PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تیبا 2 ، آیا امنیت داره ؟

befermatooo
06-08-2016, 09:08
سلام و خسته نباشید

بنده قصد خرید تيبا2 EX ( هاچ بک ) رو دارم . اما چند نفر گفتند هاچ بک بخاطر اینکه صندوق نداره تو تصادف به سرنشینان عقب آسیب میرسه .

من خودم خیلی علاقه دارم به تيبا2 EX اما بخاطر حرف های این دوستان کمی منصرف شدم و دو دل هستم .

جدای از این موضوع ، آیا ماشین خوب و کم خرجیه ؟ اذیت که نمیکنه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

morypory
06-08-2016, 12:09
دوست عزیز به نظر من ماشین ایرانی نخیر اشتباه است اگر میتونی یک ماشین خارجی حتی دست 2 بهتره چون ماشینای سایپا و ایران خودرو همه قطعاتشون چینی بی کیفیت می باشه

R#z@-R2
06-08-2016, 13:52
سلام و خسته نباشید

بنده قصد خرید تيبا2 EX ( هاچ بک ) رو دارم . اما چند نفر گفتند هاچ بک بخاطر اینکه صندوق نداره تو تصادف به سرنشینان عقب آسیب میرسه .

من خودم خیلی علاقه دارم به تيبا2 EX اما بخاطر حرف های این دوستان کمی منصرف شدم و دو دل هستم .

جدای از این موضوع ، آیا ماشین خوب و کم خرجیه ؟ اذیت که نمیکنه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما به جای اینکه پول صفر بدی
یه مدل 90یا 88/89
هاچبک111 یا مدل نسیم عالی در رنج هاچبک از این جدیدی ها زیاد میگن خراب یا اشکال فنی داره اگه تهران باشی کلی میتونی با قیمت15میلیون یه هاچبک تر تمیز پیدا کنی

emtena
06-08-2016, 14:35
تیبا 2 بد نیست نسبت به پراید خیلی بهتره . ولی اگه می تونید بیشتر هزینه کنید به نظرم یه چیز بهتر بخرید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
تور بدروم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , تور کوش آداسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , تور پاتایا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , تور مالزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , تور قبرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , تور اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,تور اسپانیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,تور ایتالیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), تور کیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , تور دبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,تور تایلند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,تور گرجستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تور فرانسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,تور ارمنستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,تور استانبول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,تور آنتالیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,

Pourya-pc
06-08-2016, 18:30
بهتره به یک ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۰ تا ۹۱ فکر کنید . اگر قصد خرید تیبا ۲ دارید سایانا که همون تیبا هست اما چراغ های بهتر و زیباتری داره امکاناتش هم بیشتره سیستمب تهویه داره و هم قیمت تیبا ۲ است .