PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروشگاه اینترنتی و اداره پست

Hanzo.Sama
14-07-2016, 23:22
سلام دوستان.
یه سوال دارم و اونم اینکه من یه فروشگاه اینترنتی دارم راه اندازی میکنم و فقط میخوام بدونم اگه نخوام سیستم دریافت
مبلغ هنگام تحویل داشته باشم میتونم اصلاْ با شرکتای واسطه قرار داد نبندم و خودم شخصاْ مرسوله هامو پست کنم؟

اگه میشه ممنون میشم یکم راهنمایی کنین.

ممنون

Hanzo.Sama
14-07-2016, 23:24
راستی بگم که درگاه بانکی دارم به نام خودم و میتونم فروش آنلاین داشته باشم.

Mehran
15-07-2016, 11:25
سلام

بله کــاملا ! پست نمیگه، عجیبه این آقا چقدر مرسوله یه فرد عادی نیست، حتما یه فروشگاهی چیزی هست !
پیشنهاد میکنم حتما با یکی از دفاتر پیشخوان پست صحبت کنید. رایگان مرسوله از شما تحویل میگیرن و پست
میکنن، خود پست کردن هم کلی حالت های خاص داره، بسته ای که 5000 تومان میشه هزینه ش، با حذف تیک
های اضافی (مثل دوقبضه، تحویل در روزهای تعطیل و...) میشه تا 4000 تومان (یا حتی کمتر) هم رسوند.
چون پست یه روال روتین خواهد بود برای شما 1000 تومان برای پست هر مرسوله خیــلی مهمه.... معمولا آخر
ماه دفتر پیشخوان به شما صورتحساب میده و یکجا هزینه ی پست های ماه رو پرداخت میکنید.

با تشکر مهران...

Hanzo.Sama
15-07-2016, 16:49
سلام

بله کــاملا ! پست نمیگه، عجیبه این آقا چقدر مرسوله یه فرد عادی نیست، حتما یه فروشگاهی چیزی هست !
پیشنهاد میکنم حتما با یکی از دفاتر پیشخوان پست صحبت کنید. رایگان مرسوله از شما تحویل میگیرن و پست
میکنن، خود پست کردن هم کلی حالت های خاص داره، بسته ای که 5000 تومان میشه هزینه ش، با حذف تیک
های اضافی (مثل دوقبضه، تحویل در روزهای تعطیل و...) میشه تا 4000 تومان (یا حتی کمتر) هم رسوند.
چون پست یه روال روتین خواهد بود برای شما 1000 تومان برای پست هر مرسوله خیــلی مهمه.... معمولا آخر
ماه دفتر پیشخوان به شما صورتحساب میده و یکجا هزینه ی پست های ماه رو پرداخت میکنید.

با تشکر مهران...

ممنونم دوست عزیز بایت کمکت. اینطوری خیلی بهتره. دردسر کمتری هم دارم. سپاس

F_70
22-07-2016, 21:06
اتفاقا بهترین کار اینه که شما COD یا پرداخت در محل را فعال نکنید ک فقط دردسره .