PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید پروتون جن2

mr_khodaei2008
15-07-2016, 16:33
سلام خوبید
دوستان نظرتون در مورد پروتون جن2 چیه؟ میخام یکی حدود سی تومن بردارم تقریبا مدلای 2008 و این حدودا میشه ولی خب اطلاعاتی ازش ندارم
کیفیت خودرو چطوره ؟، چرا تو ایران زیاد پسند نشد و خیلی کم ازش هست؟ مشکلی داره که طرفدار نداره؟ تعمیرش و قطعات یدکیش چطوریه، راخت گیر میاد یا دردسر داره

مصرفش امنیتش کیفیتش چطوره؟ ایا ارزش خرید داره ؟

ممنون میمشم که اطلاعات صحیص و کامل بدید

mhda69
16-07-2016, 09:26
سلام خوبید
دوستان نظرتون در مورد پروتون جن2 چیه؟ میخام یکی حدود سی تومن بردارم تقریبا مدلای 2008 و این حدودا میشه ولی خب اطلاعاتی ازش ندارم
کیفیت خودرو چطوره ؟، چرا تو ایران زیاد پسند نشد و خیلی کم ازش هست؟ مشکلی داره که طرفدار نداره؟ تعمیرش و قطعات یدکیش چطوریه، راخت گیر میاد یا دردسر داره

مصرفش امنیتش کیفیتش چطوره؟ ایا ارزش خرید داره ؟

ممنون میمشم که اطلاعات صحیص و کامل بدید

اطلاعات مختصری دارم امیدوارم ب دردتون بخوره...
یکی از دوستام حدود4سال پیش پروتون ویرا داشت(الانم دارن داده ب داداشش)تو اون مدت 2 بار همراش رفتم یکی از تعمیرگاه های اصلی پروتون (تهران)واس تعمیرهای جزیی و سرویس...طرف اگر اشتباه نکنم اسمش پرویز بود...آموزش دیده تو خود پروتون مالزی و حرفه ای فقط هم کارش انواع پروتون بود...و البته وارد کننده قطعات پروتون...
مدتی ک اونجا بودیم مفصل باهاش حرفیدیم...ظاهرا جن2 ها همشون یه مشکلی تو موتورشون دارن ک قطعا و حتما بعد مدتی باید موتور باز و سرویس شه فکرکنم گفت سر سیلندر البته مطمین نیستم...و یه سری ایراد دیگه از جن2 گفت ک راستش الان یادم نیس...اما خوب یادمه ک گفت جن2 اصلا گزینه خوبی واس خرید نیس از خیلی جهات...
خودش یه پروتون ویرا سفید تمییییییییز داشت شدیدا سالم و سرحال...شاید بهترین پروتون ویرای ایران!!!
ضمنا جن2 اصلا بازار دس2 خوبی نداره...و عملا موقع فروش باید التماس کنین!
خود ویرا ماشین خیلی خوبی هستش بی دردسر و نسبتا جادار و کم مصرف موتور و گیربکس خوب و پر شتاب و سیستم تعلیق هم همینطور...کلا اکثر قطعاتش با میتسوبیشی لنسر قدیمی مشترک یا مشابه هستش اگر اشتباه نکنم...البته موقع فروش حتما اذیت خواهید شد!
ب فکر گزینه های بهتر و بی دردرسر باشین ب نظر من...

mr_khodaei2008
16-07-2016, 18:55
ممنونم دوست عزیز