PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از باز شدن یک وب سایت خاص(اینستاگرام)

علی 254
18-08-2016, 21:24
سلام..
من چجوری می تونم تنظیماتی روی مودم اعمال کنم که هم از طریق کابل و هم وایرلس ، کسی نتونه اینستاگرام رو باز کنه؟؟ آیا اینکار شدنی هست اصلا؟
تشکر..

●●●FDR●●●
18-08-2016, 21:59
سلام..
من چجوری می تونم تنظیماتی روی مودم اعمال کنم که هم از طریق کابل و هم وایرلس ، کسی نتونه اینستاگرام رو باز کنه؟؟ آیا اینکار شدنی هست اصلا؟
تشکر..
بله باید آی پی و پورت و پروتکل سرویس مربوطه رو در تنظیمات فایروال بلاک کنید

اگر جزییات میخواین مطرح کنید

علی 254
19-08-2016, 22:55
بله باید آی پی و پورت و پروتکل سرویس مربوطه رو در تنظیمات فایروال بلاک کنید

اگر جزییات میخواین مطرح کنید

بله بی زحمت به صورت مشروح بیان کنید یا اینکه اگر منبعی می شناسید معرفی کنید...ضمنا میخوام هر گونه دسترسی به سایت مورد اشاره انجام نشه...هم با کابل و هم وایرلس..

محمد7966
19-08-2016, 23:55
بله بی زحمت به صورت مشروح بیان کنید یا اینکه اگر منبعی می شناسید معرفی کنید...ضمنا میخوام هر گونه دسترسی به سایت مورد اشاره انجام نشه...هم با کابل و هم وایرلس..

یه سر تو اینترنت سرچ کنید"مسدود کردن سایتا با استفاده از مودم"

چیزی که خودم دستگیرم شده اینه که ظاهرا اونقدار کار راحتی نیسست مثلا من با خود url block گوگلو نتونستم بلاک کنم ولی سایت خبرگزاری alef.ir فیلتر شد البته با فیلتر-شکن اومد بالا

سایتای معروف با این url block فایده ای ندارند باید از راه های دیگه اینکار کنید مثل فیلتر آی پی یا فیلتر DNs که تو اینترتت آموزششون هست

یه سرچی کنید ببینید آموزششون تو اینترنت میتونه کمک کنه یا نه

علی 254
20-08-2016, 09:59
تشکر از دوستان...یکسری جاها خوندم یه قسمت فیلتر توی مودم هست که میشه اینکارو کرد ؛ ولی من هر چی گشتم داخل تنظیمات مودم خودم پیداش نکردم...
مودم دی لینک DSL-2730U

محمد7966
20-08-2016, 18:35
تشکر از دوستان...یکسری جاها خوندم یه قسمت فیلتر توی مودم هست که میشه اینکارو کرد ؛ ولی من هر چی گشتم داخل تنظیمات مودم خودم پیداش نکردم...
مودم دی لینک DSL-2730U

خب کدوم قسمت مودم بوده ip filter بوده؟یا چیزی دیگه بوده؟

اسم اون بخشو بزنید البته من مودم شما رو ندارم

شایدبرای این قسمت تایپیک جدید بزنید بهتر باشه