PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت ارزان ، اول مرداد / وعده ای که عملی نشد !!!!

mitac
22-07-2016, 11:18
اینترنت ارزان ، اول مرداد / وعده ای که عملی نشد !!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

با وجود اینکه اعلام شده بود از ابتدای مرداد شاهد اعمال تعرفه های جدید اینترنت هستیم اما گویا هنوز کشمکش هایی برای اجرای این مصوبه وجود دارد.

سایت شرکت مخابرات ایران نیز 27 تیرماه خبری را به نقل از زارعیان سخنگوی این شرکت با تیتر "تعرفه جدید اینترنت از اول مرداد در شرکت مخابرات ایران اجرا می شود" منتشر کرده که در این خبر سخنگوی شرکت مخابرات ایران به اقدام کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای تعدیل و منطقی کردن تعرفه اینترنت اشاره و گفته است: تعرفه جدید از ابتدای مرداد ماه در مجموعه شرکت مخابرات ایران اجرا می شود.

سازمان تنظیم مقررات نیز هدف اصلی از تغییر تعرفه‌ها را بهره‌مندی کاربران نهائی از سرعت و کیفیت بهتر بویژه دسترسی به ترافیک داخلی عنوان و تعرفه دسترسی ثابت بین ۱۶ تا ۳۰ درصد و تعرفه آزاد استفاده از دیتای سیار ۲۰ درصد اعلام کرده است.

از سویی دیگر با اعمال تعرفه های جدید تلفن همراه از نیم ریال به ازای هر کیلوبایت به چهار دهم ریال اگر چه هزینه های استفاده از اینترنت به صورت آزاد کاهش می یابد اما هنوز اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت تغییری در قیمت بسته های اینترنت نداده اند و همچنان برای ترغیب مشترکان به استفاده از بسته های اینترنتی حجم های ترافیکی بالا با قیمت هایی خاص را پیشنهاد می دهند.

اما مصوبه اخیر و چند جانبه منتشر شده بهره‌مندی اپراتورها از کاهش نرخ‌ها را منوط به تعیین تکلیف بدهی‌هایشان با مجموعه وزارت ارتباطات می داند و گویا شرکت مخابرات به دلیل بدهی اش به وزارت خانه نخستین سیبل این مصوبه است.

به گفته مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت بخشی بدهی مخابرات پرداخت شده است اما بر طبق مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات شرکت ها زمانی قادر به استفاده از تعرفه های تخفیفی هستند که پرداخت بدهی آنها در روالی مشخص قرار گرفته باشد و تعیین تکلیف شود و تا زمانی که که این امر روشن نشود مخابرات نمی تواند از نرخ های جدید بهره ببرد.

باید گفت با توجه به اینکه درصدی از مشترکان ثابت وسیار از خدمات مخابرات استفاده می کنند پیش بینی می شود اعمال تعرفه های جدید برای مشترکان این شرکت در کشمکش بدهی ها بماند!

شاید برخی با اعلام تاریخ اجرای طرح ها در رسانه ها و انتشار آن در جامعه می خواهند از اهرم فشاری برای رفع گره ها بهره ببرند.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EDWARD WHITE
22-07-2016, 11:27
این که تعجب نداره .... مثل ترابرد پذیری که قرار بود 22 بهمن سال پیش به بهره برداری برسه اما الان راه افتاد ... اینم 7 8 ماه دیگه اجرایی میشه ... بعد اون شرکت مخابرات کلا با همه چی مخالفه ...... و سنگ اندازی میکنه :n37:
تا انحصار مخابرات و همراه اول کلا کشور ما در ضمینه ارتباطات کند و مشکل دار خواهد بود .....

donnie yen
22-07-2016, 11:32
اینترنت در ایران تا از انحصار ظالمانه بخش دولتی خارج نشه، همینی که هست تا آخر خواهد موند.
اینا همش وعده و وعید الکی هست.

دلتون رو الکی به این خبرا خوش نکنید.

حیزون
22-07-2016, 12:21
فیبر نور ی کشیدن که امارات و عربستان رو وصل کنه به اروپا اون وقت خوده ایران از ظرفیت فیبر به اندازه یه خط Adsl میتونه استفاده کنه ! شما برین امارات همین دوبی , یه دونه از این دکل های وایرلس شما نمیبینین !

!AL
22-07-2016, 12:25
من داشتم چک می کردم هیچ تغییر قیمتی رخ نداده..ولی احتمالا فردا تغییر قیمت رو اعمال کنن

ho3in2012
22-07-2016, 13:50
من هم پیشگامان دارم هم آسیاتک

الان چک کردم جفتشون اعمال کردن

mohamadir
22-07-2016, 14:32
صبانت و پارس آنلاین تا الان قیمت ها رو تغییری ندادن

mojt90
22-07-2016, 14:48
برای پارس انلاین که اعمال نشده تا این لحظه ! :n04:

lamp23
22-07-2016, 22:37
من هم پیشگامان دارم هم آسیاتک

الان چک کردم جفتشون اعمال کردن

حسین تغییرش به چه صورته ؟ چقدر ارزون کردن ؟

I Walk Alone
22-07-2016, 23:32
پارس آنلاین که هنوز تغییری نکرده.

ho3in2012
23-07-2016, 13:20
حسین تغییرش به چه صورته ؟ چقدر ارزون کردن ؟
من زیاد قیمتا رو چک نمیکردم دقیق نمیدونم قیمت سرویس ها چقدر فرق کرده
ولی یک گیگ ترافیک از 3940 به 3270 قیمتش تغییر کرده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mitac
23-07-2016, 13:28
من زیاد قیمتا رو چک نمیکردم دقیق نمیدونم قیمت سرویس ها چقدر فرق کرده
ولی یک گیگ ترافیک از 3940 به 3270 قیمتش تغییر کرده

سلام
داداش میشه بگید از کدوم شرکت اینترنت گرفتید ؟

ho3in2012
23-07-2016, 13:32
سلام
داداش میشه بگید از کدوم شرکت اینترنت گرفتید ؟
سلام
از آسیاتک و پیشگامان قم اینترنت دارم
جفتشون هم تغییرات قیمت رو اعمال کردن

erfan.it
23-07-2016, 13:37
مخابرات هم اعمال نشده !
.
الان برای دوستانی که اعمال شده ، اگه یک گیگ بخرن 2 گیگ اینترانت میدن ؟ :n37: