PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

saber73
31-10-2016, 16:04
من همچنان منتظرم این مشکل پیامک ها حل بشه میترسم شانس من واسه بانک نیاد و این پیام همراه اول که دوستان میگن تو مخه . والا خسته شدم از بس دوتا گوشی با خودم بردم تازه یکیش دو سیم کارته. در اینده هم که اپراتور چهارم داره میاد دیگه چه شود الان واسه نت مجبورم رایتل یا ایرانسل ببرم و همراه اولم چون جندین ساله دارم خط اصلیم هستش اما تو تهران چیزی بنام نت نداره جالبه بسته هم میگیری بعد از اتمام بازم به 4g وصل نمیشه! الان اگر ترابرد کنم همراه اولم دایمی تبدیل میشه به دایمی ایرانسل، تعرفه هاش خوبه نسبت به همراه اول؟ بسته های نتش با اعتباری فرق داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

شما از همراه اول دائمی بیای ایرانسل دائمی ضرر نکردی که هیچ خیلی هم منفعت کردی چرا ؟ تنوع بسته های اینترنتی ، تماسی ، پیامکی و طرح های رنگی ایرانسل . هزینه مکالمه درون شبکه و برون شبکه ارزان نسبت به دیگر اپراتورها . استفاده از 4G و به زودی : +4G .

در مورد ترابرد اگه دائمی باشه به دائمی و اگه اعتباری باشه به اعتباری تبدیل میشه . از تمامی بسته های اینترنتی موجود در شبکه ایرانسل میتونید استفاده کنید . تعرفه هاش از همراه اول بهتر هستش . فقط مشکل آنتن دهی در جاده ها داره . پیامک های بانکی هم میاد نگران نباشید . حتی پیامک های شبکه های اجتماعی هم میاد مثل وایبر و تلگرام و یاهو جی میل و غیره ...

Mohammad Aghaee
31-10-2016, 19:05
دوستان سلام . ميخواستم ببينم آيا امكان ترابرد سيم كارت ديتا رايتل به شبكه ايرانسل وجود داره؟ اينو از پشتيباني ايرانسل پرسيدم گفت نميشه ولي آخه مگه ماهيت سيم كارت ديتا شبيه اعتباري نيست؟ يه مقدار شك داشتم واسه همين اينجا مطرح كردم ببينم كسي اطلاع داره؟ اگه احيانا سوالم تكراري هست معذرت خواهي ميكنم چون حقيقتش حوصله نداشتم كل ١٠٠ صفحه تاپيك ترابرد رو بخونم :n02:

amirbrad
31-10-2016, 20:49
دوستان سلام . ميخواستم ببينم آيا امكان ترابرد سيم كارت ديتا رايتل به شبكه ايرانسل وجود داره؟ اينو از پشتيباني ايرانسل پرسيدم گفت نميشه ولي آخه مگه ماهيت سيم كارت ديتا شبيه اعتباري نيست؟ يه مقدار شك داشتم واسه همين اينجا مطرح كردم ببينم كسي اطلاع داره؟ اگه احيانا سوالم تكراري هست معذرت خواهي ميكنم چون حقيقتش حوصله نداشتم كل ١٠٠ صفحه تاپيك ترابرد رو بخونم :n02:

سلام
متاسفانه فکر نکنم بشه فقط باید از نوع خودش باشه مثلا دایمی به دایمی یا اعتباری به اعتباری چون با سیم دیتا نمیشه تماس گرفت و با اعتباری فرق داره.

MatinSpider
31-10-2016, 21:22
سلام دوستان. بنده هم تقريبا يك ماهي ميشه كه درگير ترابرد از همراه اول به ايرانسلم. من يكبار يه غلطي كردم و موقع ثبت نام، اشتباها به جاي اطلاعات مالك سيم كارت، مشخصات خودم رو وارد كردم. خيلي جالبه كه سايت ايرانسل همون لحظه خطا داد و گفت مشخصات مالك سيم كارت با اين شماره هماهنگ نيست اما از ٦٦٧ پيامك اومد و از من خواست كه مراحل ترابرد رو با ارسال ١ پيش ببرم. خلاصه سيم كارتمم تحويل گرفتم اما در آخر به علت عدم تطابق مشخصات درخواستم لغو شد. حالا از اون به بعد من هر درخواست صحيحي كه ثبت ميكنم برام از همراه اول پيامك مياد كه شما درخواست نا تمام ديگري ثبت كرديد و ترابردم لغو ميشه. چندين بار با پشتيباني هر دو اپراتور صحبت كردم هر دوشون منو پاس ميدن به اون يكي. واقعا كلافه شدم. مخابراتم كه ميري ميگه خط شما در حال خروج از mci هستش و از دست ما كاري بر نمياد. حتي اين امكان وجود نداره كه من از ترابردم انصراف بدم چون هنوز ترابردي انجام نشده. خلاصه اينكه من الان روو هوام. ايرانسل ميگه شما ترابردت انجام نميشه. همراه اولم ميگه كه شما داري ترابرد انجام ميدي در صورتي كه از قبل اصلا لغو شده. واقعا ديگه نميدونم چيكار كنم. اگه كسي نظري داره ممنونش ميشم.

saber73
31-10-2016, 21:35
سلام
متاسفانه فکر نکنم بشه فقط باید از نوع خودش باشه مثلا دایمی به دایمی یا اعتباری به اعتباری چون با سیم دیتا نمیشه تماس گرفت و با اعتباری فرق داره.

باید بشه دیتا رایتل به پیام رسان ایرانسل تبدیل خواهد شد . ولی فکر نکنم کسی تا به حال انجام داده باشه ! تو قوانین ترابرد هم اشاره به این مورد نشده و سخن از دائمی به دائمی و اعتباری به اعتباری شده . حالا شما اولین باش و این کار رو اگه خواستی انجام بده ببین نتیجه چی میشه .

saber73
31-10-2016, 21:41
سلام دوستان. بنده هم تقريبا يك ماهي ميشه كه درگير ترابرد از همراه اول به ايرانسلم. من يكبار يه غلطي كردم و موقع ثبت نام، اشتباها به جاي اطلاعات مالك سيم كارت، مشخصات خودم رو وارد كردم. خيلي جالبه كه سايت ايرانسل همون لحظه خطا داد و گفت مشخصات مالك سيم كارت با اين شماره هماهنگ نيست اما از ٦٦٧ پيامك اومد و از من خواست كه مراحل ترابرد رو با ارسال ١ پيش ببرم. خلاصه سيم كارتمم تحويل گرفتم اما در آخر به علت عدم تطابق مشخصات درخواستم لغو شد. حالا از اون به بعد من هر درخواست صحيحي كه ثبت ميكنم برام از همراه اول پيامك مياد كه شما درخواست نا تمام ديگري ثبت كرديد و ترابردم لغو ميشه. چندين بار با پشتيباني هر دو اپراتور صحبت كردم هر دوشون منو پاس ميدن به اون يكي. واقعا كلافه شدم. مخابراتم كه ميري ميگه خط شما در حال خروج از mci هستش و از دست ما كاري بر نمياد. حتي اين امكان وجود نداره كه من از ترابردم انصراف بدم چون هنوز ترابردي انجام نشده. خلاصه اينكه من الان روو هوام. ايرانسل ميگه شما ترابردت انجام نميشه. همراه اولم ميگه كه شما داري ترابرد انجام ميدي در صورتي كه از قبل اصلا لغو شده. واقعا ديگه نميدونم چيكار كنم. اگه كسي نظري داره ممنونش ميشم.

همون موقع کد پیگیری که گرفتی الان داری ؟ اگه داری تو قسمت لغو ترابرد ایرانسل وارد کن ببین چه نتیجه ای میده ؟ بعدش با سامانه 195 تماس تلفنی بگیر در ساعات اداری و موضوع رو بیان کن تا از اونجا رسیدگی بشه و اگه شد ترابرد رو کلا لغو کنن . حالا هم چیزی نشده شکر خدا خط شما کار میکنه و فقط نمیتونین ترابرد انجام بدین که به نظر من کلا بیخیال بشین اصلا ارزش دردسر های ترابرد و و بازگشت ترابرد رو نداره .

MatinSpider
31-10-2016, 23:12
همون موقع کد پیگیری که گرفتی الان داری ؟ اگه داری تو قسمت لغو ترابرد ایرانسل وارد کن ببین چه نتیجه ای میده ؟ بعدش با سامانه 195 تماس تلفنی بگیر در ساعات اداری و موضوع رو بیان کن تا از اونجا رسیدگی بشه و اگه شد ترابرد رو کلا لغو کنن . حالا هم چیزی نشده شکر خدا خط شما کار میکنه و فقط نمیتونین ترابرد انجام بدین که به نظر من کلا بیخیال بشین اصلا ارزش دردسر های ترابرد و و بازگشت ترابرد رو نداره .

بله من دو تا كد پيگيري داشتم كه اونارو توو قسمت انصراف از ترابرد وارد كردم اما پيغام داد كه با اين شماره ترابردي يافت نشد.
راستش آخه الان چون وضعيت خطم نرمال نيست و نميشه مثلا بسته اينترنت گرفت، دارم پافشاري ميكنم.
خيلي ممنون از راهنماييتون. اين راه هم امتحان ميكنم.

mohsen3
31-10-2016, 23:57
منم از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم، پیامک های بانک و پیامک های تایید هویت اپلیکشن های خارجی برام میاد، اما پیامک اپلیکشن های داخلی مثل دیجی کالا، زودفود،اسنپ و.... اینهاست که مشکل دارن و نمیاد.
کلا هر پیامکی که از شماره های 1000،2000 و 3000 ارسال میشه به غیر از بانک نمیاد.
شما اینها رو امتحان کنید بگید.

Sent from my Xperia Z2 d6503 from Tapatalk

منم از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم، پیامک های بانک و پیامک های تایید هویت اپلیکشن های خارجی برام میاد، اما پیامک اپلیکشن های داخلی مثل دیجی کالا، زودفود،اسنپ و.... اینهاست که مشکل دارن و نمیاد.

من از همراه اول ترابرد کردم به رایتل
ظاهرا بطور پیش فرض پیامک های تبلیغاتی غیر فعال است
عدد ۳ را به ۸۰۰ پیامک زدم
پاسخ آمد که تا ۲۴ ساعت آینده پیامک های تبلیغاتی برای شما فعال میشه

Majidson
01-11-2016, 08:30

دقیقا مشکل همه هستش.

به جز پیامک بانک ها، متاسفانه هیچگونه پیامک خدماتی از سرشماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ دریافت نمی شود.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

bigbang001
01-11-2016, 10:28
با 195 تماس تلفنی و ارتباط با کارشناسان سازمان تنظیم مقررات داشتین ؟ با 195 تماس بگیرید و به بخش کارشناسان تنظیم مقررات وصل و مشکل رو بیان کنید و پیگیری کنید .

به من یک شماره دادن گفتن این مال بخش تجدید نظر است ۸۸۱۱۳۰۰۷ تماس گرفتم گفت پیگیری میکنیم دو روز بعد تماس گرفتم گفتن بله مشکل وجود داره رایتل هم گفته نمیدونیم مشکل از کجاس . همین!

mohammadhossin01
01-11-2016, 17:48
پست حذف شد.

mohammadhossin01
01-11-2016, 17:52
تجربه من از ترابرد

مشکل پیامی که قبل تماس پخش میشه نیامدن برخی پیامک ها نمونش پیامی که سایت 195 بعد تکمیل فرم مشکل پر میکنی ( کد پیگیری که از طریق اس ام اس هم ارسال میشه )و برخی پیامرسان ها و ... نیامدن قبض کاغذی زیر دوازده هزار تومان توسط ایرانسل که باید با کارت شارژ و عابر پرداخت کنید ( یه مالیات و عوارض میره تو پاچه ) و دفاتر خدماتی هم قابل پرداخت نیست مثل همراه اول و مشکلاتی که قبل از ترابرد هست که مشکل مشخصات و ... ( گیر دادن همراه اول جهت جلوگیری از انجام ترابرد )
و برخی مشکلات که با برگشت به اپراتور پایه شاهد ان خواهید بود پیشنهاد میکنم به جای ترابرد از دو سیمکارت ( اپراتورهای مختلف ) استفاده کنید بهتر درد سرش و ... کمتره

saber73
01-11-2016, 19:57
به من یک شماره دادن گفتن این مال بخش تجدید نظر است ۸۸۱۱۳۰۰۷ تماس گرفتم گفت پیگیری میکنیم دو روز بعد تماس گرفتم گفتن بله مشکل وجود داره رایتل هم گفته نمیدونیم مشکل از کجاس . همین!

فقط پیگیری و پافشاری کنید . هر اپراتور در سامانه 195 نماینده داره مشکل رو با نماینده رایتل در میان بگذارید . اصلا کم نیارید ول کن قضیه هم نشید مگر نه رسیدگی نمیشه .

saber73
01-11-2016, 20:03
الان بی شرفها کاری کردن نمیتونی بازگشت به اپراتور پایه بعد ترابرد انجام بدی حتی با این بازگشت های فوری که داخل منوی ترابرد هر اپراتور موجود هستش . اگر هم بشه برات اونقدر مشکل درست میکنن خودت خسته میشی . کالا این وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات بی حساب و کتاب شده نه رسیدگی نه پیگیری نه رعایت قانون و نه حقوق مشترکین هیچکدوم رعایت نمیشه . بدبخت مشترکین خطوط همراه کشور .کلا سرمایه هر اپراتور مشترکین اون هستن ولی اینجا شده منبع چپاول و تیغ زدن .

mehrabooni
03-11-2016, 04:51
سلام دوستان
منم سیمکارت دایمی همراه اول داشتم و با کلی مشکل که مطمینم همراه اول باعثشون بوده به ایرانسل ترابرد کردم. اما مشکل اساسی من عدم دریافت پیامک هستش.
من پیامک بانک ها (پارسیان و پاسارگاد و حتی موسسه اعتباری ثامن ) رو دریافت میکنم. پیامک مربوط به اپلیکشن های خارجی مثل تلگرام و اینستاگرام و گوگل و .... بقیه رو هم دریافت میکنم. اما سایر پیامک هایی که از شماره های ایرانی که با سرشماره ی 1000 و 2000 و 3000 شروع میشن رو دریافت نمی کنم. مثلا از دانشگاه ، دیجی کالا ، زود فود و ...... پیامک دریافت نمیکنم.
به ایرانسل هم زنگ زدم و گفتن داریم پیگیری میکنیم ولی هنوز علتش مشخص نشده.
کسی راه حلی پیدا کرده؟ ممنون میشم کمک کنه.

مشکل دیگه اون پیامی هستش که وقتی افراد به من زنگ میزنن پخش میشه. من کلی تماس رو به خاطر اون پیام از دست دادم، یجوری میگه هزینه تماس شما به صورت برون شبکه محاصبه میشود که طرف میترسه زود قطع میکنه.

آقا مشکلت برطرف شد ؟

massoud68
03-11-2016, 16:20
آقا مشکلت برطرف شد ؟
نه.
متاسفانه در مورد پیامک تغییری ایجاد نشده
ولی پیام ترابرد کوتاه شده، اما ظاهرا هنوزم یه مشکلی هست که بعد از پخش پیام چند ثانیه سکوت هستش و بعد شروع به بوق خوردن میکنه.
اما در کل راضیم ام از شر همراه اول خلاص شدم.

mehrabooni
03-11-2016, 16:59
نه.
متاسفانه در مورد پیامک تغییری ایجاد نشده
ولی پیام ترابرد کوتاه شده، اما ظاهرا هنوزم یه مشکلی هست که بعد از پخش پیام چند ثانیه سکوت هستش و بعد شروع به بوق خوردن میکنه.
اما در کل راضیم ام از شر همراه اول خلاص شدم.

این پیامکها خیلی مهمه
نمیدونم چطور میتونین باهاش کنار بیاین

مشکل سراسریه یا فقط واسه شما اتفاق افتاده؟
اگه سراسریه فعلا همین همراه اول خراب شده بمونم

massoud68
03-11-2016, 19:43
این پیامکها خیلی مهمه

نمی دونم این مشکل برای همه هست یا نه ولی میدونم تعداد زیادی هستن که این مشکلو دارن.

mohsen3
04-11-2016, 09:19
این پیامکها خیلی مهمه

منهم از همراه اول ترابرد کردم به رایتل و مشکل عدم دریافت پیامک از سر شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ رو دارم

saber73
04-11-2016, 20:07
منهم از همراه اول ترابرد کردم به رایتل و مشکل عدم دریافت پیامک از سر شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ رو دارم

باز جای شکر داره رایتل فقط از این سر شماره ها پیامک دریافت نمیکنه ولی همراه اول از بیشتر سرشماره ها و سامانه ها پیامک دریافت نمیکنه و خودشون هم میدونن مشکل از کجاست ولی با پر رویی هر چه تمام تر میگن :

آش كشك خالَتِه، بُخوري پاته، نَخوري پاته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

massoud68
04-11-2016, 23:08
باز جای شکر داره رایتل فقط از این سر شماره ها پیامک دریافت نمیکنه ولی همراه اول از بیشتر سرشماره ها و سامانه ها پیامک دریافت نمیکنه و خودشون هم میدونن مشکل از کجاست ولی با پر رویی هر چه تمام تر میگن :

آش كشك خالَتِه، بُخوري پاته، نَخوري پاته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دیگه اینقدر هم وقیحانه نمیگن اینو. از وقتی ترابرد کردم ایرانسل تا حالا دوبار زنگ زدن ببینن راضی هستم یا نه و یا اینکه اگه مشکای دارم برطرف کنن.
من به این مشکل پیامک ها اشاره کردم، گفتن این فقط مشکل شما نیست ما داریم این مورد رو پیگیری میکنیم ولی نمیتونیم زمان مشخصی برای بر طرف شدنش معین کنیم.

saber73
05-11-2016, 19:11
دیگه اینقدر هم وقیحانه نمیگن اینو. از وقتی ترابرد کردم ایرانسل تا حالا دوبار زنگ زدن ببینن راضی هستم یا نه و یا اینکه اگه مشکای دارم برطرف کنن.
من به این مشکل پیامک ها اشاره کردم، گفتن این فقط مشکل شما نیست ما داریم این مورد رو پیگیری میکنیم ولی نمیتونیم زمان مشخصی برای بر طرف شدنش معین کنیم.

بله از رایتل و ایرانسل تماس میگیرن و مشکلات رو جویا میشن و نظر مشترک رو میپرسن ولی همراه اول نه تماسی و نه هیچ چیز دیگه ای . اعلام مشکل هم میکنی آخرش کارشناس با پر رویی هر چه تمام با مشترک تماس میگیره و میگه : همینه که هست و به شکایت شما رسیدگی نمیشه و این مشکلات جزء محدوده وظایف و خدمات همراه اول نیست !

massoud68
05-11-2016, 19:35
بله از رایتل و ایرانسل تماس میگیرن و مشکلات رو جویا میشن و نظر مشترک رو میپرسن ولی همراه اول نه تماسی و نه هیچ چیز دیگه ای . اعلام مشکل هم میکنی آخرش کارشناس با پر رویی هر چه تمام با مشترک تماس میگیره و میگه : همینه که هست و به شکایت شما رسیدگی نمیشه و این مشکلات جزء محدوده وظایف و خدمات همراه اول نیست !
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
چند سال پیش یک سال اینترنت مخابرات داشتم، هفته ای دوبار قطع میشد زنگ میزدم پشتیبانی میگفتم قطع شده، خانومه میگفت قطع شده دیگه، میگفتم کی درست میشه، میگفت معلوم نیست.
خلاصه یجوری میشد من آخرش عذر خواهی هم میکردم، که ببخشید وقت شما رو گرفتم.
اصلا یه لحن طلبکارانه داشت.....

saber73
05-11-2016, 21:20
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
چند سال پیش یک سال اینترنت مخابرات داشتم، هفته ای دوبار قطع میشد زنگ میزدم پشتیبانی میگفتم قطع شده، خانومه میگفت قطع شده دیگه، میگفتم کی درست میشه، میگفت معلوم نیست.
خلاصه یجوری میشد من آخرش عذر خواهی هم میکردم، که ببخشید وقت شما رو گرفتم.
اصلا یه لحن طلبکارانه داشت.....

