PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوختی شدید ، انفجار گوشی سامسونگ !!!!

mojt90
10-09-2016, 12:31
سامسونگ به دلیل آتش گرفتن یکی از موبایل هایش به دادگاه می رود؛ این بار پای نوت 7 در میان نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسئولین سامسونگ به صورت شبانه روزی برای رفع بحران جهانی گلکسی نوت 7 می کوشند، اما نه تنها مشکلاتشان تمام نمی شود، بلکه به تازگی موبایل های دیگر آنها نیز استعداد منفجر شدن را از خود نشان می دهند. همان طور که می دانید، چند روز قبل گزارشی مبنی بر آتش گرفتن خود به خودی یک دستگاه گلکسی S7 Edge در حین شارژ به گوش رسید.

اما ظاهراً این اتفاق تنها مورد آتش سوزی تلفن همراه مذکور نبوده. دیروز دادخواستی در دادگاه عالی ایالت نیوجرسی از سوی فردی با نام «دنیل رامیرز» ثبت شده که در ماه مارس یک دستگاه گلکسی S7 Edge را از فروشگاه Best Buy خریداری نموده.

آقای «رامیرز» در تاریخ 10 خرداد در کارگاه ساختمانی فروشگاه کتاب آمازون در ایالت اوهایو مشغول کار بوده، که تلفن همراهش خود به خود آتش می گیرد. از آنجا که موبایل در جیبش قرار داشت، او با سوختگی های درجه دوم و سوم در ران پا به بیمارستان اعزام می شود. بر اثر این آتش سوزی، او زیر عمل جراحی دردناک پیوند پوست قرار گرفته و صدمات جبران ناپذیر و دائمی به بدنش وارد شده.

البته این اولین بار است که سامسونگ به خاطر مشکل باتری یکی از دستگاه هایش به دادگاه فرا خوانده می شود، اما با در نظر گرفتن وضعیت گلکسی نوت 7، ظاهراً آخرین بار هم نخواهد بود.

در ادمه تصاویر پیوست شده به دادخواست «رامیرز» را می بینید، البته مشاهده برخی از آنها توصیه نمی شود:

منبع :
دیجیاتو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])phonearena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jjadm
10-09-2016, 12:38
پس اونجایی که سامسونگ گفته بود اگر میخواید بیاید note 7 هاتون رو پس بدید و بجاش گالاکسی اس ۷ تحویل بگیرید ، مال همین بود…یعنی یه بمب دستی بزرگ تر تحویل بدید، یه بمب دستی یکم کوچیکتر تحویل بگیرید…

یا اصلا نه :n08:

داعش به سامسونگ بیانیه داده و گفته کلیه گوشی انفجاری سامسونگ رو یکجا خریداری کرده :n19::n08::n31:

webnagroup
10-09-2016, 12:40
نگران کننده ست... گوشی خودمو دور نگه می دارم چند روزه از خودم! galaxy s5

Iloveu-ALL
10-09-2016, 12:45
واقعا ناراحت کننده است!
وضعیت کارخونه هاش هم دست کمی از اینا نداره

kian98
10-09-2016, 13:05
یه دفعه میزد پاشو قطع میکرد بهتر بود ، شانسش گفت به جاهای بوققققق آسیب نرسوند : دی

isbn
12-09-2016, 20:55
هی وای من شهید نشم صلوات گفتیم نوت ۷ به خاطره پیوست رفتم s7edge گرفتم ولی انگار اینم همونه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

aghazadeh_hastam
12-09-2016, 20:59
دیگه گوشیهای سامسونگ خطرناک شدن. باید وایستیم 1 سال از تاریخ عرضه اش بگذره بعد به فکر خریدش بیفتیم

mohsan93
02-10-2016, 12:21
من مخافم واقعا با این موضع سامسونگ واقعا شرکت خیلی خوبی هستش از نظر طراحی وساخت گوشی موبایل من خودم نوت هفت گرانتی دار گرفته بودم از دی خرید خوشبختانه باهام تماس گرفتن برای تعویض گوشی منم گفتم لطفا باطریرو عوض کنین پس بدین من حاضر نیستم نوت 7 خودم رو با گوشی دیگه تعویض کنم

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی نوت dkharid.com 7 Note 7 SM-N930fD

armangarayan10
02-10-2016, 12:59
همچین اتفاقی برای شرکتی مثل سامسونگ 1افتضاح بزرگ به حساب میاد مرحله تست قبل از عرضه انبوه برای اینه که این مسائل اتفاق نیوفته من بودم مدیر بخش تست رو بخاطر 1همچین افتضاحی پرت میکردم بیرون که حالا بازاری که سالها واسه بدست آوردنش زحمت کشیده شده خیلی راحت دست محصول جدید اپل افتاده و این همه هزینه ای که بابت تعویض گوشی ها باید صرف بشه.