PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت برای انتخاب بین s7 و s7 edge

Mostafa NBA
09-09-2016, 01:38
سلام.

قصد دارم اس7 تهیه کنم، تنها دغدغه ی من انتخاب بین نسخه ی معمولی و منحنی این گوشی هست. دغدغه هام شامل اینه که قسمت منحنی اذیت نکنه، چون با گوشی زیاد عکس میگیرم یجور نشه که موقع عکس گرفتن دستم به گوشه های گوشی بخوره و اعصاب خورد بکنه و یا موقعی که دراز کشیدم و میخوام با گوشی کار کنم، نشه به راحتی استفاده کرد، البته یکی دیگه از تردیدهام اینه که فرضاً در زمان بازی، قسمت های منحنی مشکلی مثل عدم لمس درست قسمت های مختلف گیم ایجاد نکنه.
حالا من که فقط کلش رویال بازی میکنم، اما خب توی ویدیو ها که دیدم و همینطور وقتی با گوشی کمی کار کردم، تصویر صفحه نمایش در قسمت های منحنی از فرم طبیعیش خارج میشه که قابل انتظار هم هست، و خب همین خارج شدن از حالت طبیعی نمیتونه توی بازی ها و قسمت های مختلف ایجاد مشکل کنه؟؟

لطفاً اگر این گوشی رو دارید یه فیدبک مناسب و کامل بدید.

mojt90
09-09-2016, 11:21
سلام.

قصد دارم اس7 تهیه کنم، تنها دغدغه ی من انتخاب بین نسخه ی معمولی و منحنی این گوشی هست. دغدغه هام شامل اینه که قسمت منحنی اذیت نکنه، چون با گوشی زیاد عکس میگیرم یجور نشه که موقع عکس گرفتن دستم به گوشه های گوشی بخوره و اعصاب خورد بکنه و یا موقعی که دراز کشیدم و میخوام با گوشی کار کنم، نشه به راحتی استفاده کرد، البته یکی دیگه از تردیدهام اینه که فرضاً در زمان بازی، قسمت های منحنی مشکلی مثل عدم لمس درست قسمت های مختلف گیم ایجاد نکنه.
حالا من که فقط کلش رویال بازی میکنم، اما خب توی ویدیو ها که دیدم و همینطور وقتی با گوشی کمی کار کردم، تصویر صفحه نمایش در قسمت های منحنی از فرم طبیعیش خارج میشه که قابل انتظار هم هست، و خب همین خارج شدن از حالت طبیعی نمیتونه توی بازی ها و قسمت های مختلف ایجاد مشکل کنه؟؟

سلام
این گوشی رو ندارم ولی نظرمو میگم.

تفاوت ها اصلی :

نخسه Edge در s6 کم تیز و بد دست بود . که این مشکل در s7 edge رفع شده و اون تیزی از بین رفته و خوش دست تر شده .

صفحه نمایش نخسه Edge 5.5 و تخت 5.1 اینچه .

باتری نخسه s7 edge نسبت به نخسه معمولی و تخت s6 حدود 600mA بالاتری . یعنی نخسه edge عمر باتری بالاتری داره (با توجه به صفحه نمایش بزرگتر).

عکاسی نخسه Edge با توجه به review ها نسبت به نخسه تخت امتیاز بالاتری گرفته و کمی از نخسه تخت با کیفیت تره .

mojt90
10-09-2016, 12:25
سلام.

فعلا نخر s7 رو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
10-09-2016, 12:47
من باشم S7 میگیرم -- صفحه اش 5.1 و ارگونومی خوبی داره - قیمت پایین تر
S7 Edge زیبایی داره و کاربرد ناچیز منحنی اش - باتری ش بزرگتر هست - صفحه اش 5.5

همچنین میتونید به
Xperia X Performance
LG G5 - HTC 10 فکر کنید