همراه اول و مخابرات کلا تعطیل هستن . این چند سال هم دارن پیشرفت میکنن و جلو میان به لطف اپراتورهای رقیب و دولت تدبیر و امید هستش .

mehrabooni
06-11-2016, 03:10

بنظرت دو سه ماه صبر کنم این مشکل برطرف میشه
میخوام برم ایرانسل

saber73
06-11-2016, 12:36
بنظرت دو سه ماه صبر کنم این مشکل برطرف میشه
میخوام برم ایرانسل

احتمالا برا رایتل و ایرانسل مشکلات پیامکی ( اولویت فقط با پیامک های داخلی ) در آینده درست بشه البته به گستردگی مشکل و پیگیریهای مشترکان هم ارتباط مستقیم داره . ولی همراه اول رو ( پیامک از شبکه های اجتماعی و سرویس های ایمیل خارجی ) من تا مرحله اخر پیگیری کردم و گفتن درست نمیشه و اصلا درست نمی کنیم و حتی خود مشترکان غیر ترابردی همراه اول هم دچار این مشکل بشن از دست ما کاری ساخته نیست .

بهتره یک مدت صبر کنید و از همین جا نظر دوستان رو دنبال کنین تا ببینیم اوضاع چطور میشه .

mehrabooni
06-11-2016, 16:41
موندن داخل همراه اول ستمه
والا ترجیح میدم بیام ایرانسل ، پیامک اصن دریافت نکنم اما فقط دیگه همراه اول نمونم

جیوه
08-11-2016, 05:59
موندن داخل همراه اول ستمه
والا ترجیح میدم بیام ایرانسل ، پیامک اصن دریافت نکنم اما فقط دیگه همراه اول نمونم

نمی دونم چرا وقتی اسم همراه اول رو می شنوم یاد تلویزیون سیاه و سفید می افتم

am2za
08-11-2016, 06:52
نمی دونم چرا وقتی اسم همراه اول رو می شنوم یاد تلویزیون سیاه و سفید می افتم

دقیقا منم همچین حسی داشتم و دارم به این برند ! حتی اون زمانی که اسمش همراه اول نبود. کلا این تشکیلات همراه اول، عقب ماندگی و سنتی بودن و نخ نما بودن رو تو ذهن آدم تداعی می کنه. لامصب هیچ چیزش هم جذاب نیست. از رنگ و تم سایتش بگیر (آبی فیروزه ایی) تا کیفیت سرویس هاش به مشتری که همه اش مضخرفه. انگار یک سایت و سرویسی برای سالمندان راه انداختن که واسه جوون ها جذابیتی نداره :n27:

SHAHAB-P30
10-11-2016, 09:09
ای بابا منم پیام های تبلیغاتی را دریافت نمیکنم

Sent from my MI 5s using Tapatalk

ali1400
11-11-2016, 10:55
من دوماه هست مشکل تایید هویت دارم از همراه اول به ایرانسل
بعد از کلی شکایت تو سامانه 195 و بعد از درخواست تجدید نظر دیروز پیام زیر رو دادن:

نتيجه بررسي شكايت : كاربر گرامي، با توجه به مشكلات بوجود آمده در خصوص تاييد هويت متقاضيان، خواهشمند است با يك هفته تاخير نسبت به ثبت درخواست مجدد ترابرد خط اقدام نماييد.

بنظرتون درخواست تجدید نظر دوم رو بدم یا اینکه صبر کنم؟ چون احتمال داره بعد از سه روز درخواست من بسته بشه و دیگه نتونم درخواست تجدید نظر کنم و روز از نو و روزی از نو
لطفا دوستانی که شکایت کردن بگن چیکار کنم.

Y@var
11-11-2016, 12:24
سلام دوستان
به علت مشکل آنتن دهی ایرانسل در بعضی از نقاط میخوام برگردم همراه اول، البته شنیدم همراه اول هم طرح نامحدود داده . در ضمن یه سیم ایرانسل هم واسه دانلود شبانش گرفتم
میشه بگین سریعترین راه ممکن واسه برگشت به همراه اول چیه؟
با تشکر:n16:

saber73
12-11-2016, 01:33
من دوماه هست مشکل تایید هویت دارم از همراه اول به ایرانسل
بعد از کلی شکایت تو سامانه 195 و بعد از درخواست تجدید نظر دیروز پیام زیر رو دادن:

نتيجه بررسي شكايت : كاربر گرامي، با توجه به مشكلات بوجود آمده در خصوص تاييد هويت متقاضيان، خواهشمند است با يك هفته تاخير نسبت به ثبت درخواست مجدد ترابرد خط اقدام نماييد.

بنظرتون درخواست تجدید نظر دوم رو بدم یا اینکه صبر کنم؟ چون احتمال داره بعد از سه روز درخواست من بسته بشه و دیگه نتونم درخواست تجدید نظر کنم و روز از نو و روزی از نو
لطفا دوستانی که شکایت کردن بگن چیکار کنم.

بله درخواست تجدید نظر رو بدید و علت رو هم همون بسته شدن شکایت بعد سه روز و حل نشدن مشکل عنوان کنید .

saber73
12-11-2016, 01:39
سلام دوستان
به علت مشکل آنتن دهی ایرانسل در بعضی از نقاط میخوام برگردم همراه اول، البته شنیدم همراه اول هم طرح نامحدود داده . در ضمن یه سیم ایرانسل هم واسه دانلود شبانش گرفتم
میشه بگین سریعترین راه ممکن واسه برگشت به همراه اول چیه؟
با تشکر:n16:

مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت که طرح ترابرد همراه اول رو اجرا میکنند و درخواست بازگشت فوری به همراه اول و پر کردن فرم ترابرد و دریافت سیم کارت جایگزین همون جا و همون لحظه بدون هیچ گونه هزینه و به صورت رایگان و منتظر موندن 3 روز برای سیم کارت های اعتباری و حداکثر 5 روز برای سیم کارت های دائمی برای انجام عملیات ترابرد و وصل شدن سیم کارت جدید .

یا مراجعه به سایت همراه اول و سیستم ترابرد و استفاده از گزینه بازگشت فوری به همراه اول و انتخاب روش دریافت سیم کارت جایگزین به صورت مراجعه حضوری به یکی از دفاتر همراه اول .

amin885
13-11-2016, 12:54
دوستان ترابرد کردم به همراه اول میشه لطفا اگه جشنواره ای طرحی هست بگید فعال کنم برای کاهش هزینه ها ممنون میشم . مخصوصا اینکه چون سیم کارت خوش آمد گویی هم گفته فکر کنم یکسری چیزا ارائه میشه .ممنون

Milad4171
13-11-2016, 18:11
سلام لطفاً بحث های مربوط به سرویس های اپراتورها را در تاپیک های خودشون مطرح کنین !

amin885
14-11-2016, 11:52
سلام دوستان ایرانسل دائمی ترابرد کردم به همراه اول اما اسمس های خود همراه اول و سرویس ها برام نمیاد حتی ثبت نام همراه من کد فعال سازی نمیاد برای این مشکل پیامک راهی هست؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

massoud68
14-11-2016, 16:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my D6503 using Tapatalk

shervin115
14-11-2016, 23:53
سلام دوستان ایرانسل دائمی ترابرد کردم به همراه اول اما اسمس های خود همراه اول و سرویس ها برام نمیاد حتی ثبت نام همراه من کد فعال سازی نمیاد برای این مشکل پیامک راهی هست؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

بعد 24 تا 48 ساعت باید مشکل حل بشه

amin885
15-11-2016, 10:28
بعد 24 تا 48 ساعت باید مشکل حل بشه

درسته حل شد چقدر خوب میشد که همین دو کلمه رو موقع ترابرد اسمس میامد و یا در سایت و یا در اطلاع رسانی درج میشد. همراه با اون اسمس 667 که میاد ذکر میشد.

saber73
15-11-2016, 15:44

داداش این مقاله و اطلاعات ترابرد پذیری اشتباهه . هیچ هزینه ای چه موقع ترابرد و چه موقع بازگشت به اپراتور پایه از مشترک دریافت نمیشه . در این مقاله گفته شده :
هزینه‌ی ترابردپذیری

هزینه ترابردپذیری برای هر شماره تنها ۵ هزار تومان است. البته هزینه‌ی سیم‌کارت جداگانه است و هر اپراتور میزبان می‌تواند هزینه‌ی سیم‌کارت را هم دریافت کند.

hamed_1987
16-11-2016, 01:27
سلام من از همراه اول لعنتی به ایرانسل ترابرد کردم
کسی میدونه این پیام بین اپراتوری کی برداشته میشه؟
و سوال بعدی مشکل پیامک از سامانه 1000 و 2000 و ...... هست این مشکل چطور؟

saber73
16-11-2016, 17:52
سلام من از همراه اول لعنتی به ایرانسل ترابرد کردم
کسی میدونه این پیام بین اپراتوری کی برداشته میشه؟
و سوال بعدی مشکل پیامک از سامانه 1000 و 2000 و ...... هست این مشکل چطور؟

به مشکلات پیامکی ترابرد به غیر پیامک های بانکی تا به امروز از طرف هر سه اپراتور نه پیگیری و نه رسیدگی شده و احتمالا خیلی زمان خواهد برد تا حل بشه و یا حل نخواهد شد . در مورد پیغام هم احتمالا با توافق هر سه اپراتور بعد یه مدتی حذف میشه ولی نه به طور کامل .

hesam 63
21-11-2016, 19:23
می خوام از ایرانسل به همراه اول ترابرد کنم.
اینترنتی اقدام کنم یا حضوری؟
چقدر زمان می بره تا وصل بشه؟
بین این فاصله سیم کارت قطع می شه؟

Majidson
21-11-2016, 23:12
دوستان مشکل عدم دریافت پیامک از سرشماره های ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۵۰۰۰ برای من حل شده.
از امروز صبح تمام پیامک ها را دریافت می کنم. الان هم پیامک برنامه ۹۰ شرکت کردم جوابش برام اومد در حالیکه تا هفته قبل دریافت نمی کردم.
لازم به ذکر است من از همراه اول به ایرانسل ترابرد کرده بودم

massoud68
22-11-2016, 19:20
دوستان مشکل عدم دریافت پیامک از سرشماره های ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۵۰۰۰ برای من حل شده.
از امروز صبح تمام پیامک ها را دریافت می کنم. الان هم پیامک برنامه ۹۰ شرکت کردم جوابش برام اومد در حالیکه تا هفته قبل دریافت نمی کردم.
لازم به ذکر است من از همراه اول به ایرانسل ترابرد کرده بودم

آره برای منم از دیروز 1/9/95 درست شده.

amirbrad
22-11-2016, 19:48
یه چندروزی صبر کنم اگر واقعا درست شده بشه بیام ایرانسل چون نت همراه اول تو تهران فاجعست امروز یه بسته مجانی بهم دادن اصلا نت نیست که بشه استفاده کرد!

m_amin
22-11-2016, 20:56
اگه واسه همه درست شده باشه اون موقع میشه ترابرد کرد اومد ایرانسل چون مشکل اصلی همین اس ام اس هاست بقیه هم میتونم اعلام کنن که درست شده بارشون؟
الان کلا اس ام اس از همه جا میاد؟!

hamed_1987
22-11-2016, 22:00
سلام
برای من هم درست شده

massoud68
22-11-2016, 23:37
برا من از باهمتا پیامک نمیاد.

Majidson
23-11-2016, 09:51
به عنوان نمونه: تا هفته قبل پیامک های دیجی کالا دریافت نمی کردم. ولی الان دریافت می شود.
این هم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SHAHAB-P30
23-11-2016, 10:46
..........

SHAHAB-P30
23-11-2016, 10:58
اقا من همچنان پیام ها را دریافت نمیکنم

Milad4171
23-11-2016, 13:16
من با تماسی که با 195 داشتم خودشون اعلام کردن که ایراداتی به ترابرد وارد هست یکی عدم ارسال پیام های بانکی ؛ سرویس های مشترک شده ؛ تبلیغاتی ؛ پیام های اپراتور های پایه در اپراتور فعلی .
فعلا این موارد ثبت شده
یعنی با توجه به این موارد سرویس تربرد همچنان مشکلاتی رو داره. یه چیز دیگه که مد نظر داشته باشید برای انجام هر ترابرد باید 3 ماه از ترابرد قبلی بگذره

hesam 63
23-11-2016, 16:10
برای کسانی که می خوان از ترابرد استفاده کنن (البته اکثرا می دونن)
دو شب پیش از طریق سایت همراه اول ثبت نام کردم. (از ایرانسل به همراه اول)
فردای اون روز به دقتر خدمات مشترکین رفتم و بدون هیچ هزینه ای سیم کارت رو تحویل گرفتم. در طی این مدت یک روز هم سیم کارت ایرانسلم فعال بود
بعد از 24 ساعت سیم کارت فعال شد. و بعد از اولین شارژ معادل همون مبلغ به من جایزه داد و 800 مگ بسته خوش آمدگویی.

massoud68
23-11-2016, 20:44
متاسفانه هنوز هم از برخی سرویس ها پیامک نمیاد. مثلا پیامک فعال سازی چت دیوار، فعال سازی شیپور، پیامک ثبت نام باهمتا و.....
ولی دیجیکالا و اسنپ رو امتحان کردم درست شده بودن.
ضمنا من از همراه اول ترابرد کردم به ایرانسل

massoud68
24-11-2016, 08:51
متاسفانه یک سنگ کوچیک رو از جلو راه برداشتن یه سنگ بزرگتر گذاشتن بجاش.......
از دیروز دوبار با کارت بانکیم خرید کردم، پیامک گردش حساب برام نمیاد.
کارت بانکیم پارسیان هستش. بقیه دوستان بانک های دیگه رو امتحان کنن بگن.
از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم

M.Amorous
25-11-2016, 18:48
سلام دوستان در حال حاضر اگر من از رایتل ترابرد کنم ایرانسل بوق پیشواز عوض میشه برام؟ چی میگه دقیقا و زمانش چقدره؟

saber73
25-11-2016, 20:30
متاسفانه یک سنگ کوچیک رو از جلو راه برداشتن یه سنگ بزرگتر گذاشتن بجاش.......
از دیروز دوبار با کارت بانکیم خرید کردم، پیامک گردش حساب برام نمیاد.
کارت بانکیم پارسیان هستش. بقیه دوستان بانک های دیگه رو امتحان کنن بگن.
از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم

پیامک بعضی بانکها برا سیم کارتهای ایرانسل و رایتل اصلا نه وصل میشه و نه میاد . یادمه یه زمانی برا بانک انصار فقط میبایست شماره تلفن همراه اول میدادی و فقط برا همراه اول پیامک های تراکنش میومد . از بانک مورد نظر خودتون اول سوال کنید اگه مشکل از اونجا نبود باز برمیگرده به ترابرد و مشکلات اون . من اومدم شبکه ایرانسل الان از بانک کوثر و کشاورزی راحت پیامک دریافت میکنم یا از دیجی کالا و یا ایسام هم برام میومد و میاد .

LEO.M
25-11-2016, 21:51
دوستان الان پيام ترابرد چيه؟
فكر ميكنم هنوز جا داره تا از همراه اول به ايرانسل بخاطر اين پيام و همچنين مشكلات فنيش(نيومدن اس ام اس بانك و...)ترابرد كرد.

massoud68
26-11-2016, 14:34
پیامک بعضی بانکها برا سیم کارتهای ایرانسل و رایتل اصلا نه وصل میشه و نه میاد . یادمه یه زمانی برا بانک انصار فقط میبایست شماره تلفن همراه اول میدادی و فقط برا همراه اول پیامک های تراکنش میومد . از بانک مورد نظر خودتون اول سوال کنید اگه مشکل از اونجا نبود باز برمیگرده به ترابرد و مشکلات اون . من اومدم شبکه ایرانسل الان از بانک کوثر و کشاورزی راحت پیامک دریافت میکنم یا از دیجی کالا و یا ایسام هم برام میومد و میاد .
تا همین چند روز پیش درست بود. چند روز پیش وقتی پیام های دیجی کالا و اسنپ درست شدن، پیامهای بانکیم قطع شد. کارتم برای بانک پارسیان هستش.

hesam 63
26-11-2016, 21:15
برای من هم مشکل پیامک بانکی به وجود اومده (ترابرد از ایرانسل به همراه اول)

m2music
02-12-2016, 10:58
تا همین چند روز پیش درست بود. چند روز پیش وقتی پیام های دیجی کالا و اسنپ درست شدن، پیامهای بانکیم قطع شد. کارتم برای بانک پارسیان هستش.

یک سوالی از بانک پارسیان بپرسید شاید مشکل از اونها باشه. چون 8 هزار تومن فکر کنم برای هزینه یک سال پیامک بانکی میگیره (واریز،برداشت و...)
اگه مشکل از بانک نبود مطمئن میشید که از ترابرد هست .

saber73
04-12-2016, 21:19
تجربه از بازگشت به اپراتور پایه ( همراه اول ) :

درخواست رو اینترنتی بدید و گزینه مراجعه حضوری به فروشگاه های همراه اول رو در فرم الکترونیکی ترابرد تیک بزنید و کار تمومه و براتون یک پیامک حاوی پیام : کد پیگیری و مهلت 24 ساعته برای تکمیل ثبت نام و گرفتن سیم کارت جایگزین رایگان میاد . با همون پیامک به یکی از نمایندگی های همراه اول مراجعه کنید و پیامک رو نشون بدید و اونجا یک فرم میدن پر کنین با فتوکپی و اصل کارت ملی هم ثبت نام رو تکمیل میکنن و براتون سیم کارت صادر میکنن . ( بعضی از نمایندگی ها برای صدور سیم کارت جایگزین از نوع 4G استفاده میکنن البته گفتم بعضی از نمایندگی ها ) و همون جا یه پیامک از طرف سازمان ترابرد میاد و میگه 1 رو بفرستین به 667 و شما هم همونجا این کار رو انجام بدید و تا فردا منتظر باشید اگه مشکل خاصی وجود نداشته باشه و یا به وجود نیاد فرداش راحت ترابرد به صورت موفقیت آمیز انجام میشه و سیم قبلی میسوزه و سیم جدید فعال میشه و با طی این مراحل و به صورت رایگان میتونید به اپراتور پایه ( همراه اول ) برگردید .

Mohammad Aghaee
05-12-2016, 15:05
دوستان یه سوال داشتم . من یه سیم کارت اعتباری رایتل دارم که بیکار افتاده داره خاک میخوره و حتی قطع یه طرفه شده :n02: قصد دارم ترابردش کنم به همراه اول چون جدیدا بسته های نامحدود واسه دانلود گذاشته که نسبتا به صرفه است . حالا میخواستم ببینم کسی اینجا رایتل به همراه اول ترابرد کرده؟ آیا راضی بودید از ترابردتون؟ اگه احیانا توی پیج های قبلی این موضوع جواب داده شده عذرخواهی میکنم حقیقتش حوصله ندارم همه صفحات ترابرد رو بخونم . ضمنا من چندین سیم کارت از اپراتورهای مختلف دارم و نمیخوام بازم سیم کارت بخرم واسه همین قصدم ترابرد هست و جرات هم ندارم با سیم کارت دائمی همراه اولم دانلود نامحدود کنم چون اینا کارشون حساب و کتاب نداره یهو ممکنه با قبض میلیونی مواجه بشم:n38: (همراه اول مثل ایرانسل طرح کنترل مصرف آزاد هم نداره که جلوی قبض نجومی رو بگیره)

lafze-ghalam
05-12-2016, 15:21
من دقیقا فردای روزی که ترابرد پذیری امکان پذیر شد از ایرانسل به همراه اول کوچ کردم و سیم کارت ایرانسلم غیرفعال شد.
اما هنوز برای من سیم کارت نیومده!!
نزدیک به 3 ماه یا حتی بیشتر از اون روز گذشته.
من الان باید چیکار کنم؟؟ :n03:

saber73
05-12-2016, 17:11
من دقیقا فردای روزی که ترابرد پذیری امکان پذیر شد از ایرانسل به همراه اول کوچ کردم و سیم کارت ایرانسلم غیرفعال شد.
اما هنوز برای من سیم کارت نیومده!!
نزدیک به 3 ماه یا حتی بیشتر از اون روز گذشته.
من الان باید چیکار کنم؟؟ :n03:

با کد پیگیری به نمایندگی رسمی همراه اول در شهر یا استان خودتون مراجعه کنید . اگه جواب نگرفتید با شماره 9990 تماس بگیرید و بگید براتون پرونده باز کنن و مشکل بررسی بشه . اگه باز هم جوابی نگرفتید به سامانه 195 شکایت کنید .

saber73
05-12-2016, 17:17
دوستان یه سوال داشتم . من یه سیم کارت اعتباری رایتل دارم که بیکار افتاده داره خاک میخوره و حتی قطع یه طرفه شده :n02: قصد دارم ترابردش کنم به همراه اول چون جدیدا بسته های نامحدود واسه دانلود گذاشته که نسبتا به صرفه است . حالا میخواستم ببینم کسی اینجا رایتل به همراه اول ترابرد کرده؟ آیا راضی بودید از ترابردتون؟ اگه احیانا توی پیج های قبلی این موضوع جواب داده شده عذرخواهی میکنم حقیقتش حوصله ندارم همه صفحات ترابرد رو بخونم . ضمنا من چندین سیم کارت از اپراتورهای مختلف دارم و نمیخوام بازم سیم کارت بخرم واسه همین قصدم ترابرد هست و جرات هم ندارم با سیم کارت دائمی همراه اولم دانلود نامحدود کنم چون اینا کارشون حساب و کتاب نداره یهو ممکنه با قبض میلیونی مواجه بشم:n38: (همراه اول مثل ایرانسل طرح کنترل مصرف آزاد هم نداره که جلوی قبض نجومی رو بگیره)

بله راحت میتونید از رایتل به همراه اول ترابرد کنید فقط قبلش یه 1000 تومن سیم کارت رایتل رو شارژ کنید تا از قطعی یک طرفه در بیاد و بعدش اینترنتی شروع به ثبت نام ترابرد کنید . فقط مشکل عدم دریافت پیامک از شبکه های اجتماعی موقع ثبت نام ( مثلا تلگرام ) و سرویس های ایمیل خارجی مثل یاهو و جی میل به وجود میاد .

Mohammad Aghaee
05-12-2016, 21:23
بله راحت میتونید از رایتل به همراه اول ترابرد کنید فقط قبلش یه 1000 تومن سیم کارت رایتل رو شارژ کنید تا از قطعی یک طرفه در بیاد و بعدش اینترنتی شروع به ثبت نام ترابرد کنید . فقط مشکل عدم دریافت پیامک از شبکه های اجتماعی موقع ثبت نام ( مثلا تلگرام ) و سرویس های ایمیل خارجی مثل یاهو و جی میل به وجود میاد .
ممنون . این مشکل پیام های خارجی خیلی مسخرست . احیانا نمیخوان فکری جهت رفعش بکنن؟:n35:

saber73
05-12-2016, 22:33
ممنون . این مشکل پیام های خارجی خیلی مسخرست . احیانا نمیخوان فکری جهت رفعش بکنن؟:n35:

فکر نکنم درست کنن من تا آخرش رفتم . جوابشون اینه که این نوع پیام ها رو همراه اول به صورت رسمی ساپورت و پشتیبانی نمیکنه یعنی اگه برا کسی اومد که اومد اگه نیومد و یا از اول میومد و اخیرا دچار مشکل شده هیچ گونه پیگیری انجام نمیشه . یه حالتی مثل شانس .

Majidson
05-12-2016, 23:54
پیامک های خدماتی دوباره قطع شدند و از دیروز فقط پیامک های بانکی دریافت میشه. پیامک ۹۰ هم الان چک کردم و متاسفانه دریافت نشد. پیامک دیجی کالا هم چک کردم دریافت نشد. [emoji22]

saber73
06-12-2016, 20:51
پیامک های خدماتی دوباره قطع شدند و از دیروز فقط پیامک های بانکی دریافت میشه. پیامک ۹۰ هم الان چک کردم و متاسفانه دریافت نشد. پیامک دیجی کالا هم چک کردم دریافت نشد. [emoji22]

کدوم اپراتور الان تشریف دارید ؟ قبلش کدوم اپراتور بودید ؟

hamed_1987
07-12-2016, 00:21
سلام
پیامک های منم دوباره قطع شدن !!!!!!!!!!!!
برنامه نود اسنپ و دیجیکالا

آیا برای همه دوباره اینطوری شده؟؟؟؟
من از همراه اول به ایرانسل ترابرد زدم

امین1356
07-12-2016, 00:24
دیجی کالا رو چطوری میشه تست کرد؟

Majidson
08-12-2016, 08:58
تجربه از بازگشت به اپراتور پایه ( همراه اول ) :

درخواست رو اینترنتی بدید و گزینه مراجعه حضوری به فروشگاه های همراه اول رو در فرم الکترونیکی ترابرد تیک بزنید و کار تمومه و براتون یک پیامک حاوی پیام : کد پیگیری و مهلت 24 ساعته برای تکمیل ثبت نام و گرفتن سیم کارت جایگزین رایگان میاد . با همون پیامک به یکی از نمایندگی های همراه اول مراجعه کنید و پیامک رو نشون بدید و اونجا یک فرم میدن پر کنین با فتوکپی و اصل کارت ملی هم ثبت نام رو تکمیل میکنن و براتون سیم کارت صادر میکنن . ( بعضی از نمایندگی ها برای صدور سیم کارت جایگزین از نوع 4G استفاده میکنن البته گفتم بعضی از نمایندگی ها ) و همون جا یه پیامک از طرف سازمان ترابرد میاد و میگه 1 رو بفرستین به 667 و شما هم همونجا این کار رو انجام بدید و تا فردا منتظر باشید اگه مشکل خاصی وجود نداشته باشه و یا به وجود نیاد فرداش راحت ترابرد به صورت موفقیت آمیز انجام میشه و سیم قبلی میسوزه و سیم جدید فعال میشه و با طی این مراحل و به صورت رایگان میتونید به اپراتور پایه ( همراه اول ) برگردید .
سلام،
آیا بعد از بازگشت به اپراتور پایه ، مشکل دریافت پیامک که بعد از ترابرد بوجود آمده، رفع می گردد !؟
یعنی الان که شما برگشتی به همراه اول پیامک برنامه ۹۰ یا دیوار یا شیپور را دوباره دریافت میکنید !؟

mohammadhossin01
08-12-2016, 20:43
سلام
ایا پیامی که قبل تماس پخش میشه تغییر کرده یا نه ؟؟

Majidson
09-12-2016, 02:16
سلام
ایا پیامی که قبل تماس پخش میشه تغییر کرده یا نه ؟؟
نسبت به اوایل که بله .
ولی الان دوتا بوق خاص زده میشه و برای همراه اول یک پیام به آهستگی فراوان گفته میشه و سپس یک مقدار هوا پخش میشه تا بوق اصلی شنیده شود.
در ایرانسل ولی بعد از دوتا بوق خاص، پیام سریعاً خوانده شده و سریعاً بوق اصلی زده میشه.

880446534
09-12-2016, 09:23
نسبت به اوایل که بله .
ولی الان دوتا بوق خاص زده میشه و برای همراه اول یک پیام به آهستگی فراوان گفته میشه و سپس یک مقدار هوا پخش میشه تا بوق اصلی شنیده شود.
در ایرانسل ولی بعد از دوتا بوق خاص، پیام سریعاً خوانده شده و سریعاً بوق اصلی زده میشه.

سلام.
منظور از همراه اول اینه که من ترابرد کردم و جزیی از همراه اول شدم، یا از همراه اول خروج کردم رفتم جای دیکه؟؟؟

sent from my tapatalk

masooumi
09-12-2016, 12:47
سلام،
آیا بعد از بازگشت به اپراتور پایه ، مشکل دریافت پیامک که بعد از ترابرد بوجود آمده، رفع می گردد !؟
یعنی الان که شما برگشتی به همراه اول پیامک برنامه ۹۰ یا دیوار یا شیپور را دوباره دریافت میکنید !؟

بله ، من که برگشتم ، همه چیز مثل قبل شد و بدون هیچ مشکلی .

Majidson
09-12-2016, 13:09
سلام.
منظور از همراه اول اینه که من ترابرد کردم و جزیی از همراه اول شدم، یا از همراه اول خروج کردم رفتم جای دیکه؟؟؟

sent from my tapatalk
منظور از همراه اول یعنی شما از همراه اول به اپراتورهای رایتل یا ایرانسل کوچ کنید.
منظور از ایرانسل یعنی شما از ایرانسل به رایتل یا همراه اول کوچ کنید.

Majidson
09-12-2016, 13:14
دیجی کالا رو چطوری میشه تست کرد؟
سلام امین جان،

دو راه داره یا باید حتماً خرید کنید یا اینکه برخی از کالاها که ناموجود است قسمت "به من اطلاع بده" را انتخاب کنید بعد از موجودی آن کالا به شما پیامک می شود.

behzadee
09-12-2016, 18:58
سلام
ترابرد به همراه اول داشتم، الان مشکلی که هست اینه که بسته اینترنتی که می خرم یا میخوام استعلام بگیرم
برام اس ام اس نمیاد، چند روزه 9990 پرونده تشکیل داده ولی هنوز خبری نیست
بنظرتون چیکار کنم؟
ممنون

behzadee
09-12-2016, 19:04
سلام،

من دوباره برگشتم به همراه اول و مشکل دریافت پیامک مثل استعلام حجم اینترنت یا خرید حجم رو دارم
زنگ هم زدم 9990 پرونده تشکیل دادن ولی هنوز خبری نیست
از سینماتیکت هم که بلیط خریدم اس ام اس نیومد متاسفانه
ولی از بانک اس ام اس میاد

saber73
10-12-2016, 02:30
سلام،

بله همه چی درسته .

Majidson
10-12-2016, 14:43
من برگشتم همراه اول. امروز هم سیم همراه اول فعال شد ولی باز هم هیچ پیامک اطلاع رسانی دریافت نمی کنم و در ضمن اینترنت سیم کارت هم وصل نمیشه. تنظیمات APN هم اوکیه. بسته آلفاپلاس هم خریدم. سرویس اینترنت هم از طریق سامانه همراه من فعال شده.

چرا ... !؟

behzadee
10-12-2016, 14:46
من برگشتم همراه اول. امروز هم سیم همراه اول فعال شد ولی باز هم هیچ پیامک اطلاع رسانی دریافت نمی کنم و در ضمن اینترنت سیم کارت هم وصل نمیشه. تنظیمات APN هم اوکیه. بسته آلفاپلاس هم خریدم. سرویس اینترنت هم از طریق سامانه همراه من فعال شده.

چرا ... !؟

منم همین مشکل رو داشتم
برین یکی از مراکز مخابراتی، اونجا gprs رو فعال کنن
واسه اس ام اس، دیروز به 195 شکایت کردم زنگ زدن که دارن بررسی میکنن، فعلاً که درست نشده

massoud68
10-12-2016, 17:02
امروز زنگ زدم بانک پارسیان، خودشونم در جریان بودن که سرویس پیامک بانکشون بیست روزه برای سیمکارت های ترابرد شده قطع شده. گفت کاری از دست ما بر نمیاد. باید اپراتورها باهم به توافق برسن و یه تغییراتی تو سیستماشون بدن که درست بشه.
گفت ما هم داریم پیگیری میکنیم ولی خب علاوه بر تغییرات فنی نیاز به پیگیری اداری هم داره و مضاف بر همه اینها اینجا ایران است......

Majidson
10-12-2016, 18:48
منم همین مشکل رو داشتم
برین یکی از مراکز مخابراتی، اونجا gprs رو فعال کنن
واسه اس ام اس، دیروز به 195 شکایت کردم زنگ زدن که دارن بررسی میکنن، فعلاً که درست نشده
رفتم دفتر اصلی همراه اول اتوبان کردستان، تو سیستم چک کرد گفت اینترنت فعاله تو سیستم ما.
سیم کارت هم چک کرد گفت مشکلی نداره. خلاصه بنده خدا خیلی هم پیگیری کرد ولی به نتیجه ای نرسیدن که مشکل از چیه.
زنگ زدن اداره فنی همراه اول گفتن پیگیری میکنن ببینن مشکل از چیه.
فعلاً نه اینترنت دارم و نه پیامکی اطلاع رسانی دریافت میکنم.
[emoji17]

behzadee
10-12-2016, 19:23
رفتم دفتر اصلی همراه اول اتوبان کردستان، تو سیستم چک کرد گفت اینترنت فعاله تو سیستم ما.
سیم کارت هم چک کرد گفت مشکلی نداره. خلاصه بنده خدا خیلی هم پیگیری کرد ولی به نتیجه ای نرسیدن که مشکل از چیه.
زنگ زدن اداره فنی همراه اول گفتن پیگیری میکنن ببینن مشکل از چیه.
فعلاً نه اینترنت دارم و نه پیامکی اطلاع رسانی دریافت میکنم.
[emoji17]

واسه منم همینطور بود، توی سیستم وصل بود، صد دفعه سیم کارت منو درآورد و خاموش روشن کرد گوشی بیچاره رو
حتی سیم کارت 4g رو در آورد یه معمولی انداخت بازم مشکل داشت
بعد 2 ساعت که معطل بودم یه دفعه به همکارش گفت gprs این شماره رو یه چک کن
یه دفعه نمیدونم ریست کرد gprs رو یا اینکه فعالش کرد تو سیستم، یه دفعه درست شد
به جز پیامک بانک هم بقیه حتی خود همراه اول مثل استعلام حجم بسته تعطیل ـه

massoud68
10-12-2016, 21:32
وای وای وای
شدیم از اینجا مونده از اونجا رونده

saber73
11-12-2016, 19:07
این همراه اول کلا خوشش میاد کرم بریزه :n02: پدر همه رو درآورده با این ترابرد . نمی دونم چرا وقتی بر میگردی اپراتور پایه یعنی همراه اول باز هم مشکلات ول کن نیستن . حالم از همراه اول به هم میخوره :n21: .

ha789di
11-12-2016, 23:24
سلام
سیم کارت دائمی همراه اول دارم و میخوام ترابرد کنم به ایرانسل
مشکلی برام پیش نمیاد؟
آخه تو شهر ما همراه اول به زور 3g جواب میده ولی ایرانسل 4g داره

Majidson
12-12-2016, 00:37
سلام
سیم کارت دائمی همراه اول دارم و میخوام ترابرد کنم به ایرانسل
مشکلی برام پیش نمیاد؟
آخه تو شهر ما همراه اول به زور 3g جواب میده ولی ایرانسل 4g داره
اگر با پیام ترابرد که قبل از تماس با شما شنیده می شود و همچنین عدم دریافت پیامک های خدماتی از سرشماره ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰و ۳۰۰۰و ۵۰۰۰ البته به جز بانک ها، مشکلی ندارید اینکار را انجام دهید.
چون ایرانسل هم تعرفه ارزونتر و هم اینترنت بهتری دارد.

saber73
12-12-2016, 17:37
اگر با پیام ترابرد که قبل از تماس با شما شنیده می شود و همچنین عدم دریافت پیامک های خدماتی از سرشماره ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰و ۳۰۰۰و ۵۰۰۰ البته به جز بانک ها، مشکلی ندارید اینکار را انجام دهید.
چون ایرانسل هم تعرفه ارزونتر و هم اینترنت بهتری دارد.

تایید میشه ایرانسل بهترین خدمات رو ارائه میده و ارزونتره و به مشکلات خیلی بهتر از همراه اول رسیدگی میکنه . کلا همراه اول خیلی اذیت میکنه و خدمات خیلی مسخره ای داره . از جمله 4G مخفی :n02:

behzadee
14-12-2016, 18:01
دوستان اگه کسی پیامک هاش درست شد لطف کنه اعلام کنه
ممنون

Majidson
14-12-2016, 20:13
ممنون
من که دوستان گفتن برگرد همراه اول همه چیز درست میشه.
حالا برگشتیم دیدیم که نه تنها پیامک درست نشد بلکه اینترنت سیم کارت هم پرید.
بعد از ۲ روز پیگیری با همراه اول اینترنت سیم کارت درست کردن ولی هنوز پیامک ها درست نشده، حتی پیامک های خود همراه اول هم دریافت نمیکنم. مثل استعلام مانده اینترنت یا رمز فعالسازی نرم افزار همراه من.
خلاصه موندیم رو هوا

هم ۹۹۹۰ و هم ۱۹۵ شکایت کردم ولی مشکلم همچنان ادامه دارد.

دوستان بهترین کار خرید گوشی دوسیم هست. ترابرد کردن واقعاً داستان داره و باعث کلی مشکل روی خط میشه که متاسفانه به آسانی قابل حل نیست. [emoji22] [emoji22] [emoji22]

Majidson
14-12-2016, 20:13
ممنون
بعد از ۲ روز پیگیری با همراه اول اینترنت سیم کارت درست کردن ولی هنوز پیامک ها درست نشده، حتی پیامک های خود همراه اول هم دریافت نمیکنم. مثل استعلام مانده اینترنت یا رمز فعالسازی نرم افزار همراه من.
خلاصه موندیم رو هوا

دوستان بهترین کار خرید گوشی دوسیم هست.

ترابرد کردن واقعاً داستان داره و باعث کلی مشکل روی خط میشه که متاسفانه به آسانی قابل حل نیست. [emoji22] [emoji22] [emoji22]

behzadee
14-12-2016, 21:08
خلاصه موندیم رو هوا

دوستان بهترین کار خرید گوشی دوسیم هست. ترابرد کردن واقعاً داستان داره و باعث کلی مشکل روی خط میشه که متاسفانه به آسانی قابل حل نیست. [emoji22] [emoji22] [emoji22]

دقیقاً مثل من
پدرشون رو درمیارم، اینقدر زنگ میزنم و شکایت میکنم که به نتیجه برسم، البته یه سیم اعتباری هم امروز گرفتم ولی گذاشتم واسه مرحله آخر که دیگه به نتیجه نرسیدم!
عجب اشتباهی کردم ترابرد کردم

ShadowDragon
15-12-2016, 10:25
دوستان ترادبرد به ایرانسل، بسته هدیه داره؟ اگه داره، دقیقا چیه؟ و آیا سیم هدیه تعلق میگیره؟
همراه اول، اکباتان 3جی درست حسابی نداره، شکایت هم جواب نمیده! بین رایتل و ایرانسل موندم
رایتل 3جی سیم دایمیش 0.1 ریاله، فکر کنم گیگ آزاد میشه حدود 10 هزار تومن و به صرفس، ایرانسل 0.5 ریال و یه دایمی937 ایرانسل داشتم، سقف اعتبارش 20 تومنه!!! اما آی سیم 902 50 تومن

ترادبرد به ایرانسل آیا سیم ۴جی میدن یا یه سری باید هزینه جدا پرداخت شه؟

سوال بعدی یه سیم اعتباری داشتم ترادبرد کردم، الان اگه به ایرانسل برگردم، سیمکارت 4جی میگیرم ؟

Majidson
15-12-2016, 11:17
دقیقاً مثل من
پدرشون رو درمیارم، اینقدر زنگ میزنم و شکایت میکنم که به نتیجه برسم، البته یه سیم اعتباری هم امروز گرفتم ولی گذاشتم واسه مرحله آخر که دیگه به نتیجه نرسیدم!
عجب اشتباهی کردم ترابرد کردم
پیامک های اطلاع رسانی خط من از امروز اوکی شد.

behzadee
15-12-2016, 12:11

ممنون
خدا رو شکر منم امتحان کردم درست شد، برنامه همراه اول هم نصب کردم پیامک فعال سازیش اومد

amirbrad
15-12-2016, 16:02

ممنون
خدا رو شکر منم امتحان کردم درست شد، برنامه همراه اول هم نصب کردم پیامک فعال سازیش اومد

دوستان به نظرتون با شکایت پیگری فقط واسه شما درست ده یا همه اونایی که مشکل داشتن؟ در ضمن شما برگشتین به اپراتور پایه درست شده یا اینکه کلا اگر ترابرد هم بکنیم پیامک ها درست شده؟

Majidson
15-12-2016, 16:43
دوستان به نظرتون با شکایت پیگری فقط واسه شما درست ده یا همه اونایی که مشکل داشتن؟ در ضمن شما برگشتین به اپراتور پایه درست شده یا اینکه کلا اگر ترابرد هم بکنیم پیامک ها درست شده؟

۱. متاسفانه، پیامک خط های ترابرد هنوز مشکل داره.
۲. من برگشتم همراه اول، ولی دو بار با ۹۹۹۰ تماس گرفتم مشکل حل نکردن. شکایت کردم ۱۹۵ مشکل را حل کردند.
اگر پیگیری نمیکردم نه اینترنت داشت خطم و نه پیامک اطلاع رسانی دریافت میکردم.

Majidson
15-12-2016, 16:52
دوستان ترادبرد به ایرانسل، بسته هدیه داره؟ اگه داره، دقیقا چیه؟ و آیا سیم هدیه تعلق میگیره؟
همراه اول، اکباتان 3جی درست حسابی نداره، شکایت هم جواب نمیده! بین رایتل و ایرانسل موندم
رایتل 3جی سیم دایمیش 0.1 ریاله، فکر کنم گیگ آزاد میشه حدود 10 هزار تومن و به صرفس، ایرانسل 0.5 ریال و یه دایمی937 ایرانسل داشتم، سقف اعتبارش 20 تومنه!!! اما آی سیم 902 50 تومن

ترادبرد به ایرانسل آیا سیم ۴جی میدن یا یه سری باید هزینه جدا پرداخت شه؟

سوال بعدی یه سیم اعتباری داشتم ترادبرد کردم، الان اگه به ایرانسل برگردم، سیمکارت 4جی میگیرم ؟

من که خطم دائمی بود ترابرد کردم به ایرانسل هیچ هدیه ای دریافت نکردم. اعتبار خط هم اول ۵۰ تومن در نظر گرفتن بعد از دو روز اضافه کردن به ۱۰۰ تومن.
حالا الان نمیدونم که جدیداً شاید هدیه بِدن.

فقط بعد از ترابرد به ایرانسل بعد از دو هفته یه پیامک میاد برای دریافت سیم کارت هدیه. همین

کلا ایرانسل دیگه سیم کارت Usim 4G میده حالا چه ترابرد کنی چه برگردی.

اگر ایرانسل آنتن میده مطمئن باش از رایتل بهتر و بصرفه تر هستش.
ولی این نکته را بگم بعد از ترابرد، قبل از تماس با شما یه پیام پخش میشه که کلافه کننده است و اینکه پیامک اطلاع رسانی "به جز بانک ها" را از سرشماره های ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۵۰۰۰ دریافت نمی کنید.

behzadee
15-12-2016, 17:41

من یه هفته پشت سر هم زنگ میزدم و دو بار شکایت کردم 195 و چند تا مرکز مخابراتی هم رفتم

خیلی دقیق نمیشه گفت که آیا همه درست شدن یا نه، کلاً به هیچ عنوان ترابرد توصیه نمیشه، چون مشکلات زیادی داره که حالا حالاها زمان میخواد تا به ثبات برسه

اگه خط اعتباری و غیر مهم دارین روی اون امتحان کنین ترابرد رو، به هیچ وجه روی خط اصلی تون اینکارو انجام ندین

ShadowDragon
16-12-2016, 10:24
حذف شود.....

mehrabooni
16-12-2016, 15:01
ممنون

ShadowDragon
16-12-2016, 15:32
من که خطم دائمی بود ترابرد کردم به ایرانسل هیچ هدیه ای دریافت نکردم. اعتبار خط هم اول ۵۰ تومن در نظر گرفتن بعد از دو روز اضافه کردن به ۱۰۰ تومن.
حالا الان نمیدونم که جدیداً شاید هدیه بِدن.

فقط بعد از ترابرد به ایرانسل بعد از دو هفته یه پیامک میاد برای دریافت سیم کارت هدیه. همین

کلا ایرانسل دیگه سیم کارت Usim 4G میده حالا چه ترابرد کنی چه برگردی.

اگر ایرانسل آنتن میده مطمئن باش از رایتل بهتر و بصرفه تر هستش.
ولی این نکته را بگم بعد از ترابرد، قبل از تماس با شما یه پیام پخش میشه که کلافه کننده است و اینکه پیامک اطلاع رسانی "به جز بانک ها" را از سرشماره های ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۵۰۰۰ دریافت نمی کنید.

ممنون از جوابتون
حالا یه سوال تعرفه اینترنت آزاد ایرانسل چقدره؟ سیم دایمی

Majidson
16-12-2016, 23:29
ممنون از جوابتون
حالا یه سوال تعرفه اینترنت آزاد ایرانسل چقدره؟ سیم دایمی
تعرفه مصرف آزاد استفاده از خدمات گسترده‌ترین شبکه اینترنت ایرانسل، ۰.۵ ریال به ازای هر کیلوبایت برای مشترکان سیم کارت های دائمی و ۰.۷۵ریال برای مشترکان سیم کارت های اعتباری می باشد.

Sajjad_etaat
17-12-2016, 12:04
رایتل سرعت اینترنت خیلی خوبه ولی انتن دهی ایرانسل و همراه اول بهتره

Mohammad Aghaee
17-12-2016, 15:25
رایتل سرعت اینترنت خیلی خوبه ولی انتن دهی ایرانسل و همراه اول بهتره
رایتل به دلیل تعداد کم مشترک هایی که داره سرعتش پایدارتره وگرنه شما اگه منطقه تون خوب باشه ایرانسل بسیار سرعت بالاتری رو ارائه میده .

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

880446534
17-12-2016, 19:39
سلام دوستان.

من همراه دارم.

من توی اون طرح ازمایشی که همون اول برگذار کردن، ثبت نام کردم و خواستم برم ایرانسل و سیم کارتم اومد، ولی فعال نشد (sms فعال سازی اومد ولی فعال نشد) و منم یکم پیگری کردم و بیخیال شدم.

الان میخوام دوباره ترابرد کنم و بیام ایرانسل.

کمی فروم رو دنبال میکنم، با بخش sms ها مشکلی ندارم. همون sms بانک و خود اپراتور بیاد کافیه .
من فقط مشکل بوق و اون پخش پیام دارم.

کسی صداشو نداره بذاره اینجا بشنویم؟
چند ثانیه هست ؟؟
موقع پخش پیام، گوشی من زنگ میخوره؟ (مثلا شبیه اهنگ پیش بازه؟)
----------------------------

هدفم از ترابرد اینترنت ایرانسله (بسته هاش یکسانه) . سرکارم و خونمون جاهاش فرق داره. خونه 2g و سرکار 3g هست، همراه اول هم بسته اش جدا جدا هست.(کلا خوشم نمیاد ازش)

--------------------

اگه مساله خاصی هست، بگین .

sent from my tapatalk

massoud68
18-12-2016, 00:18
سلام دوستان.

من همراه دارم.

من توی اون طرح ازمایشی که همون اول برگذار کردن، ثبت نام کردم و خواستم برم ایرانسل و سیم کارتم اومد، ولی فعال نشد (sms فعال سازی اومد ولی فعال نشد) و منم یکم پیگری کردم و بیخیال شدم.

الان میخوام دوباره ترابرد کنم و بیام ایرانسل.

کمی فروم رو دنبال میکنم، با بخش sms ها مشکلی ندارم. همون sms بانک و خود اپراتور بیاد کافیه .
من فقط مشکل بوق و اون پخش پیام دارم.

کسی صداشو نداره بذاره اینجا بشنویم؟
چند ثانیه هست ؟؟
موقع پخش پیام، گوشی من زنگ میخوره؟ (مثلا شبیه اهنگ پیش بازه؟)
----------------------------

هدفم از ترابرد اینترنت ایرانسله (بسته هاش یکسانه) . سرکارم و خونمون جاهاش فرق داره. خونه 2g و سرکار 3g هست، همراه اول هم بسته اش جدا جدا هست.(کلا خوشم نمیاد ازش)

--------------------

اگه مساله خاصی هست، بگین .

sent from my tapatalk
دوست عزیز
من الان چک کردم، پیام ترابرد حذف شده!
فقط دوتا بوق میزنه بعدش 5 یا 6 ثانیه هوا پخش میکنه و بعد شروع به بوق خوردن میکنه.
اون مشکلات پیامک ها رو من از طریق 195 پیکیری کردم، ظاهرا مشکل مخابرات هستش(سرشماره های 1000،2000،3000 برای مخابرات هستن) که پیامک ها رو به سمت اپراتور جدید مسیر یابی نمیکنه و پیامک های ما به سمت اپراتور قبلیمون مسیر یابی میشه. گفت هم ایرانسل و هم همراه اول دارن پیگیری میکنن تا مشکل حل بشه.

Majidson
18-12-2016, 07:44
دوست عزیز
من الان چک کردم، پیام ترابرد حذف شده!
فقط دوتا بوق میزنه بعدش 5 یا 6 ثانیه هوا پخش میکنه و بعد شروع به بوق خوردن میکنه.
اون مشکلات پیامک ها رو من از طریق 195 پیکیری کردم، ظاهرا مشکل مخابرات هستش(سرشماره های 1000،2000،3000 برای مخابرات هستن) که پیامک ها رو به سمت اپراتور جدید مسیر یابی نمیکنه و پیامک های ما به سمت اپراتور قبلیمون مسیر یابی میشه. گفت هم ایرانسل و هم همراه اول دارن پیگیری میکنن تا مشکل حل بشه.

اگر مشکل از مسیریابی بود پیامک بانک ها هم از همین سرشماره ها می باشد.
پس چرا پیامک بانک ها دریافت می شوند !؟

iDownload & iGame
18-12-2016, 08:45
تایید میشه. پیام ترابرد حذف شده.

hadi_ans
18-12-2016, 09:07
پيام ترابرد حذف شده
فقط دو تا بوق ميزنه

880446534
18-12-2016, 10:58
خدارو شکر که مشکل بوق هم حل شد.
حالا من حظوری برم نمایندکی ایرانسل یا توسایتش ثبت نام کنم؟؟
فرقی هم داره؟

sent from my tapatalk

iDownload & iGame
18-12-2016, 12:12
خدارو شکر که مشکل بوق هم حل شد.
حالا من حظوری برم نمایندکی ایرانسل یا توسایتش ثبت نام کنم؟؟
فرقی هم داره؟

sent from my tapatalk
بنده از تو سایت ایرانسل درخواست دادم بجای 5 روز، 2 روزه ترابرد انجام شد!

Majidson
18-12-2016, 12:24
بوق ترابرد جایگزین پیام صوتی می‌شود يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد بوق کوتاه مختص ترابرد جایگزین پیام صوتی برای مشترکان ترابرد شده تلفن همراه می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در این اطلاعیه آمده است، با اجرای طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه، پیش شماره مشترکان نمی‌تواند تعیین‌کننده نوع اپراتور خدمات دهنده به مشترکان باشد، بر همین اساس به منظور اطلاع‌رسانی برون شبکه‌ای بودن تماس و تفاوت هزینه مربوط به آن برای مشترکانی که قصد برقراری تماس با مشترک ترابرد شده را دارند، بوق کوتاه مختص ترابرد پخش می‌شود.
براساس این اطلاعیه بوق ترابرد متفاوت از بوق موجود در ارائه سایر خدمات تلفن می‌باشد و پیش از برقراری تماس پخش شده و جایگزین پیام صوتی است که پیش از این به تماس گیرنده اطلاع می‌داد شماره‌ای که با آن تماس گرفته ترابرد شده است.

Masoud 206-16v
18-12-2016, 15:25
پيام ترابرد حذف شده
فقط دو تا بوق ميزنه

ي سوال
اگر مشترك بتازگي ترابرد كرده باشه باز همون دوتا بوق براي تماس گيرنده پخش ميشه ،آره؟يا اين مود براي اونهايي كه قبلا ترابرد كرده بودن هست و مشتركي كه بتازگي اقدام كنن بايد مدتها اون پيغام صوتي رو داشته باشه؟
ممنون ميشم دوستاني اطلاع دارند توضيح بدهند.

Majidson
18-12-2016, 16:37
ي سوال
اگر مشترك بتازگي ترابرد كرده باشه باز همون دوتا بوق براي تماس گيرنده پخش ميشه ،آره؟يا اين مود براي اونهايي كه قبلا ترابرد كرده بودن هست و مشتركي كه بتازگي اقدام كنن بايد مدتها اون پيغام صوتي رو داشته باشه؟

پیام ترابرد، کاملاً برداشت شده است و هیج تفاوتی مابین شما و کسی که قبلاً ترابرد کرده بوده است نمی باشد.

massoud68
18-12-2016, 17:38
اگر مشکل از مسیریابی بود پیامک بانک ها هم از همین سرشماره ها می باشد.
پس چرا پیامک بانک ها دریافت می شوند !؟

من فکر میکنم پیام های بانک یا کلا اون پیام هایی که درست کار میکنن به این صورته که اول به اپراتور پایه ارسال میشن و بعد اپراتور پایه اونها رو به مقصد ارسال میکنه یه چیزی شبیه به دایورت؟ فکر میکنم این روش پرهزینه باشه، برای همین فقط یه تعداد محدود از از شمارت ها مثل بانک رو به این شکل پوشش دادن تا بعدا به راه حل اساسی برسن.

Y@var
18-12-2016, 18:16
ي سوال

با سلام
من از یکی دوماهیه از همراه اول رفتم ایرانسل و هنوز پیام ترابرد و دو بوق سر جاش. مشکل اصلی من با ترابرد اینا نیست مشکل اصلیش مکثی هست که بعد از دو تا بوق میکنه و خیلیا تا ميبينن زنگ نمیخوره قطع میکنن

880446534
18-12-2016, 20:19
بنده از تو سایت ایرانسل درخواست دادم بجای 5 روز، 2 روزه ترابرد انجام شد!
امروز ثبت نام اینترنتی کردم، انشالله که مشکلی نباشه.

sent from my tapatalk

Masoud 206-16v
18-12-2016, 20:47
با سلام
من از یکی دوماهیه از همراه اول رفتم ایرانسل و هنوز پیام ترابرد و دو بوق سر جاش. مشکل اصلی من با ترابرد اینا نیست مشکل اصلیش مکثی هست که بعد از دو تا بوق میکنه و خیلیا تا ميبينن زنگ نمیخوره قطع میکنن

امروز هم چك كرديد؟

iDownload & iGame
18-12-2016, 21:05
امروز ثبت نام اینترنتی کردم، انشالله که مشکلی نباشه.

sent from my tapatalk
فقط حتما" بصورت آنلاین از طریق سایت MCI قبض میان دوره ای رو پرداخت کنید و دیگه از خطتون تماس نگیرید تا بدهی نداشته باشه.

LEO.M
19-12-2016, 01:24
دوستان ظاهرا امروز پيام صوتي ترابرد حذف شد
من دايمي همراه اول دارم و از همون روزي كه ترابرد راه اندازي شد،منتظر بودم پيام صوتي حذف بشه

الآن بجز پيام كه حل شد،مشكل ديگه اي نداره؟با خيال راحت ميشه ترابرد كرد؟sms هاي بانك و اينا اوكي هست؟

Majidson
19-12-2016, 07:52
دوستان ظاهرا امروز پيام صوتي ترابرد حذف شد
من دايمي همراه اول دارم و از همون روزي كه ترابرد راه اندازي شد،منتظر بودم پيام صوتي حذف بشه

الآن بجز پيام كه حل شد،مشكل ديگه اي نداره؟با خيال راحت ميشه ترابرد كرد؟sms هاي بانك و اينا اوكي هست؟

فقط پیامک بانک ها دریافت میشه، ولی هیچ پیامک اطلاع رسانی از سرشماره های ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۵۰۰۰ فعلاً دریافت نمی کنید.

par_haam
19-12-2016, 08:20
با سلام و احترام،

دوستان عزیزی که از همراه اول ترابرد به ایرانسل کردند آیا پیغام ترابرد حذف شده است ؟

880446534
19-12-2016, 17:42
فقط حتما" بصورت آنلاین از طریق سایت MCI قبض میان دوره ای رو پرداخت کنید و دیگه از خطتون تماس نگیرید تا بدهی نداشته باشه.
ممنونم.
ولی خطم اعتباریه.
یکم شارژ داره توش. موقع ثبت نام تو سایت ایرانسل، زمان ترابرد رو 4ام دی زدم تا شارژم مصرف شه. بعدش اگه کم اومد، هزاری شارژ میکنم که زیاد ضرر نکنم

sent from my tapatalk

ShadowDragon
20-12-2016, 10:10
دوستان لطفا راهنمایی کنید
یه خط ایرانسل رو به رایتل ترادبرد کردم، الان برای برگشت به ایرانسل باید چی کار کنم؟ آیا باید مدتی رایتل بمونم یا هزینه ای پرداخت کنم؟

Y@var
20-12-2016, 11:37
امروز هم چك كرديد؟

سلام
بله هنوز هست

Milad4171
20-12-2016, 18:38
یه خط ایرانسل رو به رایتل ترادبرد کردم، الان برای برگشت به ایرانسل باید چی کار کنم؟ آیا باید مدتی رایتل بمونم یا هزینه ای پرداخت کنم؟
طبق قانون ترابرد باید سه ماه از آخرین ترابرد بگذره. ولی ممکنه واسه بازگشت به اپراتور پایه این زمان در نظر گرفته نشه. شما درخواست بدید اگه رد شد دلیلش همینه باید 3 ماه بگذره !
از پنل خود ایرانسل قسمت بازگشت به ایرانسل را باید بزنید .

