PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت شدن درایو c

mfoad
10-09-2016, 05:39
سلام خسته نباشید .نمیدونم چ بلایی سر لپ تاپم اوردم ک دیگ ویندوزو بالا نیاورد برای تعمیر ک بردمش گفت ک کل درایو cفرمت شده و همه اطلاعات پاک شده.اتفاقا چندتا فایل مهم توی مای دایکیومنت داشتم ک مربوط به پروژه م بود.حالا میگید چیکار کنم که بتونم دوباره به اطلاعات دست پیدا کنم.خواهش میکنم کمکم کنید قلبم داره میاد تو دهنم

Ali_RNT
10-09-2016, 08:55
روی درایو چیزی نریزید (ویندوز هم نصب نکنید)

دیسک بوت active @ boot disk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کنید (روی یک سیستم دیگر)

با استفاده از سیستم دیگری (به جز لپ تاپتان) یک دیسک قابل بوت ایجاد کنید (میتوانید آنرا روی سی دی رایت کنید).

دیسک را روی لپ تاپتان بوت کنید، از منوی برنامه، file recovery رو انتخاب کنید و شروع به اسکن کنید. اگر از زمان فرمت شدن زیاد نگذشته باشه و چیزی روی درایو نریخته باشید احتمالا ریکاوری میشه.

موفق باشید.

mfoad
10-09-2016, 20:29
قبل ا ز خواندن جواب شما متاسفانه سیستموبرای ی فرد کارنابلد بردم .ویندوز نصب کرده بعد ریکاوری کرده.وهیچی رو نتوانسته برگردونه امیدی هس از روش دیگه ای بهره برد برای بازیابی اطلاعات؟ممنون میشم اینم جواب بدید

Ali_RNT
10-09-2016, 21:09
متاسفانه نه، چون به خاطر نصب ویندوز اطلاعات رونویسی شدن و اگر این برنامه نتونه پیداشون کنه، چاره دیگه ای نیست.