PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در عدم اتصال گوشی HTC به لپ تاپ از طریق کابل USB

sadaf1992
24-06-2016, 16:34
سلام خسته نباشید، من گوشی HTC one x دارم که همیشه به راحتی از طریق کابل USB به لپ تاپ وصل می شد. اما جدیدا وقتی گوشی رو از طریق کایل USB به لپ تاپ وصل می کنم، گوشیم رو پیدا نمی کنه و حتی درخواستی هم روی گوشیم نمیاد و فقط گوشیم شارژ میشه، از device manager هم چک کردم که شاید درایوش آپدیت نباشه اما اصلا چیزی نمیاد ک من بتونم آپدیتش کنم، ممنون میشم کمکم کنید.

hassanshaikhi
24-06-2016, 19:13
میتونبد به جای کابل با استفاده از wifi به گوشیتون دسترسی داشته باشید.
برنامه زیاد هست مثل Mobile Go

mhda69
24-06-2016, 19:41
سلام خسته نباشید، من گوشی HTC one x دارم که همیشه به راحتی از طریق کابل USB به لپ تاپ وصل می شد. اما جدیدا وقتی گوشی رو از طریق کایل USB به لپ تاپ وصل می کنم، گوشیم رو پیدا نمی کنه و حتی درخواستی هم روی گوشیم نمیاد و فقط گوشیم شارژ میشه، از device manager هم چک کردم که شاید درایوش آپدیت نباشه اما اصلا چیزی نمیاد ک من بتونم آپدیتش کنم، ممنون میشم کمکم کنید.
اول خود کابل رو چک کنین ک سالم باشه اتصالی نداشته باشه
با یه کابل دیگم تست کنین حتما
بعد خود سوکت گوشی رو چک کنین شاید رسوب و جرم گرفته باشه
اینایی ک گفتم واس خودم پیش اومده!

اگر همه چی درست بود به یه کامپیوتر دیگم وصل کنین ببینین اونجام همین وضعه؟؟؟

sadaf1992
25-06-2016, 01:12
میتونبد به جای کابل با استفاده از wifi به گوشیتون دسترسی داشته باشید.
برنامه زیاد هست مثل Mobile Go

میخوام بک اپ بگیرم از کانتکتم، حتما نیاز دارم با کابل وصل شه

sadaf1992
25-06-2016, 01:15
اول خود کابل رو چک کنین ک سالم باشه اتصالی نداشته باشهبا یه کابل دیگم تست کنین حتمابعد خود سوکت گوشی رو چک کنین شاید رسوب و جرم گرفته باشهاینایی ک گفتم واس خودم پیش اومده!اگر همه چی درست بود به یه کامپیوتر دیگم وصل کنین ببینین اونجام همین وضعه؟؟؟با کابل دیگه هم امتحان کردم، تو ی لپ تاپ دیگه هم امتحان کردم، اما بازم همین بود، بعدم کابلم سالمه چون گوشی شارژ میشه وقتی ب لپ تاپ‌وصل میکنم، فقط درایوشو پیدا نمیکنه

hassanshaikhi
25-06-2016, 01:35
با wifi هم میشه بک آپ گرفت به جز این میشه کانتکت ها رو با جیمیل سینک کرد یا برنامه موبایل زیاد هست که از کانتکت ها بک آپ میگیره.
واسه درایور برنامه htc sync manager رو نصب کنید

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

sadaf1992
27-06-2016, 21:09
با wifi هم میشه بک آپ گرفت به جز این میشه کانتکت ها رو با جیمیل سینک کرد یا برنامه موبایل زیاد هست که از کانتکت ها بک آپ میگیره.
واسه درایور برنامه htc sync manager رو نصب کنید

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

با جیمیل بک آپ گرفته اما راستش چون باش کار نکردم نمیدونم دقیقا چجوریه، میشه راهنماییم کنید؟
برنامه HTC sync manager هم نصب کردم اما مشکل اینه ک اصلا گوشیمو پیدا نمیکنه هیچ جوره

hassanshaikhi
27-06-2016, 21:29
با جیمیل بک آپ گرفته اما راستش چون باش کار نکردم نمیدونم دقیقا چجوریه، میشه راهنماییم کنید؟
برنامه HTC sync manager هم نصب کردم اما مشکل اینه ک اصلا گوشیمو پیدا نمیکنه هیچ جوره
اگه با جیمیل سینک شده باشه همه کانتکت هاتون اینجا هستن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین کار اینه یه برنامه بکآپ توی گوشیتون نصب کنید
مثل:Super Backup Pro: SMS&Contacts
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).apk