Y@var
20-12-2016, 20:20
سلام
واسه همراه اول که بازگشت فوری داشت احتمالا بقیشون هم دارن

Majidson
21-12-2016, 07:03
بازگشت به اپراتور پایه در هر زمانی امکان پذیر است و مشکلی نیست.
فرم بازگشت به ایرانسل را تکمیل کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ترابردپذیری-شماره-تلفن-همراه

massoud68
23-12-2016, 01:30
دوستان متاسفانه چند وقتیه از بانک پارسیان و پاسارگاد پیامک تراکنش بانکی برای من نمیاد.
شما بگید از کدوم بانک میاد من کارت همون بانک رو بگیرم.
من 3 ماهه از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم، مشکل پیامک بانکی از اول شهریور برام به وجود اومده و دو ماه اول این مشکل وجود نداشت.
برای بقیه هم اینجوریه؟
لطف کنید بگید از کجا به کجا ترابرد کردید و از کدوم بانک ها براتون پیامک تراکنش میاد و از کدوم بانک ها نمیاد.
لطفا همه بگن

iDownload & iGame
23-12-2016, 10:23
دوستان متاسفانه چند وقتیه از بانک پارسیان و پاسارگاد پیامک تراکنش بانکی برای من نمیاد.
من 3 ماهه از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم، مشکل پیامک بانکی از اول شهریور برام به وجود اومده و دو ماه اول این مشکل وجود نداشت.
برای بقیه هم اینجوریه؟
لطف کنید بگید از کجا به کجا ترابرد کردید و از کدوم بانک ها براتون پیامک تراکنش میاد و از کدوم بانک ها نمیاد.
لطفا همه بگن

از همراه اول به ایرانسل: پیامک بانکهای ملی، صادرات، سامان، آینده و پاسارگاد برام میاد.

Majidson
24-12-2016, 00:47
برای بقیه هم اینجوریه؟
لطفا همه بگن

برای من هم از تجارت ، صادرات، دی، سینا، مهراقتصاد، بدون مشکل دریافت می گردید.

Y@var
24-12-2016, 16:12
با سلام
دوستان من میخوام از ایرانسل به همراه اول برگردم. یکبار ثبت نام کردم و کد پیگیری بهم داد ولی پیامک تایید نیومد و سه روز بعد سیم کارت هم حتی اومد ولی فعال نشد زنگ زدم پشتیبانی همراه اول گفت چون پیامک تایید ندادین درخواستتون لغو شده در حالی که تو سیستم هنوز نوشته بود درخواست ثبت شد و لغو نشده بود منم سیم کارت رو شکستم و لغو ترابرد رو خودم زدم
حالا دوباره امروز درخواست دادم باز هم مثل قبل کد پیگیری داد ولی پیامک تایید نداد زنگ زدم به پشتیبانی گفتن خودم عدد 1 رو به شماره ی 667 برای تایید بفرستم منم فرستادم ولی تو پیگیری اینترنتی سایت همراه اول هنوز مثل قبل نوشته درخواست ترابرد ثبت شد و جوابی جدیدی هم از پیامک تاییدی که فرستادم دریافت نکردم و تایید ارسال یا همون دلیوریش فقط اومد چون فکر کنم موقع ترابرد به ایرانسل زمانی که 1 رو میفرستادی یه جوابی پس میفرستاد ولی اینجا هیچ جوابی برنگشت.
به نظرتون ایندفعه تایید شده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پیشاپیش تشکر:n16:

Majidson
24-12-2016, 17:41
با سلام
دوستان من میخوام از ایرانسل به همراه اول برگردم. یکبار ثبت نام کردم و کد پیگیری بهم داد ولی پیامک تایید نیومد و سه روز بعد سیم کارت هم حتی اومد ولی فعال نشد زنگ زدم پشتیبانی همراه اول گفت چون پیامک تایید ندادین درخواستتون لغو شده در حالی که تو سیستم هنوز نوشته بود درخواست ثبت شد و لغو نشده بود منم سیم کارت رو شکستم و لغو ترابرد رو خودم زدم
حالا دوباره امروز درخواست دادم باز هم مثل قبل کد پیگیری داد ولی پیامک تایید نداد زنگ زدم به پشتیبانی گفتن خودم عدد 1 رو به شماره ی 667 برای تایید بفرستم منم فرستادم ولی تو پیگیری اینترنتی سایت همراه اول هنوز مثل قبل نوشته درخواست ترابرد ثبت شد و جوابی جدیدی هم از پیامک تاییدی که فرستادم دریافت نکردم و تایید ارسال یا همون دلیوریش فقط اومد چون فکر کنم موقع ترابرد به ایرانسل زمانی که 1 رو میفرستادی یه جوابی پس میفرستاد ولی اینجا هیچ جوابی برنگشت.
به نظرتون ایندفعه تایید شده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پیشاپیش تشکر:n16:
دوست عزیز
بدلیل مشکل پیامک، که در ترابرد وجود دارد هیچ پیامکی دریافت نخواهید.
در هنگام پر کردم فرم بازگشت به همراه اول، مراجعه حضوری به دفاتر همراه اول را انتخاب کنید.
تا کارشناس نمایندگی مراحل ثبت نام و تایید سیم کارت را را برای شما انجام دهد.

Y@var
24-12-2016, 18:47
دوست عزیز
بدلیل مشکل پیامک، که در ترابرد وجود دارد هیچ پیامکی دریافت نخواهید.
در هنگام پر کردم فرم بازگشت به همراه اول، مراجعه حضوری به دفاتر همراه اول را انتخاب کنید.
تا کارشناس نمایندگی مراحل ثبت نام و تایید سیم کارت را را برای شما انجام دهد.

خیلی ممنون از پاسخ شما
قبلا که مشکل پیامک نبود پیامک تایید از طرف شماره ی 667 میومد؟
حالا که پیام نیومده، من عدد 1 رو بفرستم قاعدتا باید تایید به صورت خودکار انجام بشه حالا چه همراه اول پیامش اومده باشه و چه نیومده باشه! درسته؟
اگه اشتباه نکنم پشتیبانی همراه اول هم همین رو گفت

880446534
24-12-2016, 19:06
سلام.
من ثبت نام اینترنتی کردم، تاریخ ترابرد رو امروز زدم، sms ترابرد اومد، ولی سیمکارت نیومد.
زنگ زدم شمارمو دادم گفت اره ثبت شده شمارتون،
گفتن شما sms ترابرد رو تایید کنید، سیم کارت هم تا 24 ساعت دیگه میرسه دمه خونت. 3 روز هم طول میکشه تا فعال شه!
بعد گفت اگه تایید نکنی، درخاستت لغو میشه
حالا sms رو تایید کنم یا نه؟؟؟

sent from my tapatalk

880446534
26-12-2016, 19:09
سلام.
من ثبت نام اینترنتی کردم، تاریخ ترابرد رو امروز زدم، sms ترابرد اومد، ولی سیمکارت نیومد.
زنگ زدم شمارمو دادم گفت اره ثبت شده شمارتون،
گفتن شما sms ترابرد رو تایید کنید، سیم کارت هم تا 24 ساعت دیگه میرسه دمه خونت. 3 روز هم طول میکشه تا فعال شه!
بعد گفت اگه تایید نکنی، درخاستت لغو میشه
حالا sms رو تایید کنم یا نه؟؟؟

sent from my tapatalk
سلامی دوباره.
عرض کنم که من تو دوره ی ازامیشی ثبت نام کرده بودم، واسم با فاصله چند روزه، دوتا سیم کارت فرستادن . اخرش فعال نشد که منم زنک زدم گفتم بیخال شدم. اونا هم لغو کردن.

تا اینکه چند روز پیش اقدام کردم، و sms ترابرد رو تایید کردم و تا امروز صبح هیچ سیمکارتی دستم نرسید، رفتم امور مشترکین (همونجایی که سیمکارت اول رو بهم دادن) بعد از کمی پیگیری ، گفت تو چند ماه پیش بهت سیمکارت دادن. برو همونو بزن، فعال شده.
منم اومدم دیدم سیمکارتی که اون گفته فعال نشده ،برعکس سیمکارت دوم که میشه گفت یه امور مشترکین دیگه واسم اورد،فعال شد .
به هرحال، همراه اولم سوخت، الانم ایرانسل فعاله.

حالا چندتا مشکل که فعلا فهمیدم اییناست :
کد دستوری 555 کار نمیکنه و اخطار زیر رو میده. نمیتونم شارژ و.... رو بیینم

دوم اینکه نمیتونم وارد برنامه ایرانسل من بشم.میگه شمارت اشتباهه

پ.ن: یه بسته هفتکی 500 مگی روزانه+500 شبانه رایگان بهم دادن.
2 تومن هم شارژ داشت (زنگ زدم، قطع که کردم، شارژ رو نشون داد)

sent from my tapatalk

Majidson
26-12-2016, 19:58
سلامی دوباره.
عرض کنم که من تو دوره ی ازامیشی ثبت نام کرده بودم، واسم با فاصله چند روزه، دوتا سیم کارت فرستادن . اخرش فعال نشد که منم زنک زدم گفتم بیخال شدم. اونا هم لغو کردن.

تا اینکه چند روز پیش اقدام کردم، و sms ترابرد رو تایید کردم و تا امروز صبح هیچ سیمکارتی دستم نرسید، رفتم امور مشترکین (همونجایی که سیمکارت اول رو بهم دادن) بعد از کمی پیگیری ، گفت تو چند ماه پیش بهت سیمکارت دادن. برو همونو بزن، فعال شده.
منم اومدم دیدم سیمکارتی که اون گفته فعال نشده ،برعکس سیمکارت دوم که میشه گفت یه امور مشترکین دیگه واسم اورد،فعال شد .
به هرحال، همراه اولم سوخت، الانم ایرانسل فعاله.

حالا چندتا مشکل که فعلا فهمیدم اییناست :
کد دستوری 555 کار نمیکنه و اخطار زیر رو میده. نمیتونم شارژ و.... رو بیینم

دوم اینکه نمیتونم وارد برنامه ایرانسل من بشم.میگه شمارت اشتباهه

پ.ن: یه بسته هفتکی 500 مگی روزانه+500 شبانه رایگان بهم دادن.
2 تومن هم شارژ داشت (زنگ زدم، قطع که کردم، شارژ رو نشون داد)

sent from my tapatalk
۲۴ ساعت دیگر بعد از فعالسازی خط این مشکل برطرف می گردد

LEO.M
26-12-2016, 23:29
من يك دي ماه، از همراه اول درخواست ترابرد به ايرانسل دادم(سيمكارت اعتباري)،٢ دي ماه تاييد كردم و اس رو زدم و حتي از ايرانسل زنگ زدن تاييديه گرفتن
پنجشنبه هفته پيش يعني ٣ دي پيام اومد كه بزودي سيمكارت شما غير فعال ميشه و سيمكارت جديد به دستتون ميرسه
سيمكارت غير فعال شد اما سيمكارت ايرانسل به دستم نرسيد
تا همين امروز كه دوشنبس هر روز تماس ميگيرم و بهم ميگن تيكت باز كردم جواب نيومده و امروز گفتن ارجاع ميديم سرپرستي
حتي بهم گفتن ترابرد شما با موفقيت انجام شده و شما الان پروفايلتون در ايرانسل فعاله اما سيمكارت به دست شما نرسيده و بايد با واحد توزيع ايرانسل پيگيري كنن

بنظرتون مشكل چيه؟ترابرد كه انجام شده و فعال شده ايرانسل اما نميارن!!

LEO.M
27-12-2016, 00:46
من يك دي ماه، از همراه اول درخواست ترابرد به ايرانسل دادم(سيمكارت اعتباري)،٢ دي ماه تاييد كردم و اس رو زدم و حتي از ايرانسل زنگ زدن تاييديه گرفتن
پنجشنبه هفته پيش يعني ٣ دي پيام اومد كه بزودي سيمكارت شما غير فعال ميشه و سيمكارت جديد به دستتون ميرسه
تا همين امروز كه دوشنبس هر روز تماس ميگيرم و بهم ميگن تيكت باز كردم جواب نيومده و امروز گفتن ارجاع ميديم سرپرستي
حتي بهم گفتن ترابرد شما با موفقيت انجام شده و شما الان پروفايلتون در ايرانسل فعاله اما سيمكارت به دست شما نرسيده و بايد با واحد توزيع ايرانسل پيگيري كنن

880446534
27-12-2016, 08:35
۲۴ ساعت دیگر بعد از فعالسازی خط این مشکل برطرف می گردد

بخش USSD ها حل شد.برنامه ایرانسل من هنوز غیر فعاله ، شماره رو نمیشناسه

اپدیت: یه اپدیت جزیی تو برنامه بازار بود، اپدیت کردم ایرانسل من رو. درست شد.

sent from my tapatalk

880446534
27-12-2016, 08:37

به نظرم تهران نیستی شما.

منم مازندران هستم و همین مشکل رو داشتم، اخرش حظوری رفتم به نمایندگی ایرانسل ، دیدم سیمکارتم اونجاست، دمه خونه نیاوردن.
حالا شما هم یه سر بزن، شاید مث مال من شده باشه کارت.

sent from my tapatalk

saber73
27-12-2016, 09:28
به نظرم تهران نیستی شما.

منم مازندران هستم و همین مشکل رو داشتم، اخرش حظوری رفتم به نمایندگی ایرانسل ، دیدم سیمکارتم اونجاست، دمه خونه نیاوردن.

sent from my tapatalk

بله درسته متاسفانه ایرانسل در شهرستان ها سیم کارت جایگزین رو نمیاره درب منزل و باید حتما با شما از طرف نمایندگی اصلی خدمات ایرانسل مستقر در شهرستان شما تماس گرفته بشه و بگن که تشریف بیاورید و سیم کارتتون رو ببرید که گاها کوتاهی میشه و زنگ هم نمیزنن پس حتما خودت برو نمایندگی فروش و خدمات ایرانسل و کد پیگیری و شماره موبایلت رو بده و اونجا سیم کارت صادر شده رو تحویل بگیر . اونجا هم نبود برو نمایندگی دیگه ای منظورم اینه اول ببین تو شهرستان شما چند تا نمایندگی خدمات ترابرد رو انجام میدن و رسیدگی میکنن از طریق سایت ایرانسل و بعد برو همون نمایندگی ها اصولا فقط نمایندگی های حقوقی و خدماتی این کار رو انجام میدن نه نمایند گی های فروش .

LEO.M
27-12-2016, 09:28
به نظرم تهران نیستی شما.

sent from my tapatalk

نه دوست عزيز،تهران هستم
من متاسفانه اصلا وقت مراجعه حصوريو ندارم وگرنه تا الان رفته بودم و حضوري ميگرفتم
خوسبختانه اين خطي ك ترابرد كردم خط اصليم نبودم و صرفا بخ عنوان تست اين كارو كردم

massoud68
27-12-2016, 19:12
برای بقیه هم اینجوریه؟
لطفا همه بگن

از همراه اول به ایرانسل: پیامک بانکهای ملی، صادرات، سامان، آینده و پاسارگاد برام میاد.

برای من هم از تجارت ، صادرات، دی، سینا، مهراقتصاد، بدون مشکل دریافت می گردید.

از همه دوستانی که مشارکت کردن ممنونم.[emoji120] [emoji120]
پیامک بانک پاسارگاد از فردای روزی که پرسش رو مطرح کردم درست شد و ظاهرا اختلال تو سیستم خود بانک بوده و پیامک پارسیان امروز بعد از 40 روز درست شد البته شماره ی پیامک تغییر کرده.

البته یه چیز بگم خیلی دلم سوخت.
حالا که من ترابرد کردم یک ماهه همراه اول نامرد محله خونه ما 4G راه انداخته

saber73
28-12-2016, 13:37
از همه دوستانی که مشارکت کردن ممنونم.[emoji120] [emoji120]
پیامک بانک پاسارگاد از فردای روزی که پرسش رو مطرح کردم درست شد و ظاهرا اختلال تو سیستم خود بانک بوده و پیامک پارسیان امروز بعد از 40 روز درست شد البته شماره ی پیامک تغییر کرده.

البته یه چیز بگم خیلی دلم سوخت.
حالا که من ترابرد کردم یک ماهه همراه اول نامرد محله خونه ما 4G راه انداخته

خوشحالم که بلاخره این مشکل هم با خیر و خوشی درست شد . در مورد ترابرد هم اصلا پشیمان نباشید 4G همراه اول بی مایه فطیره یعنی چی ؟ یعنی اینکه مثل رایتل و ایرانسل نمیشه در تمامی بسته ها و یا آزاد از اون استفاده کرد دنگ و فنگ داره و هزینه اضافی .

880446534
01-01-2017, 19:46
سلام.
یه ریویو از ترابرد بگم براتون.

چند روزیه که از همراه اول ترابرد کردم ایرانسل. خدارو شکر خدارو شکر فعلا همه چیز درسته.

از بانک ملت پیام میاد.
از گوگل با شماره +44 7786 200414 پیام میاد.
فقط مونده پارس انلاین که با شماره +9850001585 که پیام بیاد، هنوز کاری نکردم که پیام بده. امید وارم بده.

ایرانسل من، کد های USSD و بدون بوق ترابرد (دقیقا مث معمولی ها بوق میخوره، تاخیر هم نداره) ، مث ادم کار میکنن.

فعلا همینا رو یادمه.
امیدوارم شما دوستان هم با خیر و خوشی ترابرد کنین

sent from my tapatalk

Masoud 206-16v
01-01-2017, 21:21
سلام.
یه ریویو از ترابرد بگم براتون.

چند روزیه که از همراه اول ترابرد کردم ایرانسل. خدارو شکر خدارو شکر فعلا همه چیز درسته.

از بانک ملت پیام میاد.
از گوگل با شماره +44 7786 200414 پیام میاد.
فقط مونده پارس انلاین که با شماره +9850001585 که پیام بیاد، هنوز کاری نکردم که پیام بده. امید وارم بده.

ایرانسل من، کد های USSD و بدون بوق ترابرد (دقیقا مث معمولی ها بوق میخوره، تاخیر هم نداره) ، مث ادم کار میکنن.

فعلا همینا رو یادمه.
امیدوارم شما دوستان هم با خیر و خوشی ترابرد کنین

sent from my tapatalk

دوست عزيز اعتباري يا دائمي همراه اول رو ترابرد كرديد؟چند روزي كلا شد.
ممنون از شما

880446534
01-01-2017, 23:06
دوست عزيز اعتباري يا دائمي همراه اول رو ترابرد كرديد؟چند روزي كلا شد.
ممنون از شما

من یکم دردسر کشیدم.
سیم کارت اعتباری هست
من دو سری اقدام کردم، دفعه اول خودم کنسل کردم، این سری 3-2 روزه کارش تموم شد.
شما 1-2 صفحه قبلی رو بخونی، پستم هست که مسیر ترابردم رو توضیح دادم

sent from my tapatalk

diaco8464
04-01-2017, 10:11
توی اولین روزهای اجرای آزمایشی ترابرد، از همراه اول ترابرد کردم به ایرانسل. از نظر آنتن‌دهی و اینترنت خیلی راضی بودم.
به خاطر پخش پیام ترابرد (که الان انگار دیگه برداشته شده) و نرسیدن اس‌ام‌اس‌های اطلاع‌رسانی (که انگار هنوزم درست نشده) برگشتم به همراه اول. وقتی برگشتم دو تا مشکل پیش اومد:

سیمکارت همراه اولی که بهم داده بودن فعال نشد. در صورتی که سیمکارت قبلی سوخته بود و بدون‌سیمکارت شده بودم. زنگ زدم به ۹۹۹۰ مشکل رو حل نکردن. گفتن سیمکارت شما توی سیستم ما فعال هست! رفتم یکی از دفاتر همراه اول و گفتم سیمکارتم گم شده. یکی دیگه گرفتم و کار کرد.
بعد از برگشتن به همراه اول، اینترنتم غیرفعال شده بود. هم حضوری پیگیری کردم و هم به ۹۹۹۰ زنگ زدم. کسی نفهمید مشکل چیه. گفتن اینترنت شما توی سیستم ما فعال هست. درخواست دادم اینترنتم غیر فعال بشه. بعد از این که اس‌ام‌اس غیر فعال شدن اینترنتم اومد، دوباره درخواست فعال‌سازی اینترنت دادم. درست شد.

