PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه قرص یا کپسولی در حد 70/80 تومن برای تقویت مو موثرتره؟ (ارثی)

Alcatel.
10-08-2016, 17:51
سلام :n01:
در رابطه با ریزش مو ارثی یه مدت ماینوکسیدیل استفاده کردم و زمانی که مکمل های تقویتی که به شکل قرص و کپسول هستن رو به پروسه درمان اضافه کردم (به توصیه پزشک) به نظر خودم مقداری سرعت رویش موهارو بالا برد و سوال من از کسایی هست که این نوع مکمل هارو مصرف کردن . اگر کسی مکمل های مختلفی در حد 70/80 تومن استفاده کرده و از بین اونها یک نوعش کیفیت و تاثیر بیشتری داشته به منم معرفی کنه
ممنون :n16:

HOJ-JAT
12-08-2016, 01:22
سلام :n01:
در رابطه با ریزش مو ارثی یه مدت ماینوکسیدیل استفاده کردم و زمانی که مکمل های تقویتی که به شکل قرص و کپسول هستن رو به پروسه درمان اضافه کردم (به توصیه پزشک) به نظر خودم مقداری سرعت رویش موهارو بالا برد و سوال من از کسایی هست که این نوع مکمل هارو مصرف کردن . اگر کسی مکمل های مختلفی در حد 70/80 تومن استفاده کرده و از بین اونها یک نوعش کیفیت و تاثیر بیشتری داشته به منم معرفی کنه
ممنون :n16:
من سال ۸۹ حدود ۲۰۰ هزار تومن اون موقع دارو مصرف کردم از قرص بگیر تا محلول فقط همون سال که مصرف میکردم خوب بود بعدش دوباره خراب شد
اخری پیش یک دکتر پیر متخصص رفتم گفت واسه ریز مو هرچی بخوری و هر کاری بکنی بیفایده هست فقط این دارو ها موقتی هستند و معدت رو هم داغون میکنن
البته پس از تموم شدن دانشگاه خیلی وضع ریزش مومم بهتره شده قطعا فشار و استرس خیلی تاثیر داره
این تجرببات من بود
منم زنتیکی این مشکل رو دارم