PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا 650 تومن

frankval
13-07-2016, 06:00
قصددارم یک گوشی بخرم تا 600 الی 650 تومن که 3 تا فاکتور اصلی داشته باشه:
1: صدای بلند وقتی تو جمعیت هستی و زنگ می خوره قابل شنیدن باشه
2: آنتن دهیش عالی باشه ( جایی که زندگی می کنم بد آنتن میده و همه شاکین)
3: باطری خوبی داشته باشه
این موارد هم داشته باشه که چه بهتر:

4: خوش دشت و شیک باشه
5:دوربین خوبی هم داشته باشه
6:حداقل تا 5 سال دیگه جواب بده(گوشی دیر به دیر عوض می کنم)
راستش خودم بین K10 و سامسونگ موندم ولی الان مطلبی رو یه کاربر عزیزی در مورد پریدن آنتن گوشیهای سامسونگ داده بود که منو برای خرید هرگونه مدلی از سامسونگ مردد کرد که نمی دونم تا چه حد صحت داره!
نسبت به هوواوی هم زیاد حس خوبی ندارم
اگه دوستان مورد یا مواردی به نظرشون می رسه خوشحال میشم نظرشون رو بدونم!
سپاس

Follow Your Instinct!

mhda69
13-07-2016, 08:58

راستش خودم بین K10 و سامسونگ موندم ولی الان مطلبی رو یه کاربر عزیزی در مورد پریدن آنتن گوشیهای سامسونگ داده بود که منو برای خرید هرگونه مدلی از سامسونگ مردد کرد که نمی دونم تا چه حد صحت داره!
سپاس

Follow Your Instinct!

اون K10 باتریش خیلی ضعیفه بقیه چیزاشم معمولیه...

تو رنج 700تومن(بدون گارانتی)کلا بهترین گزینه ها اینان :

Samsung Galaxy J7 SM-J700F
Samsung Galaxy J5 (2016) J510F

HTC Desire 826
HTC One E8

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Xiaomi Redmi 3 Pro

بین گوشیای بالا کلا :

از نظر آنتن دهی تفاوت خاصی نیس اما کلا شاید سامسونگ 10% بهتر از بقیه باشه...اما همشون خوبن و در یه حدن...
از نظر باتری قطعا بهترین Xiaomi هستش (باتری 4000!)بعدش Samsung بعدش HTC
از نظر دوربین بهترین تقریبا Samsung هستش بعدش 2 برند دیگه تقریبا در یه حدن...
از نظر خوش دستی کلا مدلای اولی ک از هر مارک اسم بردم 5.5 اینچ هستن یعنی صفحه بزرگ تر پس مدلای دوم ک 5 اینچ هستن خوش دست ترن...
از نظر صدا کلا همیشه HTC بهترین هستش چ اسپیکر چ هدفون...بعدش 2 برند دیگه در یه حدن...
شیک بودن و زیبایی سلیقه ایه باید خودتون ببینین...
ب نظر من با توجه ب خواسته هاتون J5 2016 کمی بالانس بهتری تو مشخصات و قابلیت ها داره برای شما...
البته گوشیای Xiaomi ب قول معروف روی کاغذ مشخصات عالی بتون میدن نسبت ب قیمت...مثل رم3 ! حافظه 32 ! سنسور اثر انگشت ! باتری 4100 تو مدل Xiaomi Redmi 3 Pro !
تو چین کلا Xiaomi از لحاظ فروش و محبوبیت اول هستش بعدش هواوی و...!

اما در نهایت تصمیم گیری با خودتون...

mojt90
13-07-2016, 09:36

سپاس

Follow Your Instinct!

Sony Xperia M4 Aqua (قیمت 650 هزارتومان)

5.0" 720x1280 pixels
13MP
2GB RAM
Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615
Android OS, v5.0 (Lollipop), planned upgrade to v6.0 (Marshmallow)

+

گوشی Wileyfox Swift قیمت 565000 تومان

5.0 اینچ - HD

Snapdragon 410

mAh 2500

اندروید 5 (قابل ارتقا به 6)

mhda69
13-07-2016, 11:11
ظاهرا Sony Xperia M4 Aqua باتریش 2400 هستش...باتری زیر 3000 بازدهی خوبی نداره...

mojt90
13-07-2016, 12:35
ظاهرا Sony Xperia M4 Aqua باتریش 2400 هستش...باتری زیر 3000 بازدهی خوبی نداره...

صفحه نمایش این گوشی 5" هست . و برای این اینچ کافی هست .

سری A5 سامسونگ با این مشخصات 2300 میلی آمپر ارائه میده . پس باتری M4 aqua بسیار بهتر است .

mhda69
13-07-2016, 15:44
اینک سامسونگ یه مدل گوشی باتریش 2300 هیچ دلیلی نمیشه ک پس کافیه!تازه همونم خوب باتری نگه نمیداره...
باتری خوب حداقل باید 3000 باشه...بقیش متوسطه یا قابل قبول!
سامسونگ واس سری A یه چراغ نوتیفیکیشن ساده هم نمیذاره پس لازم نیست و بقیه نباید بذارن؟؟!!

mojt90
14-07-2016, 07:27
مصرف باتری به خیلی چیز ها بستگی داره : صفحه نمایش ، پردازنده ، رم و .... مشخصه که هر چی ظرفیت باتری بیشتر باشه بهتره !