انگار این دو تا مشکل گاهی برای کسایی که برمی‌گردن به همراه اول پیش اومده. این روش‌ها رو امتحان کنید و نتیجه رو همینجا بگید تا بقیه استفاده کنن.

siava5h
04-01-2017, 15:55
سیمکارت همراه اولی که بهم داده بودن فعال نشد. در صورتی که سیمکارت قبلی سوخته بود و بدون‌سیمکارت شده بودم. زنگ زدم به ۹۹۹۰ مشکل رو حل نکردن. گفتن سیمکارت شما توی سیستم ما فعال هست! رفتم یکی از دفاتر همراه اول و گفتم سیمکارتم گم شده. یکی دیگه گرفتم و کار کرد.

بعد از برگشتن به همراه اول، اینترنتم غیرفعال شده بود. هم حضوری پیگیری کردم و هم به ۹۹۹۰ زنگ زدم. کسی نفهمید مشکل چیه. گفتن اینترنت شما توی سیستم ما فعال هست. درخواست دادم اینترنتم غیر فعال بشه. بعد از این که اس‌ام‌اس غیر فعال شدن اینترنتم اومد٬ دوباره درخواست فعال‌سازی اینترنت دادم. درست شد..

یعنی با این مثالهات یک جو آبرو برا همراه اول نزاشتی...
یعنی تا اینقدر بی کفایتی اپراتور؟ :n04:
:n08:

Y@var
05-01-2017, 12:57
با سلام
منم دو بار درخواست برگشت به همراه اول دادم دفعه اول سیم کارت اومد پیامک تایید نیومد و فعال نشد خودم رفتم لغو زدم، دفعه دوم دوباره اینجوری شد و درخواست تایید نیومد زنگ زدم همراه اول گفتن شما کد تأیید رو به شماره 667 طی 24 ساعت بفرست تایید میشه. الان نزدیک 12 روز گذشته سیم کارت دوم دستمه و فعال نشده و همراه اول هم گفته واستون پرونده تشکیل دادیم به خدمات ارتباطی برین تا پروندتون رو کامل کنن که اونم در حال حاضر نمیتونم برم
جالبه تو سیستم همچنان نوشته درخواست ثبت شد، قبلی هم همینطور بود خودم لغو کردم.

ho3in2012
06-01-2017, 17:25
دوستان برای رفع مشکل عدم دریافت پیامک های خارجی باید چیکار کرد؟
حدوده 4 ماهه ترابرد کردم از ایرانسل به همراه اول و همچنان مشکل دریافت اس ام اس هایی که از خارج ایران ارسال میشه دارم
به پشتیبانی همراه اولم زنگ زدم گفتن به ما مربوط نیس:n35:
بازگشت به ایرانسل مشکلو حل میکنه؟

siava5h
06-01-2017, 18:38
حدوده 4 ماهه ترابرد کردم از ایرانسل به همراه اول و همچنان مشکل دریافت اس ام اس هایی که از خارج ایران ارسال میشه دارم

همرا اول میگه به ما مربوط نیست؟! :n04:
مگه پشتیبانی فعلی همراه اول نیست؟! پس به کی مربوطه؟ :n13:

mohsen3
06-01-2017, 22:22
خوشبختانه پیام ترابرد حذف شده

الان فقط دو بار بوق میزنه و پیغام صوتی نداره

من از همراه اپل به رایتل ترابرد کردم

Mohammad Aghaee
07-01-2017, 22:52
شما به ۱۹۵ هم شکایت کن شاید جواب داد . بعضی وقتا باید یه گوشمالی داد به این اپراتورهای زورگو [emoji16]

880446534
08-01-2017, 13:17
خوشبختانه پیام ترابرد حذف شده

الان فقط دو بار بوق میزنه و پیغام صوتی نداره

من از همراه اپل به رایتل ترابرد کردم
سلام.
واسه من بوق هم نمیزنه،

ولی پیام بانک لغو شد فعلا

sent from my tapatalk

ali1400
08-01-2017, 15:57
من از همراه اول دائمی بعد از 4ماه تونستم ترابرد کنم به ایرانسل
همراه اول 4 ماه احراز هویت من رو تایید نمیکرد تا آخر رفت به شکایت و دوتا تجدید نظر و......
الان از همه ی راضیم فقط پیامک از بانک ملت نمیاد
باید چیکار کنم؟

bigbang001
08-01-2017, 16:03
همراه اول 4 ماه احراز هویت من رو تایید نمیکرد تا آخر رفت به شکایت و دوتا تجدید نظر و......
باید چیکار کنم؟

منم دقیقا ۴ ماهه مشکل شما رو دارم چطور حل کردید؟
به ۱۹۵ هم شکایت کردم همینطور شکایت بازه به هیچ جایی هم نرسید!

amirbrad
08-01-2017, 16:23
باید چیکار کنم؟

سر شماره پیامک بانک ملت چنده؟
من هر وقت میام این تایپیک ببینم مشکل پیامک حل شده ترابرد کنم از همراه اول به ایرانسل میبینم مشکلات حل که نمیشه بدترم میشه!

ali1400
08-01-2017, 16:28
اول که چندبار شفاهی زنگ زدن از همراه اول گفتن درست شده و نشد بعد از شکایت در سامانه 195 و بعد از اون من فرستادمش تجدید نظر اول و بازهم جوابهای بی ربط و کاری نکردن
وقتی رفت تجدید نظر دوم از همراه اول زنگ زدن که چرا شکایت کردی!!!به ما امتیاز منفی دادی خلاصه اینبار هم گفتن یه سبمکارت تو رایتل یا ایرانسل داری که مشکل مشخصات داره برو اونها رو درست کن مشکلت حل میشه بعد گفتن اجازه بدید شکایت رو ببندیم و من هم نزاشتم. خلاصه رفتم رایتل و ایرانسل بهم خندین و گفتن اصلا هیچ ربطی نداره مشکل از خود همراه نکبت هست
بعد از 195 زنگ زدن که مشکل حل شده یا نه کلی توپیدم بهشون که با همراه نکبت همدست هستید
دیگه مدتی زنگ نزدن منم بیخیال شدم تا اینکه یه روز ساعت 12ظهر زنگ زدم 195 و بعد از کلی بحث گفتن پیگیری میشه.
خلاصه باز از همراه اول زنگیدن و گفتن چرا دست از شکایت نمیکشی ترابرد رو ول کن و من هم کلی جوابشون دادم
خلاصه کاری رو که باید 4 ماه قبل میکردن اون روز کردن
شماره رو از شبکه پاک کردن و دوباره ثبت کردن و مشکل حل شد.
فقط بکشونشون به تجدید نظر دوم تا منفی بخورن شکایتت هم نبند.
فقط اگه کارت شد تا اس تایید رو فرستادی میاندوره بنداز جلو همراه نکبت که فورا درخواستت رو رد میکنه
ایشالا کار شما هم بشه

ali1400
08-01-2017, 16:30
سر شماره پیامک بانک ملت چنده؟
من هر وقت میام این تایپیک ببینم مشکل پیامک حل شده ترابرد کنم از همراه اول به ایرانسل میبینم مشکلات حل که نمیشه بدترم میشه!

سرشماره 20000

amirbrad
08-01-2017, 17:18
سرشماره 20000

این سرشماره اکثر بانکهاست ، معنی نداره سرشماره به این مهمی مشکل داشته باشه، من فکر میکنم عمدا این مشکل حل نمی کنن چون میدونن همه ترابرد می کنن

Mohammad Aghaee
08-01-2017, 19:11
اول که چندبار شفاهی زنگ زدن از همراه اول گفتن درست شده و نشد بعد از شکایت در سامانه 195 و بعد از اون من فرستادمش تجدید نظر اول و بازهم جوابهای بی ربط و کاری نکردن
وقتی رفت تجدید نظر دوم از همراه اول زنگ زدن که چرا شکایت کردی!!!به ما امتیاز منفی دادی خلاصه اینبار هم گفتن یه سبمکارت تو رایتل یا ایرانسل داری که مشکل مشخصات داره برو اونها رو درست کن مشکلت حل میشه بعد گفتن اجازه بدید شکایت رو ببندیم و من هم نزاشتم. خلاصه رفتم رایتل و ایرانسل بهم خندین و گفتن اصلا هیچ ربطی نداره مشکل از خود همراه نکبت هست
بعد از 195 زنگ زدن که مشکل حل شده یا نه کلی توپیدم بهشون که با همراه نکبت همدست هستید
دیگه مدتی زنگ نزدن منم بیخیال شدم تا اینکه یه روز ساعت 12ظهر زنگ زدم 195 و بعد از کلی بحث گفتن پیگیری میشه.
خلاصه باز از همراه اول زنگیدن و گفتن چرا دست از شکایت نمیکشی ترابرد رو ول کن و من هم کلی جوابشون دادم
فقط اگه کارت شد تا اس تایید رو فرستادی میاندوره بنداز جلو همراه نکبت که فورا درخواستت رو رد میکنه
ایشالا کار شما هم بشه
آقا دمت گرم [emoji23] [emoji23] با اینا باید اینطوری رفتار کرد و متاسفانه زبون آدمیزاد حالیشون نیست . کلا مالکیت همراه اول و مخابرات به دست کسایی افتاده که اصلا براشون رضایت مشتری مهم نیست و فقط میخوان انحصار خودشون رو حفظ کنن ؛ نمونش همین قطع سرویس شاتل تاک که کاملا نشون داد مخابرات تحمل رقیب رو نداره [emoji19]

bigbang001
08-01-2017, 21:51
ایشالا کار شما هم بشه

والا تجدید نظر اول رو که زدم ولی هیچ خبری نیست
اخرشم جواب سر بالا دادن گفتن هر وقت حل شد خبر میدیم!

Sent from my iPad using Tapatalk

m_amin
08-01-2017, 23:21

زنگ بزن ۱۹۵ تلفنی بگو خیلی وقته گذشته اینجوریه

ali1400
09-01-2017, 07:08

واسه منم نوشته بودن شبکه مشکل داره تا حل بشه خبر میدیم منم زنگ زدم باید کفش آهنی بپوشی بری به جنگشون

bigbang001
09-01-2017, 14:02
واسه منم نوشته بودن شبکه مشکل داره تا حل بشه خبر میدیم منم زنگ زدم باید کفش آهنی بپوشی بری به جنگشون

ممنون از راهنمایی
چند وقت پیش از cra.ir یه پیامک گرفتم که تعداد خط شما در همراه اول صفره
شصتم خبردار شد که احتمالا مشکل همینه و همراه اخر شماره من را در لگولاتوری ثبت نکرده
منم رفتم گیر دادم به این موضوع هر چی هم طرف گفت این مسج الکی هست گفتم نه باید دقیق چک کنی
خلاصه زد تو سیستم و گفت نه همه چی اوکی هست اما دو دقیقه بعد دیدم برام مسج اومد که شماره .... به کد ملی ... برای شما در سیستم به تاریخ ۹۵/۱۰/۲۰ ثبت گردید!!!
یعنی تازه مشاره منو ثبت کرده به دروغ میگه همه چی اوکی هست.
سریع رفتم تو سایت رایتل ثبت نام رو زدم بدون مشکل ثبت نام انجام شد!

فقط یه سوال الان که اینترنتی ثبت نام ترابرد کردم میتونم برم یکی از این مراکز سیم رایتل رو سریع بگیرم یا باید صبر کنم تا خودشون پست کنن؟

siava5h
09-01-2017, 20:45
خلاصه زد تو سیستم و گفت نه همه چی اوکی هست اما دو دقیقه بعد دیدم برام مسج اومد که شماره .... به کد ملی ... برای شما در سیستم به تاریخ ۹۵/۱۰/۲۰ ثبت گردید!!!

:n04:

آقا این تاپیک خیلی باحاله.. هر دفه میام کلی میخندم:n08:
فوق العاده بود..
انصافا راهکاراتون به درد میخوره :n16:

Y@var
10-01-2017, 10:51
با سلام
منم دو بار درخواست برگشت به همراه اول دادم دفعه اول سیم کارت اومد پیامک تایید نیومد و فعال نشد خودم رفتم لغو زدم، دفعه دوم دوباره اینجوری شد و درخواست تایید نیومد زنگ زدم همراه اول گفتن شما کد تأیید رو به شماره 667 طی 24 ساعت بفرست تایید میشه. الان نزدیک 12 روز گذشته سیم کارت دوم دستمه و فعال نشده و همراه اول هم گفته واستون پرونده تشکیل دادیم به خدمات ارتباطی برین تا پروندتون رو کامل کنن که اونم در حال حاضر نمیتونم برم
جالبه تو سیستم همچنان نوشته درخواست ثبت شد، قبلی هم همینطور بود خودم لغو کردم.

سلام
آخر مجبور شدم برم امور مشترکین همراه اول و اونجا یه فرم بهم داد و گفت که حتما باید پر بشه اوجا فرم رو پر کرد و یک دقیقه بعد پیامک تایید ترابرد برام اومد و فرداش سیم کارتی که دستم بود فعال شد!
نمیدونم اگه ترابرد حضوری و پر کردن فرم اجباریه چرا روش غیر حضوری میذارن؟
تازه سیم کارتشون هم 4g نیست انگار و فکر کنم باید تعویض بشه و هزینه داره
مشکل فعال شدن خط و اینترنت هم نداشتم
فقط نمیدونم چرا پیامک تایید برنامه my mci یا همون همراه من نمیاد!

EDWARD WHITE
10-01-2017, 13:29
سلام
آخر مجبور شدم برم امور مشترکین همراه اول و اونجا یه فرم بهم داد و گفت که حتما باید پر بشه اوجا فرم رو پر کرد و یک دقیقه بعد پیامک تایید ترابرد برام اومد و فرداش سیم کارتی که دستم بود فعال شد!

برنامه همراه من از اساس مشکل داره فکر کنه بهتره از اول بنویسنش خیلی بهتره براشون ... نظرات رو درموردش در کافه بازار بخون دستتون میاد

m2music
11-01-2017, 15:46
رگولاتوری: بالغ بر نیمی از درخواست های ترابردپذیری تکمیل شده است

بعد از اعلام اجرایی شدن طرح ترابردپذیری بسیاری از کاربران اینطور گلایه داشتند که انتقال خطوط موبایل شان به اپراتورهای دیگر آنقدرها هم ساده نیست و انجام این کار با موانعی همراه است.

حالا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از رفع اشکالات موجود در این راستا خبر داده و اعلام نموده که 55 درصد از درخواست های مشترکان برای ترابرد کردن شماره هایشان تکمیل شده است.

طبق گفته معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری فرایند ترابردپذیری شماره های تلفن همراه در کشور از این پس به صورت مستمر مورد نظارت و پایش قرار می گیرد.

وی با اشاره به اشکالاتی که در ماه های نخست در اجرای این طرح وجود داشت، اعلام نمود که بعد از برگزاری جلسات مستمر با حضور مجریان امر، عملکرد سیستم ترابردپذیری مورد بررسی قرار گرفته و اشکالات موجود شناسایی و رفع شده اند.

حسین فلاح جوشقانی در ادامه به آمار درخواست های انجام شده برای ترابرد اشاره کرد و اعلام نمود: میزان ترابرد تکمیل شده از ۲۴ درصد به ۵۵ درصد در حال حاضر رسیده است و ۴۵ درصد عدم تکمیل ترابرد نیز به دلیل انصراف خود مشترکان و یا رد درخواست ترابرد به دلایل قوانین تجاری ترابردپذیری است و اپراتورها در این زمینه کوتاهی نکرده‌ اند.

فلاح جوشقانی احراز نشدن هویت مانند تطابق نداشتن مشخصات اعلام شده با مشخصات دارنده شماره، رعایت نکردن ترابرد نظیر به نظیر مانند درخواست ترابرد سیم‌کارت دایمی به اعتباری و بالعکس، فعال نبودن سیم‌کارت، فعال‌بودن کمتر از سه ماه سیم‌کارت شماره مورد درخواست برای ترابرد و پرداخت نکردن به موقع صورتحساب اولیه صادر شده از اپراتور فرستنده توسط مشترک در سیم‌ کارت‌های دائمی را از دلایل رد درخواست ترابرد عنوان کرد.

ho3in2012
11-01-2017, 18:07
من هفته پیش درخواست بازگشت به ایرانسل دادم
3 روز پیش پیام اومد بزودی سیمکارت غیرفعال میشه از سیمکارت جدید خودتون استفاده کنین و همون روز هم سیمکارتم قطع شد
الان با گذشت 3 روز هنوز سیمکارت ایرانسل رو تحویل نگرفتم
زنگ که زدم یه شماره پیگیری دادن و تا حالا که هیچ کاری نکردن
نمایندگی اصلی هم رفتم گفتن چون غیرحضوری درخواست دادی کاری نمیتونیم بکنیم
کسی تا حالا چنین مشکلی براش پیش اومده؟

جیوه
12-01-2017, 11:56
:n04:

آقا این تاپیک خیلی باحاله.. هر دفه میام کلی میخندم:n08:
فوق العاده بود..
انصافا راهکاراتون به درد میخوره :n16:

واقعا :n19:
اصلا وضعیت این ترابرد جکی شده برای خودش :n09:

bigbang001
12-01-2017, 13:38
سیمکارت جدید از رایتل اومد
منم ۱ رو به 09204000000 طبق گفته سایت رایتل فرستادم
بعد یه مسج از ۹۸۶۶۷ اومد که ۱ رو به این شماره بفرستم منم فرستادم ولی دیگه هیچ اتفاقی نیوفتاد.
الان باید چکار کنم؟

Damask Roses
13-01-2017, 03:55
یک سوال از عزیزان
آیا تا به حال کسی بعد از ترابرد از همراه اول به ایرانسل با ازدیاد قبض ایرانسل روبرو شده یا این فقط شایعه هست ؟ :n27:

Y@var
13-01-2017, 11:58
سیمکارت جدید از رایتل اومد
منم ۱ رو به 09204000000 طبق گفته سایت رایتل فرستادم
بعد یه مسج از ۹۸۶۶۷ اومد که ۱ رو به این شماره بفرستم منم فرستادم ولی دیگه هیچ اتفاقی نیوفتاد.
الان باید چکار کنم؟

سلام

الان باید بین یک روز تا سه روز و سه ساعت و بیست دقیقه صبر کنید تا سیم کارت قبلی غیرفعال و سیم کارت جدید فعال بشه

saber73
14-01-2017, 20:05
من هفته پیش درخواست بازگشت به ایرانسل دادم
3 روز پیش پیام اومد بزودی سیمکارت غیرفعال میشه از سیمکارت جدید خودتون استفاده کنین و همون روز هم سیمکارتم قطع شد
الان با گذشت 3 روز هنوز سیمکارت ایرانسل رو تحویل نگرفتم
زنگ که زدم یه شماره پیگیری دادن و تا حالا که هیچ کاری نکردن
نمایندگی اصلی هم رفتم گفتن چون غیرحضوری درخواست دادی کاری نمیتونیم بکنیم
کسی تا حالا چنین مشکلی براش پیش اومده؟

برای شما حتما و 100 درصد سیم کارت جدید صادر شده و اگه با ایرانسل تماس داشتین باید میگفتید چک کنن ببینن الان وضعیت خط شما چی هستش ؟ اگه خط فعال بود یعنی ترابرد هم صورت گرقته و سیم کارت صادر شده باور ندارید به همون شماره ترابردی خودتون زنگ بزنید میگه خاموش میباشد تا الان هم اگه از طریق پیک یا پست فرستاده بودن باید میومد و اصولا روال کار ایرانسل اینه که توسط یکی از نمایندگی های خدمات ایرانسل محل زندگی شما سیم کارت جدید صادر میشه یا توسط پست میاد اونجا و از اونجا باید با شما تماس بگیرن و بگن بیا سیم کارتت رو ببر . شما با اون کد پیگیری ترابرد به نمایندگی های خدمات ایرانسل محل زندگی خودتون مراجعه کنین ببینین اونجا ها نیومده یا صادر نشده . راحت میتونن براتون پیگیری کنن . دارن کوتاهی و کم کاری میکنن میخوان پول بدی و درخواست بسته بازگشت سیم کارت رو انجام بدی . نشد شکایت به 195 و علت قطع سیم کارت پیش از موعد مقرر و نرسیدن سیم کارت جایگزین به دست شما .

saber73
14-01-2017, 20:10
ممنون از راهنمایی
چند وقت پیش از cra.ir یه پیامک گرفتم که تعداد خط شما در همراه اول صفره
شصتم خبردار شد که احتمالا مشکل همینه و همراه اخر شماره من را در لگولاتوری ثبت نکرده
منم رفتم گیر دادم به این موضوع هر چی هم طرف گفت این مسج الکی هست گفتم نه باید دقیق چک کنی
سریع رفتم تو سایت رایتل ثبت نام رو زدم بدون مشکل ثبت نام انجام شد!

