PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارزش مدرک گواهی موقت دانشگاه ها

mahmoodtaker
24-08-2016, 07:41
یاسلام و عرض ادب:n16:

دوستان میخواستم بدونم مدرک گواهی موقت پایان تحصیلات(کارشناسی) که از دانشگاه ها(مثلا دانشگاه غیرانتفاعی) صادر میشه بلحاظ ارزش در استخدام و .... با مدرک اصل(دانشنامه) تفاوتی داره؟ آیا جایی تاکنون دیدید که بگن ما گواهی موقت رو قبول نداریم و فقط ملاک پذیرش اصل مدرک باشه؟:n13:
چون گویا در دانشگاه ما فرآیند گرفتن اصل مدرک حدود یک سالی طول میکشه:n03:

Mohammad Hosseyn
24-08-2016, 14:16
در داخل کشور هیچ تفاوتی نداره برای بازار کار...

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

mahmoodtaker
24-08-2016, 16:02
در داخل کشور هیچ تفاوتی نداره برای بازار کار...

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

ممنون.بله در جریان هستم که مدرک موقت ارزش ترجمه نداره٬ منظورم بازارکار در داخل کشور بود
واقعا فرقی ندارن؟؟!!

Mohammad Hosseyn
24-08-2016, 23:08
ممنون.بله در جریان هستم که مدرک موقت ارزش ترجمه نداره٬ منظورم بازارکار در داخل کشور بود
واقعا فرقی ندارن؟؟!!
بله هیچ فرقی نداره. حتی مدارک دانشگاه های دولتی (روزانه) اصلا به دست دانشجو داده نمیشه تا زمانی که زمان تعهد تحصیلی بگذره. اگر مهم بود دانشجوهای روزانه دانشگاه های دولتی اولین کسانی بودند که ضرر میکردند! ...

fanoos1
25-08-2016, 08:10
الان دیگه با توجه به مبحث تاییدیه تحصیلی(استعلام) گمان نمیکنم بین مدرک گواهی موقت و مدرک اصل تفاوتی داشته باشه چون در صورت ارائه هرکدوم نیاز به تاییدیه تحصیلی(استعلام) است....
البته دیدم برخی سازمان ها و حتی مراکز خصوصی بعد مدتی طرف رو وادار می کنند که اصل مدرک رو هم ارائه بده
هرچند امثال من که در هر دو مدرک رو فقط تونستن قاب بگیرن نه جایی ارائه بدن:n28::n28: