PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب خودرو برای آژانس

reza_khoshtip
21-07-2016, 14:38
سلام
یکی از دوستانم قصد خرید ماشین به جز پراید و تیبا داره برای کار تو آژانس و حتما باید گازسوز باشه
من بهش سمند EF7 دوگانه سوز معرفی کردم ولی گفت که پرسیده و بهش گفتن خرجش بالاس و از طرفی هم چون بودجش حدود 21 تا 22 تومنه مدل 90 گیرش میاد که ظاهرا مشکلات زیاد داشته و از سال 93 به بعد به مرور مشکلاتشو رفع کردن
خودش نظرش رو سمند XU7 دوگانه یا 405 دوگانه هستش
این دو ماشین کم خرج و رو گاز خوب کار میکنن؟
نظر شما چیه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Pourya-pc
06-08-2016, 18:42
سلام
یکی از دوستانم قصد خرید ماشین به جز پراید و تیبا داره برای کار تو آژانس و حتما باید گازسوز باشه
من بهش سمند EF7 دوگانه سوز معرفی کردم ولی گفت که پرسیده و بهش گفتن خرجش بالاس و از طرفی هم چون بودجش حدود 21 تا 22 تومنه مدل 90 گیرش میاد که ظاهرا مشکلات زیاد داشته و از سال 93 به بعد به مرور مشکلاتشو رفع کردن
خودش نظرش رو سمند XU7 دوگانه یا 405 دوگانه هستش
این دو ماشین کم خرج و رو گاز خوب کار میکنن؟
نظر شما چیه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
کلا خودروهای عادی روی گاز بسیار بد کار میکنن و اصطهلاک زیاد و خرابی رو به همراه دارن . بهتره شما همون EF7 پایه گازسوز رو خریداری کنید . خرجش هم در حد همون معمولی هاست .

Soroush-S
08-08-2016, 23:09
با اجازه از استارتر ، قصد خرید خودروی سمند تا حدود ۱۶ میلیون داریم . هدف از خرید خودرو اول برای خانواده و بعد کارکردن با ماشین هست برای مدت ۱۵ روز در ماه. یه LXمدل ۸۵ پیدا کردیم حدود 16 میلیون. ماشین ۱۵۱ هزار کارکرد داره و اکثر خرج ها انجام داده.میخوام ببینم صرف داره یا بریم سراغ 405 یا حتی پراید!

Sent From My XPERIA M4

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-08-2016, 11:25
سلامیکی از دوستانم قصد خرید ماشین به جز پراید و تیبا داره برای کار تو آژانس و حتما باید گازسوز باشهمن بهش سمند EF7 دوگانه سوز معرفی کردم ولی گفت که پرسیده و بهش گفتن خرجش بالاس و از طرفی هم چون بودجش حدود 21 تا 22 تومنه مدل 90 گیرش میاد که ظاهرا مشکلات زیاد داشته و از سال 93 به بعد به مرور مشکلاتشو رفع کردنخودش نظرش رو سمند XU7 دوگانه یا 405 دوگانه هستشاین دو ماشین کم خرج و رو گاز خوب کار میکنن؟نظر شما چیه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام
هر ماشینی خریدین تاپیک زیر رو از صفحه ی اول با حوصله بخونین و دنبال کنین . کلی در هزینه های ماشین صرفه جوئی خواهید کرد تا سقف ملیونها تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soroush-S
28-08-2016, 17:38
با تشکر از دوستان . یکعدد سمند LX سفارشی مدل 88 بقیمت 20 تومن خریداری شد.