PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مدیریت اینترنت

changi22
28-07-2016, 13:58
سلام ...
من یک نرم افزار میخوام برای سیستمم که بدونم اینترنتو محدود دار گنم مثلا بگم در روز فقط 100 مگ مصرف بشه و بعد اون قطع بشه یا اگه نرم افزاری باشه که بشه تعین کرد از 8 صبح تا 1 شب 100 مگه استفاده بشه و از 1 تا 8 صبح ازاد باشه که بهتره... من برا خونواده کنترل کنم مصرف اینترنت زیاده تو خونه ما و وصل میشن فقط دانلود میکنن
یا نرم افزاری باشه که هر کاربر جدا گونه تعریف بشه ... فرق نداره ولی ی طوری باشه روزانه یک محدودیت داشته باشه و بعد قطع بشه

ممنون و متشکر

محمد7966
28-07-2016, 14:16
سلام ...
من یک نرم افزار میخوام برای سیستمم که بدونم اینترنتو محدود دار گنم مثلا بگم در روز فقط 100 مگ مصرف بشه و بعد اون قطع بشه یا اگه نرم افزاری باشه که بشه تعین کرد از 8 صبح تا 1 شب 100 مگه استفاده بشه و از 1 تا 8 صبح ازاد باشه که بهتره... من برا خونواده کنترل کنم مصرف اینترنت زیاده تو خونه ما و وصل میشن فقط دانلود میکنن
یا نرم افزاری باشه که هر کاربر جدا گونه تعریف بشه ... فرق نداره ولی ی طوری باشه روزانه یک محدودیت داشته باشه و بعد قطع بشه

ممنون و متشکر

سلام

شاید به غیر از این نرم افزار که من هم باهاش کار نکردم،نرم افزارهای دیگه ای هم باشه

ولی ظاهرا بعضی از این نرم افزارها کار کردن باشون راحت نیست،حالا خودتون یه امتحانی کنید ببینید این نرم افزار کار باش راحت هست یا نه

در ضمن بعضی از مودم ها خودشون قابلیت محدود کردن هم دارند،از طریق مودم ها هم میتونید اینکار رو انجام بدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

changi22
28-07-2016, 20:43
مرسی متشکر مودم من tplink ...
میشه؟

محمد7966
28-07-2016, 20:49
مرسی متشکر مودم من tplink ...
میشه؟

بعید میدانم ولی یه قابلیتی هست تو مودم ها به اسم ip qos که این هم یه خورده دنگ و فنگ داره تو فایل زیر براتون میذارم توضیح داده

ولی مودم های گرون قیمت مثل سیسکو و لینکسیس شنیدم که قابلیت محدود کردن حجم رو دارند

البته یه مودم ارزون قیمت تندا هم یکی از دوستان معرفی کرده بود ولی یادم نمیاد تایپیکش کجا بود

فعلا این قابلیت ip qos رو یه نگاه بندازید،سرعت رو کم میکنه

چگونه سرعت و حجم اینترنت وایرلس مهمان را مخفیانه محدود کنیم - انزل وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SNOW PATROL
28-07-2016, 20:51
راحت ترین راه این است که یک میکروتیک ارزان قیمت مانند HAP lite بخرید و به عنوان اکسس پوینت استفاده کنید...
نرم افزار نمیتواند کاری چندانی برای شما کند

changi22
28-07-2016, 22:47
اره این qos داره...
میکروتل؟ میشه ؟ ممنون