PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سورن توربو

alimzzm
06-08-2016, 14:57
سلام
کسی تا حالا سورن توربو خریده یا داره؟؟

میخوام بخرم
میرزه یا نه؟

بین پارس Elx و سورن کدوم میرزه خرید؟
تقریبا هم قیمت هستن

در ضمن تا 80 میلیون غیر ماشین های چینی ماشین خوب میشه خرید؟

Pourya-pc
06-08-2016, 18:27
سورن توربو قطعا برتر از پارس هست اما از نظر بازار در وضعیت قرمز قرار داره . اگر مصرف کننده هستید و قدرت و شتاب و زیبایی و جاداری میخواید قطعا سورن ماشین عالی هست . من حتی با بازار بدی که داره به پارس ترجیحش میدم .
تا ۸۰ ملیون گزینه های خوبی پیش رو دارید . مثلا سوناتا یا کمری ۲۰۰۸ تمیز یا رنگ دار ۲۰۰۹
سراتو ۲۰۱۰ یا اکسنت ٬ لنسر و چندین گزینه دیگر ٬ ملاک های شما مهم هستند .

alimzzm
08-08-2016, 07:34
ممنون از راهنماییتون

alimzzm
08-08-2016, 07:36
سورن توربو قطعا برتر از پارس هست اما از نظر بازار در وضعیت قرمز قرار داره . اگر مصرف کننده هستید و قدرت و شتاب و زیبایی و جاداری میخواید قطعا سورن ماشین عالی هست . من حتی با بازار بدی که داره به پارس ترجیحش میدم .
تا ۸۰ ملیون گزینه های خوبی پیش رو دارید . مثلا سوناتا یا کمری ۲۰۰۸ تمیز یا رنگ دار ۲۰۰۹
سراتو ۲۰۱۰ یا اکسنت ٬ لنسر و چندین گزینه دیگر ٬ ملاک های شما مهم هستند .

ممنون از راهنماییتون

خودم هم تو فکر خرید همچین کمری و سوناتا بودم اما می دونین!
ماشین 2008 الان 8 سالشه
حتی اگر تمیز هم باشه 3-4 ساله دیگه 12 سالش میشه که دیگه عمرش تمومه تقریبا
یعنی نحایتا مهمون 4 سالته!

که این بده

Pourya-pc
12-08-2016, 03:26
ممنون از راهنماییتون

خودم هم تو فکر خرید همچین کمری و سوناتا بودم اما می دونین!
ماشین 2008 الان 8 سالشه
حتی اگر تمیز هم باشه 3-4 ساله دیگه 12 سالش میشه که دیگه عمرش تمومه تقریبا
یعنی نحایتا مهمون 4 سالته!

که این بده
اصلا اینجوری فکر نکنید . شما یه تویوتا کمری ۲۰۰۷ تمیز سوار بشید خواهید دید نتنها بی مشکله بلکه ۲ برابر همین سنش رو میتونه بدون مشکل بازهم ادامه بده . ماشین ها روز به روز پیشرفته تر و با کیفیت تر میشن پس نگران این موارد نباشید

aminkhan2014
20-08-2016, 16:56
چرا مزدا 3 انتخاب نمیکنید یا مگان...ماشینهای رند بازار و خدمات هم گسترده تر ازامثال کمری و سوناتا،شاید بگین آزار 6سلندر میخرم ولی هزینه احتمالی تعمیراتش هم باید درنظربگیرین که این ماشین چه استهلاکی داره
بین سورن و پارس elx اگر پارس موتور زانتیا با صندلی قدیمی و البته به قیمت و سالم باشه،پارس بهتره،حداقل هم بازار خریدار بهتری داره هم استهلاک توربو را نداره و هم تعمیرکار و قطعاتش فراونتر از سورن هست،همین سورن توربو الان فیلتر هواش توی هر نمایندگی نیست:n04:مونتاژش هم خیلی ضعیفه