PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی تا 600 هزار تومان

dokhtarak_e_darya
18-08-2016, 12:49
سلام
یه گوشی میخوام بخرم بودجه تا 600 تومن.
توی این رنج قیمت طبق سرچ ها موارد زیر رو پیدا کردم. بنظرتون کدوم انتخاب بهتریه؟
TP-LINK Neffos C5 Max TP702A Dual SIM Mobile Phone
LG K10 Dual SIM Mobile Phone - 16GB
Samsung Galaxy J5 Dual SIM SM-J500H/DS Mobile Phone
Huawei P8 Lite Dual SIM Mobile Phone - 16GB
Huawei Honor 4X Dual SIM Mobile Phone

با مشخصاتی که انلاین دیدم از ال جیه بیشتر خوشم اومد اگرچه ضعف باتری داره.
میخوام نظر شما دوستان رو بدونم توی این رنج قیمت چه انتخابی بهترینه؟

mhda69
18-08-2016, 13:15
سلام
یه گوشی میخوام بخرم بودجه تا 600 تومن.
توی این رنج قیمت طبق سرچ ها موارد زیر رو پیدا کردم. بنظرتون کدوم انتخاب بهتریه؟
TP-LINK Neffos C5 Max TP702A Dual SIM Mobile Phone
LG K10 Dual SIM Mobile Phone - 16GB
Samsung Galaxy J5 Dual SIM SM-J500H/DS Mobile Phone
Huawei P8 Lite Dual SIM Mobile Phone - 16GB
Huawei Honor 4X Dual SIM Mobile Phone

با مشخصاتی که انلاین دیدم از ال جیه بیشتر خوشم اومد اگرچه ضعف باتری داره.
میخوام نظر شما دوستان رو بدونم توی این رنج قیمت چه انتخابی بهترینه؟

ب نظرمن
با کمی افزایش بودجه Samsung Galaxy J5 (2016) J510F حدود 670تومن ارزش اضافه پرداخت داره واقعا...
یا نهایتا همون Samsung Galaxy J5 (2015) SM-J500F حدود550

البته Xiaomi Redmi Note 3 Pro هم خیییلی قابل بحثه!حتی نسخه معمولیش یعنی Xiaomi Redmi 3 Pro ! حدود 600 هستن...

الجی گوشی ارزون هاش مشکلات زیاد دارن...هواوی بدتر!

dokhtarak_e_darya
18-08-2016, 14:38
ب نظرمن
با کمی افزایش بودجه Samsung Galaxy J5 (2016) J510F حدود 670تومن ارزش اضافه پرداخت داره واقعا...
یا نهایتا همون Samsung Galaxy J5 (2015) SM-J500F حدود550

البته Xiaomi Redmi Note 3 Pro هم خیییلی قابل بحثه!حتی نسخه معمولیش یعنی Xiaomi Redmi 3 Pro ! حدود 600 هستن...

الجی گوشی ارزون هاش مشکلات زیاد دارن...هواوی بدتر!

بله این گوشی هم دیده بودم ولی فکر میکردم قیمتش بالاتر از 670 باشه. نمیدونم چرا با گوشی های سامسونگ زیاد حال نمیکنم دست هر کسی یه گوشی سامسونگه مثه ماشین پراید خیلی جواد شده. دنبال یه گوشی متفاوتم.

الان گوشی Honor 5c به چشمم خورد و خیلی نظرم رو جلب کرد. ظاهرا این گوشی نسبت به همه این گوشی های نامبرده شده در این رنج قیمتی برتری داره. نظرتون در مورد این گوشی چیه و بنظرتون با چه قیمتی ارائه خواهد شد؟

digikala com/Compare/DKP-139590/DKP-153949/DKP-120499/DKP-137968

AMIRTELECOM
18-08-2016, 15:33
سلام شما شیامی ردمی ۳ و یا ردمی ۳s را نیم نگاهی بکنید مطمن باشید در این رنج بهترینند .

dokhtarak_e_darya
20-08-2016, 11:11
Redmi Note 3
Lenovo Vibe K5 Note
LeEco Le 2

این مدل ها رو هم امروز چک کردم روی کاغذ که مشخصات خیلی خوبی دارن نمیدونم تا چه حد قابل اعتماد هستن!

AMIRTELECOM
23-08-2016, 05:32
سلام
ردمی نوت سه فوق العادست . البته مدل پرو کیفیت دوربین بهتر و امکان نصب کارت حافظه رو دارد.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

dokhtarak_e_darya
23-08-2016, 09:15
ولی ریسک خرید ردمی نوت 3 بالاست. پیدا نشدن قطعات در صورت خرابی و نداشتن گارانتی و پشتیبانی ضعیف و اینطور که تحقیق کردم بعیده براش ورژن های جدید اندروید (مارشمالو و...) بیاد. از طرفی رنگ خاکستریش که رنگ مورد نظر من هست هم ایران بسختی پیدا میشه.
از اون طرف گوشی انر 5 سی هست که این مشکلات رو نداره و از نظر نرم افزاری دوربین صفحه نمایش بهتره و برتری که ردمی نوت 3 داره اینه که در دو ورژن 2/3 گیگاباتی رم و 16/32 حافظه ارائه و سخت افزاری بهتره. در مجموع هانر 5 سی هم ظاهرا قرار نیست توی ایران بیاد چون مقرون بصرفه ترین گوشی هواوی هست.
موندیم چکار کنیم!

AMIRTELECOM
23-08-2016, 17:10
ولی ریسک خرید ردمی نوت 3 بالاست. پیدا نشدن قطعات در صورت خرابی و نداشتن گارانتی و پشتیبانی ضعیف و اینطور که تحقیق کردم بعیده براش ورژن های جدید اندروید (مارشمالو و...) بیاد. از طرفی رنگ خاکستریش که رنگ مورد نظر من هست هم ایران بسختی پیدا میشه.
از اون طرف گوشی انر 5 سی هست که این مشکلات رو نداره و از نظر نرم افزاری دوربین صفحه نمایش بهتره و برتری که ردمی نوت 3 داره اینه که در دو ورژن 2/3 گیگاباتی رم و 16/32 حافظه ارائه و سخت افزاری بهتره. در مجموع هانر 5 سی هم ظاهرا قرار نیست توی ایران بیاد چون مقرون بصرفه ترین گوشی هواوی هست.
موندیم چکار کنیم!
سلام تا حدودی درست میفرمایید ولی شرکت های وارد کننده شیامی حالا بصورت مخفی هم امکان ساپورت قطعات رو دارند در ضمن در آینده نزدیک و انتخاب مخابرات جهت ارایه این مدل گوشی در طرح موبایل در دست شما فکر میکنم کمبود قطعات همدحل شود .
در هر صورت شما نهایتا خود تصمیم و انتخاب میکنید .