PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت امنیتی و هکری آشیانه هک شد

babak3332000
23-09-2006, 01:52
سایت آشیانه هک شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :tongue:

Wisdom
23-09-2006, 02:00
بيچاره آشيانه
دلم ميسوزه براش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lopez
23-09-2006, 06:16
الان ديگه درست شده ولي چه حالي دادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
23-09-2006, 14:09
نه
کجا درست شده!
در هک به سر می بره

Quick
23-09-2006, 14:11
نه بابا اين به نظر مياد وبلاگه كه براش دامين زدن

mohammadirani
23-09-2006, 14:14
خوب بالاخره خودشونم تو کوزه افتادن

vip.opera
23-09-2006, 14:49
هنوز در هک به سر می بره

chovalier
23-09-2006, 14:58
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزيز خبرتون ناقصه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
وقتي صحبت از هك شدن يك سايته مسلما بايد لينك اثباتش رو هم بزاريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا هر سايتي كه هك مي شه معمولا مدركش توي ZONE-H ثبت مي شه كه همه باور كنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فردا سايت رو پس مي گيرن به شما مي گن مدركت كو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا همين الان كه براي من اصلا سايت باز نمي شه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hellbrain666
23-09-2006, 15:07
اينكه سالمه!

divoonejoon
23-09-2006, 16:17
نه بابا كجاش سالمه . خيلي حال كردم . تيتر بالاش خيلي باحاله .

iraniansatellite
23-09-2006, 16:21
سایت درسته وباز میشه

chovalier
23-09-2006, 16:41
من كه با هر مرور گري مي رم مي گه:Cannot Find
كاش مي تونستم لينك اثباتش رو داشته باشم

Quick
23-09-2006, 16:45
آشيانه بعد از هك كردن حدود 600 سايت آمريكايي اسرائيلي هك گرديد......

chovalier
23-09-2006, 16:51
لينك اثبات؟

Quick
23-09-2006, 16:58
به نظر میاد آشیانه از هک بازی کنار کشیده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soldier
23-09-2006, 17:10
نظر میاد آشیانه از هک بازی کنار کشیده

آره . اينجور به نظر مياد!
در ضمن . سايت آشيانه باز نميشه . و مي نويسه :

The page cannot be displayed

باي

Quick
23-09-2006, 17:12
سايت آشيانه باز نميشه .

مطمئنی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] va . net

WooKMaN
23-09-2006, 18:17
لينك اثبات؟
آره كو ؟

در ضمن واسه من پيغام can not display ميده فكر نكنم هك شده باشه ....

Quick
23-09-2006, 18:24
واسه من پيغام can not display ميده فكر نكنم هك شده باشه ....
مطمعني واسه من ميره هااااااااا

WooKMaN
23-09-2006, 18:35
مطمعني واسه من ميره هااااااااا
آره عزيز كاملا .... واسه اطمينان هم تمام مرورگرهارو بستم فقط همين آشيانه رو باز كردم اما دوباره ....

Quick
23-09-2006, 18:43
ببينم اين چرا اينطوري بيد؟
نكنه خالي بنديه؟

من فكر كنم يه دمين روش فروارد كردن نظر شما چيه؟

جفت اينا يكين......
مشكوكه؟

Quick
23-09-2006, 18:50
مدرك معتبري كه(به نظر من) نشون ميده كه آشيانه هك نشده:

Quick
23-09-2006, 18:55
جفت اينا يكين......
مشكوكه نه؟

chovalier
23-09-2006, 19:02
خب عزيز اصلا بايد باز بشه يانه؟
براي من كه به هيچ وجه باز نمي شه
اين وبلاگي كه كوييك گفت هم معلوم ني مال هكرا باشه شيادا درستش كردن
هنوز منتظر لينك اثباتم
ضمنا حرفاي نويد رو به شدت تاييد مي كنم
Quick عزيز خيلي اشتباه كردي كه پستاي پشت سر هم دادي فردا بيا همينجا ببين اثر و آثاري از پستات هست؟
همشهري عزيزم مرتضي جان ظرف سه سوت همه ي پستاي بيهوده رو حذف و تاپيك رو شايد قفل كنه
اينجورياس ديگه حالا هي پست بده :happy:

*NashenaS*
23-09-2006, 19:15
ظاهرا هر 2 تا دومینش و زدن! :rolleye:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Quick
23-09-2006, 19:19
بله درضمن معلومه که فروارد کردن چون قالب اونجا مثل قالبهای وبلاگهاست

Wisdom
23-09-2006, 19:20
من تعجب ميكنم بعضي از دوستان ميگن سايت براي ما نمايش داده ميشه

سایت درسته وباز میشه

تاييد ميشه

Quick
23-09-2006, 19:22
منم سایتو میبینم نمیدونم چرا بعضیا نمیتونن ببینن

Wisdom
24-09-2006, 05:25
هيچ لينك اثباتي در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پيدا نكردم !

blackcode.writer
24-09-2006, 10:03
سلام
من عضو اصلی آشیانه هستم و محض اطلاع دوستان عرض کنم که آشیانه هک نشده بهروز دومین رو گذاشته واسه فروش و گفته که دیگه کلاه سفید شده و بنا به دلایلی هر سه دومین آشیانه com, net , org که قدیمی هستن Cancel و گروه آشیانه از این به بعد فقط با دومین Ashiyane.ir ادامه میده اونم فقط در ضمینه Securit و اگه شما هم یه زحمت بدین به خودتون و Ping کنید می فهمید که هک نشده
..........
باز سوالی بود در خدمتم

soleares
24-09-2006, 16:18
دوستاني كه مي گن سايت آشيانه روي وبلاگ بلاگ اسپات ثبت شده بايد به عرضتون برسونم كه هك كننده ي اين سايت اين وبلاگ رو باز كرده تا دومين اونا رو براي خودش روي يك وبلاگ بريزه و نيازي به طراحي يك صفحه نداشته باشه فقط همين فقط به خاطر راحتي در ارسال مطالب اين كارو كرده ..

در ضمن خيلي هم از هك شدن اين سايت لذت بردم فكر كنيد هكر به هكر بزنه چه قدر كار درسته !

mska
24-09-2006, 17:58
چجوري ممكنه يكي بتونه دومين را اينجوري مال خودش كنه؟

labtop_2008
24-09-2006, 20:23
blackcode.writer عزیز شما هم از هیچی خبر ندارید پس !!!

آشیانه اصلا هک نشده که در zon-h ثبت کنند.اطلاعات کاملا سالم است .فقط دامین ها را هکر توسط Back Order گرفته است که بزودی به صورت قانونی آشیانه برگردانده میشود.
هیچ مشکل بزرگی نیست و اصلا موضوع را بزرگ نکنید !!!!!

chovalier
24-09-2006, 20:26
دوستاني كه مي گن سايت آشيانه روي وبلاگ بلاگ اسپات ثبت شده بايد به عرضتون برسونم كه هك كننده ي اين سايت اين وبلاگ رو باز كرده تا دومين اونا رو براي خودش روي يك وبلاگ بريزه و نيازي به طراحي يك صفحه نداشته باشه فقط همين فقط به خاطر راحتي در ارسال مطالب اين كارو كرده ..

در ضمن خيلي هم از هك شدن اين سايت لذت بردم فكر كنيد هكر به هكر بزنه چه قدر كار درسته !
اینا رو بخون:

هيچ لينك اثباتي در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پيدا نكردم !

سلام
من عضو اصلی آشیانه هستم و محض اطلاع دوستان عرض کنم که آشیانه هک نشده بهروز دومین رو گذاشته واسه فروش و گفته که دیگه کلاه سفید شده و بنا به دلایلی هر سه دومین آشیانه com, net , org که قدیمی هستن Cancel و گروه آشیانه از این به بعد فقط با دومین Ashiyane.ir ادامه میده اونم فقط در ضمینه Securit و اگه شما هم یه زحمت بدین به خودتون و Ping کنید می فهمید که هک نشده
..........
باز سوالی بود در خدمتم
سولارس رفتی تو مایه های جک ها !
وقتی لینک اثبات نیست یعنی هک نشده دیگه
بعدم این آشیانه ای ها خیلی کارشون درسته نوابغ هستن
ولی متاسفانه از هوششون در موارد بد استفاده می کنن
فکر نکنید آشیانه ای ها کم آدمایی هستن خیلــــــــــــــــــــــ ــــی با هوشن
ولی نمی دونن با این هوششون چیکار کنن
خدا همه رو به راه راست هدایت کنه

mska
24-09-2006, 22:08
كسي مي تونه توضيح بده كه چجوري دومين را به ويلاگ
فوروارد كردن؟

