PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صاف کردن زدگی های گوشه تصویر

haj_farbod
06-07-2016, 08:37
سلام من با ابزار magic wand tool این قسمت رو از طرح خارج کردم ؛ اما همون طور که در تصویر اول میبینید گوشه های تصویر زدگی داره ؛ چجوری این زدگی ها رو از بین ببرم تا مثل تصویر دوم تمیز بشه ؟

تصویر اول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر دوم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcforlife
07-07-2016, 21:15
سلام من با ابزار magic wand tool این قسمت رو از طرح خارج کردم ؛ اما همون طور که در تصویر اول میبینید گوشه های تصویر زدگی داره ؛ چجوری این زدگی ها رو از بین ببرم تا مثل تصویر دوم تمیز بشه ؟

تصویر اول

تصویر دوم

شما هر چقدر هم تلاش کنید اون زدگی ها به شکل مطلوب حل نمیشه مگر اینکه با ابزار pen فتوشاپ یا نرم افزار برداری ای مثل کورل یا ایلوستریتور از نو لوگو مربوطه رو بسازید.
اگر کار با ابزار pen فتوشاپ رو نمیدونید، میتونید در دو سایت یوتیوب و آپارات ویدئو های آموزشی خوبی رو در این زمینه مشاهده کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.