PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با قطع و وصل شدن سیم کارت گوشی

mohammad8
05-07-2016, 16:59
با سلام
من روی گوشیم که هواوی هست دو تا سیم کارت دارم همراه اول و ایرانسل از دیرو. سیم کارت ایرانسلم هر 3 دقیقه یکبار قطع میشه 30 40 ثانیه وصله دوباره 2 3 دقیقه قطع میشه اعصابمو خراب کرده نمیدونم مشکل کجاست اینمم بگم بعضی موقع ها بالای صفحه ارور فول سیم کارت رو میزنه ولی وقتی واردش میشم توی سیم کارت هیچ پیغامی نیست و نمیدونم چرا اینجوری میشه . اشکال کجاست ممنونو میشم راهنمایی کنین

mhda69
05-07-2016, 17:53
با سلام
من روی گوشیم که هواوی هست دو تا سیم کارت دارم همراه اول و ایرانسل از دیرو. سیم کارت ایرانسلم هر 3 دقیقه یکبار قطع میشه 30 40 ثانیه وصله دوباره 2 3 دقیقه قطع میشه اعصابمو خراب کرده نمیدونم مشکل کجاست اینمم بگم بعضی موقع ها بالای صفحه ارور فول سیم کارت رو میزنه ولی وقتی واردش میشم توی سیم کارت هیچ پیغامی نیست و نمیدونم چرا اینجوری میشه . اشکال کجاست ممنونو میشم راهنمایی کنین
گاهی این مشکل ب خاطر خوب پانچ نشدن سیمکارت هستش و هی اتصالی میکنه و...

mohammad8
05-07-2016, 18:03
آخه 1 ساله که سیمکارتو دارم مشکلی نبود الان اینجوری شده

mohammad8
06-07-2016, 13:16
اقا من یه چیز تازه فهمیدم وقتی دیتا کنکتشن رو رو هر سیمکارتی میزارم اینجوری میشه وسیم کارت قطع و وصل میشه الان رو همراه اول گذاشتم ایرانسل درست شد همراه اول الان قطع و وصل میشه . مشجل کجاست من که هر چی فکر میکتم نمیدونم اگه کسی هست کمک کنه . تا میزارم کنکتشن رو میزنه سیم کارت فول و قطع و وصل میشه

mohammad8
14-07-2016, 00:37
اقا یعنی یکی تو این فروم نیست مارو کمک کنه ؟ راه حلی بده چیزی؟ واقعا که ...

Milad4171
14-07-2016, 00:45
سلام.
اگه منظور دیتا باشه که در بعضی گوشی ها وقتی دیتا 1 سیم فعال باشه اون خط دوم از دسترس خارج میشه یا برعکس. بعضی وقتا اینمورد پیش میاد
اما اگه منظور این هست که در حالت عادی یکی از سیم کارت ها قطع و وصل میشه باید ببینید مشکل از چی هست. اما امکانش هست که در منطقه شما اتفاقاتی در BTS اپراتور داره رخ میده. در مکان دیگه ای هم تست بکنید ببینید باز قطعی وجود داره برای سیم کارت ها یا خیر

mohammad8
14-07-2016, 12:19
سلام ممنون
من جای دیگم تست کردم همه جا همینجوریه . مشکل لینجاست که دیتا رو رو هر سیم کارت که روشن میکنم بلافاصله میزنع سیم کارت فول و سیم کارت شروع به قطع و وصل شدن میکنه . درون سیم کارتم اس ام اسی نیست ولی تو ستینگ که میزنم توشته 50 تا استفاده شده در حالی که خالی نشون میده.