PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود منیجر خوب

salar_linux
14-08-2016, 12:58
سلام دوستان
لطقا یه دانلود منیجر بی نقص با سرعت بالا و قابلیت برنامه ریزی معرفی کنین

من از Download Accelerator Plus و Internet Download Accelerator استفاده کردم اما متاسفانه بعد از دانلود فایل با ارور همراه میشه
همچنین از Internet Download Manager هم استفاده کردم که اونم یا به 99 درصد میرسه ارور میده دوباره از اول شروع به دانلود میکنه یااینکه فایل کامل میگیره وقتی باز میکنم متوجه میشم ناقص دانلود کرده و ارور میده (اگر زیپ باشه خطا Corrupt میده اگر ویدیو باشه تا یه قسمتهایی پخش میکنه بعد اوت می ایسته بعد مجبورم بزنم جلو تا ادامه فایل ببینم)

لطفا دانلود منیجری غیراز اینها معرفی کنید

باتشکر

mhda69
14-08-2016, 13:20
سلام دوستان
لطقا یه دانلود منیجر بی نقص با سرعت بالا و قابلیت برنامه ریزی معرفی کنین

من از Download Accelerator Plus و Internet Download Accelerator استفاده کردم اما متاسفانه بعد از دانلود فایل با ارور همراه میشه
همچنین از Internet Download Manager هم استفاده کردم که اونم یا به 99 درصد میرسه ارور میده دوباره از اول شروع به دانلود میکنه یااینکه فایل کامل میگیره وقتی باز میکنم متوجه میشم ناقص دانلود کرده و ارور میده (اگر زیپ باشه خطا Corrupt میده اگر ویدیو باشه تا یه قسمتهایی پخش میکنه بعد اوت می ایسته بعد مجبورم بزنم جلو تا ادامه فایل ببینم)

لطفا دانلود منیجری غیراز اینها معرفی کنید

باتشکر
EagleGet
Free Download Manager
ضمنا مشکل idm با یه بار پاک کردن کامل(clean uninistall) و نصب آخرین ورژن کاملا حل میشه...

shabnam1986
15-08-2016, 17:19
Fresh Download

Web Download

saeediranzad
15-08-2016, 18:42
salar
اگه لینوکسی هستید که Xtreme download manager بهترین هست. البته نسخه ویندوزی هم داره.

kenzu
15-08-2016, 19:19
مشکل از دانلود منیجر نیست . مشکل از سیستم عاملته

shabnam1986
15-08-2016, 19:27
واضح تر توضیح بده تا مشکلش حل بشه