PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی جهت بهترین حالت نصب ویندوز

Ramtin525
12-07-2016, 11:14
با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
فقط خواهشی که از شما دوستان دارم اینکه چون توضیح زیاد نوشتم با حوصله بخونید و منو راهنمایی کنید چون واقعن دیگه میخوام توی نصب ویندوز اصول اساسی رو دقیقن یاد بگیرم و رعایت کنم.و از اونجایی که میشه گفت بهترین اساتید فن کامپیوتر توی این فروم هستن دوس دارم همینجا جوابو بگیرم و زیاد سرچ نکنم.پیشا پیش تشکر میکنم از حوصله اتون

درخصوص نصب ویندوز سوالاتی داشتم من همیشه وسواس خاصی در نصب ویندوز داشتم سالیان سال که ویندوز نصب میکنم و همیشه سعی میکنم بهترین حالت نصب انجام بدم
1-اول سوالی که داشتم این که آیا تاپیکی در این خصوص داریم؟
2-ضمنن من به تازگی یه هارد 2t سیگیت بارکودا خریدم که سیستم عاملامو روی اون نصب کنم (xp و 10 ) میخواستم بدونم آیا بهتر مثل همیشه از یه "سی دی" bootable مثل easus "ایسوس" بیام بالا و پارتیشن بندی کنم و چون من روی یکی از پارتیشن ویندوز xp نصب میکنم از طریق ایسیوس اول یه پارتیشن primary partition درست کنم و بعد set active اش کنم .و مثل همیشه یه ویندوز دیگه رو هم مثلن 10 روی یه پارتیشن ایجاد شده دیگه نصب کنم.

یا این حالت که هنوز زمانی که هارد خام از طریق "سی دی بوتایبل ویندوز" و یا " usb بوتایبل ویندوز" که ویندوز روشه بیام بالا و ایجاد پارتیشن رو از محیط نصب ویندوز و با زدن create partition که این حالت باعث ایجاد یه فضای mgb 3 در ویندوز xp میکنه البته این فضا در زمان ایجاد پارتیشن در ویندوزهای 7 و 8 و 10 ،100 mgb انجام بدم؟و بعدش نصب ویندوزام انجام بدم
اول از هم میخواستم بدونم این روش بهتر از حالت استفاده از سی دی بوتایبل easus در ابتدا برای پارتیشن بندی هستش؟

دوم سالهاست هنوز برام سوال که اگه بهم جواب بدید دعاتون میکنم آیا داشتن این فضای 3 mgb در ویندوز xp و 100 mgb ایا عملکرد بهتری در بالا اومدن و کارکرد ویندوز داره چون من همیشه پارتیشنها را طوری فرمت میکنم که این فضا رو نداشته باشم(قبلن که پارتیشن مجیک بود الان با ایسوس) بازهم خیلی ممنون میشم که اگه تاپیک جامعی هست لینکشو برام بزارید.
خیلی خیلی سپاسگزارم از حوصلتون
ارسال پاسخ سریع به این پیام پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول نقل قول چندگانه این پیام