PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای خرید LG G4 یا Galaxy S6 Edge

alirezarz62
07-07-2016, 11:51
سلام
دوستان یه مشاوره خیلی فوری لازم دارم و بشدت گیرم بین این دو گزینه!
از یه طرف قیمت کم LG G4 ، دوربین بهترش ، نداشتن مشکل مدیریت رم و ظاهر فوق العادش منو شیفته خودش کرده!
از طرفی جنس بدنه فلزی S6 Edge ، ظاهر خمیده صفحش و حسگر اثر انگشتش منو به طرف خودش داره میکشونه!
بشدت الان گیر کردم بینشون و شنبه میخوام برم بگیرم یکیشونو، نظر خودم روی LG G4 هست
دوستان و استادان عزیز لطفا راهنمایی کنن بنده رو و از تجربیات یا دانسته های خودشون لطفا برای بنده بگن!

NOR-1
07-07-2016, 14:27
سامسونگ s6 64 گزینه بهتریه اصلا شک نکن چون مموری نمیخوره پس بهتره 64 بگیری و نسخه edge به خاطر صفحه کناری باتری بیشتری مصرف میکنه علاوه بر 64 نسخه دو سیم هم داره

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

NaughtyCat
07-07-2016, 17:01
S6 Edge. با اختلاف زیاد.

Amir-Rainman
07-07-2016, 18:58
S6 Edge

بدلیل : وجود اثر انگشت - باتری بهتر - ابعاد کوچک تر ( ضخامت G4 واقعا به چشم میاد ! ) - صفحه نمایش بهتر

G4 یه گوشی عادیه ! ولی S6 بخاطر اثر انگشت و صفحه منحنی تو رده عادی قرار نمیگیره

خودم بشخصه بعد چند باری G4 تو دست گرفتن، چیز عادی بود برام ( دلچسب نبود ) ولی این حس در مورد S6 Edge اصلا وجود نداشت، گوشی خسته کننده ای نیست

از نظر کیفیت دوربین ، کلا G4 بنظر من بهتره (بیشتر سلفی) ولی دوربین اصلی تفاوتی وجود نداره ( تفاوت میتونه تو استفاده کاربر از دوربین بوجود بیاد )

amin_g_p
07-07-2016, 20:27
دو گوشی هم قیمت و هم رده نیستند s6 edge بین این دو انتخاب من هست باطری g4 هم تعریفی نداره. من باشم s7 می خرم قوی تر هست و همچنین sd هم می خوره

alirezarz62
08-07-2016, 19:42
دوستان واقعا امکانات S6 Edge انقد ارزش داره که برم 1700 تا 1800 بدم s6 بجای اینکه با 1250 الجی جی 4 بگیرم؟!

NaughtyCat
08-07-2016, 20:22
LG G4 گوشی بدی نیست. اتفاقا خیلی هم خوبه. ولی اگر قراره انتخاب بین G4 و S6 باشه، مسلما S6 بهتره. اختلاف قیمتی هم که دارن خودش گویای همین مسئله س.

S7 معمولی هم در نظر داشته باشید.

MCSE MAN
08-07-2016, 20:53
دوست عزیز همونجوری که خودتم اشاره کردی تفاوت قیمت دو گوشی نزدیک به 500 تومنه پس مسلمه که باید S6 بهتر باشه. حالا فقط باید ببینی واقعا اندازه 500 تومن بهتر هست یا نه
شما اول ببین چقدر میخوای خرج کنی و بعد تصمیم بگیر

نزدیک 3 ماه پیش دوستم S6 edge خرید حدود 1850 . من باهاش کار کردم و خیلی گوشی خوش دست و خوشگل و خوبیه و رفیقم به شدت ازش راضیه
من خودم دو ماه پیش میخواستم گوشی بخرم و چون هم نمیخواستم بیشتر از 1500 خرج کنم و هم از گوشی های سونی خوشم میاد رفتم Z5 خریدم نزدیک 1400 با گارانتی
الان بعد از 2 ماه، من واقعا خوشحال و راضیم که سونی رو انتخاب کردم چون اصلا تفاوتشون 400-500 تومن نیست و هیچ برتری خاصی نداره. تو یه سری چیزا S6 بهتره و تو یه سری چیزا Z5
این edge بودن گوشی خودش 200 تومن گوشی رو گرون کرده!

LG گوشی های خیلی خوبی میزنه. فقط بزرگترین مشکل گوشیاش باطریشه
سامسونگ هم که نیازی به تعریف نداره و گوشی های پرچم دارش خیلی با کیفیته

حالا باز ببین چقدر میخوای خرج کنی

alirezarz62
08-07-2016, 23:41
دوست عزیز همونجوری که خودتم اشاره کردی تفاوت قیمت دو گوشی نزدیک به 500 تومنه پس مسلمه که باید S6 بهتر باشه. حالا فقط باید ببینی واقعا اندازه 500 تومن بهتر هست یا نه
شما اول ببین چقدر میخوای خرج کنی و بعد تصمیم بگیر

نزدیک 3 ماه پیش دوستم S6 edge خرید حدود 1850 . من باهاش کار کردم و خیلی گوشی خوش دست و خوشگل و خوبیه و رفیقم به شدت ازش راضیه
من خودم دو ماه پیش میخواستم گوشی بخرم و چون هم نمیخواستم بیشتر از 1500 خرج کنم و هم از گوشی های سونی خوشم میاد رفتم Z5 خریدم نزدیک 1400 با گارانتی
الان بعد از 2 ماه، من واقعا خوشحال و راضیم که سونی رو انتخاب کردم چون اصلا تفاوتشون 400-500 تومن نیست و هیچ برتری خاصی نداره. تو یه سری چیزا S6 بهتره و تو یه سری چیزا Z5
این edge بودن گوشی خودش 200 تومن گوشی رو گرون کرده!

LG گوشی های خیلی خوبی میزنه. فقط بزرگترین مشکل گوشیاش باطریشه
سامسونگ هم که نیازی به تعریف نداره و گوشی های پرچم دارش خیلی با کیفیته

حالا باز ببین چقدر میخوای خرج کنی
عزیز از بابت پولش مشکلی ندارم گوشی 10 تومنم باشه میگیرم منتها دوست دارم به اندازه ای که پول میدم همون قدر هم امکانات دریافت کنم!

فکر میکنم سامسونگ بیشتر پول برند میخوره، من علاقه ای به خرید s7 یا پرچمداران جدید ندارم و این دو گوشی رو سلیقه ای انتخاب کردم و همه هم میدونن که دیگه یکی دو سالیه که پیشرفت از لحاظ قدرت سخت افزاری گوشیا تقریبا به حد تکامل خودش رسیده پس بیشتر پول دادن برای پرچمدار جدید فایده ای نداره!

فعلا انتخابمو گذاشتم روی s6 edge و فردا هم قراره برم هم تست کنم دو گوشی رو و هم خریداری کنم گوشی برتر رو، بسیار هم بررسی ها و تست های این دو گوشی رو در نت دیدم و این انتخاب رو کردم ولی انتظار دارم سامسونگ و این گوشی منو نا امید نکنن و تو ذوقم نزنن!

ممنون به هر حال بابت راهنمایی

Sent from my E2333 using Tapatalk

alirezarz62
11-07-2016, 00:20
خیلی ممنون بابت راهنمایی، s6 edge خریداری شد و اعتراف میکنم که فوق العادس!