فقط یه سوال الان که اینترنتی ثبت نام ترابرد کردم میتونم برم یکی از این مراکز سیم رایتل رو سریع بگیرم یا باید صبر کنم تا خودشون پست کنن؟

خیر از طریق پست راحت میارن دم در خونه اونم رایگان فقط کپی کارت ملی خونه داشته باشی مامور پست میخواد برای فرستادن به رایتل .

saber73
14-01-2017, 20:19
سلام

کرم دارن دیگه اذیت میکنن :n02:
بعضی جاها 4G میدن مونده اونجا سیم کارت خام چی داشته باشن مثل ایرانسل و رایتل نیست همشون 4G باشن .
چند روز صبر کنید درست میشه عادی هستش ولی حتما خود به خود درست میشه .
شما خط به خط هم چک کن ببین رمزت درسته تو بازگشت به همراه اول بیشتر موارد مشاهده شده میگه رمز صحیح نمیباشد و حالا بیا خر بیار و باقالی بار کن عوض بشو هم نیست حتی PUK2 هم جواب نمیده .

saber73
14-01-2017, 20:22
شما به ۱۹۵ هم شکایت کن شاید جواب داد . بعضی وقتا باید یه گوشمالی داد به این اپراتورهای زورگو [emoji16]

پیامک های خارج از کشور رو اصلا همراه اول مخصوصا برا خطوط ترابردی پشتیبانی و رسیدگی نداره و من تا مرحله آخر شکایت رفتم و مجبور به بازگشت به ایرانسل شدم و مشکل درست شد .

ali1400
15-01-2017, 11:47
من الان یه هفته هست از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم
وضعیت زنگ خوردن خوبه و صدای بوق کوتاه هست اولش
پیامکهای بانکی میرسه البته باید پیامهای تبلیغاتیتون باز باشه
پیامک و اینترنت عالی
واقعا از دست همراه اول نکبت راحت شدم

massoud68
15-01-2017, 22:07
پیامک و اینترنت عالی
نکبت رو خوب اومدی.

amirbrad
15-01-2017, 23:48
پیامک و اینترنت عالی

اقا از چه بانکهایی پیامک میاد و سرشماره بانکهاتون چنده؟ پیامک های فعالسازی اپلیکشن ها هم میاد یا گارانتی های شرکت ها؟ منم میخوام از همراه اول فرار کنم به ایرانسل خسته شدم از بس دوتا گوشی همراهمه! یکی میگه پیامک نمیاد یکی میگه میاد!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

m_amin
16-01-2017, 00:37
منم دوست دارم ترابرد کنم از همراه اول به ایرانسل دایمی
اما به خاط این مشکل پیامکها نمیتونم
حوصله دردسر ندارم

EDWARD WHITE
16-01-2017, 03:30
اینو که خوندم قلبم واقعا درد گرفت :n34:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لغو-فسخ-واگذاری-مخابرات-روسیاهی-به-اصلاح‌طلبان-ماند-عکس
-----

خط همراه اولم رو حضوری رفتم دفتر رایتل سیمکارت 3 پانچ گرفتم . پیامک شرط و شروطش از 99667 اومد و .......
قبض میان دوره 15 هزار تومن رو پرداخت کردم . پیام 1 رو هم به 98667 فرستادم . جواب گرفتم که یک کد داده ...

باز دفعه دوم نمی دونم چرا باز 100 تومن قبض میان دوره داده بود که دادم ... الان میان دوره ام 0 است
اما من قبض اولم رو با آسان پرداخت پرداخت کردم مشکلی پیش نیاد ؟
اما قبض دوم رو آپ قبول نکرد 100 تومن رو با نرم افزار پرداخت پارسیان دادم
الان چی می شه ؟

ali1400
16-01-2017, 06:50
اقا از چه بانکهایی پیامک میاد و سرشماره بانکهاتون چنده؟ پیامک های فعالسازی اپلیکشن ها هم میاد یا گارانتی های شرکت ها؟ منم میخوام از همراه اول فرار کنم به ایرانسل خسته شدم از بس دوتا گوشی همراهمه! یکی میگه پیامک نمیاد یکی میگه میاد!

سلام
من از ملت با سرشماره 200 و تجارت واسم پیامک میاد
گارانتی رو نمیدونم اما از فروشگاههایی مثل کورش که قبلا پیامک میومد دیگه نمیاد
شاید باید باز ثبت بشن.
ولی از شماره های 4 یا پنج رقمی هم پیامک تبلیغاتی میاد

massoud68
16-01-2017, 08:02

برای بانک ها میاد.
برای اپلیکشن های خارجی مثل تلگرام و گوگل و اینستاگرام میاد.
برای بعضی اپلیکشن های داخلی مثل اسنپ ودیجی کالا گاهی میاد گاهی هم نمیاد.
کلا از شماره هایی که با سرشماره ۱۰۰۰٬۲۰۰۰٬۳۰۰۰٬۵۰۰۰ شروع میشن در ۹۹ درصد موارد به غیر از پیامک بانکها مابقی پیامک ها نمیاد.
از شماره های عادی همراه اول و ایرانسل و رایتل پیامک میاد.

amirbrad
16-01-2017, 11:46
برای بانک ها میاد.
برای اپلیکشن های خارجی مثل تلگرام و گوگل و اینستاگرام میاد.
برای بعضی اپلیکشن های داخلی مثل اسنپ ودیجی کالا گاهی میاد گاهی هم نمیاد.
کلا از شماره هایی که با سرشماره ۱۰۰۰٬۲۰۰۰٬۳۰۰۰٬۵۰۰۰ شروع میشن در ۹۹ درصد موارد به غیر از پیامک بانکها مابقی پیامک ها نمیاد.
از شماره های عادی همراه اول و ایرانسل و رایتل پیامک میاد.

متوجه نشدم فرمودید از سرشماره های ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰ پیامک میاد یا خیر؟

massoud68
16-01-2017, 12:34
متوجه نشدم فرمودید از سرشماره های ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰ پیامک میاد یا خیر؟

فقط بانک

amirbrad
16-01-2017, 13:34
فقط بانک

خیلی بد شد که من چندتا پیامک از چند شرکت دارم که اطلاع رسانی میکنن بعضی وقتا با سرشماره ۲۰۰۰، یعنی اینا دستی تو سیستم وارد میکنن کاری به شماره ها ندارن.

EDWARD WHITE
16-01-2017, 16:08
اینو که خوندم قلبم واقعا درد گرفت :n34:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لغو-فسخ-واگذاری-مخابرات-روسیاهی-به-اصلاح‌طلبان-ماند-عکس
-----

خط همراه اولم رو حضوری رفتم دفتر رایتل سیمکارت 3 پانچ گرفتم . پیامک شرط و شروطش از 99667 اومد و .......
قبض میان دوره 15 هزار تومن رو پرداخت کردم . پیام 1 رو هم به 98667 فرستادم . جواب گرفتم که یک کد داده ...

باز دفعه دوم نمی دونم چرا باز 100 تومن قبض میان دوره داده بود که دادم ... الان میان دوره ام 0 است
اما من قبض اولم رو با آسان پرداخت پرداخت کردم مشکلی پیش نیاد ؟
اما قبض دوم رو آپ قبول نکرد 100 تومن رو با نرم افزار پرداخت پارسیان دادم
الان چی می شه ؟

همین بود ....
تموم شد :n29:
شر همراه اول کنده شده فقط مثل اینکه توی دو تا سیستم رایتل و همراه اول هستم باهم
سیستم همراه من هنوز فعالم و هنوز داره قبض میان دوره تولید می کنه برام 100 تومن 100 تومن :n34:

بعد اون 2 بوق ترابرد همراه اول صداش کمه که !!!!!! اصلا عما عایا حالا انقدر واجب بود 2 بوق بزنه ؟؟؟؟ :n13: همین فرمون رو بره 2 3 سال دیگه اصلا کلا می شه بوق :n38:

در ضمن
وضع کارکنان مخابرات بعد از خصوصی سازی تاسف بار و افتضاح شده . حقوق نمی ده . تا ساعت های بعد از ظهر هم نگهشون می داره زوری .. فقط نمی دونم چه می کن این اول ؟؟ :n27:

britain
16-01-2017, 17:52
آیا بهتر نیست که اپراتور ها تماس خارج شبکه و داخل شبکه و تلفن ثابت رو یک قیمت مساوی قرار بدن که مثل الان مردم اینقدر درد سر نداشته باشن ؟

جیوه
17-01-2017, 06:35
سلام دوستان عزیز
یک سوال دارم . الان مشکل پیامک رو همه اپراتور ها دارن یا فقط ایرانسل هست ؟

bigbang001
18-01-2017, 17:12
بعد از شش روز علافی اخرش گفتن ترابرد رد شده چون ۱ به ۶۶۷ نفرستادی درصورتیکه فرستاده بودم . گفتن دوباره ثبت نام کن و این دفعه ۱ رو تو ساعات اداری بفرست شاید سرور در حال اپدیت بوده نگرفته!
منم دیروز عصر رفتم حضوری ثبت نام کردم همونجا هم ۱ رو فرستادم و منتظر شدم خودشون پشت سیستم نگاه کنن که ۱ اومده باشه
هنوز ۲۴ ساعت نشده امروز ترابرد از همراه اخر به رایتل انجام شد.
ظاهرا همه چی خوبه هنوز از همراه اول برام مسج میاد. یک مسج تبلیغاتی هم با پیش شماره ۵۰۰۰ اومد.
ای مسج هم به راحتی فعال شد.

EDWARD WHITE
18-01-2017, 17:36
ترابرد من از عزرائئیل به رایتل 16 ساعته انجام شد :n02:
1 - ترابرد فقط حضوری جواب میده
فقط برید دفترشون
2 - همراه آخر هر 2 ساعت یک قبض میان دوره 100 تومن تولید می کنه اونو بدید
3 - با برنامه تاپ پارسیان قبض 100 تومنی میشه داد با آسان پرداخت نشد
به هر حال تا فردای اونروز تاییده قبض طول می کشه
قبض حدود 10 ساعت طول می کشه تا تایید بشه فقط ساعت اداری
اگه کسی راهی بلده بگه که تاییده نخواد اما به هر حال برای من که ساعت 11 شب قبض داده بودم 10 صبح تاییدش اومد و 2 ساعت بعد ترابرد شد
4 - همراه آخر جلوی بعضی پیامک ها رو بسته هنوز
اینا تا اینجا :
هف هشتاد پرداخت نوین
2000780
آسان پرداخت
50005
5 - اینا میاد
تاپ پارسیان
50002318
6 - بعد از ترابرد همراه آخر هنوز قبض میان دوره تولید می کنه ... وقتی برگشتید بهش جبران می کنه براتون :n33:
7 - انصافا هم خیلی راضیم زجری می کشیدیم توی همراه آخر واقعا

فکر کنم همراه اول سلیقه ای عمل می کنن و عمدا جلوی پیامک ها رو گرفتن ...
ای اژدهه ... ای صدوقی ... ای دایاناسور ... ای پترس فداکار .... ای مشتری مدار .... ای قهرمان جلوی پیامک بگیر .... آمار بده همه دارن میان همراه آخر ... باشه ؟؟؟؟ :n08:

عکس همون پترس جلوی پیامک یهویی : :n08:

EDWARD WHITE
19-01-2017, 01:30
آقا من به 195 می خام شکایت کنم می گید چرا ؟ من 2 روزه ترابرد کردم از 27 ام اما توی اکانت همراه من داره هنوز برام هزینه 1 - پیامک 2 - آبونمان می ده این عوضی توی همراه من
اینا رو عکس هم گرفتم اگه خواستید می زارم :n34:
1 - هزینه پیامک هام اینه بعد ترابرد
89 ریال
311
755
2 - هزینه آبونمانم اینه بعد ترابرد
5460
5670
5670

آقا من توی رایتل هم پیامک نزدم که تو داری برام حساب می کنی !!!!

مسئله اینه که این الکی قبض صادر می کرده الان که ترابرد شده گندش در اومده !!!
آقا ما راضی نیستیم ... حرومتون باشه هر جی پول زیاد از ما گرفتیم !!! :n34:

اونوقت 1 سایت درست کرده به به نام جیرینگ برای انتقال پول ... :n08: پولمو دور بریزم به تو نمی دم دزد سر گردنه :n25:

britain
19-01-2017, 01:55
آقا من به 195 می خام شکایت کنم می گید چرا ؟ من 2 روزه ترابرد کردم از 27 ام اما توی اکانت همراه من داره هنوز برام هزینه 1 - پیامک 2 - آبونمان می ده این عوضی توی همراه من
89 ریال
311
755
5460
5670
5670

اونوقت 1 سایت درست کرده به به نام جیرینگ برای انتقال پول ... :n08: پولمو دور بریزم به تو نمی دم دزد سر گردنه :n25:

همه می دونن این رو

جیوه
19-01-2017, 07:31
خیلی مسخره اس اینجوری که
اگه اینطور باشه که خوب خیلیا نمیدونن

dvb55
19-01-2017, 10:09
89 ریال
311
755
5460
5670
5670

همه می دونن این رو

خیلی مسخره اس اینجوری که
اگه اینطور باشه که خوب خیلیا نمیدونن

از این بخور بخور ها خیلی جاها در جریانه . دست این عزیزان در جیب ملت همیشه بوده و خواهد بود.

مثال: همین امسال برادران مخابرات رفتن از دولت و سازمان مقررات مصوبه گرفتن برای تلفن ثابت شما چه حرف بزنی چه نزنی 600 دقیقه برات مکالمه درون استانی حساب می کنن. تازه مالیات و عوارض رو هم جدا روی قبض می کشن.

این یعنی شما پول چیزی رو داری می دی که استفاده نمی کنی ( دزدی کلاهبرداری).

می خوای به کی شکایت کنی . از بالا دستور دزدی تایید شده برای کسری بودجه مخابرات و ...

نمایندگان ملت هم دنبال هر چیزی هستن جز دفاع از حق ملت

پ.ن

در راستای شفاف سازی برای بعضی از دوستان لینک مصوبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با پیگیری دوستان و شکایات شون مثل اینکه ماه قبل مصوبه به این صورت تغییر کرده

مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات
1395/08/23 مصوبه شماره 2 جلسه شماره 246 مورخ

1395/0
3/ اصلاح مصوبه شماره 6 جلسه شماره 237 مورخ 22
1395/08/ مصوبه شماره 2 جلسه شماره 246 مورخ 23
1395 درخواست اصلاح مصوبه شماره 6 جلسه شماره 237 /08/ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 246 مورخ 23
1395 در خصوص مبناي محاسبه تعرفه تلفن ثابت را بررسی و بندهاي 4 و 5 مصوبه مذکور را به شرح زیر اصلاح و /03/ مورخ 22
تصویب کرد:
- بند 4) محاسبه کارکرد مشترکین براي مکالمات تلفن ثابت داخل استانی بر اساس دقیقه انجام و محاسبه خواهد شد.
- بند 5) محاسبه کارکرد مشترکین براي مکالمات تلفن ثابت به ثابت بین استانی و ثابت به تلفن همراه بر اساس زمانهاي نیم
دقیقهاي محاسبه میشود.

پ.ن : البته حرفی از حذف بند 6 که موضوع بحث ما بود نزده :n13: باید منتظر بود برای قبض های آینده

britain
23-01-2017, 05:43
از این بخور بخور ها خیلی جاها در جریانه . دست این عزیزان در جیب ملت همیشه بوده و خواهد بود.

مثال: همین امسال برادران مخابرات رفتن از دولت و سازمان مقررات مصوبه گرفتن برای تلفن ثابت شما چه حرف بزنی چه نزنی 600 دقیقه برات مکالمه درون استانی حساب می کنن. تازه مالیات و عوارض رو هم جدا روی قبض می کشن.

می خوای به کی شکایت کنی . از بالا دستور دزدی تایید شده برای کسری بودجه مخابرات و ...

پ.ن

1395/0

پ.ن : البته حرفی از حذف بند 6 که موضوع بحث ما بود نزده :n13: باید منتظر بود برای قبض های آینده

مورد داشتم تماس گرفتم با همراه اول ( مدت تماس را گوشی من می اندازه ) بعد که قبض میان دوره رو قبل و بعدش رو دیدم و حساب کردم دقیقه ای حدود 9000 تومن استعلام کردم برام قبض نوشته !

اینو فقط گفتم که فکر نکنن ما نمی فهمیم :n29:

- - - Updated - - -

پ.ن

1395/0

مورد داشتم تماس گرفتم با همراه اول ( مدت تماس را گوشی من می اندازه ) بعد که قبض میان دوره رو قبل و بعدش رو دیدم و حساب کردم دقیقه ای حدود 9000 تومن استعلام کردم برام قبض نوشته !

اینو فقط گفتم که فکر نکنن ما نمی فهمیم :n29:

ShadowDragon
29-01-2017, 13:26
دوستان، من واقعا به جز مشکل آنتن دهی تو خونه، نه مشکل قبض دارم نه sms ،
آیا این حرفا واقعا صحت داره؟ منظورم همراه اوله!
یکی لطف کنه اینو جواب بده، سیم کارت ایرانسل ترادبرد شده، اگه به ایرانسل برگردم usim 4G میگیرم یا نه؟
اپراتور یه چیز میگه، دفتر خدمات یه چیز دیگه! اگه کسی تست کرده خواهشا خبر بده

ShadowDragon
29-01-2017, 13:30
حذف............