Shahriar-b
24-09-2006, 22:12
خيلي حيف شد هكشون كردن چند وقت پيش همين آشيانه حدود 100 تا سايت اسراييلي و 100 تا سايت آمريكايي هك كرده بود كه خيلي حال كردم با اينكارش !!

kamran_katery
24-09-2006, 22:30
دومين هاي اين سايت هك شده شكي هم درش نيست

اون دوستاني كه مي گن چطور آشيانه از بلاگ اسپات سر در آورده
يه نگاهي به سورس صفحه آشيانه بكنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gecret
24-09-2006, 23:34
راستش من هم اوایل کار آشیانه آنجا بودم ولی بعد از آشیانه رفتم, به کارهای آنها کاری ندارم خوب یا بد به من مربوط نمیشود فقط میدانم دومین های آشیانه هک شده .
دوستی پرسیده بود چه جوری من فکر می کنم این هکر که فکر نکنم زیاد هم بارش باشه با هک کردن سیستم بهروز کاملیان(مثلا با یک Keylogger ) تونسته پسورد Goddady را گیر بیاره و دومین ها رو صاحب بشه که اگر اینطور باشه بهروز می تونه با کمی دوندگی دومین ها رو پس بگیره!
در هر حال بنظر من زیاد این موضوع رو جدی نگیرید و خودتون رو درگیر این مسخره بازیها نکنید.

babak3332000
25-09-2006, 04:46
با سلام به دوستان
اولا مگر میشه هک شدن سایت گروه آشیانه را درحالی که این گروه ادعای هک سایت های بسیاری را داشته اند جدی نگرفت
دومآ اینکه این هکر سایت یه آدم ناشی هست و آقا بهروز حرفه ای - پس چطور متوجه keylogger روی سیستمش نشده
آقای حرفه ای !!!؟؟؟؟
ثالثآ داش بهروز فعلا باید بدوه بدوه
امیدوارم تو مسابقه دومیدانی هکران هک شده یه مقامی بیاره شاید هم اول بشه

babak3332000
25-09-2006, 05:15
این هم لینک

divoonejoon
25-09-2006, 10:32
تو zpne-h هم كه ثبت شد . لاشيانه فكر كنم خيلي با مسماست واسش .

BiBoss
25-09-2006, 20:46
تو zpne-h هم كه ثبت شد . لاشيانه فكر كنم خيلي با مسماست واسش .

موافقم. خيلي با مسماست.

دم كاترينا گرم

Wisdom
26-09-2006, 01:33
این هم لینک

Mirror saved on: 2006/03/11 15:01

ولي امروز 2006/09/26 هستش !!!!!
در ضمن اون آقا يا خانمي ! كه آشيانه رو هك كرده از KatRina Iranian Hackers نبوده !!!

اگه ميشه توضيح بدبد ؟؟؟؟؟

salar2010
26-09-2006, 04:06
نه بابا من تازه اين خبرو شنديم يعني اشيانه هك شده ببينم اوني كه هكش كرده ايراني بوده ؟ ولي اونم عجب مخي بوده

salar2010
26-09-2006, 04:10
واي كه الان رفتم تو وبلاگ اشيانه مردم از خنده وليخدييش چه تحديداي خفني كرده بودند

