PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادربورد گیگابایت gigabyte z170 gaming 3 تا 5 سال جواب میده ؟

●●●FDR●●●
13-08-2016, 09:34
سلام میخواستم نظرتون رو در رابطه با مادربورد gigabyte z170 gaming 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدونم . فکر میکنید بتونم تا 5 سال آینده برای پی سی گیمینگ ازش استفاده کنم ؟ میخوام بدونم این قابلیت رو داره که مثلا 3 سال یا 5 سال دیگه بتونم ram و cpu و کارت گرافیکش رو آپگرید کنم یا احتمالا اون موقع دیگه توی بازار براش قطعه گیر نمیاد ؟

ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhda69
13-08-2016, 11:01
سلام میخواستم نظرتون رو در رابطه با مادربورد gigabyte z170 gaming 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدونم . فکر میکنید بتونم تا 5 سال آینده برای پی سی گیمینگ ازش استفاده کنم ؟ میخوام بدونم این قابلیت رو داره که مثلا 3 سال یا 5 سال دیگه بتونم ram و cpu و کارت گرافیکش رو آپگرید کنم یا احتمالا اون موقع دیگه توی بازار براش قطعه گیر نمیاد ؟

ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ب نظر من نه مشکلی نیس...
چون بعیده رم ddr5 بیاد تا 5 سال دیگه با توجه ب عمر ddr3...تازه ddr5 بیاد هم حداقل یه سالی طول میکشه جا بیفته و قیمتش منطقی شه...
کارت گرافیکم همینطور الان خیلی کارت گرافیکای نسبتا جدید راحت قابل نصب روی مادربردهای حتی 5 سال پیش هستن و از نظر بازدهی هم مشکل خاصی ندارن...
فقط میمونه بحث سی پی یو ک این اینتل نامرد یه سال در میون سوکت عوض میکنه هی 1150 1151 1155 و...و تا5 سال دیگه ممکنه از نظر ارتقا پردازنده اذیت شین...
ک البته چون ظاهرا کاربرد شما گیمینگه زیاد حساسیتی تو پردازنده نیس و یه پردازنده بروز فعلی ترجیحا i7 بعیده حتی 5 سال دیگه هم مشکل خاصی تو گیم ایجاد کنه...مثلا الان حتی یه i5 سه نسل پیش هم بازدهی خوبی تو گیمینگ داره عملا...
در کل مادربرد خوب و کاملی انتخاب کردین ب نظر من خریدش منطقیه...

okh
25-09-2016, 09:49
من این مادربورد رو دارم واقعا مادربرد خوبه از این نظر خیالت راحت از طرفی هم پردازنده های 2 -3 نسل قبل اینتل که ازشون 3-4 سال گذشته به راحتی از پس تمامی بازی ها و برنامه ها برمیان چه برسه به پردازنده های سری اسکایلیک که فکر کنم 5 سال سهله تا 15 سال دیگه اگه ی ای سونشو بخری نیازی به تعویضش نداشته باشی