Majidson
30-01-2017, 17:54
دوستان، من واقعا به جز مشکل آنتن دهی تو خونه، نه مشکل قبض دارم نه sms ،
آیا این حرفا واقعا صحت داره؟ منظورم همراه اوله!
یکی لطف کنه اینو جواب بده، سیم کارت ایرانسل ترادبرد شده، اگه به ایرانسل برگردم usim 4G میگیرم یا نه؟
اپراتور یه چیز میگه، دفتر خدمات یه چیز دیگه! اگه کسی تست کرده خواهشا خبر بده
من فکر کنم ایشون عضو یکی از سرویس های ارزش افزوده شده اند که باید از طریق *800# غیرفعال می کردند.
من همراه اول دارم ولی تاکنون ندیدم الکی روزی ۱۰۰ تومن صورتحساب بزنه.
در مورد سوال دوم: کلا ایرانسل دیگه تمام سیم کارت هاش یوسیم سه پانچ فورجی هست و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

bigbang001
30-01-2017, 21:16
دوستان من یه خط بیکار دارم میخوام ترابردش کنم همراه اخر . سایت که ثبت نام میخوام بکنم نحوه تحویل قابل انتخابه. یکی تحویل درب منزل یکی هم مراجعه به دفاتر همراه اول.
کدام رو انتخاب کنم که مطمئن بشم نانو lte بهم تحویل بدن؟
اگر قرار باشه مراجعه به دفاتر انتخاب کنم همه اینجاهایی که سیم همراه اول دارن میتونن بدن؟

EDWARD WHITE
31-01-2017, 05:54
من فکر کنم ایشون عضو یکی از سرویس های ارزش افزوده شده اند که باید از طریق *800# غیرفعال می کردند.
در مورد سوال دوم: کلا ایرانسل دیگه تمام سیم کارت هاش یوسیم سه پانچ فورجی هست و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

شما بهم بگو کدوم پیامک ارزش افزوده 222 ریالی هست ؟ :n13:
ارزش افزوده 100 و 200 و 300 تومن هست نه 22 تومن ! :n15:

تقاوت هزینه پیامک رو که توی پست قبل دادم منها کردم

دوست عزیز حقیقت اینه که دزدی دزدیه چه 10 تومن چه صد میلیارد تومن ... اپراتور مورد نظر شما هم دست کج تشریف دارن

اینکه شما می خای توی همراه اول بمونی و ازت بیخودی پول کم شه اون یک بحث دیگست . اگر چه بقیه هم بخور بخور دارن اما همراه اول بخور بخورش رو با پر رویی توی روی شما انجام میده
من که واقعا متاسفام برای مدیر های اون اپراتور :n22:

ShadowDragon
31-01-2017, 10:34
در مورد این موضوع قبض اضافه من چیزی ندیدم
ممکنه توجه نکردم اما 22 تومن ممکنه 21 تومن+ مالیات آبونمان باشه که روزی 22 تومن میشه
البته طبیعتا نباید دیگه به شما اضافه شه...

bigbang001
31-01-2017, 10:36

منم چک کردم برام روزی ۱۰۰ تومن بدون اینکه کاری بکنم می انداخت روی قبضم.

ShadowDragon
31-01-2017, 10:39

دوست عزیز شما از این بابت مطمئنید؟ آیا بازگشت به ایرانسل داشتید؟
به نظرتون بهتر نیست از دفترش اقدام کنم و ک اگه 4 جی نیست تحویل نگیرم؟
کس دیگه ای اگه اطلاعی در تایید حرف دوستمون دارهممنون میشم جواب بده

ShadowDragon
31-01-2017, 10:42

منم چک کردم برام روزی ۱۰۰ تومن بدون اینکه کاری بکنم می انداخت روی قبضم.

با این وضع چرا میخوای بری همراه اول؟
در جواب پست قبلیت، به نظرم چون همراه اول فعلا lte گسترده نداره ترجیحا برو دفترش مطمئن شو بعد تحویل بگیر

bigbang001
31-01-2017, 11:05
با این وضع چرا میخوای بری همراه اول؟
در جواب پست قبلیت، به نظرم چون همراه اول فعلا lte گسترده نداره ترجیحا برو دفترش مطمئن شو بعد تحویل بگیر

من خط اصلیم همراه اول بود ترابرد کردم به رایتل اتفاقا سر همین موضوع فهمیدم چون قبض میان دوره پرداخت میکردم فرداش میدیدم دوباره ۱۰۰ تومن برام میان دوره اضافه کرده.
گفتم یه خط بیکار دارم میخوام بیارم رو همراه اول فقط برای مواقع اضطراری. گفتم حالا که میخوام بگیرم lte باشه مگرنه قرار نیست ازش استفاده خاصی بکنم.
ممنون از راهنمایی

britain
31-01-2017, 15:21
ظاهرا هیچ قدرتی حریف همراه اول نمی شود ! فقط در یک کشور جهان سومی بی قانونی در این حد بیداد می کند !
یک اپراتور موبایل هر کار که دوست داشته باشد انجام می دهد و در آخر مدعی نیز هست !

ShadowDragon
01-02-2017, 12:14
من خط اصلیم همراه اول بود ترابرد کردم به رایتل اتفاقا سر همین موضوع فهمیدم چون قبض میان دوره پرداخت میکردم فرداش میدیدم دوباره ۱۰۰ تومن برام میان دوره اضافه کرده.
گفتم یه خط بیکار دارم میخوام بیارم رو همراه اول فقط برای مواقع اضطراری. گفتم حالا که میخوام بگیرم lte باشه مگرنه قرار نیست ازش استفاده خاصی بکنم.
ممنون از راهنمایی

خواهش میکنم
یه سوال به نظرت دایمی رایتل چه مزیتی داره؟ منم میخوام سیم اصلیم ک همراه اول رو ترادبرد کنم به رایتل یا ایرانسل اما بیشتر نظرم رو ایرانسل بود چون رایتل اولا پوشش خوبی نداره دوما تعرفه هاش مخصوصا بسته های اینترنتش فوق العاده گرونه!
رومینگ ملیشم درد سره مخصوصا در حال حرکت....
دوستمم که دایمی رایتل داره میگه هر 15 روز 60 تومن میاد رو حسابش و ظاهرا حد اعتبارش پر میشه
به هر حال دوستان تجربشون رو بگن ممنون میشم

Mohammad Aghaee
01-02-2017, 13:33
ظاهرا هیچ قدرتی حریف همراه اول نمی شود ! فقط در یک کشور جهان سومی بی قانونی در این حد بیداد می کند !
یک اپراتور موبایل هر کار که دوست داشته باشد انجام می دهد و در آخر مدعی نیز هست !
شما ببین مالکیت همراه اول و مخابرات دست کیه اونوقت حساب کار دستت میاد که اصولا اینا احتیاجی ندارن مشتری مدار باشن :n02:

ShadowDragon
02-02-2017, 20:28
کلا این اپراتور رایتل جک تلقی میشه! هدف وجودیش چیه؟
نه آنتن درست حسابی میده نه بسته هاش ارزونه! کلا مفت نمیارزه
اولین فرصت که مسیرم بخوره، سیمکارتم رو برمیگردونم

bigbang001
02-02-2017, 22:24
خواهش میکنم
یه سوال به نظرت دایمی رایتل چه مزیتی داره؟ منم میخوام سیم اصلیم ک همراه اول رو ترادبرد کنم به رایتل یا ایرانسل اما بیشتر نظرم رو ایرانسل بود چون رایتل اولا پوشش خوبی نداره دوما تعرفه هاش مخصوصا بسته های اینترنتش فوق العاده گرونه!
رومینگ ملیشم درد سره مخصوصا در حال حرکت....
دوستمم که دایمی رایتل داره میگه هر 15 روز 60 تومن میاد رو حسابش و ظاهرا حد اعتبارش پر میشه
به هر حال دوستان تجربشون رو بگن ممنون میشم

من هر سه اپراتور خط دارم و مجموعا از رایتل از همه راضی تر بودم
چون از نظر اینترنت شاید بهترین اینترنت را نداره اما هر جا انتن میده استیبل ترین اینترنت را داره
در مکانهایی که من نت نیاز دارم بهترین نت رو داره
هر جایی هم برام مهم بوده که پوشش ضعیف بوده با تماس و پیگیری بین دو روز تا دو ماه حل کردن اما من اصلا چنین پاسخگویی در همراه اول و ایرانسل ندیدم.
در مکالمه هم مشکلات ایرانسل رو نداره و با توجه به رومینگ پوشش مکالمه هم از ایرانسل تکمیل تر میشه.
اما شما باید اول ببینی کجا بیشتر نیاز داری و نسبت به محل مورد استفادت کدام بهتره اونی که برای من بهترینه ممکنه برای شما بدترین باشه و بلعکس.

bigbang001
02-02-2017, 22:36
ترابرد به همراه اول من پایان نداره واقعا همراه اول خدماتش فاجعه است.
بعد از ثبت درخواست رفتم مخابرات برای دریافت سیمکارت . بعد دوساعت در صف ماندن کد پیگیری را دارم به اپراتور و چک کرد گفت هیچی سیستم به من نشان نمیده !
بعدم گوشیمو چک کرد گفت برات پیامک اومده به ۶۶۷ عدد یک را بفرستی. باید اینو میفرستادی!
هر چی گفتم این ۱ رو باید بعد از دریافت سیمکارت بزنم گفت نه الان بزن!
منم زدم و باز هم گفت همچنان روی سیستمشون هیچی نمیاد.
فرداشم سیمکارت قبلیم سوخته و سیمکارت همراه اول هم بهم نمیدن!
از اینجا رونده و از اونجا رونده شدم! هر چی هم زنگ میزنم عملا پاسخگو نیستن!

ho3in2012
03-02-2017, 00:07
ترابرد به همراه اول من پایان نداره واقعا همراه اول خدماتش فاجعه است.
بعد از ثبت درخواست رفتم مخابرات برای دریافت سیمکارت . بعد دوساعت در صف ماندن کد پیگیری را دارم به اپراتور و چک کرد گفت هیچی سیستم به من نشان نمیده !
بعدم گوشیمو چک کرد گفت برات پیامک اومده به ۶۶۷ عدد یک را بفرستی. باید اینو میفرستادی!
هر چی گفتم این ۱ رو باید بعد از دریافت سیمکارت بزنم گفت نه الان بزن!
منم زدم و باز هم گفت همچنان روی سیستمشون هیچی نمیاد.
فرداشم سیمکارت قبلیم سوخته و سیمکارت همراه اول هم بهم نمیدن!
از اینجا رونده و از اونجا رونده شدم! هر چی هم زنگ میزنم عملا پاسخگو نیستن!

همین مشکل رو من هم داشتم هنگام بازگشت به ایرانسل و حدود 15 روز سیمکارتم قطع بود و هیچ سیمکارتی رو هم بهم تحویل نمیدادن
هر چه سریع تر تو سایت 195 شکایت کن تا حداقل بهش رسیدگی بشه

ShadowDragon
03-02-2017, 00:36
چون از نظر اینترنت شاید بهترین اینترنت را نداره اما هر جا انتن میده استیبل ترین اینترنت را داره
هر جایی هم برام مهم بوده که پوشش ضعیف بوده با تماس و پیگیری بین دو روز تا دو ماه حل کردن اما من اصلا چنین پاسخگویی در همراه اول و ایرانسل ندیدم.
در مکالمه هم مشکلات ایرانسل رو نداره و با توجه به رومینگ پوشش مکالمه هم از ایرانسل تکمیل تر میشه.
اما شما باید اول ببینی کجا بیشتر نیاز داری و نسبت به محل مورد استفادت کدام بهتره اونی که برای من بهترینه ممکنه برای شما بدترین باشه و بلعکس.

منم این قضیه استیبل رو شنیدم گفتم یه سیم رو رایتل کنم، 2-3 روزه دارم استفاده میکنم اصلا راضی نیستم....
تماس گرفتم گفتن ما چیزی به اسم پیگیری واسه مشکل آنتن نداریم! انشالله هر وقت درست شد ، شد، وضع تهرانش اینه وای به حال بقیه!
امروز تعرفه بسته هاشم رفتم دیدم، اصلا جالب نیست !!
یه تست پینگ تایمم گرفتم با ایرانسل نتیجه بهتری داشت

m_amin
03-02-2017, 16:15
این قضیه نیومدن اس ام اس ها درست شده؟!
مثلا از طرف گوگل تلگرام واتز اپ
یا این چیزا؟!

EDWARD WHITE
03-02-2017, 19:17
کلا ربطی به 1000 یا 2000 یا 3000 یا 5000 اش نداره
کلا مثلا بعض پیامک ها که دلشون خواسته میاد بعضی ها نمی یاد . فکر کنم دو سومش نمی یاد
یه مانعی چیزی گذاشتن که مردم ترابرد نکنن
تصویه حسابشونه با این اپراتور های پیامکی هم بوده فکر کنم

اون سیمستم آواز غمگین پیام ترابرد که گذاشته بودن خیلی از نظر فنی به سیستمشون بار اضافه تحمیل می کرد
کلا عقده ان دیگه :n27:
منم از هرچی عقده ای هست بدم میاد. از هر نوعش چه آدمش چه اپراتورش . کلا امکان نداره دیگه برگردم به حماره اول :n21:
پایداری کنید جواب میده :n02: که

EDWARD WHITE
03-02-2017, 19:23

همینکهبرای 200 پول نمی گیره خیلی هست ... یعنی چی نیم ساعت پشت خطط می زاره ایرانسل ؟ حداقل حماره اول انقدر طول نمی کشید :n22:

ShadowDragon
03-02-2017, 21:10
حمار اول :))))

همین حمار اول هم پول نمیگیره!
فقط ایرانسل میگیره اونم اعتباریش، دایمی نمیگیره

درکل ما که نفهمیدیم کدومشون کمتر دزدن! همین ایرانسل یه سری بسته بیخود اضافه کرده

من یه 1 ساعته 1 گیگی خریدم، یهو سرعتم از 1000 اومد رو 20-100

iman2919
08-02-2017, 11:38
سلام دوستان این مشکل پیامک و پیام ترابرد چی شد؟ برطرف شد یا نه؟
من همون روز اول شروع ترابرد کردم از همراه اول به ایرانسل ولی بخاطر پیامک ها و پیام ترابرد مجبور شدم برگردم به همراه اول:n35:
حالا اگر این 2 مشکل برطرف شده دوباره ترابرد کنم به ایرانسل:n01:

mehban
08-02-2017, 14:06
من اومدم ایرانسل و تنها پیامک ی که بهم نمیرسه از سایت دیوار ه

bigbang001
08-02-2017, 15:35
سلام دوستان
۱.ترابرد برای مشترکان حقوقی (شرکتی) هم فعال شد؟

۲. سیمکارت دیتا ترابرد میشه؟

iman2919
10-02-2017, 08:21
سلام دوستان این مشکل پیامک و پیام ترابرد چی شد؟ برطرف شد یا نه؟
من همون روز اول شروع ترابرد کردم از همراه اول به ایرانسل ولی بخاطر پیامک ها و پیام ترابرد مجبور شدم برگردم به همراه اول:n35:
حالا اگر این 2 مشکل برطرف شده دوباره ترابرد کنم به ایرانسل:n01:

چه خلوت شده این تاپیک :n13: کسی دیگه ترابرد نمیکنه؟ اگر کسی به تازگی ترابرد کرده یک راهنمایی بکنه:n01:

ShadowDragon
10-02-2017, 18:54
چه خلوت شده این تاپیک :n13: کسی دیگه ترابرد نمیکنه؟ اگر کسی به تازگی ترابرد کرده یک راهنمایی بکنه:n01:

سلام
من از ایرانسل رفتم رایتل
از همون اول همه چی اوکی بود...

bigbang001
10-02-2017, 21:33

من از همراه اول اومدم رایتل هیچ مشکلی تا الان با پیامکها نداشتم

m_amin
10-02-2017, 21:56
من از همراه اول اومدم رایتل هیچ مشکلی تا الان با پیامکها نداشتم

Yani az telegramo whatsapp in chizam Msg ha Miad!?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

bigbang001
10-02-2017, 22:34
Yani az telegramo whatsapp in chizam Msg ha Miad!?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

تست نکرده بودم الان واتس اپ رو تست کردم مسج اومد.

Skeepie
13-02-2017, 13:26
سلام
دوستان این مشکل نرسیدن پیامکها بعد از ترابرد حل شده؟ الان مشکلی نداره؟

بعد دوستانی که از همراه آخر به ایرانسل ترابرد کردید چند روز طول کشید تا انجام بشه؟

ممنون

fashist_v
14-02-2017, 12:20
بعد دوستانی که از همراه آخر به ایرانسل ترابرد کردید چند روز طول کشید تا انجام بشه؟

ممنون

الان سه روز از تایید پیامک ترابرد میگذره ولی فعلا خبری نیست. از ترس اینکه مشکلی پیش نیاد هیچ زنگی با گوشیمم نمیزنم که مبلغی رو قبضم نیاد

bigbang001
14-02-2017, 12:34
الان سه روز از تایید پیامک ترابرد میگذره ولی فعلا خبری نیست. از ترس اینکه مشکلی پیش نیاد هیچ زنگی با گوشیمم نمیزنم که مبلغی رو قبضم نیاد

بعد از فرستادن پیامک ایا جوابی براتون اومد؟

iman2919
14-02-2017, 12:46
برای دائمی میگن حداکثر 5 روز و برای اعتباری حداکثر 3 روز زمان میبره!

منم توی فکر ترابرد از همراه انتر به ایرانسل هستم:n10:

fashist_v
14-02-2017, 13:01
بعد از فرستادن پیامک ایا جوابی براتون اومد؟

بله شناسه ترابرد اومد. و یه پیامک از دزد اول که بدهیمو صاف کنم

bigbang001
14-02-2017, 13:11
بله شناسه ترابرد اومد. و یه پیامک از دزد اول که بدهیمو صاف کنم

خوب پس احتمال زیاد انجام میشه
اما میتونی زنگ بزنی به اپراتور پذیرنده برات چک کنه رد نشده باشه.

fashist_v
15-02-2017, 07:41
دیروز خط 912 رو به ایرنسل ترابرد کردم
اینم تست سرعت اینترنتش

iman2919
15-02-2017, 15:46
اینم تست سرعت اینترنتش

تبریک به سلامتی استفاده کنی.
فقط لطفا تجربه خودتو از ترابرد مثل پیام موقع تماس یا رسیدن پیامک از تلگرام یا بانکی و اینترنت به اشتراک بذار تا ما هم استفاده کنیم :V3:

m2music
15-02-2017, 17:03
دوستان هزینه ترابرد چقد هست؟ من یک سیم رایتل دارم داره خاک میخوره میخوام ترابردش کنم ایرانسل یا همراه اخر

iman2919
15-02-2017, 18:19
دوستان هزینه ترابرد چقد هست؟ من یک سیم رایتل دارم داره خاک میخوره میخوام ترابردش کنم ایرانسل یا همراه اخر

کاملا رایگان هست:n01:

ShadowDragon
15-02-2017, 18:39
یکی از دوستان در مورد واتس اپ و تلگرام سوال کرد، جفتش و تست کردم مشکلی نبود

ایرانسل به رایتل....

راستی، بعد از تحویل سیم رایتل، و تاییدش تو سایت، 3-4 دقیقه بعد smsی که باید جواب 1 رو در تایید بفرستی اومد، و بعد تایید، 2 دقیقه طول نکشید که شناسه ترادبرد، و پیامک لطفا از سیم کارت جدید استفاده کنید رو گرفتم و ترادبرد انجام شد
کلا یه ربع طول کشید نه 3 روز و خورده ای

ShadowDragon
15-02-2017, 18:42
اینم تست سرعت اینترنتش

لطفا یه تست سرور خارجی بزار....
شنیدم خیلی همراه اول اذیت میکنه، برای شما چقدر طول کشید؟

m_amin
15-02-2017, 20:05
یکی از دوستان در مورد واتس اپ و تلگرام سوال کرد، جفتش و تست کردم مشکلی نبود

ایرانسل به رایتل....

راستی، بعد از تحویل سیم رایتل، و تاییدش تو سایت، 3-4 دقیقه بعد smsی که باید جواب 1 رو در تایید بفرستی اومد، و بعد تایید، 2 دقیقه طول نکشید که شناسه ترادبرد، و پیامک لطفا از سیم کارت جدید استفاده کنید رو گرفتم و ترادبرد انجام شد
کلا یه ربع طول کشید نه 3 روز و خورده ای

شما احيانا ايفون نداري!؟
ميخوام ببينيم سرويس آي مسيج تو رايتل باز هست يعني رو شماره اكتيو ميشه يا نه!؟
كسي هست ايفون و رايتل داشته باشه و جواب بده