MaliN
26-09-2006, 15:04
Wisdom راست میگه
Mirror saved on: 2006/03/11 15:01
من فکر می کنم Dns هارو تغییر دادن مثل سایت پرشن بلاگ که همه می گفتن هک شده ولی هک نشده بود

mska
27-09-2006, 13:30
جالبه

با سلام و عرض احترم خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت

بنا بر دلایلی سایت های Ashiyane.com - Ashiyane.net تعطیل شدند و گروه امنیتی آشیانه از این پس تنها با دامین Ashiyane.ir در زمینه امنیت شبکه فعالیت می کند. همچنین دامین های Ashiyane.com - Ashiyane.net از چند روز پیش Cancel شدند و مسئولیت این دامین ها دیگر بر عهده تیم آشیانه نیست. از این پس گروه آشیانه هیچ مسئولیتی در زمینه هک شدن سایت های اینترنتی به نام آشیانه نمی پذیرد و فعالیت این گروه از هکینگ به Security تبدیل می شود. سایت Ashiyane.ir از این پس سایت رسمی شرکت امنیتی آشیانه می باشد که تنها در زمینه امنیت شبکه فعالیت دارد.

با تشکر
بهروز کمالیان
مدیریت گروه امنیتی آشیانه

حالا چه دليلي خدا ميدونه

mska
27-09-2006, 13:34
اين هم بد نيست ببينيد

domain: ashiyane.ir
remarks: (Domain Holder) Behrooz Kamalian
remarks: (Domain Holder Address) Unit 28, Floor Seven, 36 Building , Daneshvar alley, Jamalzadeh St. , Enghelab Sq. Tehran, IR 1336925748
admin-c: nic36928h37
tech-c: nic36928h37
zone-c: nic36928h37
nserver: ns1.ashiyane.ir
nserver: ns2.ashiyane.ir
source: NICIR # Filtered

person: Behrooz Kamalian
remarks: ---
address: Tajrish Sq, Fana Khosro St,Amir Salam Alley,No 22, Ashiyane ICT Company
e-mail: nima.salehi@yahoo.com
phone: 22727284-5
fax-no: 22727283
nic-hdl: nic36928h37
source: NICIR # Filtered

shahabmusic
27-09-2006, 13:38
اين هم بد نيست ببينيد
ولي من خوندو دو دامنه دات نت و دات کام هک شده !!!این اطلاعات مربوطه به دات آی آر... در مورد اون 2تا اطلاعات پیدا کنید.
فکر کنم این باشه ...

mska
27-09-2006, 13:49
Domain Name: ASHIYANE.COM
Registrar: GO DADDY SOFTWARE, INC.
Whois Server: whois.godaddy.com
Referral URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Name Server: NS1-DELTA.NSWEBHOST.COM
Name Server: NS2-DELTA.NSWEBHOST.COM
Status: REGISTRAR-LOCK
Updated Date: 22-sep-2006
Creation Date: 19-feb-2003
Expiration Date: 19-feb-2009

Domain Name: ASHIYANE.NET
Registrar: GO DADDY SOFTWARE, INC.
Whois Server: whois.godaddy.com
Referral URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Name Server: NS1-DELTA.NSWEBHOST.COM
Name Server: NS2-DELTA.NSWEBHOST.COM
Status: REGISTRAR-LOCK
Updated Date: 22-sep-2006
Creation Date: 25-may-2003
Expiration Date: 25-may-2014

روحش شاد!!!

shahabmusic
27-09-2006, 14:08
الآن سرچ كردمش و يقين پيدا كردم كه هك شده.
يارو كه هك كرده (علي) جلوي مشخصات يكي از دمين ها نوشته فروشي و جلوي يكي ديگه نوشته نامردها ميميرند !!!

blackcode.writer
28-09-2006, 16:09
یه مشت .... اومدن اینجا دارن رو چیزی بحث میکنن که اصلا سر رشتهای ازش ندارن بابا هک و امنیت Chat نیست که هر کی از را برسه یه ID باز کنه ده بدو روم برای بار هزارم آشیانه هک نشده Dns عوض شده خوب اگه هک شده لینک کو پس تو zone-h اون لینکی که شما می زارین لینک که رضا کاترینا زده بود اونم 7 ماه پیش که آشیانه هم عوضش رو در آورد و irchatan رو که واسه تیم کاترینا هست رو زد در ضمن گیرم که به فرض محال آشیانه این بار هک شده عزیزان امنیت یه چیزه نسبی هست نه مطلق همون طور که خوده سایت zone-h توسط یه شخص سوئدی زده شد همون طور که Packetstorm زده شد همون طور که ناسا رو آشیانه زد و همون طور که همین 1 ماه پیش سایت پدر امنیت جهان کوین میتنیک هک شد . در ضمن آشیانه به نظر من اونقدر افتخارات داره که با این حرف ها از محبوبیتش کم نشه البته پیش اون هایی که یه ذره حداقل از هک و امنیت می دونن
........... از مدیران فروم خواهش می کنم که این تاپیک رو ببندن چون فقط داره ارزش و کیفیت فروم رو میاره پایین :puke:

Wisdom
28-09-2006, 17:05
من هم قبول دارم
اون لينك براي اين هك كردن نيست و براي گذشته هستش
ولي يكي از دوستان گفت سايت zone-h فقط هك شدن هاست رو ثبت ميكنه
ولي اينجا دامنه ها هك شدن

bihosale
28-09-2006, 18:34
در ضمن آشیانه به نظر من اونقدر افتخارات داره که با این حرف ها از محبوبیتش کم نشه :tongue:
:puke:
البته اگه بشه اسم هك كردن سايتهاي رفقا و حذف همه اطلاعات بدردبخور و مقالاتي كه با خون جگر نوشته شده بودن رو افتخار گذاشت :puke:
:angry:

:exclamati
پست شما ويرايش شد .
لطفا خارج از موضوع بحث نكنيد.
MORTAZA

blackcode.writer
28-09-2006, 20:02
ولی آشیانه 2 سال پیش اعلام کرد که سایت ایرانی نمی زنه از یک سال پیش هم هم قرار شد که Home page زده نشه فقط یه صفحه با نام Ash.htm به سایت ها اضافه میشد ;)

keyvan
28-09-2006, 20:11
اگر سایت آشیانه رو هک کردن پس این چیه --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
29-09-2006, 04:54
با سلام و عرض احترم خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت

بنا بر دلایلی سایت های Ashiyane.com - Ashiyane.net تعطیل شدند و گروه امنیتی آشیانه از این پس تنها با دامین Ashiyane.ir در زمینه امنیت شبکه فعالیت می کند. همچنین دامین های Ashiyane.com - Ashiyane.net از چند روز پیش Cancel شدند و مسئولیت این دامین ها دیگر بر عهده تیم آشیانه نیست. از این پس گروه آشیانه هیچ مسئولیتی در زمینه هک شدن سایت های اینترنتی به نام آشیانه نمی پذیرد و فعالیت این گروه از هکینگ به Security تبدیل می شود. سایت Ashiyane.ir از این پس سایت رسمی شرکت امنیتی آشیانه می باشد که تنها در زمینه امنیت شبکه فعالیت دارد.

با تشکر
بهروز کمالیان
مدیریت گروه امنیتی آشیانه

blackcode.writer
29-09-2006, 10:15
خدا رو شکر که بالاخره حرف ما بعد چند روز تایید شد

babak3332000
29-09-2006, 20:29
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
این دوستمان که ادعا میکنند خدای هک هستند و بقیه یه مشت آدم بی سواد - باید خدمتشون عرض کنم
به این آقا بهروز رییستون بفرمایید یه کم در تایپ کلمات دقت فرمایند
با سلام و عرض (( احترم ))
معلومه بعد از هک شدن سایت خیلی عجله داشتن بابا پررویی هم حدی داره هزار بار هم هک بشین باز هم میزنید زیرش
بنابردلایلی سایت های .com . net تعطیل شدند از دوستان عزیز خواهش میکنیم دلایل تعطیلی سایتمان
را بفرمایند با تشکر بهروز یخی

*NashenaS*
29-09-2006, 21:01
سلام...

بزارين كنار اين بحث ها رو ... به جاش درس عبرت يگيريم كه 1- بحث سكيوريتي رو جدي بگيريم... 2- دست بالا دست بسيار است...

موفق باشين. :)

mska
29-09-2006, 21:04
سلام...

بزارين كنار اين بحث ها رو ... به جاش درس عبرت يگيريم كه 1- بحث سكيوريتي رو جدي بگيريم... 2- دست بالا دست بسيار است...

موفق باشين. :)
اين خيلي خوبه ;)
دوستاني كه تو اين زمينه اطلاعاتي دارن
مي تونن توضيح بدن كه چجوري هك شده؟

blackcode.writer
30-09-2006, 10:17
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
این دوستمان که ادعا میکنند خدای هک هستند و بقیه یه مشت آدم بی سواد - باید خدمتشون عرض کنم
به این آقا بهروز رییستون بفرمایید یه کم در تایپ کلمات دقت فرمایند
با سلام و عرض (( احترم ))
معلومه بعد از هک شدن سایت خیلی عجله داشتن بابا پررویی هم حدی داره هزار بار هم هک بشین باز هم میزنید زیرش
بنابردلایلی سایت های .com . net تعطیل شدند از دوستان عزیز خواهش میکنیم دلایل تعطیلی سایتمان
را بفرمایند با تشکر بهروز یخی

EDIT.............................................. .................................................
.................................................. .................................................. .
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

blackcode.writer
01-10-2006, 12:35

babak3332000
01-10-2006, 23:56
این هکر سایت آشیانه اسراییلی هستش و با رابطه قوی که با godaddy داشتند تونستن دومین
آشیانه را صاحب بشن
لازم به ذکر است که شرکت godaddy.com آدرس‌هاي IP که از سمت ايران به سايت اين شرکت وصل مي‌شوند را تحريم کرده و ايرانيان در حال حاضر نمي‌توانند سايت اين شرکت را باز کنند.
دوستان برای دیدن سایت آشیانه حتمآ IP خود را مخفی کنند....

Wisdom
02-10-2006, 00:08
لازم به ذکر است که شرکت godaddy.com آدرس‌هاي IP که از سمت ايران به سايت اين شرکت وصل مي‌شوند را تحريم کرده و ايرانيان در حال حاضر نمي‌توانند سايت اين شرکت را باز کنند.

من الان دارم اين سايت رو ميبينم - تهران هم هستم و با دو كانكشن متفاوت تست كردم !!!

بزرگنمايي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.etallic.A
02-10-2006, 00:16
سايت آشيانه هك نشده . فقط دامين هاشون كنسل شدن. و در اختيار يه گروه اسرائيليه . يادمون باشه گروه آشيانه هموني بود كه زير دامنه هاي ناسا رو هك كرد و همچنين 500 سايت دانماركي رو. دليل آزاد شدن دامين هاشونم همين بوده . البته گفتن ديگه تو كار هك اينا نيستن و فقط در حوزه امنيت شبكه فعاليت مي كنن.

Wisdom
14-10-2006, 12:16
فعلاً‌ همون كسي كه آشيانه رو هك كرده كل سايت آشيانه رو براي دانلود گذاشته !!!!

ميتونيد دانلود كنيد

زماني كه خبر چگونگي هك شدن آشيانه را در بازتاب مشاهده كرديم ، وآن دليل مسخره (دزديدن دومين ها توسط اسرائيلي ها !) ، فكر كرديم كاري كنيم كه مدير اين تيم ديگر نتواند اين خبر را تكذيب كند ، به همين دليل :
كل سايت Ashiyane.com را باحجمي حدود 1.3 گيگابايت را به صورت 13 فايل 100 مگابايتي ( كه بعد از دانلود كنار هم قرار داده و Extract كنيد) را برايتان قرار داده ايم .

توجه : به زودي كل سايت Ashiyane.net را هبا حجمي حدود 2 گيگابايت برايتان قرار خواهيم داد .

اميد واريم كه ديگر اينگونه حركاتي از اين تيم نبينيم ! (اگه ديگه تيمي وجود داشته باشه !)

mska
14-10-2006, 13:32
فعلاً‌ همون كسي كه آشيانه رو هك كرده كل سايت آشيانه رو براي دانلود گذاشته !!!!

ميتونيد دانلود كنيد

سلام
شما اين را دانلود كرديد؟
چطوره؟
ارزش دانلود كردن داره؟

qrc_qrc
15-10-2006, 11:26
چه جالب بيچاره ها ؟