PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطف کنید جوابم را بدهید

kasraaziz
12-07-2016, 07:24
سلام بر همه دوستان....مدیران شما هم نظر بدهید
Xiaomi Redmi Note 3 Pro-32GB این گوشی را با قیمت 720 هزار تومان میخوام از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریداری بکنم اول از همه آیا گوشی خوبیه اگه نیست توی قیمت 800 هزار چی پیشنهاد میدهید و ملاک من فقط gps و مکان یابی است حتی فیلم و عکس و بازی مهم نیست در ضمن سوال دوم من اینه سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معتبر هست با نه کسی ازش خرید کرده ....ممنون
اینم مشخصات گوشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhda69
12-07-2016, 08:23
Xiaomi Redmi Note 3 Pro-32GB این گوشی را با قیمت 720 هزار تومان میخوام از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریداری بکنم اول از همه آیا گوشی خوبیه اگه نیست توی قیمت 800 هزار چی پیشنهاد میدهید و ملاک من فقط gps و مکان یابی است حتی فیلم و عکس و بازی مهم نیست در ضمن سوال دوم من اینه سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معتبر هست با نه کسی ازش خرید کرده ....ممنون
اینم مشخصات گوشی

تو این قیمت الان Samsung Galaxy J7 2016 هم هس ک من کمی ب Xiaomi Redmi Note 3 ترجیحش میدم البته این نظر شخصیمه و تو ارزش خرید بالا و مقرون ب صرفه بودن Xiaomi Redmi Note 3 هیچ شکی نیس و خریدش نمیتونه انتخاب غلطی باشه!
ضمنا GPS چیز خاص و پیچیده ای نیس ک تو انتخاب گوشی تعیین کننده باشه هر گوشی میان رده ای هم از پسش یر میاد...
فقط GPS مصرف انرژی زیادی داره و نیاز ب یه باتری قوی هس ک هر 2 گوشی مورد بحث ما بازدهی عالی باتری دارن...

در مورد فروشگاه هم من از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خرید داشتم و 1 ساعت بعد دم در منزل تحویلم دادن مشکلیم نبود (تهران)

kasraaziz
12-07-2016, 08:34
Samsung Galaxy J7 2016 قیمت این گوشی 940 هست ولی قیمت این گوشی 720 ...در مورد مکان یابی هم گفتم ملاک من این هست یعنی زیاد بقیه مهم نیستند

mojt90
12-07-2016, 11:36
اینم مشخصات گوشی

به نظرم از اینجا مطمئن تره بخری . بقیه رو بریز دور . خیلی از سایت ها که ادعاشون میشه اصلا بعد از خرید هم پاسخگو نیستند .

لینک بالا مطمئن ترین سایت هست. سفارش بدی با ایمیلشون هر گوشی که بخوای برات میارن. به قیمت منطقی .

حتی مشاوره هم میدن تو قسمت نظرات گوشی مورد نظرت بپرس که با این قیمت گوشی بهتری میتونم بخرم یا خیر . راهنماییتون میکنند.

EHSANRF
12-07-2016, 15:07
سلام
اول اینکه شیائومی جدیدتر از این گوشی هم زده و میتونین به اونا هم فکر کنین
دوم شرکت اسوشید نمایندگی رسمی شیائومی رو گرفته و قراره فروشگاه آنلاین رسمی هم براش بزنه پس تا چند هفته نهایت یک ماه دیگه تحمل کنید تا با گارانتی بخرید.

من با note 3 pro کارکردم و بسیار گوشی خوبیه

faarbod101
15-07-2016, 12:49
اینم مشخصات گوشی

دروود.
در رابطه با خرید گوشی و در این محدوده قیمت نظر من روی سامسونگ گلکسی j7 هست که توی این رده قیمتیه و گوشیه خیلی خوبیم هست.
در رابطه با خرید گوشی پیشنهاد من اینه که اگر قصد خرید انلاین را دارید از سایت دیجیکالا خریداری کنید که از نظر همه مورد تایید هست

Reza_RF64
20-08-2016, 12:56
سلام
تو این رنج قیمت و از نظر سخت افزار گوشی فوق العاده ای هستش.در خصوص خرید از سایتی که گفتین بستگی به شناختی که از اون سایت دارین،داره و اینکه حتما نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشه و تجربه دوستانی که از اون سایت خرید داشتن رو هم بپرسین.