اما ....... اینجور نیست که شما روی هوا بگین که برای یک گوشی 3" اینچی یکدفعه یک باتری 3000 میلی آمپری قرار بدند. و این کافیه ! سازنده محدودیت داره و به دلخواه هر کس عمل نمیکنه .

شما اکثر گوشی هایی از HTC - LG - Sony - Samsung با این صفحه نمایش و با این مشخصات پردازنده و رم رو ببینید همین حدود باتری رو ارائه میدهند .

frankval
14-07-2016, 10:44
ممنون از همه عزیزانی که وقت گذاشتند و نظر دادند: راستش ردمی نوت 2 هم نظرمو گرفته و با توجه به اینکه قراره 5 سال داشته باشم گوشی رو به نظرتون بین سامسونگ و ال جی و شیاومی تو این زمینه تفاوت خیلی فاحشه؟ منظور لگ و باگ و کند شدن گوشی؟ تفاوت محسوسه؟ راستی چندجا خوندم آنتن دهی شیاومی تو جاهای بد آنتن مثل جایی که من هستم تعریف نداره.چقدر صحت داره؟

Follow Your Instinct!

frankval
18-07-2016, 22:39
اون K10 باتریش خیلی ضعیفه بقیه چیزاشم معمولیه...

تو رنج 700تومن(بدون گارانتی)کلا بهترین گزینه ها اینان :

Samsung Galaxy J7 SM-J700F
Samsung Galaxy J5 (2016) J510F

HTC Desire 826
HTC One E8

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Xiaomi Redmi 3 Pro

بین گوشیای بالا کلا :

از نظر آنتن دهی تفاوت خاصی نیس اما کلا شاید سامسونگ 10% بهتر از بقیه باشه...اما همشون خوبن و در یه حدن...
از نظر باتری قطعا بهترین Xiaomi هستش (باتری 4000!)بعدش Samsung بعدش HTC
از نظر دوربین بهترین تقریبا Samsung هستش بعدش 2 برند دیگه تقریبا در یه حدن...
از نظر خوش دستی کلا مدلای اولی ک از هر مارک اسم بردم 5.5 اینچ هستن یعنی صفحه بزرگ تر پس مدلای دوم ک 5 اینچ هستن خوش دست ترن...
از نظر صدا کلا همیشه HTC بهترین هستش چ اسپیکر چ هدفون...بعدش 2 برند دیگه در یه حدن...
شیک بودن و زیبایی سلیقه ایه باید خودتون ببینین...
ب نظر من با توجه ب خواسته هاتون J5 2016 کمی بالانس بهتری تو مشخصات و قابلیت ها داره برای شما...
البته گوشیای Xiaomi ب قول معروف روی کاغذ مشخصات عالی بتون میدن نسبت ب قیمت...مثل رم3 ! حافظه 32 ! سنسور اثر انگشت ! باتری 4100 تو مدل Xiaomi Redmi 3 Pro !
تو چین کلا Xiaomi از لحاظ فروش و محبوبیت اول هستش بعدش هواوی و...!

اما در نهایت تصمیم گیری با خودتون...

Follow Your Instinct!

Hosseinspell
30-07-2016, 18:22
توصیه من xiaomi و asus هست که تو این رنج قیمت عالی کار کردن بیشتر asus
سامسونگم بدک نیست چند نفری خریدن و راضین

AMIRTELECOM
18-08-2016, 10:41
ممنون از همه عزیزانی که وقت گذاشتند و نظر دادند: راستش ردمی نوت 2 هم نظرمو گرفته و با توجه به اینکه قراره 5 سال داشته باشم گوشی رو به نظرتون بین سامسونگ و ال جی و شیاومی تو این زمینه تفاوت خیلی فاحشه؟ منظور لگ و باگ و کند شدن گوشی؟ تفاوت محسوسه؟ راستی چندجا خوندم آنتن دهی شیاومی تو جاهای بد آنتن مثل جایی که من هستم تعریف نداره.چقدر صحت داره؟

Follow Your Instinct!
سلام
مطمن باش گوشی های شیامی شرمندت نمیکنند و عالی هستند ، شما مبتونید از ردمی سه و یا مدل های بالاتر استفاده کنید و مطمنم همون ردمی سه که سبک ترین گوشی این برند هم هست شما را راضی میکند.

TURBO_BOY2006
18-08-2016, 11:52
من سامسونگ j7 رو پیشنهاد میکنم تا این رنج قیمت
پشتیبانی خوب
دوربین عالی
پردازنده عالی
خوش دست و زیبا

سایتم: نودسرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frankval
18-08-2016, 13:40
سلام
مطمن باش گوشی های شیامی شرمندت نمیکنند و عالی هستند ، شما مبتونید از ردمی سه و یا مدل های بالاتر استفاده کنید و مطمنم همون ردمی سه که سبک ترین گوشی این برند هم هست شما را راضی میکند.
Redmi 3S 32 gig گرفتم
خدا وکیلی تا قبلش فکر می کردم جنس چینی یعنی جنس بنجل ولی از وقتی این بدمصب رو دستم گرفتم تازه بعد از سونی اریکسون و نوکیا لومیا و الجی حس خوب و روون بودن رو به معنای واقعی فقط تو این گوشی حس کردم.مرسی از همه عزیزان.تاپیک بسته شود.لطفا:)

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk