین.
یا اگه راهی برای حذف پسورد بایوس میدونین بگین. من همه راه های توی نت رو رفتم ولی نشد. جز یک راه. اونم از طریق debug. چون اصلا نمی دونم دیباگ رو از کجا باید باز کنم و توش دستور بنویسم

ali_mohandes
18-09-2016, 06:28
سلام. من میخام ویندوز عوض کنم ولی نمیتونم وارد تنظیمات بوت بشم. چون بایوس پسورد داره و من نمی دونم چیه.اگه از طریق دیگه ای میشه تنظیمات بوت رو انجام داد بگین.
یا اگه راهی برای حذف پسورد بایوس میدونین بگین. من همه راه های توی نت رو رفتم ولی نشد. جز یک راه. اونم از طریق debug. چون اصلا نمی دونم دیباگ رو از کجا باید باز کنم و توش دستور بنویسم

سلام باتری روی مین بورد رو در بیارید تا کلر سیموس بشه وبایوس دیفالت بشه اون وقت پسوردش هم حذف میشه

Ali_RNT
18-09-2016, 15:44
برای تنظیم بوت نیازی به ورود به بایاس نیست. فقط به محض روشن شدن Num Lock کلیدی که برای انتخاب دستگاه بوت هست فشار بدید. احتمالا روی صفحه مینویسه

Press Fn to choose boot device

اگر هم نمینویسه میتونید F12, F10 و f7 رو امتحان کنید یا دفترچه یا اطلاعات مادربردتون روی سایت رو‌ ببینید.

Sent from my GT-I8200 using Tapatalk

meghdad123456
19-09-2016, 02:25
بد شانسی تا کجا!!!!!
به دلیل اینکه از قبل گزینه بوت بوسیله f12 رو غیرفعال کرده بودم و یادم نبود از هیچ یک روش های نرم افزاری نمی تونستم استفاده کنم. چون همشون نیاز به بوت دارن. پس لپ تاپ رو باز کردم تا باتری رو بردارم دیدم باتری به مادر برد پرس شده:n03: بعد هر چی گشتم جامپرها رو هم پیدا نکردم. مادر برد رو بردم مغازه اونم نتونست جامپر ها رو پیدا کنه. بعد اومدم میلی متر به میلی متر مادر برد رو گشتم دیدم 2 تا نقطه کوچیک کنار برچسب شماره سریال هست که مشخصاتشون کنارش نیس. کاغذ رو پاره کردم دیدم مشخصات جامپر رو زیر کاغذ نوشته. :n10:
از راهنمایی هاتون هم ممنون