PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نصب win server 2008 روی vm ware در ویندوز 7 professional که 64 بیتی هست

nazanin66
29-07-2016, 12:15
سلام
وقت بخیر
من خودم رو کشتم...بیشتر از 10 تا سرور 2008 امتحان کردم...روی ویرچوال نمیتونم نصب کنم.
کلا یکی از این دو تا ارور رو بهم میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوزمم 64 بیتی کردم..قبلشم 32 بود..بازم همین ارور رو میداد.

اینم لینک مستقیم عکس ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یه سوال دیگه...الان من سرور 2003 نصب کردم..نمیتونم bridge بزنم و از این طریق با اینترنت ارتباط برقرار کنم...میشه راهنماییم کنید.
با تشکر

hassanshaikhi
29-07-2016, 21:04
توی بایوس مادربوردتون intel-vt فعال هست؟
با برنامه virtualbox هم میتونید امتحان کنید.
واسه bridge هم نباید مشکلی باشه میتونید از NAT استفاده کنید.

nazanin66
31-07-2016, 12:30
سپاس :n40:

مجبور شدم ویندوزم رو دوباره عوض کردم...همون 7 ...32 بیتی ریختم....الان تونستم 2008 نصب کنم...فقط من اصلا بلد نیستم تنظیمات bridge چه جوری هست؟ میخوام از طریق سرور 2008...به کارت شبکه واقعی خودم bridge بزنم تا بتونم در ویندوز سرورم که در ویرچوال هست....به اینترنت وصل بشم... نمیخوام NAT بزنم....میخوام اینجوری وصل بشم .
و اینکه این حالت ip من رو نشون نمیده یا بازم باید از نرم افزارهای ip exchange یا hidden استفاده کنم؟ یا وی * پی * ان استفاده کنم؟ چون برام مهمه به هیچ عنوان سیستمم شناخته نشه.

با تشکر :n40:

hassanshaikhi
31-07-2016, 16:06
تنظیمات خاصی نداره توی vmware توی setting قسمت کارت شبکه اونجا گزینه bridge رو تیک میزنید. اگه هم از virtualbox استفاده میکنید بعد اینکه bridge رو تیک زدید پایینش کارت شبکه ای که میخاید باهاش bridge بشه رو انتخاب میکنید.
خیر توی این حالت ip اصلا تغییر نمیکنه چون گت وی اینترنت شما تغییری نکرده و همون ip اینترنت خودتون رو نشون میده.

nazanin66
04-08-2016, 00:36
سپاس :n40:
فقط یک مشکلی هست...آیتم ها برای من غیر فعال هست و خودش NAT زده...من میخوام حتما bridge وصل بشم...چی کار کنم آیتم ها برام فعال بشه؟

اینم لینک مستقیم عکس:

با تشکر:n40:

hassanshaikhi
04-08-2016, 00:53
بخاطر این هست که ماشین مجازی الان ساسپند هست باید کامل خاموشش کنید تا بتونید تغییر بدید

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

nazanin66
04-08-2016, 01:21
درست شد...ممنون :n40: