PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آپدیت HTC one m8 Harman/kardon

sub-zero
30-07-2016, 07:32
سلام،
سال گذشته یه گوشی HTC one m8 Harman kardon دست دوم خریدم
الان خواستم از اندروید ۴.۲.۲ با رامی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توسط شرکت sprint که فروشنده ی این گوشی تو امریکا بوده ارائه میکنه گوشیم رو آپدیت کنم به اندروید ۶

منتهی چون گوشی خارج از محدوده ی پوشش شرکته آپدیتی تو خود گوشی نمیاد و باید با ruu و توسط کامپیوتر آپدیت کنم ، تا اینجا مشکلی نیست ،
HTC sync manager رو نصب کردم گوشی شناخته شده فایل ruu رو اجرا میکنم مراحل نصب تا اواخر طی میشه ولی در اواسط مرحله آخر ارور میده ، ارور ۱۵۵....

جستجو کردم متوجه شدم Cid باید تغیر کنه...
چک کردم دیدم گوشیم super Cid شده ، همینطور s-off ولی آنلاک نیست...

متوجه شدم باید Cid خود گوشی باشه تا بشه این رام رو روش نصب کرد اما من Cid گوشیم رو ندارم....

میخوام بدونم راهی هست این تنظیمات به حالت اول برگرده؟

یا اینکه من خیلی جاها خوندم که اتفاقا با s-off و super Cid میشه هر رامی رو نصب کرد که پس چی شد !؟

در آخر اگر نشه این تنظیمات رو به حالت اول برگردوند ...‌ هیچ رامی یعنی نصب نمیشه رو گوشیم؟ اگه میشه یه لینکی چیزی بدید یا اطلاعاتی ممنون میشم....

mhda69
30-07-2016, 10:09
سلام،
سال گذشته یه گوشی HTC one m8 Harman kardon دست دوم خریدم
الان خواستم از اندروید ۴.۲.۲ با رامی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توسط شرکت sprint که فروشنده ی این گوشی تو امریکا بوده ارائه میکنه گوشیم رو آپدیت کنم به اندروید ۶

منتهی چون گوشی خارج از محدوده ی پوشش شرکته آپدیتی تو خود گوشی نمیاد و باید با ruu و توسط کامپیوتر آپدیت کنم ، تا اینجا مشکلی نیست ،
HTC sync manager رو نصب کردم گوشی شناخته شده فایل ruu رو اجرا میکنم مراحل نصب تا اواخر طی میشه ولی در اواسط مرحله آخر ارور میده ، ارور ۱۵۵....

جستجو کردم متوجه شدم Cid باید تغیر کنه...
چک کردم دیدم گوشیم super Cid شده ، همینطور s-off ولی آنلاک نیست...

متوجه شدم باید Cid خود گوشی باشه تا بشه این رام رو روش نصب کرد اما من Cid گوشیم رو ندارم....

میخوام بدونم راهی هست این تنظیمات به حالت اول برگرده؟

یا اینکه من خیلی جاها خوندم که اتفاقا با s-off و super Cid میشه هر رامی رو نصب کرد که پس چی شد !؟

در آخر اگر نشه این تنظیمات رو به حالت اول برگردوند ...‌ هیچ رامی یعنی نصب نمیشه رو گوشیم؟ اگه میشه یه لینکی چیزی بدید یا اطلاعاتی ممنون میشم....

تا اونجا ک من میدونم گوشیای اچ تی سی ک super cid شده باشن هر رامی روش نصب میشه ازون ببعد...حالا شما اصراری ب اون رام نداشته باش...یه رام اندروید6 دیگه دانلود کن تست کن احتمالا ج میده...ترجیحا با بیلد نامبر 401 باشه بهتره...
در نهایت اگر نشد باید ب حالت اولیه برگردونی گوشی رو...یعنی دوباره s on و...آموزشش تو انجمن های تخصصی گوشی(مث موبایلستان)هس هرچند یکم زحمت و دردسر داره و وقت میگیره...من یه one m7 داشتم همین داستان بود دادم ب یکی از دوستان برگردوند ب حالت اولیه و...

راستی یه سوال...از کسی ک خریدین هندزفری اصلی هارمان کاردون رو هم بتون داد؟؟؟کیفیتش چجوریاس؟؟؟!!
یه زمانی دنبال این گوشی بودم پیداش نکردم...

sub-zero
30-07-2016, 10:31
ممنون از پاسخ،
همون دیگه چون این تنظیمات اختصاصی برای پخش صدا و اینا داره میترسم رام دیگه ای بزنم روش اونا به هر دلیلی غیر فعال بشه ، برا همین میخواستم رام رسمی خود گوشی باشه ،
بهرحال ممنون از منابعی که گفتین استفاده میکنم ببینم چی میشه،

در مورد هدفون ام نه متاسفانه روش نبود ، اونی که ازش خریدم میگفت
قیمت گوشی با و بدون هدفون ششصد هزار تومن اختلاف داشته بنابر این نگرفته بود هدفون هاشو راست میگفت ، اونموقع ۱۵۰ دلار بود هدفونهاش همون حدودا تو بازار ما در میومد... منم حتی بدون هدفون ام خریدم ازش چون خیالم راحت بود دیگه حداقل از بابت کیفیت پخش و بلندی صدا... یه هدفون ام ۷ هم داشتم زدم بهش خیلی خوب شده... ام ۷ ام چون با بیتس قرار داد داشت هدفون های خیلی خوبی داره حتی از ام ۸ هم خیلی صدای بهتری داره...

sub-zero
30-07-2016, 10:36
تا اونجا ک من میدونم گوشیای اچ تی سی ک super cid شده باشن هر رامی روش نصب میشه ازون ببعد...حالا شما اصراری ب اون رام نداشته باش...یه رام اندروید6 دیگه دانلود کن تست کن احتمالا ج میده...ترجیحا با بیلد نامبر 401 باشه بهتره...
در نهایت اگر نشد باید ب حالت اولیه برگردونی گوشی رو...یعنی دوباره s on و...آموزشش تو انجمن های تخصصی گوشی(مث موبایلستان)هس هرچند یکم زحمت و دردسر داره و وقت میگیره...من یه one m7 داشتم همین داستان بود دادم ب یکی از دوستان برگردوند ب حالت اولیه و...

راستی یه سوال...از کسی ک خریدین هندزفری اصلی هارمان کاردون رو هم بتون داد؟؟؟کیفیتش چجوریاس؟؟؟!!
یه زمانی دنبال این گوشی بودم پیداش نکردم...
تو پیام بالا جواب دادم ولی
یبار دیگه پیامتون رو نقل قول کردم که تو اعلان ها متوجه بشین :n01: