PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای خرید ماشین دست دوم خوب کجاها رو تو تهران و اطراف تهران پیشنهاد می کنید و ‏چه نصیحتهایی رو برای خرید دارید؟

Spectero
12-09-2016, 19:48
سلام

برای خرید ماشین دست دوم در تهران و اطراف تهران کجاها رو می شناسید که بهتر باشه؛ عبدل آباد خوبه؟ جای دیگه رو بلد نیستم که ماشین خرید و فروش کنن. من رانندگی کردم ولی تا حالا ماشین خرید و فروش نکردم و با موتور و فنی زیاد آشنا نیستم و قصد دارم یه ماشین پراید دست دوم چهار پنج سال راه رفته نسبتا خوب بخرم اما نمی دونم کجا برم و چطوری عمل کنم که سرم کلاه نره. هر ترفندی می دونید و تجربه ای تو این زمینه دارید به من هم بگید ممنون شما می شم.

meisam317
01-12-2016, 21:23
همشونو بی خیال اکثرا دلال محترم هستند ..... دیوار در درجه اول و بعد باما پشنهاد میشه .... از مصرف کننده بخری هم مطمئن تره هم به صرفه تر .... راه تشخیص دلال : همون روز یا فرداش پلاک تعویض کن .... با شنیدن این جمله دلالان محترم فرار می کنند

Netw0rks
02-12-2016, 10:07
همشونو بی خیال اکثرا دلال محترم هستند ..... دیوار در درجه اول و بعد باما پشنهاد میشه .... از مصرف کننده بخری هم مطمئن تره هم به صرفه تر .... راه تشخیص دلال : همون روز یا فرداش پلاک تعویض کن .... با شنیدن این جمله دلالان محترم فرار می کنند

این راه تشخیص دلال رو یه توضیح میدین ؛ من متوجه نشدم ! :n02:

kisiya
12-12-2016, 09:45
لطفا توضیح بدید دقیق منم نفهمیدم

- - - Updated - - -

mohamad skystar
12-12-2016, 10:25

- - - Updated - - -

دوست من
در چه موردی باید توضیح داده بشه ؟؟

siava5h
12-12-2016, 13:35
دوست من
در چه موردی باید توضیح داده بشه ؟؟

چرا با شنیدن این جمله، دلالان فرار میکنند؟!

siava5h
12-12-2016, 13:48
سلام

برای خرید ماشین دست دوم در تهران و اطراف تهران کجاها رو می شناسید که بهتر باشه؛ عبدل آباد خوبه؟ جای دیگه رو بلد نیستم که ماشین خرید و فروش کنن. من رانندگی کردم ولی تا حالا ماشین خرید و فروش نکردم و با موتور و فنی زیاد آشنا نیستم و قصد دارم یه ماشین پراید دست دوم چهار پنج سال راه رفته نسبتا خوب بخرم اما نمی دونم کجا برم و چطوری عمل کنم که سرم کلاه نره. هر ترفندی می دونید و تجربه ای تو این زمینه دارید به من هم بگید ممنون شما می شم.

از آنجا که در شناختن سلامت ماشین آشنایی نداری که این مشکل همه هست... و با ای فرض که یک فرد آشنا به خرید هم همراه نداری... شما تنها یک راه دارید
شما ناچاری نسبت به قیمت ماشین و مشخصاتی که مالک ماشین به شما ارائه میکند خودتان کنار بیایید با فرض اینکه راست بگوید.
بعد از کنار اومدن از لحاظ قیمت، شرط خرید ماشین را پس از مراجعه کردن به مکانیک بگذارید و هرگز در حضور مالک نزد مکانیک یا تعمیرکار نروید.
در صورتی که این شرط را پذیرفتند ماشین را به مکانیک نشان دهید و آنها قیمت حدودی را در دست دارند و آنالیز خوبی به شما اراه میدهند. که البته ممکن است مکانیکها هم بخواهند برای شما تور بیاندازند که بهرحال اینجا ایران است و هزار یک ترفند.

اگر هم مکانیک آشنا ندارید، قطعا در بین دوستان شما کسی هست که مکانیک آشنا داشته باشد و به سفارش دوستتان نزد مکانیک بروید و مکانیک مورد نظر قطعا با شما همکاری خواهد کرد. چراکه میداند با این کار شما مشتری او خواهید شد.. و احتمالا هم پیشنهاد پول مشاوره شمارا هم رد میکند.

mohamad skystar
12-12-2016, 21:58
چرا با شنیدن این جمله، دلالان فرار میکنند؟!

بله درسته فرار میکنن
چون دلال ها در کل دنبال سود هستن و به هر شکلی که شده میخوان جنسشون فروش بره
و هر ترفندی رو استفاده میکنن
خرید خودرو در جمعه بازار نیاز به آدم های مجرب داره